جف فریزن از تاکو بودا آماده به خدمت — دوباره

برای بزرگنمایی کلیک کنید اندی PAULISSEN جف فریزن است که انجام بخشی خود را برای کمک به تاکو بودا حرکت به

توسط NEWSOULS در 10 تیر 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید Jeff Friesen is doing his part to help Taco Buddha navigate the dramatic changes in the restaurant industries. - ANDY PAULISSEN
  • اندی PAULISSEN
  • جف فریزن است که انجام بخشی خود را برای کمک به تاکو بودا حرکت به تغییرات چشمگیر در رستوران صنایع.

جف فریزن برای اولین بار به اعتراف است که یادگیری چگونه برای اجرای یک رستوران در میان یک بیماری همه گیر است درگیر بسیاری از آزمون و خطا — حتی زمانی که او فکر او را بدست چیز پایین پت, آنها تا به حال یک راه خنده دار از نشان دادن او در غیر این صورت.

"بازگشایی یک رستوران تاکو در تاکو سهشنبه در طول Cinco de Mayo یک اشتباه بود" فریزن می گوید. "قبل از ما می بسته من تا به حال من نمیفهمد مربع و نحوه کار با آن را به صورت آنلاین سفارشات اما در حالی که ما بسته بودند آنها را در بازی خود را و در حال تغییر برخی از چیزهایی که. هنگامی که ما دوباره باز من بیش از حد اعتماد به نفس. ما باز سفارش آنلاین و در ساعت 11 صبح و تا به حال به آن را تعطیل 45 دقیقه بعد از آن و سپس بازگشایی شد و پس از آن تا به حال به آن را تعطیل دوباره. آن بد بود; ما تا به حال برای بازپرداخت بسیاری از مردم چون خود را صبر بیش از حد طولانی بود. حجم فقط دیوانه — که چگونه مردم گرسنه بودند و برای tacos و margaritas."

به دنبال بازگشت فریزن باید پیش بینی چنین پاسخ به تاکو بودا (7405 Pershing خیابان دانشگاه شهرستان; 314-502-9951) بازگشایی. پس از این رستوران اولین باز در سال 2017 رشد کرده است برای تبدیل شدن به یک wildly محبوب محله محل تجمع درآمد زیادی پس از به طور منظم برخی از آنها سرپرستی این محل چند بار در هفته.

هر چند او برس کردن چنین اظهارات هیچ سوال فریزن دارای نقش مهمی در رستوران موفقیت است. در فوریه 2019 او پیوست تاکو بودا تیم به عنوان آشپز اجرایی با استفاده از پس زمینه خود را در خوب ناهار خوری برای کمک به صاحب Kurt Eller تحکیم شهرت این رستوران به عنوان درجه یک مقصد. پس از او وارد فریزن بوده است در ایجاد تاکو بودا امضای منو ارائه آموزش و توسعه تیم و انتقال رستوران به بیشتر سازگار با محیط زیست شیوه های کسب و کار.

او و Eller تلاش بودند پرداخت; در اوایل ماه مارس این رستوران را تجربه کرده بودند آن بهترین هفته از کسب و کار بود نیروبخش برای آینده فضای باز ناهار خوری نجومی که از آنها انتظار می رود خواهد بود با تشکر بزرگ به رستوران جدید پاسیو. اما به عنوان Frisen و سالمند تماشای اخبار آنها می توانید ببینید که COVID-19 شیوع قرار بود که یک رویداد قابل توجهی برای منطقه سنت لوئیس که راه آنها کسب و کار بود که رفتن به تغییر دهید.

"از آنجایی که ما شروع به پیدا کردن در مورد این ما بوده ایم واقعا در بالای همه چیز و به دنبال در یک مقدار زیادی از داده ها — نه فقط در سطح ملی بلکه به صورت محلی" فریزن می گوید. "Kurt شده است گرفتن اطلاعات از BJC هفتگی در تعدادی از بیماران و بهترین و بدترین سناریو پیش بینی. ما در حال تصمیم گیری بر اساس آن و دیگر داده های قوی در آینده است. واقعا آن بوده است و هفته به هفته به درک آنچه اتفاق می افتد."

توسط اواسط ماه مارس فریزن و Eller تصمیم به انتقال تاکو بودا به منظقه ، چند هفته بعد به عنوان داده شد و حتی بیشتر نگران آنها تصمیم به تعطیل کردن این عملیات در دسترس نباشد. از طریق آن همه فریزن و Eller ارتباط شده اند رک و پوست کنده با مهمانان خود را توضیح داد و نه فقط خود را در حال تحول سیاست ها و روش اما دلایل است که زیربنای آنها.

در حال حاضر که تاکو بودا باز است دوباره برای ناهار خوری و carryout, فریزن است فروتن با غلیان احساسات حمایت از او و تیم او شده اند و از این رستوران به طور منظم. او همچنین خدا را شکر که در رستوران مدل کسب و کار یکی است که ساخته شده آن را آسان تر به آب و انتقال است که این صنعت در حال تجربه با توجه به COVID-19. هر چند او می داند همه چیز می تواند تغییر در هر لحظه او خوشحال است که او و تاکو بودا تیم هستند در یک موقعیت به مهمانان خود یک بیت از شادی در چنین پر بار.

"سخت ترین چیزی که در مورد اجتماعی فاصله و خود منزوی است که در آن بر خلاف اکثر رستوران ها' مدل های کسب و کار از ایجاد یک محل برای افرادی که به گرد هم می آیند و تجربه" فریزن می گوید. "برای ما این مهم است که به مردم این فرصت را به را انتخاب کنید تا مواد غذایی آنها با آن آشنا هستند و آن را به غذا خوردن در خانه. که یک شکل از سرگرمی است, اما ما همچنین می خواهم مردم را به پرنیان از نشستن در پاسیو گوش دادن به موسیقی و داشتن تجربه کامل — آن را بسیار بیشتر از مواد غذایی است. اگر ما می تواند انجام دهد که با خیال راحت ما در حال رفتن به آن را تجربه کنند."

فریزن در زمان یک لحظه برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را در مورد آنچه آن را مانند به در صنعت خدمات در این لحظه خاص و چیزی که به او امید در میان بحران است.

به عنوان یک مهمان نوازی حرفه ای چه مردم نیاز به دانستن در مورد آنچه شما در حال رفتن را از طریق ؟
لطفا صبور باشید با ما. ما در حال کار واقعا سخت و قرار دادن مقدار زیادی از انرژی به سمت ساخت همه چیز امن برای شما و هم برای ما. کار ما آسان نیست برای شروع, اما ما دوست دارم خدمت شما.

چه چیز شما ساخته شده مطمئن شوید که شما نمی خواهید برای اجرا از دیگر از کاغذ توالت?
قهوه, اما من کار در کنار یک کافی شاپ; تکیلا, اما من کار در یک مارگاریتا کارخانه; پادکست ها و audiobooks.

شما باید قرنطینه با سه نفر. که شما را انتخاب کنید?
من دو برادر چارلی و مت. من فکر می کنم ما می خواهم واقعا همراه خوبی بر خلاف زمانی که ما جوان بودند.

هنگامی که شما احساس می کنید راحت رفتن به عقب و اولین چیزی که شما می خواهید انجام دهید ؟
کنسرت! رستوران خوب! دادن دوستان آغوش!

چه یک چیز است که به شما امید می دهد در طول این بحران ؟
مردم مهربان تر و بخشنده است. که به من امید میده.

ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در cheryl.baehr@riverfronttimes.com.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن