کامالا هریس و Ayanna Pressley یک $125 میلیارد دلار طرح برای کمک به کوچکترین کسب و کار

با وجود کنگره تصویب بیش از $720 میلیارد دلار برای کمک به کسب و کارهای کوچک در طول همه گیر بسیاری از کسب و کار

توسط NEWSOULS در 17 اردیبهشت 1399

با وجود کنگره تصویب بیش از $720 میلیارد دلار برای کمک به کسب و کارهای کوچک در طول همه گیر بسیاری از کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی شده است به طور کامل خاموش از دریافت این حمایت است.

لایحه جدید از سوی دیگر ، کامالا هریس (D-CA) و تشکر. Ayanna Pressley (D-MA) با هدف کمک به رفع این اختلاف: صرفه جویی در خیابان های ما عمل می کنند که به اشتراک گذاشته شده به طور انحصاری با Vox را تخصیص کمک های مالی به 250.000 دلار به کسب و کار است که کمتر از 10 نفر از کارکنان.

خاص هدف قرار دادن این "میکرو-کسب و کار" در نظر گرفته شده است برای اطمینان حاصل شود که اشخاص کوچکتر نیست محروم از مقدار مورد نیاز محرک: اخیر مدیریت کسب و کار کوچک داده ها نشان می دهد که شرکت های با سرمایه 10 میلیارد دلار یا بیشتر هنوز هم اکثریت را از آن دریافت وام از طریق چک حفاظت از برنامه.

و در حالی که آخرین دور از PPP بودجه به ویژه کمتر وام های بزرگ (به عنوان $2 میلیون یا بیشتر) نسبت به موج قبلی موانع باقی می ماند. با میلیون ها نفر از شرکت های رقیب برای گزش بیش از حد کوچک پای, طراحی برنامه — که باز به کسب و کار با 500 کارمند یا کمتر و همچنین هتل های بزرگ و رستوران های زنجیره ای — هنوز هم به معنی کوچکتر کسب و کار از دست رفته است.

چرا که شرکت های بزرگتر بیشتر منابع برای درخواست این وام را به سرعت و بسیاری از بانک ها در اولویت برنامه های کاربردی خود را — شرکت های کوچکتر شده است کمتر احتمال دارد به قبل از تصویب بودجه در حال تخلیه شده است. به عنوان یک نتیجه زنجیره ای از جمله زاینده رود قادر به دست آوردن وام در دور اول بودجه که آنها پس از بازگشت در حالی که کوچکتر mom-and-pop کسب و کار باقی مانده بودند در برزخ است.

SOS عمل به دنبال جلوگیری از این پویا از بازی کردن دوباره. آن را نیز تعیین اکثریت آن کمک های مالی — 75 درصد — به کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی صاحبان از گروه های کمتر, که کمتر احتمال دارد برای بهره مندی از وام های موجود گزینه های به عنوان به خوبی. به عنوان تعریف شده توسط قانون این گروه کمتر شامل مردم رنگ, زنان, و, جانبازان, در میان دیگران.

"برای میلیون ها نفر از میکرو ... و اقلیت های کسب و کار متعلق به چپ از چک حفاظت از برنامه و یا حوصلگی به پشت خط از صرفه جویی در خیابان ما قانون را فراهم می کند یک انتقادی تاسیسات می گوید:" آماندا Ballantyne مدیر اجرایی خیابان اصلی اتحاد یک گروه حمایت برای کسب و کارهای کوچک است که پشتیبانی از این لایحه.

به عنوان مورد با بسیاری از دموکرات محرک پیشنهادات عمده برجسته سوال این است که آیا این قانون می تواند انتخاب کنید تا به اندازه کافی از حمایت هر دو حزب برای پیشبرد در یک تقسیم کنگره است.

قانون اختصاص $124.5 میلیارد به یک کمک مالی جدید برنامه متمرکز تنها در microbusinesses. که به معنی کسب و کار با کمتر از 10 نفر از کارکنان اما اشخاص واقع در پایین درآمد محله که به عنوان بسیاری از 20 کارکنان نیز می تواند واجد شرایط.

برای واجد شرایط کسب و کار باید کمتر از 1 میلیون دلار درآمد ناخالص در هر سال و غیر انتفاعی را باید در کمتر از $500,000 در ناخالص سالانه رسید. داد و ستد عمومی شرکت ها و پرچین-صندوق متعلق به کسب و کار هستند به صراحت از مطالعه خارج شدند.

این آستانه در نظر گرفته شده برای هدف کمک به صراحت در یک نوار از محله کسب و کار است که ممکن است به آن نیاز دارید یک هریس کارمند می گوید Vox. با توجه به Awesta Sarkash دولت مدیر امور در گروه حمایت از کسب و کار کوچک اکثریت بیش از 80 درصد از کسب و کارهای کوچک باید کمتر از 20 کارمند و متوسط درآمد سالانه از کسانی که با کمتر از 10 نفر از کارکنان در مورد $1 میلیون یا کمتر است.

این نرم افزار برای این کمک های مالی نیز متفاوت از اقتصادی موجود آسیب فاجعه وام (EIDL) برنامه و PPP. به جای استفاده از طریق SBA و یا بانک ها و کسب و کار اعمال می شود به طور مستقیم با وزارت خزانه داری که کار با IRS برای دریافت پول به آنها. (IRS زیرساخت های موجود — در حال حاضر استفاده می شود به دل بازپرداخت مالیات و دیگر مزایای فدرال — می تواند آن را کارآمد تر بدن از SBA برای توزیع کمک های مالی در این مقیاس Sarkash یادداشت.)

کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی است که واجد شرایط برای کمک های مالی می تواند به 250.000 دلار هر برای پوشش هزینه ها از جمله حقوق و دستمزد و اجاره و آب و برق.

به عنوان بخشی از برنامه کسب و کار نیز نیاز به نشان می دهد که آنها را تجربه کرده ایم 20 درصد ماه بیش از ماه درآمد ناخالص کاهش از فوریه 15 سال 2020 و متعهد به حفظ مزایای مراقبت های بهداشتی برای کارکنان خود را. کسب و کار قادر به استفاده از این کمک های مالی برای پرداخت حقوق بیش از 100.000 دلار و از آنها می خواهم هنوز هم می تواند واجد شرایط برای کمک های مالی اگر آنها را دریافت کرده ام یک PPP یا EIDL وام — به عنوان طولانی به عنوان پول استفاده می شود برای هدف های مختلف.

از همه مهمتر هم این لایحه به طور خاص تعیین 75 درصد از اعطای کمک های مالی به کمتر کسب و کار. به عنوان CBS News در گزارش کارشناسان تخمین زده است که تا 90 درصد از زنان و اقلیت صاحبان کسب و کار قادر به امن PPP بودجه در دور اول به دلیل راه این برنامه راه اندازی شد. بسیاری از بانک های بزرگ مانند بانک مرکزی آمریکا, برای مثال, خود را به برنامه های کاربردی از مشتریان موجود و مردم رنگ شد کمتر احتمال دارد به این روابط.

SOS قانون همچنین در نظر دارد به ارائه شفافیت بیشتر نسبت به برنامه های که در حال حاضر ایجاد شده است وقتی که می آید به جمع آوری اطلاعات در مورد عوامل از جمله جنسیت و نژاد از کسب و کار کوچک و غیر انتفاعی صاحبان که در حال شرکت در آن است.

تا کنون کنگره را تایید کرده است صدها میلیارد دلار به صندوق هر دو PPP و EIDL اما به احتمال زیاد آن را نمی خواهد به اندازه کافی.

با توجه بسیار زیاد تقاضا برای هر دو برنامه های وام در طول زمان رکود اقتصادی وجود دارد هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک است که می تواند هنوز هم نیاز به حمایت مالی یک بار سرمایه گذاری برای این تلاش ها اجرا می شود دوباره.

به عنوان کنگره وزن یکی دیگر از بسته محرک یک سوم افزایش به کسب و کار کوچک مالی به خوبی می تواند نیاز به آدرس این کمبود چیزی هر دو طرف شده اند قادر به دریافت در هیئت مدیره با در گذشته است.

اشتها برای بودجه های بیشتر ممکن است پایانی. اگر چه حمایت از کسب و کارهای کوچک بوده است دو حزبی اولویت تا این نقطه های خالی شروع به سیگنال نگرانی در مورد ارتکاب به یکی دیگر از بلند پروازانه بودجه بسته به علت نگرانی در مورد اضافه کردن به بدهی های ملی است.

آیا مجلس می تواند مرتب کردن بر اساس تفاوت های خود را در این جبهه خواهد شد که اثر عمده ای بر اگر SOS عمل — و دیگر کسب و کار کوچک حمایت — قادر است به جلو حرکت کند.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب