جاشوا درخت پارک ملی بازگشایی شد اما شما نمی توانید به رفتن به کمپینگ

کالین اتگی پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 5:19 PM EDT مارس 17 سال 2020Joshua Tree National Park باز است پس

توسط NEWSOULS در 29 اردیبهشت 1399

Joshua Tree National Park باز است پس از خاموش کردن نزدیک به دو ماه پیش به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

هانا Schwalbe یک Joshua Tree National Park سخنگوی تایید جاده ها و دروازه بازگشایی صبح روز یکشنبه. او با اشاره به پارک سایت اضافی برای جزئیات بیشتر.

وب سایت نشان می دهد ورودی ایستگاه کارکنان هستند اما کارگران جمع آوری نمی شوند هزینه های ورودی. همچنین باز هستند پارکینگ مسیرهای پیاده روی خانواده campsites و بسیاری امکانات سرویس بهداشتی.

بازدید کننده به مراکز و کمپ هنوز به روی عموم بسته شده و تمام برنامه ها و مجوزها به صورت ویژه استفاده و از طریق فعالیت های مارس 31 لغو. گروه campsites بزرگتر از خانواده campsites که به طور معمول مناسب برای شش نفر.

جاشوا درخت پارک بسته مارس 1 در میان ایالت تعطیلی ناشی از این بیماری همه گیر است که به کشته شدن صدها نفر و بیمار هزاران نفر از مردم در جنوب کالیفرنیا.

بالا کویر: Joshua درختان توصیه می شود برای گونه های در خطر انقراض لیست

بالا کویر: گرافیتی تبدیل شدن به یک مشکل برای موهاوی اراضی عمومی

یکشنبه وجود دارد 3,511 موارد مثبت COVID-19 در سن برناردینو کانتی. وجود دارد بیش از 5600 موارد در کنار رودخانه شهرستان است.

پارک بسته یک روز بعد از 125 مورد گزارش شد در سن برناردینو کانتی.

پارک مقامات در ابتدا تعطیل بازدید کننده مرکز در 18 مارس با توجه به نگرانی در مورد COVID-19 اما مسیرهای پیاده روی و اردو باز مانده است.

در مارس 21, اردو تعطیل و تمام پارک جاده را بسته بودند به وسایل نقلیه در پاسخ به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اقامت-در-خانه سفارش. پارک باقی مانده باز به دوچرخه سواران و کوهنوردان.

مقامات در سراسر کشور به تازگی شروع به کاهش سفارشات که در محل برای جلوگیری از گسترش coronavirus. San Bernardino County, مقامات اعلام کرد در مارس 8 پوشش صورت توصیه می شود اما اجباری نیست.

مسئولان شهرستان نیز تعیین شده در هفته گذشته است که اجاره کوتاه مدت و اردو می تواند در این وضعیت اگر صاحبان پاکسازی اموال بین کاربران و تنها اجاره به مهمانان که از همان خانواده است.

شهرستان سخنگوی دیوید ورت گفت: خورشید صحرا حرکت بود تا حدی مربوط به نیاز به اسکان در این رویداد Joshua Tree National Park بازگشایی شد.

پارک ملی' دسترسی و خدمات افزایش می یابد از طریق یک "رویکرد مرحله به مرحله" و بازدید کنندگان را تشویق به بررسی هر یک از محل, وب سایت های مربوطه برای جزئیات مقامات می گویند.

Schwalbe گفت: مردم باید با فردی پارک برای وضعیت خود را.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید colin.atagi@desertsun.com و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب