جاناتان Reynoso Audrey مورن مورد: چرا دو نفر دستگیر ماه قبل از آنها به نام مظنون

کالین اتگی پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 3:47 PM EDT Jul 23, 2020کش از مواد مخدر و یک تفنگ ساچمهای منجر به

توسط NEWSOULS در 3 مرداد 1399

کش از مواد مخدر و یک تفنگ ساچمهای منجر به دستگیری دو نفر ماه قبل از آنها بودند شناسایی و به عنوان مظنون در یک Coachella Valley, زن و شوهر ناپدید شدن در ماه مه سال 2017 اسناد دادگاه نشان می دهد.

Coachella ساکنان مانوئل ریوس و Adilene کاستاندا که به عنوان یک زن و شوهر با 1 سال دستگیر شدند Feb. 5. مقامات به تازگی اعلام کرد که هر دو نیز مظنون در مرگ جاناتان Reynoso و آدری موران یک زن و شوهر جوان که ناپدید شدن اسرار آمیز به خود جلب کرد نگرانی در سراسر Coachella Valley.

زندان سوابق نشان می دهد ریوس و کاستاندا دستگیر شده بودند در نزدیکی بزرگراه بین ایالتی 10 و خیابان مونرو اما اسناد و مدارک نشان می دهد خود را در ماه فوریه بازداشت درگیر یک جستجو از خانه خود را.

امن در داخل اتاق خواب خود را شامل 5 پوند کوکائین 446 گرم متامفتامین و 26 گرم هروئین با توجه به اعلام حمایت از افزایش قرار وثیقه برای ریوس. محققان همچنین دریافتند لود تفنگ ساچمهای در یک کمد.

بیش از 70.000 دلار داشت در یکی دیگر از خانه های مربوط به زن و شوهر است.

با توجه به اعلام مورد felonious منبع وثیقه مقامات نوشت کاستاندا "تا به حال آگاهی کامل" که ریوس به فروش مواد مخدر هستند و دسترسی به اسلحه.

هر کدام در ابتدا به اتهام سه فقره مربوط به در اختیار داشتن مواد مخدر برای فروش و یک تعداد از کودک خطر افتادن. ریوس نیز به اتهام دو فقره مربوط به یک جنایت کار محکوم در اختیار داشتن اسلحه و مهمات.

در اواخر ماه گذشته در این شهرستان ریورساید دفتر دادستان منطقه ثبت دو فقره قتل در برابر ریوس در مرگ و میر ناشی از Reynoso و Moran. مقامات پنج شنبه اعلام کرد کاستاندا متهم است با یک تعداد از قتل برای مورن مرگ و یک تعداد از بودن و لوازم جانبی.

آنها در میان شش مظنون که عموم محققان شناسایی شده پس از ماه گذشته.

همراه با ریوس استاکتون ساکن عیسی رویز جونیور, 41 و Indio ساکن ابراهیم Fregoso, 32, مشخص شد, به عنوان مظنون در ژوئن 27. رویز است به اتهام دو فقره بودن لوازم جانبی و Fregoso متهم است با یک تعداد از قتل با شرایط ویژه قتل یک شاهد که مقامات شناخته شده به عنوان Moran.

روز چهارشنبه مقامات شناسایی کاستاندا به عنوان یک مظنون همراه با Indio ساکن هارون فرناندو Bernal, 28 و Coachella ساکن اریک Rios, 31. برنل است که arraigned شنبه در یک تعداد از قتل مرگ مورن و یک تعداد از بودن و لوازم جانبی.

ریوس است به اتهام دو فقره بودن و لوازم جانبی. او و کاستاندا در حال برنامه ریزی برای arraigned دوشنبه.

محققان گفتند که به تازگی دریافتند انسان باقی می ماند و در مکانی نامشخص در Coachella Valley. مثبت شناسایی هستند انتظار اما Riverside County Sheriff چاد بیانکو گفت: در ماه گذشته است که مقامات گمان آنها یافت Reynoso و Moran.

خانواده آخرین شنیده ها از موران, 26, از Indio 10 مه 2017, زمانی که او در سمت چپ را انتخاب کنید تا Reynoso او 28 ساله و پسر از براولی. مورن خواهر دریافت selfie از این دو که شب و سپس دو ناپدید شد.

مورن خودرو داشت در Beaumont در مارس 12 سال 2017 در امتداد بزرگراه بین ایالتی 10 غرب بلوط دره پارک وی. پس از آن کمی اطلاعات برای عموم منتشر شد در مورد این تحقیقات تا زمانی که مقامات اعلام کرد در ژوئن 28 که برای اولین بار از سه مظنون دستگیر شده بود.

بیانکو گفت: در طول این محققان در خدمت بیش از 50 حکم جستجو در سراسر بررسی است. او همچنین تایید کرد که چندین حفاری برای شواهد رخ داده در خواص در Coachella Valley.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید colin.atagi@desertsun.com و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب