جو بایدن و برنی ساندرز نیروهای پیوست کرافت جسورانه مترقی دستور کار

یک "وحدت" نیروی کار ایجاد شده توسط معاون رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز منتشر کرده است مجموعه ای دق

توسط NEWSOULS در 20 تیر 1399

یک "وحدت" نیروی کار ایجاد شده توسط معاون رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز منتشر کرده است مجموعه ای دقیق از سیاست توصیه هایی برای ورودی بایدن دولت اگر او برنده انتخابات نوامبر.

دولت آن را تصور — در حالی که نه چندان مترقی است که این امر در آغوش قصد دارد مانند مدیکر برای همه و یا یک شغل تضمین خواهد فشار برای یکی از بزرگترین بخش سرمایه گذاری در دهه. در شب چهارشنبه ارشد کمپین دستیار توصیف بایدن را به آینده اقتصادی و برنامه ریزی به عنوان "بزرگترین بسیج عمومی سرمایه گذاری در تامین زیرساخت و [تحقیق و توسعه] پس از جنگ جهانی دوم است."

این هم نشانه ای از بایدن موفقیت در حال انجام فشار برای متحد کردن حزب: متعدد ترقی خواهان در نیروی کار انتخاب شده توسط ساندرز گفت: Vox آنها خوشحال بودند با علامت آنها ساخته شده بر روی محصول نهایی.

گزارش نهایی وزن و در بیش از 100 صفحه, پوشش شش کلید سیاست داخلی حوزه: بهداشت و درمان اقتصاد تغییر آب و هوا, عدالت کیفری, آموزش و پرورش و مهاجرت.

شاید یکی از مهمترین اهداف بلند پروازانه در گزارش منتشر شده در پنج شنبه, تعهد خود را برای رسیدن به net-zero انتشار گازهای گلخانه ای تا سال 2050 به علاوه فوری معیار های آب و هوا — از جمله ملی هدف net-zero انتشار گازهای گلخانه ای برای تمام ساختمان های جدید تا سال 2030 و از بین بردن آلودگی کربن از نیروگاه های برق 2035. این گزارش همچنین خواستار ایجاد یک پستی سیستم بانکی به گسترش بانکداری دسترسی برای خانواده های کم درآمد و ممنوعیت برای سود منشور مدارس.

ترقی خواهان دیدن یک لیست از ایده ها "است که می رود فراتر از وضعیت موجود و فراتر از آن بایدن به حال مبارزات انتخاباتی در اولیه" فیض فولادوند, Sanders, ریاست جمهوری مدیر کمپین در سال 2020 و جدایی ناپذیر عضو در ایجاد نیروهای وظیفه گفت: Vox. "اگر شما نگاه کنید در تمام این اسناد شما در حال رفتن به دیدن یک بخش دولتی سرمایه گذاری در ایجاد شغل است."

بسیاری از مردم Vox مصاحبه گفت بایدن را به فکر کردن در مورد چگونه پررنگ می شود این است که تحت فشار قرار دادند توسط Covid-19 همه گیر و در نتیجه اقتصادی و ملی گفتگو در اطراف سیستمیک نژاد پرستی در امریکا است.

همگرایی همه چیز قرار دادند بایدن به اتخاذ گوشته جدید مقابله پرزیدنت فرانکلین دلانو روزولت در ماه های اخیر. در روز پنج شنبه بایدن سخنرانی رونمایی اولین تخته از مبارزات انتخاباتی خود را طرح اقتصادی — انتظار می رود سیاست محور.

"بسیار شبیه FDR در مواجهه با یک بحران ساختاری از ناامنی اقتصادی ما در یک مکان مشابه" گفت: Jared برنشتاین بایدن معاون سابق رئیس مشاور اقتصادی اوباما در کاخ سفید و یک عضو از اقتصاد نیروی کار. "معاون رئیس جمهور را به رسمیت می شناسد که تا چه حد بازار شکست در اینجا چیزی است که شما می توانید با یک گروه کمک و اصلاحات ساختاری ضروری است."

بایدن و ساندرز هر ستایش این گزارش در یک بیانیه مشترک در روز چهارشنبه.

"هر چند نتیجه نهایی چیزی نیست که من یا من از هواداران می خواهم که نوشته شده به تنهایی وظیفه نیروهای ایجاد یک سیاست خوب طرح حرکت خواهد کرد که این کشور در حد مورد نیاز مترقی جهت و قابل ملاحظه ای بهبود زندگی خانواده های کارگر سراسر کشور ما" ساندرز گفت.

بایدن گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زمان پاسخ به هنوز هم مواج کروناویروس در آمریکا به این معنی است که "این انتخابات ارائه می دهد شانس به طلیعه چیزی بودن در یک قوی تر و عادلانه تر از اقتصاد است که با این نسخهها کار برای ما کار خانواده است."

"من ستایش وظیفه نیروهای خود را برای خدمت و کمک به ساخت, جسورانه, تحول پلت فرم برای ما و برای کشور ما" بایدن اضافه شده است.

در حالی که آن را هنوز هم مشخص نیست که چگونه بسیاری از این سیاست خاص توصیه بایدن انتخاباتی را اتخاذ خواهد کرد و یا کار خود را به سیاست رسمی و دموکرات می دانم به زودی. بعدی بتن گام برای نیروی کار گزارش برای شرکت کنندگان به حمایت از آن گنجانیده شده به حزب دموکرات پلت فرم در سال 2020 دموکراتیک ملی کنوانسیون شروع می شود که در اوت 17.

اما ساندرز متحدان در حال روشن است که آنها نمی بینم این گزارش را نهایی متوقف شود. آنها لابی بایدن انتخاباتی به مطمئن شوید که هر ورودی انتقال تیم و یا دولت شامل تعدادی از ترقی خواهان.

"فاز دو است که در ادامه به شکل و تغییر بایدن کمپین مواضع" فولادوند گفت: Vox. "بدیهی است که ما در حال دفاع از برخی از این اعضای درگیر در انتقال برنامه ریزی است. آنها با ارسال یک پیام نمادین از چه نوع مدیریت شما در حال تلاش برای فرم. در اینجا شما باید یک سیاست مترقی طرح در حال حاضر شما نیاز مترقی سیاست پرسنل آن را به اتفاق می افتد."

ترقی خواهان گفت Vox آنها احساس خوب به خصوص در مورد برنده آنها امن در دو وظیفه نیروهای آموزش و پرورش و آب و هوا. در اقتصاد نیروی کار یک نقطه چسبیده بود مشاغل فدرال تضمین برنامه که آن را به لیست نهایی از توصیه ها (حتی اگر زبان گفت: "دولت باید تصویب اقدامات برای ایجاد شغل و شغل برنامه های مانند کسانی که به طور موثر مورد استفاده در معامله جدید" بود).

"به خصوص در آب و هوای من فکر می کنم ما در واقع ساخته شده به مراتب بیشتر از پیشرفت من فکر می کنم من حتی پیش بینی" طلوع جنبش بنیانگذاران Varshini Prakash که خدمت در آب و نیروی کار و ساندرز انتخاب گفت: Vox. "در بخش بزرگی بود که از آنجا که بسیاری از مشاوران آب و هوا در بایدن طرف نیز به همان اندازه متمایل به بلند پروازانه عمل به عنوان بسیاری از مردم در برنی طرف."

در آموزش و پرورش, فدراسیون معلمان آمریکا رئیس جمهور و نیروی کار عضو Randi واینگارتن یک بایدن انتخاب گفت: Vox او فکر می کند توصیه های نیروی کار می تواند در تشویق بایدن آموزش و پرورش قصد رفتن بسیار بیشتر از هر تهمت یا دولت اوباما انجام داد.

"این یک تغییر پارادایم از پاره کردن که شما در حال حاضر با تهمت و [وزیر آموزش و پرورش بتسی] DeVos و defunding را بی ثبات را تضعیف میکند فلسفه" Weingarten گفت. "اما آن را نیز متفاوت از 'پاسخگویی تمام شود, پایان تمام' از دولت اوباما."

در حالی که بایدن و ساندرز تیم آغاز شده اند ممکن است در بیشتر توافق در آب و هوا وجود دارد به وضوح متفاوت مشاهده و مراقبت های بهداشتی با ساندرز حامیان در حمایت از مدیکر برای همه و بایدن کمپین طرفدار یک گزینه است. و در مورد مسائل مانند این — عدالت کیفری — کمپین نیست حرکت به سمت چپ.

"اگر ما اختلافات به اعتقاد من ما با هم می آیند با چیزی که نشان دهنده متوسط از جایی که ایستاده ایم و اجازه می دهد تا ما را به مبارزه برای مراقبت های بهداشتی سیاست که گسترش مراقبت های بهداشتی برای میلیون ها نفر از مردم" گفت: Dr. Abdul El-Sayed, یک تک پرداخت کننده مدافع که ساندرز انتخاب برای مراقبت از سلامت نیروی کار.

"من احساس می کنم آنها ساخته شده و سازنده در کمک به که پایان گفت: Chris Jennings که مراقبت های بهداشتی مشاور سیاست در دولت اوباما و بایدن انتخاب برای مراقبت از سلامت نیروی کار. "من معتقدم نتیجه قوی تر محصول و بیشتر متحد ،

در اینجا برخی از قابل توجه ترین توصیه های سیاست آن شامل; گزارش کامل را می توان در اینجا بخوانید.

اقتصاد

 • گسترده و سرمایه گذاری های عمومی به زیرساخت ها مانند آمریکا جاده ها و پل ها علاوه بر مقاوم سازی خانه های آمریکایی ها و ساختمان ها که بیشتر انرژی کارآمد. بایدن در انتظار انتشار اطلاعات بیشتر و اعداد در سبز زیرساخت طرح در هفته های آینده.
 • تشویق بیشتر دولتی و شهرداری ها و پهنای باند شبکه.
 • گسترش عمومی و خصوصی مراقبت مشاغل در مراقبت های بهداشتی و مراقبت از کودک و مراقبت از سالمند و افزایش جبران منافع قدرت چانه زنی و آموزش در این شغل است.
 • ایجاد یک پستی سیستم بانکی به گسترش بانکداری دسترسی برای خانواده های کم درآمد.

مراقبت های بهداشتی

 • یک گزینه طرح اداره مدیکر. این برنامه را پوشش طیف وسیعی از افراد از جمله آمریکایی های کم درآمد که واجد شرایط برای مدیکید و هر کسی که تصمیم به انتخاب گزینه عمومی از قانون مراقبت مقرون به صرفه مبادلات. کسانی که در حال حاضر دریافت بیمه از کارفرمایان خود را نیز واجد شرایط.
 • مدیکر خواهد به طور مستقیم مذاکره هزینه داروهای تجویزی قیمت برای همه عمومی و خصوصی خریداران.
 • سن برای ثبت نام در مدیکر خواهد بود کاهش از 65 به 60 و آمریکایی ها می تواند انتخاب بین کارفرما-ارائه بیمه مدیکر یا یک گزینه است.

آب و هوا

 • مجموعه ملی هدف دستیابی به net-zero انتشار گازهای گلخانه ای برای تمام ساختمان های جدید تا سال 2030 در تلاش برای ایجاد یک 100 درصد تمیز کردن ساختمان بخش.
 • متعهد به از بین بردن آلودگی کربن از نیروگاه های برق 2035 از طریق فن آوری های جدید-خنثی استاندارد برای پاک کردن انرژی و بهره وری انرژی از جمله نصب و راه اندازی 500 میلیون پانل های خورشیدی و 60,000 ساخته شده-در-امریکا توربین های بادی.
 • متعهد است که همه مشاغل در اقتصاد مبتنی بر انرژی پاک خواهد بود اتحادیه.

آموزش و پرورش

 • ایجاد جهانی prekindergarten 3 و 4 ساله.
 • اطمینان از اوایل دوران کودکی مربیان حق سازماندهی و در مجموع مقرون به صرفه.
 • سه گانه عنوان من بودجه و به طور کامل صندوق افراد معلول در آموزش و پرورش عمل می کنند.
 • ممنوعیت برای سود منشور مدارس و تعیین فدرال نیروی کار و یا کمیته ای برای بررسی اثرات منشور مدارس در آموزش و پرورش است.

عدالت کیفری

 • ایجاد فدرال غیر نظامی سپاه غیر مسلح اولین پاسخ دهندگان از جمله به عنوان مددکاران اجتماعی EMTs و آموزش بهداشت روان حرفه ای برای رسیدگی به خشونت پرهیزی در شرایط اضطراری در جوامع بنابراین به عنوان برای کاهش استفاده از پلیس در آن شرایط.
 • کاهش نظامی پلیس با برقراری یک قانون برای محدود کردن فروش و انتقال سلاح های نظامی برای ادارات پلیس و داخلی سازمان های اجرای قانون.
 • جرم زدایی از ماری جوانا و قانونی کردن ماری جوانا پزشکی در سطح فدرال; این گزارش توصیه می کند فردی متحده باید این اختیار برای قانونی کردن استفاده تفریحی از ماری جوانا.
 • پایان استفاده از خصوصی زندانها و بازداشتگاه ها از جمله برای جرائم مربوط به مهاجرت.

مهاجرت

 • خاتمه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تبعیض آمیز سفر و مهاجرت ممنوعیت.
 • گسترش قانون مراقبت مقرون به صرفه مزایای خیال مهاجران موقت و وضعیت حقوقی تحت عمل معوق برای ورود دوران کودکی برنامه.
 • قانون حمایت از درمان همسران و فرزندان دارندگان کارت سبز به عنوان بستگان و پایان جدایی خانواده و کار با کنگره برای از بین بردن 10 سال دوره انتظار برای چشم پوشی دائمی میله است که نگه داشتن خانواده ها از هم جدا شوند.
 • حمایت از کارگران خانگی' لایحه حقوق به کارگران مهاجر در آمریکا گسترش حقوق.

پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن