الهام بخش رانچو مایراج بازیکن فوتبال Izzy رامیرز با عجله به بیمارستان جمعه

Shad قدرت پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 10:01 PM EDT Jun 5, 2020برای بیش از هشت ماه صحرا فوتبال دبیرستان ج

توسط NEWSOULS در 17 خرداد 1399

برای بیش از هشت ماه صحرا فوتبال دبیرستان جامعه شده است به شرح زیر داستان رانچو مایراج را Izzy رامیرز.

رامیرز دچار آسیب مغزی سپتامبر. 27 وقتی یک درهم و برهم کردن عروق خونی غیر طبیعی مختل حیاتی جریان خون از قلب به مغز می شود.

در هشت ماه از رامیرز تا به حال آنچه پزشکان به عنوان یک معجزه بازیابی تنها با چند جزئی می ترساند اغلب با لخته شدن خون. اما در روز جمعه با توجه به دوست خانوادگی ریچارد هرناندز رامیرز سلامت در زمان منفی تبدیل شد و او با عجله به Desert Regional Medical Center در پالم اسپرینگز در حدود 1 بعد از ظهر پس از تحمل یک شکست است که خانواده این است که حدس می زنم ممکن است تشنج.

رامیرز انجام شد مدرسه آنلاین کار حدود ظهر و زمانی که مادر او رفت و به او تخمگذار و عرق و لعاب در چشمان او نگاه کنید با توجه به هرناندز. او می تواند به چیزی اشتباه بود و به نام امدادگران.

دشوار است برای خانواده برای دریافت به روز رسانی وضعیت از آنجا که در حال حاضر که Izzy 18 ساله است و با COVID-19 اقدامات حفاظتی در محل مجاز نیست به بازدید کنندگان بالین حتی خانواده. در تماس با دکتر حدود 6:15 بعد از ظهر, Izzy مادر گفته بود که Izzy هشدار هرناندز گفت.

شکست در یک زمان می آید زمانی که رامیرز را احیا شد و در حال پیشرفت.

در مصاحبه اخیر خود با خورشید صحرا در هشت ماه پس از او تقریبا خود را از دست داد زندگی رامیرز گفت: بهبود خود را که قرار بود به طوری که او حتی امید شاید بازگشت به زمین فوتبال برای فصل ارشد در سال 2020 است. البته Izzy و همه درگیر می دانستم که هنوز هم وجود دارد یک تپه شیب دار به صعود ،

بیشتر: اراده: Izzy رامیرز هنوز مطمئن شوید که اگر او به بازی فوتبال در سال 2020 اما او خواهید بود بخشی از تیم

بیشتر: Izzy رامیرز 'احساس خوب" پس از داشتن بخشی از جمجمه جراحی قرار داده و به محل

"او در مورد به عنوان به خوبی به عنوان او می تواند آن را به نظر می رسد" گفت: L. D. ماتیوز از Rattlers' سر مربی است. "او واقعا یک راه طولانی آمده اما او هنوز هم کار می کند."

رامیرز بود که میله میله به یک سی تی اسکن که در آن آنها را به اشعه X از مغز او بعد از این تابستان.

"من مربی گفت که هر چه اتفاق می افتد, من هنوز هم برای رفتن به بخشی از تیم" رامیرز گفت: ممکن است. "من دوست دارم به بازی وجود دارد اما من قصد دارم به بهترین تصمیم برای من. اما من در خارج وجود دارد با کسانی که بچه ها در هر صورت."

اقامت با خورشید صحرا به عنوان داستان توسعه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب