جودی شلتون تهمت مشکل فدرال رزرو نامزد توضیح داد

جودی شلتون تایید شده توسط کمیته بانکی سنای و به نظر می رسد به احتمال زیاد به تایید سنا کامل برای پر کردن یکی ا

توسط NEWSOULS در 3 مرداد 1399

جودی شلتون تایید شده توسط کمیته بانکی سنای و به نظر می رسد به احتمال زیاد به تایید سنا کامل برای پر کردن یکی از دو جای خالی در هفت عضو فدرال رزرو حکام.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبلی میدارد هرمان قابیل و استفان مور نتوانست در مجلس سنا به دلیل ضعف مدارک و مختلف نکات رسوایی. کریستوفر والر تهمت دیگر زمان انتخاب در نظر گرفته شده است بیشتر مرسوم است.

آیا شلتون موفق خواهد شد که در آن قابیل و مور شکست خورده نامشخص است اما او در حال حاضر با همان مشکلی که آلوده به تهمت: او می خواهد به نگه داشتن نرخ بهره پایین به طوری که اقتصاد soars و کمک می کند تا او برنده انتخاب مجدد در سال 2020 است. او قطعا می تواند پیدا کردن یک فرد واجد شرایط با یک اعتبار برای یکپارچگی که دارای اصولی این نظر در نرخ بهره, اما او به نظر نمی رسد به خوبی می خواهم واجد شرایط اصولی مردم است.

به جای تهمت به نظر می رسد می خواهید وفاداران که پشتیبانی خواهد کرد هر آنچه در آن است او اتفاق می افتد به می گویند و یا می خواهید در حال حاضر. و Shelton — who صرف باراک اوباما سال نرده در برابر تلاش های فدرال رزرو در حوزه اقتصادی اما در حال حاضر می گوید: او نعمت نرخ بهره پایین برای تحریک اقتصاد — بسیار به نظر می رسد به طور قطع از آن پارچه است.

مدرن مرکزی بانکی ساخته شده است پایه و اساس استقلال از روز به روز سیاسی نیاز از مقامات منتخب. که سنت برگزار کرده است تا در مغلوب ساختن پیشی جستن اما مسلما با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن sloppiness نسبت به هر چیز دیگری. و با مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد چشم انداز در حال حاضر در شک سناتور جمهوریخواه که می خواهم مسدود خنده دار, کسب و کار قبلا در کوتاه مدت به نظر می رسد بیشتر به آن در حال حاضر.

مدرن تغذیه استقلال است حاصل از وحشی تورم از دهه 1970 موجب ریچارد نیکسون را دخالت.

نیکسون منصوب آرتور برنز برای اجرای تغذیه در طول دوره اول و سپس به دنبال کنترل سیاست تغذیه از طریق هر دو آشکار و شل به معنی. نیکسون اساسی هدف این بود که برای حفظ اقتصاد داغ خود را از طریق 1972 انتخاب مجدد کمپین حتی اگر این بدان معنی است که در حال اجرا خطر ابتلا به برخی از تورم است. تورم و البته تبدیل به یک مشکل عمده در اواسط 1970s. به عنوان نرخ تورم در آمد تحت کنترل در اوایل 1980s عقل متعارف شد که بانک مرکزی استقلال شد کلید برای اجتناب از آن است.

یک نظریه هست که یک رییس جمهور را همیشه می خواهید به خطا در جهت کمی کمتر بیکاری در حال حاضر حتی اگر این به معنی کمی بیشتر از نرخ تورم است. هر چند که ممکن است مناسب تجارت در هر روز داده شده بیش از دراز مدت آن به ناچار به معنی مقدار زیادی از تورم است. و به عنوان نظریه می رود در پایان این حتی نمی خواهد به شما پایدار و کاهش نرخ بیکاری — فقط مخوف "رکود تورمی" از اواخر 1970s.

در طول 1980s و '90s این تکامل را به یک هنجار تغذیه استقلال که تا به حال رشد بسیار قوی, اقتصادی, سیاست های مقامات در دولت اوباما به طور معمول کاهش به اظهار نظر در تمام در سیاست های پولی یا روشن و یا خاموش کردن ضبط.

هنوز, در پایان روز, فدرال رزرو صندلی و سایر اعضای هیئت مدیره با ریاست جمهوری منصوب. تهمت نیست دقیقا یک respecter از هنجارها یا مؤمن بزرگ در استقلال است. او می خواهد یک تغذیه است که انجام آنچه او می خواهد.

مغلوب ساختن پیشی جستن مانند دیگر جمهوری خواهان صرف اوباما سال شکایت که کسری بودجه فدرال بیش از حد بالا بود و حتی به عنوان استاندارد مدل های اقتصادی استدلال کرد که بزرگ کسری بودجه می تواند کمک به بهبود عمده رکود است. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن و کنگره جمهوری خواهان کار کرده اند و بی وقفه به فشار کسری بالاتر حتی به عنوان وضعیت بیکاری بهبود یافته است.

مشابه turnabout اتفاق افتاده بیشتر بی سر و صدا در سیاست های پولی ،

محافظه کار فکر می کنم مخازن صرف اوباما سال هشدار دهنده در آینه است که محرک پولی شد "debasing دلار." پل رایان به نام این کشور را یکسره رها اختیاری سیاست های پولی و حرکت به یک "کالا بر اساس ارز" است که در خدمت به عنوان یک نوع از نسخه به روز شده از استاندارد طلا. مغلوب ساختن پیشی جستن خود استدلال می کرد که قوی بازار سهام عملکرد اوباما تحت یک نوع غیر واقعی و حباب ناشی از نرخ بهره پایین است.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان دفتری جریان اصلی محافظه کاران شده اند آرام ، و مغلوب ساختن پیشی جستن آن را روشن ساخته است — بارها و بارها — که او می خواهد و انتظار دارد که نرخ بهره پایین برای حمایت از انتخاب مجدد پیشنهاد. در اوایل ماه آوریل 2019 او گذاشته یک طرح برای به دست آوردن کنترل از تغذیه با انتصاب قابیل و مور به دو هیئت مدیره خالی.

قابیل بود که به سادگی بی حد و حصر انتخاب کنید با کمی تجربه مرتبط و یک رسوایی-گرفتار گذشته است. او در زمان خود از در حال اجرا یک هفته پس از این داستان پتانسیل نامزدی شکست با استناد به این ایده است که او می تواند کسب پول بیشتر و جست و خیز "دست و پا گیر" بررسی روند — با اجتناب از خدمات دولت می باشد. که در سمت چپ مور که نامزدی سقوط پس از نزول از یک سری طولانی از misogynistic نوشته ارائه شده قابل قبول بهانه ای برای حمله داعش به سنبله او.

بنابراین در حال حاضر ما شلتون آمریکا مدیر بانک اروپایی برای بازسازی و توسعه که در خدمت به عنوان یک مشاور به بن کارسون 2016 را قبل از رقص در مغلوب ساختن پیشی جستن ، Shelton نویسنده 2009, کتاب , پول, بحرانکه هشدار داد که سیستم پولی جهانی شد خطرناکی تورم و خواست جهان به جدید تشکیل کنفرانس بین المللی برای بازگشت به استاندارد طلا و بازگرداندن "صدای پول است."

در حقیقت تورم شده است مصرانه پایین ترین سطح از سال 2009 در آمریکا و اروپا و ژاپن و چند کوچکتر کشورهای توسعه یافته است. در طول یک سال 2016 مصاحبه او با انتقاد سابق فدرال رزرو صندلی بن برنانکه و جانت یلن برای نگه داشتن نرخ بهره بسیار کم برای بیش از حد طولانی و گفت: "من می خواهم که بدست بازگشت به عادی شدن نرخ بهره بسیار سریع تر است."

در عین حال توسط 2019 Shelton بود به طرز مرموزی گفتن نیویورک تایمز که او فکر می کند که نرخ بهره بسیار بالا و پشتیبانی از برش آنها را به نزدیک صفر سطوح که او را محکوم به عنوان بیش از حد stimulative زمانی که نرخ بیکاری بسیار بالاتر از آن در سال گذشته بود.

شاید بیشتر tellingly زمانی که بار مالی او مصاحبه برای یک مارس 2019 مقاله درباره سیاست های پولی انداز او تصمیم به انجام مصاحبه در این خصوص در بین المللی در واشنگتن DC. او همچنین پیشنهاد کرد که دریا یک لاگو تهمت خصوصی در رفت و آمد مکرر در فلوریدا ممکن است یک مکان ایده آل برای میزبان او پیشنهاد کنفرانس بین المللی استاندارد طلا. او گفت که او یک مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار فراتر از همه چیز است. و در حالی که در یک سطح او باید بیشتر confirmable از مور یا قابیل پس از در حال حاضر دریافت سنا تایید برای او فعلی پایین تر-مشخصات کار او به شمار همان خطرات سیاسی از دست داده و استقلال آنها بود. اما سناتور جمهوریخواه به نظر می رسد به طور فزاینده ای unbothered.

یکی از دلایل ممکن برای تغییر: در حال حاضر به نظر می رسد به احتمال زیاد بیش از آن تهمت را از دست بدهند انتخاب مجدد در نوامبر است.

فدرال رزرو هیئت مدیره بر خلاف منظم دولت و یا زیر کابینت قرار ملاقات می کند روشن نیست که با ورود دولت جدید. شلتون خواهد بود فقط یکی از 12 نفر به کمیته تعیین نرخ بهره ، اما مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر منصوب چند فرمانداران به تغذیه هیئت مدیره و شلتون می تواند یک خار در بایدن دولت. و برعکس اگر صندلی مجاز است به باقی می ماند خالی آن پر شود توسط یک بایدن منصوب. تحت شرایطی که ممکن است به دلیل به اندازه کافی به او thumbs-up.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن