جو بایدن واقعا بزرگ منجر شود در نظر سنجی

یک شنبه صبح نظرسنجی سی ان ان نشان داد جو بایدن با سرسام آور 14-نقطه سرب بیش از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جست

توسط NEWSOULS در 20 خرداد 1399

یک شنبه صبح نظرسنجی سی ان ان نشان داد جو بایدن با سرسام آور 14-نقطه سرب بیش از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رای دهندگان را اعلام کرد سطح نگرانی با "روابط" soars و معاون سابق رئیس جمهور است که به عنوان دیده می شود خیلی بهتر مجهز به رسیدگی به این مسئله است.

برنده رای مردمی توسط یک حاشیه بزرگ به احتمال زیاد معنی دموکرات overperformed در میدان نبرد متحده و در مکان هایی مانند گرجستان, آیووا و تگزاس که قرار سنا به وضوح در بازی.

و در حالی که سی ان ان نظرسنجی فقط یک نظرسنجی و چیزی از یک پرت در آن وجود دارد در حال حاضر یک روند بسیار روشن در رای گیری ملی — بایدن برنده شد و قبل از شیوع گسترده ملی تظاهرات در پی جورج فلوید مرگ و سرب بدست بزرگتر است.

شاید نه 14 امتیاز بزرگتر است اما بزرگتر از قبل از آن بود و به وضوح بزرگتر از هر سرب هیلاری کلینتون تا کنون برگزار شده در کمپین 2016.

به عنوان مقابله Cohn, نیویورک تایمز, به رای گیری و داده های گورو توضیح می دهد که هر واحد با کیفیت بالا نظرسنجی ملی با آموزش و پرورش مناسب توزین تا به حال بایدن منجر به دو ماه پیش است. و تقریبا همه آنها باید او را پیشرو بیشتر از امروز. استثنا است NBC/وال استریت ژورنال نظرسنجی که او در 7 نقطه منجر شود.

برخی از تحلیلگران مانند اکونومیست داده نگار G. الیوت موریس مشکوک این ممکن است چیزی برای انجام با nonresponse تعصب. این یک پدیده است که در حال حاضر نسبتا به خوبی مستند به موجب آن هنگامی که یک نامزد داده شده است یک خبر بد چرخه حامیان او در واقع نمی نوبه خود در برابر او اما کمتر احتمال دارد به صحبت می کنند به نظرسنجی. یک nonresponse نظریه عبارت دیگر می فرض که تهمت هواداران تبدیل شده اند کمتر افتخار به حمایت از او و کمتر احتمال دارد برای پاسخ به نظر سنجی — نتیجه biasing نمونه سوی دموکرات ها ،

آن است که همیشه یک ایده خوب به برخی از شک و تردید در مورد بزرگ آشکار شیفت در پای صندوقهای رای است. اما چیزهایی مانند وزن سنجی برای حزبی تعادل می overcorrect برای nonresponse تعصب با حاکم کردن این امکان است که مردم در حال تغییر از یک حزب با یک منفور رهبر (شما ممکن است به یاد این به عنوان "unskewing" جنجال از سال 2012 ریاست جمهوری چرخه).

یک راه یا دیگری, CNN, رای گیری تحلیلگر هری Enten ما را مطمئن می سازد که سهم دموکرات ها در نمونه خود را تغییر نکرد — بایدن سرب بزرگتر زیرا او تثبیت دموکراتیک پشتیبانی و انجام می دهند بهتر است با مستقل.

برای مرجع بایدن سرب در پای صندوق های رای است بزرگتر از هیلاری کلینتون در اوایل ماه ژوئن است. او تا حدود 8 امتیاز در زمان RealClearPolitics میانگین در حالی که کلینتون منجر شد و نزدیک به 5 امتیاز. کلینتون در شکستن به حدود 7 نقطه سرب در اواسط ماه اکتبر پس از بحث گسترده از یک ضبط که در آن تهمت شنیده می شود صحبت کردن در مورد آزار جنسی زنان است.

اما بایدن سرب است که نه تنها بزرگتر از آن است که آن را امن تر است.

حتی در اکتبر 18, کلینتون تنها در 46 درصد در انتخابات با تهمت انجام وحشتناکی در 39 و مقدار زیادی از بلاتکلیف و شخص ثالث رای دهندگان. امروز به طور متوسط در مقابل اتحاد بایدن در 50 درصد با مغلوب ساختن پیشی جستن در 42. که تعداد بسیار کمتری از بلاتکلیف و یا شخص ثالث رای دهندگان augurs ثبات بیشتر مسابقه و بیشتر دشوار است برای مغلوب ساختن پیشی جستن به یک می آیند از پشت سر پیروزی.

البته افرادی که به یاد داشته باشید اعتماد به نفس پیش بینی کلینتون برنده ممکن است شک و تردید خود را. اما این مهم است به یاد بیاورید که این بیشتر از یک مورد بد بینی نسبت به بد رای گیری. در سال 2016 چرخه غیر FiveThirty هشت پیش بینی به طور کلی مدل هر ایالت به صورت جداگانه. که بدان معنی است که اگر کلینتون به حال باریک رای گیری سرب در پنسیلوانیا و باریک سرب در ویسکانسین و باریک سرب در میشیگان و باریک سرب در فلوریدا و باریک سرب در کارولینای شمالی, مدل های درمان آن را به عنوان منطقی احتمال وجود دارد که او ممکن است در واقع از دست دادن یکی از این کشورها است اما فوق العاده بعید است که او را از دست دادن تمام پنج.

یک بازی شیر یا خط سکه 50-50 است اما شانس از دست دادن پنج پرتاب سکه در یک ردیف هستند و حدود 3 درصد است. بسیاری از مدل های درمان کلینتون شانس در هر چرخش دولت به عنوان تا حدودی بهتر از یک سکه بازی شیر یا خط در نتیجه ایجاد نتیجه است که آن را فوق العاده بعید است که او را از دست دادن تمام پنج.

راه های مختلف به فکر می کنم در مورد آن این است که اگر نظر سنجی در میشیگان در اشتباه هستند چرا که آنها undercounted تعداد غیر کالج سفید مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان این باید یک عامل در هر دولت با تعداد زیادی از غیر کالج سفیده. که تقریبا در هر کشور در این اتحادیه و قطعا هر چرخش دولت است. هنگامی که شما را در درک رای گیری خطا در آن راه پس از آن کلینتون واقعی اما باریک و سرب در انتخابات شده است باید درک کرد که ساخت آن را بعید است که او را از دست بدهند اما فقط در حد متوسط ،

این بایدن منجر متفاوت است. اگر شما 10 امتیاز در نظر سنجی سپس پای صندوق های رای می تواند با 4 امتیاز (که می تواند اما نه ذهن دمیدن خطا) و کالج انتخاباتی می تواند یک 4-نقطه انحراف نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن (که در بالا محدوده معقول اما نه کاملا خارج وجود دارد) و بایدن هنوز هم برنده است. اساسا اگر شما تا 10 در نظر سنجی شما تقریبا قطعا پیروز خواهیم شد.

هیچ یک از این بدان معنی است که بایدن برنده خواهد شد در ماه نوامبر به سادگی از آنجا که بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد در حال حاضر و پس از آن. اما ما باید دلیل بسیار خوبی برای این باور است که اگر انتخابات اتفاق افتاد فردا بایدن برنده خواهد بود — برای آن می شود در غیر این صورت شامل یک شکست در انتخابات نیست "عادی" نوع خطای آماری.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن