آن را امن برای غذا خوردن در رستوران ها هنوز ؟

امریکا است که در مراحل اولیه از بازگشایی. پس از دو هفته اقامت در خانه سفارشات بیش از 30 متحده اجازه داده اند غ

توسط NEWSOULS در 31 اردیبهشت 1399

امریکا است که در مراحل اولیه از بازگشایی. پس از دو هفته اقامت در خانه سفارشات بیش از 30 متحده اجازه داده اند غیر ضروری کسب و کار برای بازگشایی شده است. این به این معنی است که هزاران نفر از رستوران ها پس از pivoting به بایگانی اطلاعات و یا بسته شدن در مجموع در حال حاضر از نظر قانونی مجاز به باز کردن اتاق ناهارخوری خود را به مشتریان.

گسترده و رستوران در حال تشویق — و یا دستور به کاهش ظرفیت و فضای جداول اما دقیق قوانین ایالتی به ایالت متفاوت است. در تگزاس به عنوان مثال رستوران ها محدود به 50 درصد ظرفیت در داخل خانه (با ظرفیت نامحدود در خارج از منزل) در حالی که در کارولینای جنوبی اجتماعی-فاصله اقدامات توصیه می شود اما اجرا نیست. با هیچ جهانی هدایت رستوران ها از چپ به خود را طراحی پروتکل برای ایجاد فضای امن برای کارکنان خود و مشتریان. این reopenings لزوما منعکس کننده موفق به ضرب و شتم از ویروس یا. در برخی از ایالت ها reopenings را به جلو منتقل شده و حتی به عنوان تعدادی از موارد افزایش می یابد. بنابراین این سوال باقی می ماند: حتی اگر شما می توانید به یک رستوران بروید باید به شما ؟

بدون یک واکسن وجود دارد خطر است. هیچ کس نمی داند چه مدت آن را برای ایجاد یک کار واکسن و اگر چه امیدوار کننده آزمایشات در حال پیشرفت است, رئیس سازمان بهداشت جهانی, بهداشت و درمان اضطراری برنامه معتقد است که دوام واکسن است که تا کنون خاموش است که رمان coronavirus فقط ممکن است تبدیل به یک سازگار بخشی از آینده ما را. و بنابراین در حال حاضر تصمیم گیری یا نه به ناهار خوردن شخصی است. آن را وابسته به شیوع این بیماری در منطقه خود را به عنوان به خوبی به عنوان فردی خطر است. (آیا شما در معرض خطر تبدیل شدن به طور جدی بیمار اگر شما قرارداد COVID-19? شما در زندگی با کسی است؟) آن همچنین بستگی به رستوران طراحی و پروتکل های ایمنی و در حالی که هیچ کاملا عاری از خطر راه برای غذا خوردن بیرون در حال حاضر به گفته کارشناسان وجود دارد حالات که امن تر از دیگران است. این که آیا شما در یک کشور است که "بازگشایی" و یا صرفا fantasizing در مورد روز شما نشستن در یک اتاق ناهار خوری باز هم پاسخ به این سوالات می تواند به شما کمک کند وزن خطرات و تصمیم گیری آگاهانه در مورد زمانی که برای بازگشت به یک رستوران و چگونه رفتار می کنند هنگامی که شما وجود دارد.

اگر دولت خود را به بازگشایی ناهار خوردن در سرویس معنا است که آن را امن برای رفتن به غذا خوردن در رستوران ها?

با خیلی ناشناخته در مورد کوروناویروس همراه با آن ادامه داد: جامعه گسترش و آزمایش است که هنوز هم نمی به اندازه کافی قوی به طور موثر شناسایی و منزوی کردن هر کسی که ممکن است آلوده, آن را زودرس به اعلام بازگشایی کسب و کار و اعمال محدودیت در زندگی عمومی به 100 درصد امن است. "من غذا خوردن علاقه مندان که عاشق بیرون رفتن برای غذا خوردن با دوستان و خانواده ام و تا آنجا که من مشتاق برای رستوران ها برای بازگشایی ... ما فقط نمی دانم به اندازه کافی در مورد انتقال به واقعا برآورد خطر عفونت می گوید:" آنجلا راسموسن یک virologist و دانشیار پژوهش دانشمند در دانشگاه کلمبیا.

اما صادقانه وجود دارد چنین چیزی به عنوان "امن" — اگر با "امن" منظور ما "کاملا صفر خطر" — در محیط های با افراد دیگر تا زمانی که وجود دارد یک واکسن (که ممکن است یک زمان بسیار طولانی) و یا تا زمانی که هر کس قرارداد ویروس و توسعه آنتی بادی است که مشورت پایدار ایمنی. با توجه به این که "صفر-خطر امن" آیا ممکن است که نگرانی های بهداشتی باید متعادل با نگرانی های اقتصادی (مگر اینکه می گویند دولت فدرال شد به ارائه بیشتر کمک مستقیم به مردم شاید در شکل ماهانه 2000 دلار محرک چک) سوال می شود: آیا کاهش خطرات در طول این روند افزایشی شناخته شده به عنوان بازگشایی/بهبود ؟

این مهم است به یاد داشته باشید اصول اولیه چگونه SARS-CoV-2 می تواند گسترش: از طریق بزرگ ویروسی قطرات طریق آلوده اشیاء جاندار شناخته شده به عنوان fomites و به عنوان برخی از مطالعات نشان می دهد از طریق ذرات با توجه به جوزف آلن استادیار ارزیابی مواجهه با علم در دانشگاه هاروارد و نویسنده کتاب سالم ساختمان: چگونه فضاهای داخلی درایو عملکرد و بهره وری. با توجه به این پتانسیل حالت انتقال وجود دارد تعدادی از عوامل در نظر گرفتن زمانی که می آید به غذای بیرون دوباره مانند: داخل خانه یا خارج از منزل? ماسک روشن یا خاموش ؟ نقدی و یا اعتباری ؟

اینها همه سوالاتی است که صاحبان رستوران در حال فکر کردن در مورد در حال حاضر به عنوان بسیاری از آماده سازی برای بازگشایی, اما آن را یک ایده خوب به درخواست کسانی که کسب و کار چه بتن خود قصد دارد برای جلوگیری از انتقال ویروس می گوید: بیماری های عفونی اپیدمیولوژی و پیشگیری از عفونت محقق Saskia Popescu. و پس از آن وجود دارد دستورالعمل های اساسی است که همه باید در نظر بگیرید: گرفتن به روز رسانی از بخش بهداشت محلی تان به دانستن این که آیا خود را در منطقه شاهد کاهش موارد; در ادامه به تمرین عفونت-کنترل عادات مانند بهداشت دست و امید بستن برای بایگانی اطلاعات و یا تحویل اگر شما در معرض خطر و یا زندگی با کسی که در هر Popescu.

بالاتر از همه به یاد داشته باشید که خطر مشترک است: این نه تنها شما را در معرض خطر عفونت در اینجا اما شما عزیزان افراد دیگر عزیزان و کل جامعه است. "من امیدوارم که به عنوان یک کشور ما همچنان به فکر می کنم در مورد ما و همسایگان ما اعضای جامعه و کسانی از ما که در معرض خطر بالاتر می گوید:" مایکل نایت استادیار پزشکی و ایمنی بیمار افسر در دانشگاه جورج واشنگتن. "به عنوان یک همسایه خوب و شهروند خوب چه نقشی می تواند شما را به گرفتن برخی از حس ظاهر و بهبود شرایط اقتصادی بلکه همچنین کاهش خطر است؟" که ممکن است به این معنی هنوز هم محدود کردن سفرهای غیرضروری حتی اگر محدودیت در دولت خود را در حال بلند کردن — و یا حداقل توجه به پیشنهادات زیر را برای کاهش خطر به عنوان آنجا که ممکن است.

Illustration of a restaurant table surrounded by four clocks each showing different stretches of time. علاءالدین رنگ Inc/گتی; Peter Dazeley/گتی; علم Photo Library/گتی

آیا شما امن تر در یک بزرگتر رستوران با لحاظ اجتماعی فاصله جداول از یک کوچکتر رستوران با همان پروتکل ؟

به عنوان مردم بازگشت به اتاق ناهار خوری, اتاق, اجتماعی, فاصله ضروری خواهد بود برای رستوران ها از هر اندازه.

یک بزرگتر به خوبی تهویه رستوران با سخت محدودیت در تعداد افراد مشغول به کار و تعداد زیادی از مردم آن را در خدمت خواهد بود امن است. "بزرگتر رستوران است که می تواند به گسترش مردم بهتر و هنوز هم کمتر کارکنان و کمتر مشتریان خواهد بود و بهتر از همه در تلاش به در بسته می گوید:" رابین Gershon, استاد اپیدمیولوژی در مدرسه NYU جهانی بهداشت عمومی.

یک گزارش از معماران چارلز Hemminger و ست روستایی نشان می دهد که چه به لحاظ اجتماعی فاصله جداول می تواند مانند نگاه برای رستوران در سان فرانسیسکو. تغییر رستوران پوسته به جای اجتماعی فاصله نیاز به آنها را به کاهش تعداد افرادی که به آنها خدمت می کنند و برای رستوران ها که در بسیار نازک حاشیه در شرایط عادی کاهش ظرفیت در این راه ممکن است پایدار مالی. تنظیم جداول شش فوت از هم جدا ممکن است ممکن است برای رستوران ها با فضاهای بزرگتر برای هر دو لجستیکی و مالی دلایل اما تعداد زیادی از مردم در یک فضا را افزایش می دهد خطر و توسط آن محاسبه کوچکتر رستوران با لحاظ اجتماعی فاصله جداول خواهد بود امن تر از بزرگتر رستوران در تلاش برای خدمت به مردم به عنوان بسیاری که ممکن است بر اساس قوانین جدید. "بیشتر مردم بالاتر از خطر است که کسی وجود دارد آلوده است" توضیح می دهد که شوالیه. "شماره 1 در معرض خطر است که در تعامل با شخص دیگری که آلوده است."

اگر یک رستوران کوچک نمی کند و باید از این فضا به درستی فضا از جداول و یا با خیال راحت مدیریت جریان از مردم که لغو برخی از مزایای آن ظرفیت کوچک. رستوران نیاز به اطمینان حاصل شود "وجود فضای کافی برای حرکت می کند به طوری که مردم نمی, در بالای هر یک از دیگر می گوید:" آلن. جدول اتاق ناهار خوری با فاصله شش فوت از هم جدا است فقط نظر اول; شام نیز نیاز به باقی می ماند اجتماعی فاصله در انتظار مناطق, حمام, خطوط, و در چند غرفه دستشویی. به علاوه بدون تهویه مناسب این فضا می شود بلافاصله تغییر دهید.

شما باید نگران تعداد افراد در جدول خود را ؟ چگونه بسیاری از است بیش از حد بسیاری از ؟

اگر چه CDC فاز 1 بازگشایی دستورالعمل نشان می دهد محدود کردن تجمعات به گروه های بیش از 10 نفر برخی از کارشناسان هشدار می دهند که غذای بیرون در گروه آن اندازه است که هنوز هم خطرناک است. "همانطور که همه چیز باز ما هنوز هم نیاز به امن" می گوید: Popescu. "اگر از آن دسته افرادی هستند که شما در زندگی با, که خوب است, اما اگر شما در حال رفتن به دیدار با هشت دوستان من نگرانی در مورد افزایش خطر که برای بسیاری از مردم است."

همواره مطالعات نشان داده است که این ویروس گسترش می یابد بیشتر به راحتی در میان گروه های از مردم در فضاهای محصور شده است. فوق العاده-پخش رویدادهای که در آن یک فرد آلوده می گذرد این ویروس به چند نفر رخ می دهد که افراد مختلف از خانواده ها گرد هم می آیند برای یک فعالیت در داخل خانه آن است که آیا خدمات مذهبی یا جشن تولد. به طور مشابه یک گروه بزرگ شام که جمع آوری افراد مختلف خانواده در یک رستوران ناهار خوری اتاق می تواند با قرار دادن هر کس در معرض خطر است.

شام نمی توانید از لحاظ اجتماعی فاصله در حالی که نشسته در همان میز رستوران و آنها نمی توانند ماسک می پوشند در حالی که غذا خوردن وجود دارد روشن ریسک انتقال ویروس. Gershon موافق است که محدود کردن گروه ناهار خوری به افرادی که با هم زندگی می کنند کاهش می دهد خطر است. "این حس را به بیرون رفتن با مردم است که شما بوده ام در قرنطینه با و معرفی خودمان را به افراد دیگر است که ما شده اند در تماس نزدیک با بیش از گذشته این چند هفته." بنابراین در حالی که وجود دارد هیچ آل ناهار خوری, پارتی, اندازه, اگر, شما باید نگاه خود را فراتر از خود و خانواده مردم کمتر در جدول خود را امن تر است.

چگونه یک رستوران را سیستم تهویه/انفجار واقعا بازی به همه چیز ؟ باید که بر که در آن شما نشستن برای محدود کردن خطر ابتلا به کروناویروس انتقال?

ما می دانیم که این ویروس گسترش می یابد هنگامی که افراد در تماس نزدیک و با توجه به CDC قطرات تنفسی است که تولید شده هنگامی که یک فرد بیمار سرفه یا عطسه شایع ترین مکانیسم برای انتقال. این قطرات سفر نیست بیش از شش فوت از فرد بیمار به همین دلیل است که اجتماعی-دورى قوانین استفاده از شش پا نشانگر.

اما همچنین شواهدی وجود دارد که این ویروس می تواند از طریق قطرات کوچک تولید شده در طول فعالیت طبیعی مانند صحبت کردن یا خندیدن و در حالی که قطرات بزرگتر سقوط به زمین, بر اساس یک مطالعه جدید منتشر شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم و پوشش داده شده توسط نیویورک تایمزاین قطرات کوچک می تواند باقی می ماند, معلق در هوا برای تا 14 ساعت. علاوه بر این تحقیقات نشان می دهد که این ویروس aerosolized معنی آن موجود در حتی قطرات کوچکتر به نام ذرات معلق در هوا است که می تواند سفر خود را از طریق هوا. و در آوریل محققان چینی منتشر شد نتایج حاصل از یک مطالعه نشان داد که چگونه جریان هوا از گوانگجو رستوران سیستم تهویه انجام ذرات معلق در هوا به مشتریان رستوران بیش از شش فوت دور از آلوده کسی که شام میخورد. این مطالعه به نظر می رسید نشان می دهد که شام باید با احتیاط از سیستم های تهویه — و که ممکن است وجود دارد "امن" مکان برای نشستن در رستوران. اما آن را خیلی ساده نیست.

به گفته راسموسن اگر چه این مطالعه نشان می دهد تهویه و جریان هوا می تواند نقش مهمی در انتقال ویروس از طریق حمل و نقل ذرات معلق در هوا وجود دارد بیش از حد بسیاری از ناشناختهها به معنی عمل است. "دینامیک انتقال قطرات هنوز هم بسیار یک سوال باز" او می گوید.

در نهایت اگر تهویه کار می کند به کاهش گسترش ویروس. سیستم های تهویه اگر به درستی ساخته — به این معنی که آنها در حال ارائه تازه هوا در فضای باز و سيستم هوا را از طریق یک راندمان بالا فیلتر — کمک به پاک کردن هوا. "ما شناخته شده در مورد این عوامل برای یک مدت زمان طولانی در نظر آنها چگونه می تواند باعث تشدید مشکل در یک ساختمان و یا کار برای کمک به کاهش بیماری می گوید:" آلن. "این نه آنقدر که کولر یا هر سیستم ذاتا خوب یا بد آن است که چگونه آن را در حال عمل و چگونه هوا را تحویل داده است."

در حالی که آن را ممکن است برای این ویروس انجام شده در قطرات کوچک از طریق هوا و جریان هوا نیز می تواند مختل آئروسل انتقال است. با توجه به Kevin Van Den Wymelenberg مدیر مطالعات انرژی در ساختمان آزمایشگاه در دانشگاه اورگان افزایش جریان هوا در یک اتاق که آیا آن را از طریق یک سیستم تهویه یا باز کردن پنجره ها برای ایجاد یک صلیب نسیم یکی از سه ساخته شده است-محیط زیست ملاحظات است که ممکن است باعث کاهش انتقال است. همچنین شواهد نشان می دهد که رطوبت پشتیبانی از عملکرد سیستم ایمنی بدن, جلوگیری از ویروسی ذرات از عزل به دستگاه تنفسی و نشان داده شده است برای غیر فعال کردن ویروس ها. و در حالی که داده های بیشتری مورد نیاز است برخی از تحقیقات اولیه نشان می دهد که نور خورشید می تواند غیر فعال کردن این ویروس در همان راه آن را برای باکتری است.

هنوز هم آن را بیش از حد به زودی اعلام آفتابی میز خارج از مسیر از یک دریچه هوا امن ترین صندلی در یک رستوران ناهار خوری اتاق با توجه به راسموسن, آن را سخت به قیاس توصیه های خاص بدون مطالعات بیشتر. و تا زمانی که وجود دارد این است که یک فرد در یک رستوران با این ویروس وجود دارد هیچ راهی برای آن را به 100 درصد امن است. "اگر یکی از ویروسی shedder در آن فضا می گوید:" ون دن Wymelenberg "وجود دارد خطر است."

Illustration of an outdoor patio table next to a window, next to a pedestrian crossing road sign. Glowimages/گتی; Riou/گتی; Isabel پاویا/گتی; خدمات ملی آب و هوا

است, هوای آزاد یا پاسیو صندلی امن تر به در نظر گرفتن جریان هوا و قرار گرفتن در معرض خود را به رهگذران?

از تهویه طبیعی از منزل باعث می شود آن را امن تر از فضاهای محصور و کشورهای مانند لوئیزیانا و کانکتیکات اجازه می دهد در فضای باز ناهار خوری قبل از حرکت به باز کردن رستوران ناهار خوری اتاق. "وجود دارد هیچ راهی برای دانستن چقدر امن تر, اما هر کجا که شما رو بیشتر رقت آن را به کاهش خطر هوابرد یا آئروسل انتقال می گوید:" ون دن Wymelenberg.

همانطور که با داخل سالن و محل استقرار آن را حیاتی است که شام را اجتماعی فاصله به هنگام غذا خوردن در خارج, آیا آن را در یک رستوران پاسیو و یا در یک پارک. "بودن در خارج از منزل کافی است خود را" توضیح می دهد که آلن. "ما هنوز به این اقدامات دیگر ... از جمله حفظ فاصله فیزیکی مدیریت جریان از مردم در داخل و خارج از فضای مدیریت منطقه در انتظار مدیریت دستشویی و حمام. واقعا به این جامع استراتژی است."

در حالی که این امکان پذیر است برای نگه داشتن شش پا از فاصله بین شام نشسته در خارج از آن ممکن است معقول و منطقی به انتظار همان فاصله از رهگذران در شهرستانها که در آن رستوران به اشتراک گذاری, پیاده رو, پیاده. اما با وجود این از لحاظ فنی قرار می دهد diners در تماس با بیشتر مردم, به طور بالقوه افزایش خطر احتمال ابتلا به ویروس از یک رهگذری که می آید در ظرف شش پا نیست ، Popescu اشاره می کند که چهره به چهره تعامل برای یک دوره طولانی از زمان (حدود 10 دقیقه) بیشتر مربوط و گزارش های متعددی در جامعه گسترش وارد شده و ارسال شده در توییتر توسط Bücür ✌ Cevik, یک بیماری عفونی و ویروس شناسی پزشک و محقق در دانشگاه سنت اندروز نشان می دهد که "از نزدیک و طولانی مدت" تماس نمی مختصر فعل و انفعالات است که به طور کلی راننده از این بیماری همه گیر.

آیا شما امن تر در یک رستوران با کمتر جلو از کارکنان خانه?

مردم کمتر از یک کسی که شام میخورد در تعامل با آن بهتر است. "بزرگترین تمرکز در خطر خواهد بود کاهش تعداد زیادی از مردم شما در حال آمدن به نزدیک تماس طولانی مدت با" می گوید: Popescu. این شامل همکار شام و همچنین کارکنان رستوران.

آیا محدود به چه مدت شما باید صرف در رستوران?

دیگر شما نشستن در یک رستوران, فرصت های بیشتری وجود دارد برای آمدن به تماس با افراد دیگر به عنوان جداول به نوبه خود بیش از و یا تغییر شیفت. برای جلوگیری از جمعیت آن را نیز ممکن است محتاطانه به در نظر گرفتن زمان از روز شما ناهار خوردن. همانطور که نیویورک تایمز با اشاره به در یک گزارش که با استفاده از تلفن همراه داده ها به مسیر جمعیت در انواع مختلف کسب و کار, آن را حس برای جلوگیری از یک خانه نان شیرین و پهن در طول شلوغ صبح ساعت است. در حالی که آن را ممکن است به محدود کردن خود را در تماس مستقیم با مردم در یک رستوران تنظیمات به خصوص در کمتر شلوغ بار از روز نایت نمی توصیه یک فرصت غذا. "من توصیه می کنم داشتن وعده های غذایی خود را و لذت بردن از آن را اما نگه داشتن در ذهن است که دیگر شما اقامت خود را بالاتر خطر است. شما می خواهید به تعادل بین راحتی و کاهش خطر خود را."

که گفت: هیچ نقطه ای وجود دارد که در طول زمان شما صرف در یک رستوران سوئیچ از امن را نا امن است. به عنوان آلن توضیح می دهد که آن را به یک چند عاملی موضوع: خطر ابتلا به ویروس می کند بستگی به مدت و تعداد دفعات تماس با ما, اما آن را نیز بستگی به نزدیکی و غلظت بار ویروسی. "همین دلیل است که وجود ندارد, پاسخ به چگونه است که یک مقدار قابل توجهی از زمان" او می گوید. "آن بستگی دارد. شاید یک جواب قانع اما این یک واقعیت است."

سریع گاه به گاه — که ممکن است بیشتر افراد, اما کمتر قرار گرفتن در معرض زمان — امن تر از سنتی نشسته رستوران ؟

یک بار دیگر آن بستگی دارد. در سریع گاه به گاه تنظیم تعامل با کارکنان لزوما مختصر و محدود است که مفید برای کاهش خطر ابتلا به ویروس. اما سریع-بازی گاه به گاه رستوران است که شما نیاز به صبر کردن در یک منطقه با یک گروه بزرگی از مردم نیست و هر امن تر از یک نشست رستوران. و با توجه به تعداد افرادی که از طریق سریع-بازی گاه به گاه رستوران ضروری است که کارکنان رستوران را از اقدامات مناسب برای جلوگیری از ویروسی شدن بازمانده بر روی سطوح و همچنین. می گوید: Popescu, "تمرکز من خواهد بود و اقدامات آنها در حال گرفتن به اطمینان حاصل شود شما می توانید با خیال راحت ناهار خوردن و حفظ اجتماعی فاصله دسترسی به دست-بهداشت ایستگاه و آنچه آنها انجام می دهند برای اطمینان از تمیز/ضد عفونی رخ می دهد در حالی که کارکنان خود را امن است."

که با توجه به ایمنی از رستوران های سبک ناهارخوری مهم نیست تا آنجا که اقدامات رستوران را به نگه داشتن کارکنان و شام امن از جمله نیاز به مناسب حفاظت فردی, تجهیزات تمیز کردن به طور منظم و محدود کردن تعدادی از مشتریان در حالی که آن را ممکن است برای آنها را به باقی می ماند اجتماعی دور. "من می خواهم به تاکید است که آن را فقط به غذا خوردن در جدول می گوید:" شوالیه. "شما همچنین باید در ذهن نگه دارید در انتظار, اتاق, حمام, خطوط, همه آن چیزهایی است."

شما باید با پوشیدن یک ماسک و دستکش در رستوران? چگونه شما قرار است به غذا خوردن با یک ماسک ،

کارشناسان توصیه می کنند که شما را نگه نمی دستکش در هنگام ناهار خوری. "شما لمس دستگیره شما را لمس آشپزخانه — همه چیز شما را لمس کرد با کسانی که دستکش در حال حاضر تبدیل به آلوده می گوید:" شوالیه. در عوض با توجه به اپیدمیولوژی بیماری های عفونی Popescu شما باید "تعامل خوب بهداشت دست" — شستن دست ها به صورت دوره ای با آب و صابون یا پاک کننده با ضد عفونی کننده دست — و اجتناب از دست زدن به صورت خود به خصوص در حالی که غذا خوردن.

به عنوان ماسک بهتر است هنوز هم به پوشیدن آنها را هر کجا که شما نمی توانید در تعامل اجتماعی فاصله: مکان هایی مانند رستوران ورودی, انتظار منطقه خود و یا در حمام به گفته آلن ،

"به یاد داشته باشید, ماسک حفاظت از مردم دیگر از شما می گوید:" شوالیه. "من می توانید تصور داشتن ماسک بر من در آمده من بشین من sanitize من دست پیشخدمت می آید بیش از من قرار داده و من سفارش پیشخدمت برگ و من خاموش من است."

اما نمی سعی کنید برای غذا خوردن با یک ماسک بر روی صورت و یا تلاش برخی از پیچیده مراسم از قرار دادن ماسک خود را به بیش دهان خود را پس از هر نیش. انجام این کار "در واقع ممکن است منجر به آلودگی تصادفی یا کیرمصنوعی ماسک پس از آن می تواند دوباره می گوید:" Popescu.

چه درجه حرارت از مواد غذایی و یا چگونه آن را پخته تفاوت از نظر امنیت ؟

به گفته سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) coronavirus در حال حاضر شناخته شده است به گسترش از طریق مواد غذایی است. به عنوان خوار نوشت: در اوایل راهنمای رستوران ها مدت طولانی است که نیاز به دنبال غذا قوانین ایمنی. "رستوران ها در حال حاضر در نظر گرفتن مراحل خاص است که در حال اجرا توسط ما بهداشت عمومی ادارات به مطمئن شوید که خطر ابتلا به بیماری های منتقله بسیار پایین است و این مراحل نیز کاهش می دهد خطر ابتلا به ویروس انتقال می گوید:" شوالیه. اگر شما اعتماد رستوران های مورد علاقه و به دنبال مواد غذایی مناسب-از دست زدن به روش های, سپس شما نیاز به نگرانی نیست — و اگر شما مطمئن نیستید در مورد شیوه های آن شما همیشه می توانید خود را چک کنید نمره خود را در بخش بهداشت محلی را در سایت و یا تماس رستوران به درخواست.

شوالیه یک نکته است که باید محتاط در مورد خود خدمت بوفه — نه لزوما به دلیل مواد غذایی خود را, اما از آنجا که این ظروف استفاده می شود برای خدمت به مواد غذایی که به احتمال زیاد به لمس توسط چند نفر بدون بهداشت مناسب در میان است. در یک لیست از بهترین شیوه های برای کسب و کار مواد غذایی در طول همه گیر FDA توصیه می کند "قطع عملیات مانند سالاد بوفه و آشامیدنی خدمات ایستگاه های که نیاز به مشتریان به استفاده مشترک ظروف و یا اسپری."

شما باید به نگرانی در مورد استفاده از ظروف, منوها, چاشنی و یا موارد دیگر است ؟

در آن بستگی دارد.

"ایده این است که این ویروس می تواند از طریق انتقال اشیاء بی جان یا آنچه ما تماس بگیرید fomites است واقعی می گوید:" آلن. این ویروس می تواند باقی می ماند عفونی در سطوح مانند پلاستیک, شیشه, مقوا یا جراحی برای دوره های طولانی تر از زمان — احتمالا ساعت ها یا حتی روزها برخی از دانشمندان — اگر چه خطر انتقال هنوز ناشناخته است و آن را هنوز روشن نیست که چقدر ویروس از یک فرد به معرض به منظور ایجاد عفونت به گفته راسموسن.

کارشناسان توصیه می کنند که رستوران ها و مشتریان به طور یکسان فکر می کنم در مورد راه های ما می تواند حرکت به سوی یک تا حد زیادی تماس با ما, تجربه, آیا این بدان معناست که به طور منظم از بین بردن منوها — که سخت تر برای تمیز کردن در بین مشتریان نسبت به استریل ظروف نقره ای و — و جایگزین کردن آنها را تنها با استفاده از کاغذ نسخه; نصب touchless غرق می شود و درب های اتوماتیک; و یا با استفاده از ظروف یکبار مصرف پلاستیکی.

حداقل می گوید شوالیه مراقب باشید دست زدن به چاشنی ها و منوها که گذشت از جدول به جدول یا چیدن ظروف نقره و نوشابه از یک منطقه رایج است. و همیشه مطمئن شوید که برای شستشو و یا اصول بهداشتی دست های خود را پس از دست زدن به سطوح دیگر و قبل از آوردن دست خود را به صورت خود را.

می تواند به شما هنوز هم استفاده از دستشویی?

اما شما ممکن است نیاز به تنظیم برخی از رفتارهای نظم اجتماعی را حفظ فاصله ، مشتریان نباید در جمع خطوط دستشویی و یا دیگر بخش های این رستوران بدون شش پا از فاصله بین هر یک از دیگر. در حالت ایده آل مشتریان نیز پوشیدن ماسک صورت در این مناطق رایج است. نگه داشتن در ذهن مشاوره در برابر به طور مداوم با قرار دادن ماسک بر روی و مصرف آنها را خاموش در حالی که در یک رستوران, آن را احتمالا بهترین برای محدود کردن معافیت های حمام به ابتدای وعده غذایی قبل از شما برداشته ایم ماسک خود را و یا پس از غذا هنگامی که شما با قرار دادن ماسک خود را به عقب.

بهداشت دست نیز باقی مانده است (در اینجا به این امید شما در حال حاضر آن را به یک عادت به شستن دست های خود را بعد از استفاده از دستشویی). این ویروس شده است در مدفوع یافت می شود برخی از افرادی که مبتلا به COVID-19 اگر چه مطالعات انجام شده هنوز به تایید اینکه آیا یا نه این ویروس می تواند از طریق قرار گرفتن در معرض ماده مدفوع در هر CDC. مشتریان بالقوه می تواند انتخاب کنید تا کسانی که ذرات مدفوع در دستشویی جایی که سیفون توالت تولید بيوآيروسلها به گفته آلن ، نیز وجود دارد که همه دستشویی سطوح است که شما لمس از توالت دستگیره برای درب دستگیره های شیر آب. رستوران نیاز به مطمئن شوید که "طرفداران اگزوز عامل در ظرفیت بالا" و انجام آنچه آنها می توانند به "یک touchless حمام تجربه می گوید:" آلن.

اما چنین اقداماتی نمی کاهش اهمیت شستن دست های خود را با آب و صابون و یا مطابق با مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست به خصوص بعد از استفاده از دستشویی و قبل از غذا خوردن.

Illustration of half of a quarter, nickel, and dime; the other half of each circle is completed by a rendering of a coronavirus. Prakasit Khuansuwan/EyeEm/گتی; TokenPhoto/گتی; آقای Cole_Photographer/گتی
An illustration of an open notebook with handwriting and symbols that represent contact tracing. Akiyoko/گتی; CSA تصاویر/گتی; ریا fitriana می شناسه/اسم پروژه

وجود دارد بیشتر خطرات مرتبط با پول نقد در مقابل کارت اعتباری و یا تماس با ما پرداخت ؟

در تئوری بله این خطر وجود دارد به عنوان نقدی است که از فرد به فرد وجود دارد اما هنوز مقدار اطلاعات در دست زدن به پول نقد و یا کارت های اعتباری وقتی که می آید به ویروس انتقال با توجه به Popescu. هنوز گزینه های پرداخت بدون تماس هستند و بدیهی است که ایده آل برای اجتناب از نیاز به لمس یا پول و یا قلم و دکمه های مربوط به کارت های پرداخت.

از همه مهمتر, هر چند این سوال "فقط بر نیاز به استفاده از بهداشت دست و اجتناب از دست زدن به صورت خود را در طول این تعاملات می گوید:" Popescu.

اگر رستوران شما می پرسد برای اطلاعات تماس خود را — می گویند برای ردیابی تماس — شما می توانید می گویند ،

آن را دشوار است به one-size-fits-all پاسخ به این سوال به عنوان تعهدات قانونی برای رستوران ها و حفظ حریم خصوصی برای حمایت از مصرف کنندگان ممکن است از ایالتی به ایالت متفاوت می گوید: علامت Bartholomew یک استاد حقوق در دانشگاه بوفالو مدرسه قانون است. اما به طور کلی رستوران — اکثریت که شرکت های خصوصی — قطعا می توانید بپرسید برای یک حامی ID و یا اطلاعات تماس ها و مشتریان قطعا می تواند رد و رستوران ها قطعا می تواند به کاهش خدمت آن دسته از افراد است. به عنوان Bartholomew آن قرار می دهد: "این نوع مانند" نه پیراهن بدون کفش بدون خدمات.'"

فقط به این دلیل که از لحاظ فنی درست معنا نیست که رستوران لزوما به اطراف درخواست هر مشتری برای اطلاعات شخصی خود را با این حال. همه چیز سختتر زمانی که رستوران سپس باید یک مجموعه ای از داده ها است که آنها به طور بالقوه می تواند در حفظ و یا به اشتراک گذاری با مقامات بهداشت عمومی به عنوان یکی ممکن است برای تماس با ردیابی در صورت شیوع کروناویروس. اما از سوی دیگر با توجه به Bartholomew برخی از قوانین می تواند پیدا کردن یک کسب و کار مسئول اجازه می دهد مشتریان با واگیر, بیماری ها, بدون در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب. "در برخی از راه آن ممکن است جذاب برای رستوران به تخت حکومت محلی و یا مقامات دولتی گفت: "شما نیاز به گرفتن همه متوسط زمانی که آنها می آیند و نگه داشتن یک رکورد از آن'," او می گوید.

آن را عاقلانه به نگه داشتن در ذهن که همه چیز باقی می ماند یک هدف در حال حرکت است و موضوع را به تغییر بسته به اینکه چگونه این وضعیت را بهبود می بخشد و یا بدتر در محلات مختلف است. با توجه به Bartholomew برخی از این نگرانی های قانونی به طور بالقوه می تواند بازنویسی شود اگر فرمانداران اعلام متحده اضطراری که مشورت قدرت های خارج از عرف از جمله نیاز به کسب و کار به تقاضا نیاز خاصی از مشتریان قبل از خدمت آنها.

چه می توانید انجام دهید برای کمک به نگه داشتن سرور خود و دیگر کارکنان رستوران امن است ؟

واقعیت این است که سرورها و دیگر کارمندان را در صورت قرار گرفتن در معرض افزایش خطر. آن را نیز یک واقعیت است که مکان خود را از کار نیاز به جریان نقدی به طوری که کارکنان می تواند یک زندگی را (مگر اینکه دوباره دولت فدرال به افزایش پشتیبانی مستقیم برای همه در سراسر ایالات متحده).

اما واقعیت این است که این کارگران ضروری هستند در خط مقدم خطر باعث می شود آن را حتی بیشتر مهم است برای هر کس دیگری به انجام بخشی خود را در تلاش به این خطر را کاهش دهد. که به معنی رفتن به رستوران و یا دیگر کسب و کار اگر شما بیمار هستید, اجتناب از لمس کردن صورت خود را تمرین خوب بهداشت دست و حتی درخواست جلوتر از زمان چگونه یک رستوران را مدیریت است که کار را برای حفاظت از کارکنان خود را نشان می دهد Popescu.

آن را نیز می تواند به معنای ساخت یک تلاش آگاهانه برای کاهش تعداد بار شما را مجبور به تعامل با کارکنان رستوران از "هر زمان که پیشخدمت به میز و ارتباط برقرار کردن با شما در نزدیکی که پیشخدمت است که در معرض خطر قرار داده می گوید:" شوالیه. همانطور که پیشتر گفته شد او پیشنهاد نگه داشتن ماسک خود را تا زمانی که شما صحبت کرده اند به سرور و در سفارش خود را و پس از آن محدود کردن تماس با آنها را پس از آن.

در آلن مشاهده این رویکرد به بازگشایی اقتصاد در حالی که نگه داشتن مردم در امن و سالم می توان خلاصه کرد که هر کس در مجموع بازی یک نسبت ، "مردم در حال رفتن به رستوران باید اقدام به عنوان اگر آنها [ویروس] حتی اگر آنها احساس خوب," او می گوید. که می تواند شامل پوشیدن ماسک در اطراف افراد دیگر حفظ فاصله فیزیکی از یکدیگر و اینکه خوب با فرآیندهای مصرف بیش از حد نرمال است. "ما به انجام بخشی از ما را به گریز به این رستوران ها به عنوان آنها در حال تلاش به عقب بر گردیم روی پای خود می گوید:" آلن. "این فقط رستوران مسئولیت ... [این] مردم از آمدن به رستوران که فقط به عنوان یک مسئولیت اگر نه بیشتر."

یک سخاوت روح و روان نیز باید گسترش به مواد سخاوت. "نگه داشتن در ذهن است که راه رستوران کار خواهد کرد به شما در حفظ و امن است که با کاهش تعداد diners که آنها می گوید:" شوالیه. در انجام این کار و رستوران ها خواهد شد به احتمال زیاد هنوز هم پایین تر فروش و سرویس دهنده است که بستگی به پاداشها هنوز هم ممکن است کسب درآمد به اندازه بنابراین اوج است مهم تر از همیشه. "پیشخدمت قرار دادن خودش همیشه در معرض خطر توسط خدمت شما" به یاد شوالیه. "در حال سخاوتمندانه چیز خوبی است."

و اگر شما نمی توانید به بازگشت به ناهار خوری را در طول این دوره بهبودی — آیا به دلیل از دلایل بهداشتی یا آنجا که شما می خواهم برای کاهش خطر برای خود و دیگران در جامعه خود را — چگونه می توانم از شما حمایت رستوران مورد علاقه خود و مردم آنها را استخدام بدون افزایش توانایی های بالقوه خود را قرار گرفتن در معرض ویروس? ماندن در خانه سفارش بایگانی اطلاعات و یا تحویل, و, لطفا, هنوز نکته به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن