پیوستن به باشگاه کتاب Vox به صحبت احمق با الیف Batuman زندگی می کنند در زوم

باشگاه کتاب Vox در حال ارتباط با Bookshop.org حمایت از کتابفروشان محلی و مستقل است. احمق الیف باتومن The Idio

توسط NEWSOULS در 19 شهریور 1399

باشگاه کتاب Vox در حال ارتباط با Bookshop.org حمایت از کتابفروشان محلی و مستقل است.

احمق الیف باتومن The Idiot یکی از بهترین کتاب های سال ۲۰۱۷ بود: عجیب و خنده دار و لطیف و عمیقاً، وسواسی بر روی زبان تثبیت شده است. این یک کتاب حیله و تزویر و قانع کننده برای صحبت کردن در مورد است، به همین The Idiotدلیل است که من آنقدر راحت است که به عنوان باشگاه کتاب Vox صرف سپتامبر بحث در مورد احمق ، ما قادر خواهیم بود در اسلحه های بزرگ تماس بگیرید. روز چهارشنبه 30 سپتامبر ساعت 5 بعد از ظهر با خود باتومن به صورت زنده در زوم صحبت خواهیم کرد و شما می توانید RSVP را اکنون.

احمق یک رمان پردیس عجیب برای این فصل بازگشت به مدرسه بسیار عجیب است. این مربوط به سلین 18 ساله، که دانشجوی سال اول در هاروارد در سال 1995 است، درست به عنوان ایمیل در حال تبدیل شدن به طور گسترده ای به تصویب رسید. سلین می خواهد زبان مطالعه کند، بفهمند چه کلماتی هستند و چرا نمی توانند فقط چیزهایی باشد که منظورشون است، بلکه هر چه بیشتر آنها را مطالعه کند، گیج تر می شود. هنگامی که او لگد کردن مکاتبات ایمیل با یک پسر در کلاس روسی خود را، سردرگمی خود را در مجموع می شود.

تن برای صحبت کردن در مورد اینجا وجود دارد: زبان، نشانه نشانه، فرضیه Sapir-Whorf، هنر از دست رفته مکاتبات ایمیل، و چرا لاس زدن اینقدر گیج کننده است. (واقعا، پسر از کلاس روسی سزاوار سلین نیست.) و من خيلي هيجان زده ام که با باتومن و با تو هم بهش دست بزنم

اولین بحث The Idiot ما در مورد احمق خواهد شد تا در روز جمعه ، سپتامبر 11 ، و رویداد زندگی می کنند ما خواهد شد در تاریخ 30 سپتامبر در 5 بعد از ظهر شرقی. تا ساعت 5:45 بعد از ظهر صحبت می کنیم، با 10 دقیقه گذشته برای سوالات حضار محفوظ است و در پایان این رویداد، انتخاب کتاب اکتبر مان را فاش می کنم. خيلي دوست داريم اونجا ببينيمت RSVP در حال حاضر، و مطمئن شوید که برای خبرنامه باشگاه کتاب Vox ثبت نام کنید تا مطمئن شوید که شما هر چیزی را از دست ندهید.

کمک به نگه داشتن Vox رایگان برای همه

میلیون ها نفر هر ماه به واکس روی می آوریم تا بفهمند چه اتفاقی در اخبار می افتد، از بحران کروناویروس گرفته تا یک حساب نژادی تا آنچه که احتمالا ً در نتیجه ترین انتخابات ریاست جمهوری در طول عمر ماست. ماموریت ما هرگز حیاتی تر از آن در این لحظه نبوده است: توانمندسازی شما از طریق درک. اما نام تجاری متمایز ما از روزنامه نگاری توضیحی طول می کشد منابع -- به خصوص در طول همه گیر و رکود اقتصادی است. حتی زمانی که اقتصاد و بازار تبلیغات خبری بهبود می یابد، حمایت شما بخش مهمی از حفظ کار فشرده منابع ما خواهد بود، و به همه کمک می کند تا دنیایی به طور فزاینده آشفته را معنا کنند. مشارکت امروز از کمی به عنوان $3.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن