به نظر می رسد مانند XFL و عزیز ما BattleHawks ممکن است بازگشت پس از تمام

برای بزرگنمایی کلیک کنید ترنتون Almgren-دیویس BattleHawks طرفداران به زودی ممکن است به دلیل به ka-kaw یک

توسط NEWSOULS در 1 خرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید BattleHawks fans may soon have reason to ka-kaw once more. - TRENTON ALMGREN-DAVIS
  • ترنتون Almgren-دیویس
  • BattleHawks طرفداران به زودی ممکن است به دلیل به ka-kaw یک بار دیگر.

فقط زمانی که شما فکر می کنید فوتبال در سنت لوئیس بود مرده در آب, Vince McMahon, اعتصاب دوباره.

ورزشی گزارش می دهد که منابع از XFL بر این باورند که مک ماهون است "پنهان" قصد دارد به خرید خود را در لیگ از دادگاه ورشکستگی. اضافه کردن به فتنه لیگ جمهور جفری پولاک است بنا به گزارش رسیده به استادیوم ها در بازارهای متعدد — از جمله سنت لوئیس — به بحث در مورد بازگشت از اجاره نامه.

در میان جنجال و هرج و مرج دو چیز WWE پروموتر و اجرایی مک ماهون به خوبی می دانم که XFL تعطیل در آوریل 10 و برای پرونده فصل 11 ورشکستگی سه روز بعد. پایان لیگ شد و یک ضربه ویرانگر برای علاقه مندان — به ویژه در سنت لوئیس که تا به حال اثبات شده خود را به یک میل زیادی برای فوتبال از آنجا که toupee ، -پوشیدن, سراخ کون, استن Kroenke توپ او را گرفت (و با آن قوچ) و به خانه رفت به LA.

اما بسیاری تصور کرده اند این بود که به سادگی مالی شگرد توسط مک ماهون به آن را از طریق COVID-19 همه گیر بدون پرداخت هزینه های عملیاتی یک لیگ با هیچ وسیله ای برای سود. از XFL در آن زمان بسته شدن تا به حال برخی از 400 کارکنان از جمله برخی بسیار پرداخت می شود و بازیکنان و مدیران و نام تجاری مربیان از جمله باب Stoops دالاس بود که در امضا با دو سال دو میلیون دلار قرارداد.

امیدوارم که لیگ را برای اولین بار به وجود آمد و بعد خبر آمد که تنها چند روز قبل از پر کردن برای ورشکستگی لیگ شده بود تماس شهرهای جدید در مورد جابجایی برخی از تیم های است که تا به حال شده است در تلاش برای آوردن طرفداران. در سنت لوئیس و سیاتل این یک مسئله غیر و آن را از این دو تیم ما و دریافت آخرین ما با روشنایی ضعیف تابیدن.

XFL جمهور جفری Pollack رسیده به میزبانی سالن اژدها و BattleHawks به بحث احیا و اجاره موافقت نامه های ورزشی ، هر چند XFL کاهش یافته است به نظر یک نماینده برای دیدار با سنت لوئیس که مسئول نظارت بر گنبد در مرکز امریکا را تایید کرد به این نشریه که Pollack رسیده به آنها در مورد اجاره نامه.

صادقانه باید آن را به عنوان جای تعجب ندارد.

آیا شما واقعا فکر می کنم مک ماهون خواهد تعظیم خیلی بی سر و صدا در میان تعجب آور موفقیت از حیوان خانگی خود پروژه را مجددا راه اندازی? این طرح از همان آغاز. نزدیک درب. آب و هوا طوفان است. Relaunch هنگامی که زمان مناسب است.

آن را یک ادم کش مانور برای قطع روابط با صدها نفر از کارکنان در مواجهه با جهانی همه گیر? قطعا اما به یاد داشته باشید این است که خود را به کشتی کسب و کار بزرگترین تبه کار پس از درهم کوبیدن بیش از برت هیتمن هارت یکی از وفادار ترین و زحمتکش کشتی گیران حرفه ای تمام وقت و سپس اجازه دادن به او را در راه رفتن به رقیب خود شرکت در مسابقات قهرمانی جهان کشتی کج — همان شرکت وینس و WWE بعد از فرار از کسب و کار و خریداری شده است.

او عشق یا نفرت او وینس مک ماهون برنده است. از XFL مشغول به کار بود. آن را به عقب خواهد بود. ما BattleHawks خواهد بود. Ka-kaw.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de