قاضی را انکار می کند, نوادا, چالش صوفس (جاده) برای محافظت از باقرقره

اسکات Sonner آسوشیتد پرسمنتشر شده 1:49 PM EDT Jul 13, 2020یک قاضی فدرال به تایید ایالات متحده خدمات جنگل اقتدا

توسط NEWSOULS در 24 تیر 1399

یک قاضی فدرال به تایید ایالات متحده خدمات جنگل اقتدار برای حفظ 250 مایل موتور سیکلت مسابقه خارج از حکیم باقرقره زیستگاه در نوادا بالا کویر رد دادخواست توسط وسیله نقلیه خارج از جاده علاقه مندان که استدلال این سازمان به طور غیرقانونی کوتاه مداری زیست محیطی فرایند بررسی.

این طرح دعوی در دادگاه در دسامبر سال 2018 به چالش کشیده خدمات جنگل قوانین محرومیت خارج از جاده سفر در داخل 4-مایل بافر حدود دو دولت باقرقره زمینه پرورش بین 1 مارس و ژوئن 30 در تک حوضه در امتداد کالیفرنیا -- نوادا خط.

که مجبور سیرا دنباله سگ موتور سیکلت و تفریحی باشگاه برای به تعویق انداختن در حال حاضر 25-سال-رمز و راز 250 دوچرخه خاک مسابقه سنتی برگزار شد که در اواسط ماه ژوئن تا اواسط ماه جولای یک حرکت این گروه گفت که تا حد زیادی افزایش خطر آتش سوزی و نگرانی های ایمنی با توجه به بیشتر گرما و کاهش رطوبت خاک.

باشگاه و دیگران استدلال می کنند که این سفر منع شد گسترده تر از آنچه قبلا در نظر گرفته شده و نبود به طور خاص در میان گزینه های موضوع به اظهار نظر عمومی در هر دو پیش نویس و یا نهایی زیست محیطی تاثیر بیانیه های صادر شده توسط آژانس.

آنها گفتند: این جنگل ها شده اند باید مورد نیاز برای انجام یک مکمل بررسی های زیست محیطی در نظر گرفتن اثرات گسترده تر قوانین و عدم انجام این کار یک تخلف ملی و سیاست محیط زیست عمل می کنند.

ایالات متحده منطقه قاضی میراندا Du در رنو مخالفت کرد. او گفت: در تاریخ 7 ژوئیه حاکم استاندارد آژانس تصویب شد تغییرات جزئی از یک نهایی شامل بررسی های زیست محیطی و مکمل نقد و بررسی بود که لازم نیست.

او تصمیم گرفت تشویق اياد که در یک دهه نبرد قانونی برای حفاظت از دو دولت باقرقره بود و طرفه با خدمات جنگل به عنوان فدرال intervenors در مورد.

"این نوع از موتور ضرب وشتم نیست چندگانه با استفاده از این حیات وحش سوء استفاده" گفت: Erik Molvar مدیر اجرایی غربی حوضه پروژه.

"خدمات جنگل در حال انجام کار درست برای محافظت از این پرندگان زیبا که teetering در آستانه انقراض" اضافه شده اسکات لک از مرکز تنوع زیستی.

بی-دولت باقرقره تنها در نوادا و کالیفرنیا مرتبط اما جداگانه از بیشتر حكيم باقرقره که زندگی در یک دوجین کشورهای غربی.

ماهی و حیات وحش برآورد دو دولت جمعیت است که نیمی از آنچه در آن بود 150 سال پیش همراه سیرا نوادا جبهه شرق. در هر نقطه از 330 به 3,305 اعتقاد به باقی می ماند در سراسر 7,000 کیلومتر مربع (18,129 کیلومتر مربع) از شهرستان کرسن سیتی به پارک ملی یوسمیتی.

این اياد ظ متوجه قصد خود را برای شکایت در ماه گذشته پس از ماهی و حیات وحش معکوس البته در ماه های مارس و رها آن 2018 پیشنهاد به لیست مرغ به اندازه پرنده تحت خطر انقراض گونه عمل می کنند.

صوفس (جاده) گروه گفت: در طرح دعوی در دادگاه خود که بین مرحله پیش نویس نهایی و تصویب دستورالعمل های مربوط به خارج از جاده, سفر آژانس تقریبا دو برابر اندازه بافر مناطق و تمدید فصل زمانی که موتوری ترافیک ممنوع است.

جنگل خدمات اصلی جایگزین ترجیح داده اند منع سفر جاده در عرض 3 مایل (4.8 کیلومتر) فعال حکیم باقرقره گردهمایی منطقه به نام یک lek طول اولیه پرورش فصل 1 مارس تا مه 15.

قاضی حکم داد که جاده قوانین تصویب شده در تصمیم نهایی کاهش یافت و در این طیف از گزینه های مورد بحث در آخرین بیانیه اثرات زیست محیطی.

او گفت: سه گزینه به طور کلی در محدوده بدون محدودیت های جدید برای آشکار بان با یکی از گزینه ها در میان است. او گفت: یکی انتخاب می افتد در میان به دلیل آن قرار می گیرد برخی از محدودیت ها از نظر زمانی که و که در آن این مسابقات برگزار می شود اما اجازه می دهد تا آنها را به رخ می دهد.

Du گفت: او موافقت کرد و با اياد که استدلال استاندارد در تصمیم نهایی "تفاوت در درجه و نه در نوع از گزینه های جنگل خدمات در نظر گرفته شده بود در طول فرآیند است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de