فقط 3 متحده دیدار با این معیارهای اساسی برای بازگشایی و ایمن ماندن

تمام 50 ایالت در حال حرکت به بازگشایی اقتصاد خود را حداقل تا حدی پس از خاموش کردن کسب و کار و تجمعات در پاسخ ب

توسط NEWSOULS در 8 خرداد 1399

تمام 50 ایالت در حال حرکت به بازگشایی اقتصاد خود را حداقل تا حدی پس از خاموش کردن کسب و کار و تجمعات در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

اما یک Vox تجزیه و تحلیل نشان می دهد که اکثر متحده ساخته نشده و آماده سازی مورد نیاز شامل آینده امواج گیر — قرار دادن خود در معرض خطر ابتلا به افزایش Covid-19 موارد و مرگ و میر آنها باید همچنان به بازگشایی شده است.

کارشناسان به من گفتند متحده به سه چیز نیاز به آماده بازگشایی شده است. رهبران دولت از فرماندار به قوه مقننه به سلامت ادارات نیاز به اطمینان حاصل شود که SARS-CoV-2 ویروس دیگر گسترش دارد. آنها نیاز به تست ظرفیت برای ردیابی و جداسازی بیمار و تماس های خود را. و آنها نیاز به بیمارستان ظرفیت تحمل یک پتانسیل افزایش Covid-19 موارد است.

بیشتر به طور خاص متحده باید حداقل پنج معیارهای اساسی. آنها باید در هفته دو قطره در coronavirus موارد نشان می دهد که این ویروس در واقع مصاحبه ، آنها باید کمتر از چهار روزانه جدید مورد در هر 100000 نفر در هر روز را نشان می دهد که موارد نیست فقط حذف بلکه در زیر سطح خطرناک است. آنها نیاز به حداقل 150 آزمایش های جدید در هر 100000 نفر در هر روز اجازه دادن به آنها را به سرعت پیگیری و شامل ويژگيها ، آنها نیاز به طور کلی مثبت رای دادن برای آزمایش زیر 5 درصد — یکی دیگر از شاخص مهم برای سنجش ظرفیت. و دولت باید بیش از 40 درصد از تخت ICU رایگان به واقع درمان هجوم مردم زده با Covid-19 لازم باشد.

معیارهای این خط تا با کارشناسان توصیه و همچنین به عنوان های مختلف برنامههای خود قرار داده و از هر دو گروه مستقل و مقامات دولتی برای مقابله با کروناویروس.

جلسه معیارهای این معنا نیست که دولت آماده است تا برای بازگشایی اقتصاد خود را -- یک فرایند است که به توصیف طیف گسترده ای از محلی و اقدامات دولت است. و شکست آنها معنا نیست که دولت در معرض خطر شیوع کروناویروس اگر آن شروع می شود به بازگشایی; با Covid-19 همیشه وجود دارد یک عنصر شانس و عوامل دیگر.

اما با این معیارهای متحده سنج می تواند اگر آنها را سرکوب کرده coronavirus در حالی که ساختمان این ظرفیت برای مهار شیوع آینده باید از آنها آمده است. به عبارت دیگر این معیار نشان می دهد که چگونه آماده متحده برای مرحله بعدی جنگ است.

تا کنون اکثر متحده وجود ندارد. به عنوان از آوریل 27, فقط سه متحده — آلاسکا, کنتاکی و نیویورک ملاقات چهار یا پنج نفر از این اهداف است که نشان می دهد پیشرفت قوی. سی متحده ضربه دو یا سه نفر از معیار. دیگر 17 زمانی صفر یا یک است.

A map showing the vast majority of states don’t meet criteria to reopen and stay safe from Covid-19.

حتی کشورهایی که بیشترین پیشرفت را لزوما آماده به با خیال راحت بازگشایی شده است. وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین آلاسکا است که رنج می برد از تعداد زیادی از coronavirus موارد — و نیویورک و متخصص می گویند که همه از نیویورک آماده است برای بازگشت به حالت عادی.

و نه معیارهای پوشش همه چیز را که باید انجام دهید قبل از آنها می تواند بازگشایی شده است. آنها را نشان نمی دهد برای مثال اگر متحده باید از این ظرفیت برای انجام تماس با ردیابی که در آن افرادی که در تماس با کسی که بیمار با Covid-19 دنبال کردن توسط "بیماری کارآگاهان" و قرنطینه. تماس با ردیابی کلید حاوی یک بیماری همه گیر اما متحده نمی پیگیری که چگونه بسیاری از تماس با ردیاب آنها استخدام در یک استاندارد به راحتی در دسترس از راه.

آنها نیز نمی باید آماده دیتا برای کارکنان مراقبت های بهداشتی دسترسی به تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و دستکش — بحرانی اندازه گیری از سیستم مراقبت های بهداشتی آمادگی است که دشوار است برای پیگیری.

اما نقشه را می دهد یک ایده از چه مقدار پیشرفت کرده اند به سمت حاوی coronavirus و نگه داشتن آن موجود است.

اظهار کرد: باید به دنبال این نوع از معیارهای آنها بازگشایی شده است. اگر اعداد — به خصوص coronavirus موارد — رفتن در جهت اشتباه دوباره گفته کارشناسان دولت باید آماده برای بازگرداندن محدودیت. اگر متحده حرکت خیلی سریع برای بازگشایی و یا پاسخ بیش از حد به آرامی به نوبه خود برای بدتر از آنها می تواند یک تجدید افزایش Covid-19 موارد است.

"برنامه ریزی برای نمودن ، بستن دوباره ، بخشی از برنامه ریزی برای بازگشایی" مارک McClellan بهداشت و درمان کارشناس سیاست در دانشگاه دوک به من گفت. "وجود خواهد داشت شیوع بیماری وجود خواهد داشت و نیاز به مکث و عقب رفتن — امیدوارم نه بیش از حد اگر ما این کار را با دقت."

بنابراین این خواهد بود که یک کار در حال پیشرفت است, حداقل تا زمانی که ما یک Covid-19 واکسن و یا در غیر این صورت همه گیر به پایان می رسد چه از طریق طبیعی و یا انسانی به این معنی است. اما معیارهای حداقل می تواند کمک به کشورهای یک ایده تا چه حد همراه آنها در نهایت شروع به باز کردن.

A map showing many states saw increases in coronavirus cases over two weeks.

چه هدف ؟ 10 درصد افت روزانه جدید کروناویروس موارد نسبت به دو هفته پیش و 5 درصد کاهش در موارد نسبت به یک هفته پیش است.

که می گوید دیدار با هدف ؟ کلرادو, کانکتیکات, دلاور, هاوایی, ایندیانا, کانزاس, کنتاکی, ماساچوست, میشیگان, Missouri, نبراسکا, New Jersey, New York, اورگان, پنسیلوانیا, رود آیلند و تگزاس — 17 متحده در همه.

چرا این مهم است ؟ راهنمایی از کاخ سفید و چندین گروه مستقل تاکید است که نیاز به دیدن coronavirus موارد رها کردن به طور مداوم بیش از دو هفته قبل از آنها می گویند آنها آماده برای شروع بازگشایی. پس از همه چیز نشان می دهد که شما از شیوع مانند کاهش پایدار در عفونت.

"اولین و مهمترین [متریک] است که شما می خواهید به ادامه کاهش در موارد" ساسکیا Popescu, یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی به من گفت. "این یک قطعه بزرگ."

یک روش ساده کاهش در موارد نسبت به دو هفته قبل کافی نیست; آن را به یک کاهش قابل توجه و پایدار باشد بیش از دو هفته است. بنابراین برای بورسی را نقشه متحده نیاز به حداقل 10 درصد افت روزانه موارد جدید در مقایسه با دو هفته قبل و حداقل 5 درصد کاهش نسبت به یک هفته قبل است.

موارد گزارش شده را می توان بازتابی از تست ظرفیت: تست بیشتر را انتخاب کنید تا بیشتر موارد و کمتر تست را انتخاب کنید تا کمتر. بنابراین مهم است که این کاهش رخ می دهد در حالی که آزمایش است یا در حال رشد یا در حال حاضر کافی است. و از آنجا متحده به تازگی به افزایش خود را تست توانایی های خود را افزایش می دهد در Covid-19 موارد نیز می تواند منعکس کننده بهبود در تست.

حتی پس از ملاقات با این معیار ادامه داد: احتیاط موجه است. اگر یک دولت با هدف کاهش موارد نسبت به یکی و دو هفته پیش اما موارد به نظر می رسید برای رفتن در روز های اخیر و سپس شاید آن زمان برای بازگشایی فقط رتبهدهی نشده است. "شما مجبور به استفاده از عقل سلیم" کوروش Shahpar یک مدیر در بهداشت عمومی گروه سیاست حل و فصل زندگی را نجات دهد به من گفت.

برای کشورهای با شیوع این هدف است infeasible. مونتانا دیده می شود در حدود یک تا دو Covid-19 نفر در روز برای چند هفته. گرفتن آن را به صفر خواهد بود اما سطح کنونی روزانه موارد جدیدی نیست یک تهدید بزرگ را به کل دولت است. که یکی از دلایل Vox نقشه اجازه می دهد متحده با چهار یا پنج از پنج گل در مورد آنها دست به یک هدف است که معنا ندارد برای آنها اما آمار دیگر.

هنوز دو هفته کاهش در موارد بسیاری ذکر شده توسط کارشناسان و پیشنهادات به سهولت اجتماعی فاصله.

A map showing most states still have too many coronavirus cases.

چه هدف ؟ کمتر از چهار روزانه جدید کروناویروس مورد در هر 100000 نفر در هر روز.

که می گوید دیدار با هدف ؟ آلاسکا, فلوریدا, هاوایی, آیداهو, کنتاکی, مین, میشیگان, Missouri, مونتانا, اوکلاهما, اورگان, کارولینای جنوبی, تگزاس, ورمونت, واشنگتن, ویرجینیای غربی و وایومینگ — 17 متحده است.

چرا این مهم است ؟ یکی از بهترین راه به می دانم که شما در حال دور شدن از یک بیماری شیوع است به دیگر تعداد زیادی از روزانه عفونت های جدید. در حالی که وجود دارد هیچ جهانی پذیرفته شده تعداد کارشناسان گفت که چهار روزانه جدید کروناویروس مورد در هر 100,000 نفر است که مناسب و معقول سقف.

"اگر من از یکی به دو تا سه [coronavirus موارد در روز] آن را متفاوت تر از رفتن از 1000 به 2000 تا 3000 حتی اگر درصد تفاوت همان است" Shahpar گفت. "همین دلیل است که شما باید را به حساب به طور کلی سطح بیش از حد."

این تعداد می تواند تعادل کاستی در معیارهای دیگر در این لیست است. برای مثال نیویورک — که دچار بدترین شیوع کروناویروس در کشور شاهد آن گزارش روزانه جدید کروناویروس موارد drop برای هفته جلسه هدف از پایدار رها کردن در مورد. اما از آنجا که پایین آمدن از بالا, حتی یک ماه مداوم کاهش می یابد و ممکن است به اندازه کافی. نیویورک شده است به مطمئن شوید که آن را کمتر از یک آستانه از موارد جدید ،

در همان زمان اگر دولت خود را در حال حاضر کمتر از چهار روزانه جدید مورد در هر 100,000 اما آن را دیده اخیر سربازان ارتش در مواردی که یک دلیل برای احتیاط. نیویورک پس از همه دیدم فقط تعداد انگشت شماری از تایید coronavirus موارد قبل از نمایی انفجار این بیماری در زمان دولت را به هزاران نفر در روز است.

اما اگر خود دولت است که در زیر آستانه, آن را در یک محل جامد نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر.

A map showing most states still don’t have enough coronavirus testing capacity.

چه هدف ؟ حداقل 150 تست در هر 100000 نفر در هر روز.

که می گوید دیدار با هدف ؟ آلاسکا, کانکتیکات, دلاور, گرجستان, ایلینوی, لوئیزیانا, Nevada, New Jersey, New Mexico, New York, داکوتای شمالی و رود آیلند — در مجموع 12 متحده است.

چرا این مهم است ؟ از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس کارشناسان استدلال کرده اند که ما باید از این ظرفیت برای حدود 500.000 Covid-19 آزمون در روز است. کنترل جمعیت می افزاید که تا حدود 150 آزمایش های جدید در هر 100000 نفر در هر روز.

تست بسیار مهم است برای گرفتن coronavirus شیوع بیماری تحت کنترل است. زمانی که زوج با تماس با ردیابی تست اجازه می دهد تا مقامات آهنگ مقیاس شیوع منزوی کردن بیمار قرنطینه کسانی که بیمار در تماس آمد و استقرار جامعه-تلاش های گسترده ای به عنوان لازم است. تست و ردیابی هستند که چگونه کشورهای دیگر مانند کره جنوبی و آلمان موفق به کنترل شیوع بیماری خود را و شروع به بازگشایی اقتصاد خود را.

این ایده به گفته کارشناسان این است که به اندازه کافی نظارت برای تشخیص embers قبل از آنها به نوبه خود به کامل آتش سوزی.

"ایالات متحده باید در خوشبینی خود را تست ظرفیت نه تنها برای آنچه در آن مانند به نظر می رسد در حال حاضر در حالی که همه در خانه های خود را, اما به عنوان مردم شروع به حرکت بیشتر" جن Kates مدیر بهداشت جهانی و ایدز سیاست در قیصر بنیاد خانواده به من گفت. "همانطور که مردم شروع به انجام حرکت بیشتر, شما باید برای تست بیشتر چرا که مردم در حال رفتن به تماس با هر یک از دیگر بیشتر است."

500,000-a-day هدف این است که حداقل. برخی از کارشناسان توصیه می شود به عنوان بسیاری از میلیون ها نفر از آزمون سراسری در هر روز. اما 500,000 است که اغلب ذکر شده هدف و آن را حداقل یک شروع خوب است.

این هدف قرار است به آزمایشات تشخیصی نیست آنتی بادی آزمایش. تست های تشخیصی ارزیابی اینکه آیا یک فرد این ویروس در سیستم خود است و از این رو بیمار درست در لحظه ای از آزمون. آنتی بادی آزمایش بررسی اگر کسی تا به حال طراحی و توسعه آنتی بادی ها به ویروس برای دیدن اگر آنها تا به حال به حال شده است بیمار در گذشته است. پس از تست های تشخیصی به بیشتر های اخیر سنج از سطح عفونت در آنها دیده می شود که بسیار بیشتر قابل اعتماد برای ارزیابی وضعیت فعلی Covid-19 شیوع در یک دولت است.

اما برخی کشورها از جمله گرجستان که ظاهرا در این بازدید هدف — را شروع کرده اند به رغم کارشناسان مشاوره به خلاف شامل آنتی بادی آزمون در آزمون خود را شمارش. متحده نباید این کار را انجام. اما از آنجا که داده های آنها گزارش و Covid پیگیری پروژه جمع آوری بهترین تست داده ما آن را سخت به اذیت کردن چقدر آنتی بادی آزمایش حملات در کل.

"این ویروس را در حال رفتن به مراقبت که آیا آنها دستکاری اعداد یا نه به منظور نگاه مطلوب تر آن است رفتن به ادامه گسترش" کریستال واتسون ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت به من گفت. "بهتر است به واقعا درک آنچه در جریان است و گزارش است که با دقت."

برای ایالات صادقانه گزارش این اعداد گرچه آنها بحرانی اندازه گیری توانایی خود را برای تشخیص و کنترل و مهار شیوع کروناویروس.

A map showing most states have positive rates that are too high.

چه هدف ؟ کمتر از 5 درصد از coronavirus آزمون آینده را مثبت طی هفته گذشته.

که می گوید دیدار با هدف ؟ آلاسکا و کالیفرنیا و فلوریدا گرجستان, هاوایی, کنتاکی, لوئیزیانا, مین, میشیگان مونتانا, Nevada, New Hampshire, New Mexico, New York, North Dakota, اوکلاهما, اورگان, کارولینای جنوبی, تنسی, ورمونت, واشنگتن, ویرجینیای غربی و وایومینگ — در مجموع 23 متحده است.

چرا این مهم است ؟ مثبت یا مثبت رای که آهنگ چگونه بسیاری از آزمون ها دوباره مثبت برای Covid-19 یکی دیگر از راه برای اندازه گیری تست ظرفیت.

به طور کلی بالاتر از نرخ مثبت نشان می دهد وجود دارد نه به اندازه کافی تست می افتد. یک منطقه کافی تست باید تست مقدار زیادی و تعداد زیادی از افراد که بسیاری از آنها ندارد و این بیماری است. مثبت تست رای دادن در کره جنوبی, برای مثال, زیر 2 درصد است. بالا مثبت نرخ نشان می دهد تنها افراد با علائم واضح در حال گرفتن تست شده بنابراین نه کاملا به اندازه کافی تست برای مطابقت با دامنه شیوع.

قبلا سازمان بهداشت جهانی (WHO) توصیه می شود حداکثر مثبت نرخ 10 درصد است. اما این که اخیرا توصیه می شود 5 درصد است که در خط با نرخ برای کشور است که باید بهتر موفق به کنترل بهتر آنها شیوع مانند آلمان و نیوزلند و کره جنوبی. "حتی پایین تر بهتر است" Shahpar گفت.

مثبت رای داده است که موضوع را به همان محدودیت کلی تست داده ها از Covid پیگیری پروژه. بنابراین اگر دولت شامل آنتی بادی آزمایش در آن آزمون تعداد آن می تواند انحراف مثبت رای دادن به نگاه بهتر از آن است. متحده تنها خطر صدمه زدن به خود و اگر آنها این کار را.

A map showing most states’ hospitals aren’t overwhelmed by coronavirus cases.

چه هدف ؟ کمتر از 60 درصد اشغال تخت ICU در بیمارستان.

که می گوید دیدار با هدف ؟ آلاسکا, Arizona, California, California, کانکتیکات, دلاور, آیداهو, ایلینوی, ایندیانا, آیووا, کانزاس, کنتاکی, مینه سوتا, Missouri, مونتانا, New Hampshire, New Jersey, New Mexico, New York, North Dakota, اوهایو, Oklahoma, پنسیلوانیا, داکوتای جنوبی, یوتا, ورمونت, ویرجینیا واشنگتن و ویسکانسین و میشیگان — در مجموع 30 متحده است.

چرا این مهم است ؟ اگر یک بیماری همه گیر بازدید سیستم مراقبت های بهداشتی نیاز به آماده شود برای درمان موارد شدید و به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی می کند. که هدف اصلی "مسطح منحنی" و "بالا بردن خط" در اجتماعی که کمک می کند تا فاصله کاهش گسترش بیماری است که سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند به حفظ و رشد ظرفیت آن برای درمان هجوم Covid-19 بيمار.

"وجود دارد این ایده است که در شش هفته ما می توانید باز کردن همه چیز" Amesh Adalja ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت به من گفت. "اما این ویروس هنوز هم وجود دارد. این همه در مورد مطمئن شوید که در مورد شمارش نیست بیش از حد بسیار زیاد برای ما سیستم بیمارستان برای مقابله با است."

هدف این است که برای جلوگیری از این سناریو کابوس که ایتالیا رفت و از طریق زمانی که آن را تا به حال بیشتر Covid-19 مورد از آن سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند منجر به بیمارستان تبدیل به دور و حتی خطرناکی بیمار بیماران.

برای ارزیابی این کارشناسان توصیه می شود به دنبال در ICU ظرفیت با کشورهای هدف به کمتر از 60 درصد اشغال خود در Icu.

یک محدودیت در متریک: آن را بر اساس اطلاعات جمع آوری شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از تنها برخی از بیمارستان ها در هر دولت است. بنابراین آن را نمی ممکن است به طور کامل نماینده بیمارستان ظرفیت در کل دولت است. اما این بهترین زمان داده ها در دسترس است و این نشان می دهد که اکثریت متحده دیدار که استاندارد است.

که بسیار خبر خوبی است. این نشان می دهد که امریکا واقعا مسطح منحنی حداقل در حال حاضر. اما آن را انجام داده است که تا کنون از طریق اجتماعی فاصله. اگر گام بعدی این است که به نگه داشتن منحنی مسطح در حالی که کاهش محدودیت های است که نیاز به ملاقات با معیارهای دیگر در این لیست است.

Vox نقشه است که فقط یک راه برای ردیابی موفقیت در برابر coronavirus. گروه های دیگر را با خود اقدامات از جمله Covid عمل در حال حاضر Covid استراتژی خروج و تست و ردیابی. Vox مدل با استفاده از بیشتر تا به روز اطلاعات از برخی از این نمونه های دیگر در حالی که با تمرکز نه تنها در این دولت از همه گیر اما متحده به آمادگی شامل Covid-19 شیوع بیماری در آینده است.

تعداد بسیار کمی متحده ضربه تمام علائم توسط کارشناسان توصیه می شود. اما حتی کسانی که این کار را نباید در نظر بگیرید این بیماری همه گیر ، آنها باید همچنان به بهبود — برای مثال گرفتن رای مثبت زیر حتی 1 درصد در نیوزیلند — و نگاه حتی بیشتر گرانول معیارهای مانند در شهر یا شهرستان در سطح.

نشست معیار این نشان می دهد دولت بهتر است مجهز به حاوی آینده شیوع کروناویروس به عنوان آن را برطرف قبلی محدودیت.

کارشناسان تاکید کرد که دولت باید برای حفظ هدف قرار دادن همه این اهداف هفته به هفته و روز به روز — Covid-19 موارد باید پایین باقی می ماند تست توانایی نیاز به ماندن و بیمارستان ظرفیت باید به اندازه کافی خوب برای هجوم بیماران — تا زمانی که این بیماری همه گیر است که واقعا بیش از اینکه به لطف یک واکسن یا به معنای دیگر. در غیر این صورت در آینده موج coronavirus موارد به عنوان دیده می شود در گذشته بیماری های همه گیر می تواند کشتن بسیاری از مردم است.

"شما باید تمام معیارهای ملاقات" Popescu گفت. "این باید بسیار تدریجی و آهسته فرایند برای اطمینان از موفقیت است."

و اگر این شماره را شروع روند در جهت اشتباه متحده باید آماده برای تعطیل کردن حداقل برخی از بخش های اقتصاد است. شاید نه به اندازه قبل به ما آموخت که مکان هایی هستند که واقعا در معرض خطر از گسترش روز افزون. اما کارشناسان هشدار می دهند که آینده خاموش شدن ناگهانی خواهد شد به احتمال زیاد لازم خواهد بود تا حدی.

"من نگران ما قصد داریم برای دیدن موج از موارد و نقاط داغ," واتسون گفت. "ما نیاز به نگه داشتن فشار در ساختمان این ظرفیت. ... در غیر این صورت ما فقط نورد تاس در گسترش ویروس. بهتر است اگر ما کنترل بیشتر از این گسترش یابد."

این دلیل دیگری است که این معیارهای همراه با گسترده تر coronavirus نظارت بسیار مهم است: آنها نه تنها کمک به نشان می دهد تا چه حد در طول متحده در برخورد با فعلی خود را Covid-19 شیوع اما کمک خواهد کرد که مسیر پیشرفت را برای متوقف کردن و جلوگیری از بحران های آینده نیز هست.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن