کارینا Quintanilla شکایت نخل کویر به ایجاد رای گیری مناطق. در حال حاضر او در حال اجرا به صورت منطقه 1

شری Barkas پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 7:08 PM EDT Jul 27, 2020کارینا Quintanilla یکی از شاکیان در پروند

توسط NEWSOULS در 7 مرداد 1399

کارینا Quintanilla یکی از شاکیان در پرونده ای که باعث نخل کویر به سوئیچ از در بزرگ به رای گیری مناطق به راه اندازی یک کمپین برای شورای شهر در منطقه 1.

Quintanilla تنها فرد دیگر از وقت سوزان ماری وبر به جلو و نامزدی مقالات برای "مدنی مرکز هسته ای در منطقه" – کوچکتر از این شهر دو رای گیری مناطق – همانطور که از دوشنبه. انتخابات نوامبر است. 3.

"من در حال اجرا به ادامه تلاش در جهت پنج منطقه که هدف اصلی" گفت: Quintanilla.

در یک مصاحبه با صحرا خورشید Quintanilla گفت که او و با همکاری شاکی لورن Salas به توافق دو رای گیری مناطق در حل و فصل با شهر به این موضوع خارج از دادگاه در زمان انتخابات ماه نوامبر.

Salas و Quintanilla شکایت کرد این شهر در ژوئن سال 2019 گفت: نخل کویر بود و نه در انطباق با کالیفرنیا رای گیری حقوق قانون با آن در سیستم بزرگ. دیگر شهرستانها در Coachella Valley از جمله پالم اسپرینگز و کلیسای جامع شهر نیز نقل مکان کرد و به-منطقه, رای گیری, اما هر کدام با پنج ولسوالی.

Quintanilla در ماه فوریه گفت که او معتقد این شهر در نهایت حرکت به پنج منطقه.

"بسیاری از ما با چپ تمایل به نگه داشتن در حال حرکت رو به جلو به پنج منطقه گفت: Quintanilla در صبح روز دوشنبه.

او با اشاره به این انجمن و جلسات عمومی قبل از شورای شهر به منظور جلب مرز — که در آن بسیاری از مخالف دو منطقه.

بسیاری از مخالفان در آمد از کسانی که زندگی در منطقه 1 متشکل از حدود 20 ٪ از جمعیت خواهد شد که توسط یکی از اعضای شورای انتخاب هر چهار سال.

منطقه 2 که شامل 80 درصد از جمعیت این شهر را چهار نمایندگان با دو انتخاب در بزرگ هر دو سال.

"من را از دیگران شنیده اند که آن (پنج منطقه) است که هنوز هم یک مسئله اصلی برای آنها" Quintanilla گفت. "من بسیار متعهد به کار نسبت به پنج منطقه. من فکر می کنم این شهرستان دارای برخی از رشد است که به آن نیاز دارد را به آدرس. نه فقط رشد اقتصادی اما به آن نیاز دارد را به نگاه چگونه آن را در خدمت ساکنان آن را," او گفت:.

Quintanilla مربی و مترجم که در Coachella Valley شده است و نخل کویر مقیم از سال 2002. او گفت که او شده است یک جایگزین معلم و اخیرا یک مشاور تحصیلی در Brandman یک دانشگاه خصوصی. مادر دو دختران نوجوان گفت: فرصت های آموزشی نیز مهم هستند.

او مانند دیگران در شورا و در سراسر دره می خواهد برای دیدن CSU نخل کویر ماهواره ای پردیس تبدیل به چهار سال دانشگاه مستقل از Cal State San Bernardino. این شهرستان با تشکیل یک سازمان غیر انتفاعی "اولویت یک Coachella Valley" با $150,000 از شهر, توسعه اقتصادی, صندوق ذخیره با یک ماموریت به مطمئن شوید که رهبران در ساکرامنتو دانم نخل کویر می خواهد به عنوان بعدی مستقل CSU پردیس.

"من فکر می کنم آن زمان برای حمایت از آن. که راه برای مطمئن شوید که منطقه رشد," Quintanilla گفت. "من می خواهم به مطمئن شوید که ما ساکنان رشد نه فقط زنده ماندن."

این COVID-19 بیماری همه گیر در حال ایجاد یک کمپین به چالش کشیدن نجومی که معنی محدود تماس با رای دهندگان. Quintanilla گفت که او خواهد بود با استفاده از رسانه های اجتماعی برای کمک به او کلمه و گفت: انجمن ها آنلاین است که اجازه می دهد تا سوالات و تعامل از ترکیبات نیز مهم هستند.

"تمرکز اصلی این است که برای انجام آن به شیوه ای امن" او گفت:. "من در معرض خطر (برای COVID-19) و من می دانم که بسیاری از مردم هستند."

در منطقه 2 وجود دارد به طور بالقوه چهار نامزد از جمله امتیازهای کاتلین کلی و جینا Nestande هر حال گذراندن اولین دوره چهار ساله در شورای.

کسب و کار محلی صاحب اوان Trubee و وکیل استیو Moyer نیز کشیده مقالات.

همانطور که از دوشنبه, کلی تا به حال در زمینه نامزدی مقالات در شهر هال در حالی که Trubee و Nestande باید قرار ملاقات به نوبه خود مدارک خود را در روز سه شنبه اقدام شهرستان کارمند فضل Rocha گفت.

پر کردن دوره به پایان می رسد در 5 p. m. Aug. 7.

هر کسی که با علاقه در حال اجرا برای نخل کویر شورای شهر باید یک وقت ملاقات با شهر کارمند با تماس (760) 346-0611 Ext. 304 به دریافت نامزدی مقالات و نامزد اطلاعات است.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید sherry.barkas@thedesertsun.com یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherrytinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن