مخلوط کردن Bakehouse را کیرستن قهوه ای خم به چالش

حسن نیت ارائه میدهد کیرستن قهوه ای کیرستن قهوه ای از خمیر Bakehouse. کیرستن قهوه ای بزرگ قیاس برای تو

توسط NEWSOULS در 30 اردیبهشت 1399
Kirsten Brown of KNEAD Bakehouse. - COURTESY KIRSTEN BROWN
  • حسن نیت ارائه میدهد کیرستن قهوه ای
  • کیرستن قهوه ای از خمیر Bakehouse.

کیرستن قهوه ای بزرگ قیاس برای توصیف راه او و شوهرش, A. J., احساس زمانی که آنها در تلاش برای کشف کردن آنچه آنها نیاز به انجام در مخلوط کردن Bakehouse (3467 همپتون خیابان 314-376-4361)به عنوان COVID-19 همه گیر شروع به آشکار شدن.

"آن را مانند برزخ" براون می گوید. "من و شوهرم بر روی تلفن حداقل یک بار در هر ساعت منجر به تصمیم گیری برای رفتن منظقه و وجود دارد مقدار زیادی از تنش و پریشانی اما ما می خواهیم یک تصمیم و سپس آن را به احساس می کنم مثل برزخ مانند ما می خواهم به سختی زیر دریافت کنید و ما را لمس بینی به قطب و آنها را تغییر قوانین و پایین قطب. آنها می خواهم آن را تغییر دهید هر دوازده تا 24 ساعت و من را به فکر " چگونه به سرعت می توانم در این قطب و لمس نمی کند؟' این یک بازی من تا به حال برنده شدن است."

این Browns قطعا دیده می شود سهم خود را از عدم قطعیت و استرس پس از باز کردن خمیر Bakehouse در نوامبر سال 2017, اما این است که بر خلاف هر چیزی که تا کنون تجربه کرده اید. مانند همه هموطنان خود رستوران همسالان جفت ارز دیده می شود زندگی شخصی و حرفه ای پرتاب به هرج و مرج مطلق از ماه مارس زمانی که COVID-19 به دست آورد جای پایی در سنت لوئیس منطقه است.

اما آنها همچنان به فشار از طریق تغییر مدل کسب و کار خود و بازسازی خود را به طور مداوم در تلاش برای حفظ خود شیرینی و کافه. تلاش خود را درگیر فناوری های جدید, روش های جدید ارائه مهمان نوازی به مهمانان خود و محصولات جدید و به عنوان قهوه ای توضیح می دهد که آن را تحت فشار قرار دادند و آنها را به بهتر.

"این به ما اجازه خلاق تر و فکر می کنم خارج از جعبه" او می گوید. "چیزی است که موجب شده است ما به فکر خانواده بودن در خانه و این که احتمالا بخشی از آنچه ما هنگامی که ما بازگشایی شده است. منظقه در حال کار; پیتزا و نان شیرین و پهن کیت مشغول به کار هستند. شده اند وجود دارد چیزهایی که ما تا به حال در پشت رایتر همیشه از ما افتتاح شد — مربا سس سالاد گیاهی — است که ما همیشه می گفت ما می خواهم به زمانی که ما تا به حال زمان. آن را فوق العاده سرد ما در حال حاضر قادر به انجام آنها صحبت می کند که به خلاقیت ما و تیم است که ما رول می توانید همه چیز در پرواز و آنها را به کار می کنند."

که آتش خلاق است فوق العاده بوده است اما آن ساخته شده است نه برای درد آنها را تجربه کرده ام از نیاز به کردند بسیاری از مورد علاقه خود کارکنان است. برای قهوه ای شده است که بدترین بخش هایی از ویروس ناشی از وضعیت چرا که او و A. J. نظر کارکنان خود را به عنوان خانواده است.

اما آنها در حال حاضر قادر به بازگرداندن سه کارمند با تشکر از مشارکت خود را با وعده های غذایی برای Meds. تلاش آغاز شده توسط درخت عرعر جان پرکینز و گسترش با کمک قهوه ای تسهیل وعده کمک های مالی به کارگران بیمارستان از طریق همکاری با رستوران های محلی. شام اهدای پول به رستوران می رود که به این برنامه و این پول اجازه می دهد تا رستوران به ارائه مواد غذایی و پرداخت کارکنان خود را. در حال حاضر که وعده های غذایی برای Meds همکاری با سرآشپز مشهور Jose Andres' خط مقدم غذاهای این برنامه به طور بالقوه برای گسترش قرار داده و حتی بیشتر کارکنان به کار می کنند.

برای قهوه ای, پیدا کردن این نوع از زیبایی در این میان ناامیدی چیزی است که می شود خود را از طریق.

"من نمی خواهم به یک فرد و یا کسب و کار است که عمل از ترس و اضطراب," او می گوید. "من نمیفهمد من قصد دارم به سعی کنید از این و شاید شکست اما حداقل من سعی خواهد کرد به جای شکست از ابتدا. وجود دارد بسیاری از بی خوابی شبانه در آغاز اما تا به حال به تماس با آن چه در آن بود; آن را نمی کند تعیین آنچه من انجام. شده است وجود دارد بسیاری از آزمون و خطا بدانند آن, اما من با داشتن بسیاری از صلح در روز های اخیر. من نمی خواهم به می گویند نور در انتهای تونل, اما آن را نزدیک من امیدوارم."

براون در زمان چند دقیقه برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را در مورد چگونه او مرور COVID-19 قطعیت باقی مانده و اعتماد به نفس است که طوفان بگذرد.

به عنوان یک مهمان نوازی حرفه ای چه مردم نیاز به دانستن در مورد آنچه شما در حال رفتن را از طریق ؟
این سخت است. وجود دارد مقدار زیادی از استرس. بی خوابی شبانه. شک. ترس. اضطراب است. چه ifs? من فکر نمی کنم هر صنعت است که سیستم ایمنی بدن به این احساسات در حال حاضر. و در عین حال, من با اعتماد به نفس. امیرحسین و من با تجربه مشکل و ما در طرف دیگر از کسانی که در سختی ها. من مشتاقانه منتظر به روز است که ما در طرف دیگر از COVID-19. من امیدوارم که شما نمی شنوید بی ریایی در صدای من اما صدا از تجربه و انتظار. من انتظار, خمیر, برای, تغییر, توسعه و رشد است. اگر ما را نمی, من فکر می کنم ما می خواهم از دست ندهید یک فرصت بزرگ برای تنظیم مجدد و تمرکز. ما در حال رفتن را از طریق تغییر دهید. بسیاری از تغییرات. تغییر سخت است اما لازم است. خدا را شکر ما می توانیم تغییر و انعطاف پذیر باشد "pivot" — در غیر این صورت ما خواهد بود بسته شده است.

چه چیزی شما را از دست ندهید بیشتر در مورد کار خود را به عنوان قبل از آن بود COVID-19?
من بشدت از دست تیم ما و مشتریان ما نقطه کوچک شلوغ با مشتریان و کارکنان مورد علاقه من با alt-J آهنگ در حال پخش در پس زمینه. من از دست فرد سلام-ing دیدن یک مشتری من می دانم از در سراسر اتاق و قادر به بررسی در چگونه وعده غذایی خود را است. چه چیزی جدید است ؟ چگونه هستند ؟ من از دست اتصال با دیگران در یک روش ملموس.

چه یکی از چیزهایی که شما مطمئن شوید که شما انجام هر روز به حفظ یک حس عادی?
گاهی اوقات این چیزها همه اتفاق می افتد در همان زمان در طول روز و یا حتی در ماشین اما من هر روز دعا می خوانم در ماشین [و] من مطمئن شوید که من در نوشیدن قهوه من و اسموتی و من (چسبنده) ویتامین ها.

شما چه بوده است استرس-خوردن/نوشیدن به تازگی ؟
امیرحسین و من شده اند بررسی برخی از آبجو ما تلاش کرده اند قبل از ما قادر به انتخاب کنید تا یک چند هر هفته از محلی رستوران ها و مغازه ها. شادی های کوچک! آه و شیرینی! را در شکلات!

چه چیز شما ساخته شده مطمئن شوید که شما نمی خواهید برای اجرا از دیگر از کاغذ توالت?
جو دو سر شیر است. قهوه. صابون دست.

شما باید قرنطینه با سه نفر. که شما را انتخاب کنید? شوهر من, ع و دختر بچه Adley Emalyn. سوم سخت است. من از دست خانواده های ما, و من فقط می توانید یکی را انتخاب کنید و بیش از این دیگر! اما از آنجا که شما مجبور به پاسخ پرسش: ما مشغول ساخت خمیر اتفاق می افتد و من شده اند قادر به پرداخت توجه زیادی به خانه ما در حال حاضر. بنابراین از آنجایی که من در حال حاضر زندگی می کنند-در آشپز (عج), من حدس می زنم من می خواهم قرنطینه با زندگی در butler/خدمتکار. یک دختر می تواند خواب مناسب است؟!

یک بار COVID-19 است و دیگر تهدید و افراد مجاز به رفتن به عقب و اولین چیزی که شما می خواهید انجام دهید ؟
برای محافظت از تیم ما و مشتریان ما نگه داشته ام ما دایره بسیار کوچک است. من می خواهم بچه های ما به صرف زمان با پدر و مادر من و در قوانین. بنابراین من دوست دارم که آنها را نگاهداری در حالی که امیرحسین و من در دو تاریخ را با برخی از بهترین دوستان ما!

چه چیزی شما فکر می کنم بزرگترین تغییر برای صنعت مهمان نوازی خواهد بود هنگامی که مردم مجاز به بازگشت به فعالیت طبیعی سطح ؟
تجربه به تغییر در برخی از موارد. از نظر جسمی آن را به نگاه های مختلف برای یک دوره از زمان. که متفاوت از رستوران به رستوران. به طور کلی من فکر می کنم مردم بیشتر خواهد بود سپاسگزار برای آنچه آنها را — به طور خاص تجربه خوردن و نوشیدن با دوستان و خانواده. من سپاسگزار برای یک کسب و کار که در آن من می توانید استخدام یک تیم از افرادی که تبدیل به یک خانواده کوچک. من مشتاقانه منتظر به بودن در یک محل که در آن ما می توانید rehire به خرید بیشتر از ما محلی purveyors کشاورزان و فروشندگان. من مشتاقانه منتظر به شلوغی رستوران. من امیدوارم که مردم صاحبان رستوران و کارکنان رستوران فروشندگان و purveyors و مشتریان می توانند به یاد داشته باشید در این فصل و سپاسگزار این فضا برای جمع آوری و کمون با یکدیگر است. اگر نیست که بزرگترین تغییر در صنعت مهمان نوازی من شگفت زده می شود.

چه یک چیز است که به شما امید می دهد در طول این بحران ؟
امیدوارم که برنده! که این پایان کار نیست. آن است که تنها بخشی از داستان ما. من باید صلح در دانستن که همه چیز کار خواهد کرد — شاید نه راه AJ و من برنامه ریزی شده اما همه چیز باید یک راه کار برای بهتر. شده اند وجود دارد بسیاری از بار اندوه در زندگی من است که من نمی توانستم نقره لنت در حالی که من در آن است. این یکی من می توانم. این یک فصل است. این نیز بگذرد.

ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در cheryl.baehr@riverfronttimes.com.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن