John Lewis, یک نامه و تندیس برنز: پالم اسپرینگز هنرمند به خاطر ارتباط با اواخر کنگره

آماندا Ulrich پالم اسپرینگز آفتاب صحراانتشار: 10:00 AM EDT Jul 21, 2020 پانزده سال پیش در پالم اسپرینگز هنرمند

توسط NEWSOULS در 31 تیر 1399

پانزده سال پیش در پالم اسپرینگز هنرمند کلودیو d'agostino تماشای تلویزیون هنگامی که او در سراسر یک گزارش رهبر جنبش حقوق مدنی و گرجستان Rep. John Lewis.

نقل مکان کرد توسط لوئیس پس زمینه و فعالیت d'agostino شروع به انجام تحقیقات بیشتر در جنبش حقوق مدنی. در نهایت او را برداشت یک قلم و تصمیم به نوشتن این کنگره به طور مستقیم با یک سوال: آیا او بود که علاقه مند به داشتن یک مجسمه کوچک مدل پس از او ؟

"من سعی کردم برای قرار دادن خودم در کفش های آفریقایی جامعه و آنچه آنها را از طریق رفت" d'agostino گفت. "من نوشت:" این که راه برای گفتن من متاسفم برای آنچه که شما تا به حال برای مقابله با است.'"

لوئیس نوشت و او را به عقب.

"با تشکر از شما برای نامه. من خوشحال خواهد بود به شما حجاری مثل من" او در پاسخ به تایپ نامه مورخ Jan. 20 سال 2005 یک سند است که d'agostino در حال حاضر نگه می دارد در یک محیط امن. اگر آنها تا به حال ندیده لوئیس افزود: "سلام به مادر خود."

D'agostino بعد از پرواز به واشنگتن — با مادر خود را — به انجام یک اندازه گیری از لوئیس برای مجسمه برنزی. نهایی مجسمه رونمایی شد در مراسمی در لوئیس را در کاپیتول هیل واقع در داخل توپ خانه ساختمان اداری است.

در حال حاضر پس از لوئیس مرگ در هفته گذشته d'agostino امیدوار به ادامه پرداخت ادای احترام به رهبر زندگی و میراث.

"من فکر می کنم به خصوص اکنون که او رفته ما نیاز به یادآوری شود (در مورد کار خود را)," او گفت:. "منظورم این است که ما همه بخشی از این است. هر یک از ما باید برای انجام کاری."

تاثیر مارس در واشنگتن یکشنبه خونین

جان رابرت لوئیس درگذشت جمعه گذشته پس از اینکه مبتلا به سرطان لوزالمعده در اواخر سال گذشته. او 80 ساله است.

لوئیس بود که در خط مقدم جنبش حقوق مدنی در طول زندگی حرفه ای طولانی. در سال 1963 او یکی از شش تن از رهبران و جوانترین — به صحبت می کنند در ماه مارس در واشنگتن است. دو سال بعد او به رهبری اعتراضات در شهر سلما علا. در سراسر ادموند Pettus پل خواستار حق رای و امید به مارس به دولت سرمایه Montgomery. آلاباما سربازان دولت متوقف شد و تاکید بر روی پل در چه شد خشونتآمیز, وام مستعار "یکشنبه خونین" به معروف اعتراض کردند.

لوئیس همچنین دریافت کننده مدال آزادی ریاست جمهوری در سال 2010 در میان بسیاری دیگر تمجید.

D'agostino که در کانادا متولد شد و از نقل مکان به ایالات متحده آمریکا با خانواده اش به عنوان یک نوجوان گفت: حقوق مدنی آیکون کمک به او یک دوره سقوط در مورد این موضوع. در طول d'agostino سفر اولیه به سی برای انجام اندازه گیری بالاتنه او گفت: لوئیس به او نشان داد یک فیلم مستند کوتاه در مورد سلما مارس و خشونت علیه معترضان.

"من نمی توانستم باور آنچه که من دیدم. آن را مانند چیزی شبیه به یک فیلم ترسناک" d'agostino گفت. "هنگامی که (Lewis) آمد به دفتر من فقط گفت:" من نمی توانم باور کنم که این اتفاق افتاده است در اینجا در این کشور است.'"

در سلما لوئیس نیز شده بود ضربه سر با nightstick توسط دولت سپاهی شکستگی جمجمه او است. اسکار از آسیب باقی مانده است.

"از زمان به زمان به دنبال در آینه من تمایل به آن را متوجه" لوئیس گفت آمریکا چند سال پیش در سالگرد 50 از مارس. "این فقط به من یادآوری می کند که برخی از ما به کمی خون در آن پل به گرو در اوردن روح از امریکا به امریکا بهتر است."

D'agostino می گوید او به خاطر دیدن علامت, هم, هنوز هم قابل مشاهده دهه پس از اعتراض و شناخت نماد آن است.

"هنگامی که من تو را دیدم که اسکار آن را فقط به من رسید که این واقعی است آنچه او را از طریق رفت و آن چیزی است که او نیاز به رفتن را از طریق" d'agostino گفت. "هنگامی که شما یک ویدیو و سپس شما می بینید واقعی کسی است که تحمل این — این یک معجزه او کشته شدند."

قصد دارد به کمک recasts از لوئیس مجسمه

در طول دوره از مجسمه سازی حرفه ای d'agostino ایجاد شده با این نسخهها کار برای دیگر شخصیت های برجسته سیاسی. یک پرسلن, گل, محور رفت و به کلینتون که نگهداری آن را در خود, شخصی, چهارم , او گفت:.

او همچنین چندین مجسمه در سن دیگو که در آن او زندگی می کردند قبل از حرکت به پالم اسپرینگز در سال 2014 با مادرش, که صرع دارد.

"من هنوز هم در اب شلپ شلپ کردن در آثار هنری من در حال حاضر و من معمولا انجام کارهای خوب باعث می شود نه برای پولدار شدن," او گفت:.

یکی از تازه ترین های خوب-علت ایده های است که به چند recasts از لوئیس تنه و اهدا آنها به طور بالقوه به کتابخانه های عمومی در گرجستان است. D'agostino هنوز اصلی مجسمه سازی از لوئیس قبل از آن بازیگران ساخته شده است که ترکیبی از خاک رس استفاده می شود می تواند برای ساختن مجسمه.

حتی تقریبا دو دهه پس از d'agostino برای اولین بار ملاقات Lewis, تنش بیش نژادی و نابرابری دم فقط در زیر سطح در ایالات متحده آمریکا کنگره آخرین مکان عمومی ظاهر شد در سیاه و سفید جدید زندگی ماده پلازا در پایتخت, تغییر نام در ماه ژوئن به عنوان یک نتیجه از سراسر کشور جورج فلوید تظاهرات.

"همه ما باید تحت درمان به عنوان انسان: که راه کنگره را نگاه کنید در همه چیز" d'agostino گفت. "این فقط پایه حقوق بشر است."

آماندا اولریش پوشش بومی آمریکایی مسائل در جنوب کالیفرنیا برای خورشید صحرا. او همچنین یک گزارش برای امریکا سپاه عضو. او را می توان در رسید amanda.ulrich@desertsun.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن