قاضی منظور انتشار مهاجران در آدلانتو بازداشتگاه در میان همه گیر را در خود نگه دارد

Autism_today پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 7:41 PM EDT مه 5 سال 2020یک قاضی فدرال است که مقامات مهاجرت "بل

توسط NEWSOULS در 17 اردیبهشت 1399

یک قاضی فدرال است که مقامات مهاجرت "بلافاصله" کاهش تعداد مهاجران بازداشت شده در آدلانتو یخ مرکز پردازش در میان coronavirus همه گیر شده است را در خود نگه دارد توسط مدار نهم دادگاه تجدید نظر در حالی که دولت درخواست تجدید نظر از دستور حرکت از طریق دادگاه ها.

در مارس 23, سفارش, قاضی تری J. کلاهدوز جونیور کارگردانی بازیگری وزیر امنیت داخلی چاد گرگ که نظارت فدرال بازداشتگاه به "بلافاصله کاهش زندانیان جمعیت در 1,940-تخت بازداشتگاه به یک سطح است که اجازه می دهد باقی مانده زندانیان برای حفظ فاصله اجتماعی از 6 فوت از یکدیگر در همه زمان ها و در تمام مکان ها از جمله در حالی که خواب, خوردن, دوش گرفتن و رفتن در مورد دیگر فعالیت های روزانه به جز زمانی که وجود دارد یک ضرورت پزشکی و یا ایمنی اضطراری است."

حداقل 250 تن از بازداشت شدگان آزاد شده اند قبل از پایان ماه آوریل است.

کلاهدوز نوشت که جمعیت کاهش می تواند از طریق انتشار و انتقال و یا اخراج. او توصیه می شود به بازداشتگاه انتشار اولین مسن زندانیان با شرایط موجود و کسانی که بدون هیچ گونه سابقه محکومیت کیفری.

کلاهدوز منظور آمد و به عنوان یک نتیجه از یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام ظ در دادگاه فدرال در ماه آوریل به تقاضا کاهش شدید در تعداد افراد بازداشت شده در موهاوی بازداشتگاه در طول بیماری همه گیر. اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا بنیاد کالیفرنیای جنوبی و شرکت حقوقی Latham & Watkins دفتر ثبت مورد.

در تصمیم گیری صادر سه شنبه اکثریت نهم مدار قضات حکم داد که یک بخشی از کلاهدوز را سفارش می تواند اثر را بلافاصله — که ایالات متحده مهاجرت و گمرک مقامات باید به اثر "همه اجباری, بهترین شیوه, توصیه ها و دستورالعمل ها" صادر شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

Minju چو یک وکیل با آیتالله سیستانی کالیفرنیای جنوبی گفت: این سازمان هنوز ارزیابی نهم مدار قضات سفارش.

"ما فکر می کنیم این مهم دادگاه استیناف دستور داده است تا یخ به انطباق با CDC راهنمایی در آدلانتو," چو گفت. "ما همچنان بسیار نگران در مورد افرادی که باقی می ماند بازداشت در آدلانتو و همه چیز را ما می توانیم برای محافظت از آنها."

در حالی که یخ کرده است که هیچ تایید موارد COVID-19 در آدلانتو وجود دارد نیز حداقل تست در تاسیسات.

فقط چهار نفر از 1,295 مردم برگزار شد 1,940-تخت بازداشتگاه شده بود آزمایش در این مرکز به عنوان از آوریل 23, بر اساس اعلام توسط گابریل والدز دستیار زمینه دفتر مدیر اجرای قانون و حذف عملیات برای ایالات متحده مهاجرت و گمرک. تمام تست ها منفی بودند, او گفت:.

علاوه بر این دو تن از بازداشت شدگان بودند که انتقال به یک بیمارستان محلی برای مراقبت های پزشکی ربطی به COVID-19 مورد آزمایش قرار گرفتند در مرکز پزشکی "به عنوان محلی, پروتکل," او گفت:. آنها همچنین آزمایش منفی, او گفت:.

در سراسر کشور 674 از حدود 30,000 مهاجران در یخ بازداشت آزمایش مثبت برای این ویروس که از شنبه بعد از ظهر. این بدان معناست که حدود 50 درصد از 1,346 بازداشت شدگان مورد آزمایش قرار گرفته بود مورد تأیید ویروس, با توجه به یخ. بیشترین شیوع در Otay مسا بازداشتگاه در سن دیگو که در آن 124 بازداشت شدگان تا به حال آزمایش مثبت از شنبه بعد از ظهر.

Autism_today گزارش مهاجرت برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در rebecca.plevin@desertsun.com. او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن