تاریخ Vox باشگاه کتاب به بحث Rodham با نویسنده Curtis Sittenfeld زنده در زوم

برای من پول Curtis Sittenfeld سال است که به یکی از هیجان انگیز ترین نویسندگان معاصر آمریکا وجود دارد. مانند هر

توسط NEWSOULS در 24 تیر 1399

برای من پول Curtis Sittenfeld سال است که به یکی از هیجان انگیز ترین نویسندگان معاصر آمریکا وجود دارد. مانند هر کس دیگری من تا به حال ذهن من دمیده شده در سال 2005 توسط دبستان, Sittenfeld را achingly معتبر اولین رمان درباره یک دختر جوان آمدن سن در یک منحصر به فرد جدید انگلستان مدرسه شبانه روزی. و از Sittenfeld ادامه دادن متفکر مناقصه رمان درباره زنانگی و آمریکا جاه طلبی. بنابراین من هیجان زده تا اعلام کند که در پایان ماه جولای Sittenfeld خواهد شد پیوستن به Vox باشگاه کتاب زندگی در زوم به بحث در مورد آخرین رمان Rodham.

Rodham به بررسی جهان متناوب که در آن Hillary Rodham هرگز ازدواج بیل کلینتون. این یک شادی بخش, رسوا خواندن است که با استفاده از کلینتون به عنوان یک راه فکر کردن در مورد قدرت و جنسیت و نژاد و نیروی جاذبه در سیاست آمریکا است. ما در حال صرف جولای شکستن آن را در اینجا در باشگاه کتاب, و شما می توانید ما را بررسی کنید آخرین پست در مورد چگونه آن را متناسب به تیره, جذاب, جهان, سیاسی, fanfiction.

Sittenfeld و من در این جلسه در زوم به بحث در مورد این کتاب در چهار شنبه 30 جولای در 5 pm ET. ما صحبت کنید تا 5:45 pm با آخرین 10 دقیقه می باشد برای پرسش از مخاطبان و در پایان این مراسم من را نشان دهد انتخاب های ما برای ماه آینده کتاب. ما خیلی دوست دارم برای دیدن شما وجود دارد. پاسخ دهید در حال حاضر و مطمئن باشید که برای ثبت نام Vox باشگاه کتاب, خبرنامه را به مطمئن شوید که شما را از دست ندهید هر چیزی.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن