Kaldi قهوه نام بیش از اتهام تعصب استخدام شیوه های

Jeramy پری نمی توانست باور کند آنچه که او شنوا و هنگامی که او دریافت کرد که به او شده است می خواهم از کار خود

توسط NEWSOULS در 4 تیر 1399

Jeramy پری نمی توانست باور کند آنچه که او شنوا و هنگامی که او دریافت کرد که به او شده است می خواهم از کار خود اخراج شده در Kaldi قهوه. او می خواهم انتظار می رود که او را به گفتگو با مافوق خود او می گوید: یکی از همکاران خود حمله و او را با یک پیستون توالت, اما او حیرت زده به یاد بگیرند که او را مقصر این حادثه پس از نادانسته به او یک مشتری به نام Kaldi را مالک Tricia زیمر فرگوسن به اجازه دهید او را می دانم که یک مرد کارمند بود فریاد یک زن در وسط لابی.

در حقیقت پری می داند که او باید دیده می شود این در حال آمدن است. به مدت سه سال او می خواهم به کار گرفته شده توسط St. Louis مبتنی بر قهوه با نام تجاری مشغول به کار راه خود را به رهبری بیکر در شرکت Demun کافه. در طول اشتغال خود را پری می گوید که او تا به حال تجربه کرده به طور منظم microaggressions — سازگار عدم تماس با چشم با مدیران جلسات او دعوت به اخراج سیاه متقاضیان او را تشویق به اعمال می شود زمانی که کافه کوتاه بود کارکنان — اما مشکل شرکت فرهنگ آنها نشانه هرگز به طور کامل ثبت شده و با او تا خود شلیک در ماه دسامبر گذشته. اگر او دوباره زیر یک تحقیق که تبرئه او از هر خطا پری می گوید که او مجبور شد به کار خود ضارب شد و در نهایت تحت فشار قرار دادند از کافه که ساعت قطع شد برای جلوگیری از مسیر خود از عبور یک وضعیت او آمده است برای دیدن به عنوان سمبل این شرکت فرهنگ بی خود کارکنان است.

"اگر شما سفید به اندازه کافی و یا راه بیش از حد سیاه و سفید اگر شما عمل می کنند راه بیش از حد نشین شما هستند نه بخشی از Kaldi فرهنگ" پری می گوید. "شما می توانید یک پسر سیاه و سفید, اما شما باید آرام و پسر سیاه و سفید که نمی خواهد ذهن خود صحبت می کنند و یا می گویند آنچه شما احساس می گفت. به همین دلیل من در مناسب نیست. من هرگز نفهمیدم چه فرهنگ به معنای تا زمانی که من در نیمه راه از طریق کار برای آنها و دیدن افرادی که در تلاش بودند به شغل و نمی تواند شغل. اگر شما سیاه و سفید, اما شما بیش از حد سیاه است که بیش از حد برای آنها. آنها نمی توانند با آن مقابله است, چرا که آنها نمی دانند که چگونه به صحبت کردن با شما."

در طول سال Kaldi رشد کرده از آن اصلی فروشگاه در Demun به هجده مکان از جمله کافه ها در کلمبیا کانزاس سیتی و آتلانتا, با توجه به وب سایت خود را.

اگر پری فکر کردم که او به تنهایی در تجارب خود را که ادراک دمیده شد از آب در ژوئن 2 زمانی که Kaldi s ارسال شده یک مربع سیاه و سفید به افتخار خاموشی جمعه در آن Instagram صفحه. به معنای سیگنال همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش برای عدالت نژادی در این پست به سرعت تبدیل به یک فروم برای کارمندان سابق که مثل پری می گویند آنها هم تجربه کرده یا شاهد یک محیط کار است که غیر دوستانه به کارکنان و بی تفاوت نسبت به ایجاد متنوع و فراگیر نیروی کار است. در عرض چند ساعت نظرات از کارمندان فعلی و سابق شروع به ریختن در ادعا همه چیز از نژادپرستانه استخدام شیوه های ناسازگار نظم و انضباط به تحقیر رفتار نسبت به سیاه و سفید همکاران و مراجعان.

این مقاومت مواجه متوقف نمی وجود دارد. زمانی که Kaldi را دوباره ارسال شده در Instagram در ژوئن 8 این بار با یک بیانیه در مورد تعهد خود را برای ایستادن در برابر نژادپرستی بیشتر در نظر آمد به جلو برای به اشتراک گذاشتن داستان های مشابه از شرکت عدم تنوع و غیر دوستانه محیط زیست برای کارکنان. همه تکرار مشابه احساسات: Kaldi را نمی مراقبت در مورد مردم سیاه و سفید.

مانند بسیاری از کارمندان سابق کول سایر سابق barista در Kaldi را اقلیدس محل در مرکز پایان غرب احساس مجبور به صحبت کردن در زمانی که او را دیدم شرکت Instagram posts. خود به عنوان یک سفید cisgender گی مرد ساویر می گوید که او هرگز قربانی تبعیض در Kaldi اما او شاهد آن در طول اشتغال خود را. او را غافلگیر کرد عدم, سیاه, همکاران در کافه واقع شده است متنوع محله و احاطه شده توسط کسب و کارهای دیگر کارکنان با کارکنان. با توجه به سایر دو مجاور کسب و کار ZZA و زاینده رود هر دو تا به حال اکثریت سیاه کارکنان در حالی که Kaldi تا به حال کارکنان 21 که شامل هفده سفید, کارکنان, سه نفری کارکنان و پورتوریکو کارمند.

ساویر در بر داشت نژادی, آرایش, از فروشگاه های عجیب و غریب. هنگامی که استخدام او گفته بود که او تا به حال چیزی در این شرکت با اشاره به عنوان "درخشش" X-factor است که راهنماهای خود استخدام گیری در نظر گرفته است و با کیفیت است که می توانید تعیین اینکه آیا یا نه یک متقاضی خواهد بود مناسب برای سازمان است. اما دیگر او برای Kaldi را بیشتر از او سوال که چرا متقاضیان از رنگ به نظر می رسید به عدم وجود چنین کیفیت در چشم مدیران استخدام.

"این" درخشش "است چیزی است که مدیریت بالا می گوید که نیاز به کار برای شرکت" ساویر می گوید. "من هرگز گفته شد دقیقا چه "درخشش" به معنای اما من فرض آن را نوعی از X-عامل یا عنصر خاص در DNA ساخته شده است که من واقعا badass barista. من پیدا کردن آن واقعا سخت به این باور است که هیچ مردم سیاه و سفید برخوردار است که همان درخشش."

پری شنیده کلمه "درخشش" چند بار به عنوان به خوبی و به همان اندازه اشتباه چرا متقاضیان او نگه داشته در حال ارسال Kaldi راه — بیشتر مردم سیاه و سفید — به نظر می رسید به آن ندارند. هر چند کافه شد به طور مداوم به دنبال نانوا نه یکی از افراد او را تشویق به اعمال شد و در نهایت به استخدام او می گوید. در زمان او آمد به اصطلاح به عنوان یک کد که استخدام مدیران می تواند با استفاده از صفحه نمایش از افرادی که به نظر نمی آید مانند آنها.

"آنها همیشه به دنبال نانوا اما مهم نیست که چگونه بسیاری از بار من می خواهم به ارسال آنها مردم — بیشتر مردم رنگی — آنها هرگز در زمان هر کسی" پری می گوید. "حتی اگر آنها از جان گذشته و مردم من فرستاده و آنها را به حال مهارت های حرفه ای فراتر از آنچه Kaldi مورد نیاز آنها هنوز هم نمی توانید استخدام."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب