بازرسان به طور کلی توضیح داده شده توسط یک بازرس کل سابق

اواخر جمعه شب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج شده وزارت امور خارجه بازرس کل استیو Linick.

توسط NEWSOULS در 31 اردیبهشت 1399

اواخر جمعه شب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج شده وزارت امور خارجه بازرس کل استیو Linick. آن چهارم ناگهانی اخراج یک بازرس کل در مورد به عنوان بسیاری از هفته و آخرین مورد که در آن تهمت و ادعا کرد که او می خواهم از دست داده و اعتماد به نفس در IG که آن را بسیار به نظر می رسید مانند چیزی دیگری بود.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo تایید توصیه که تهمت آتش Linick. که جزئیات مهم به دلیل آن به نظر می رسد Linick — که به عنوان بازرس کل شد مسئول نظارت در وزارت امور خارجه — ممکن است zeroing در Pompeo خود از جمله وزیر امور خارجه را به اتهام استفاده از یک سیاسی منصوب به اجرای کارهای شخصی خود. Linick شد و همچنین بنا به گزارش کاوش دولت 8 میلیارد دلار اسلحه مقابله با عربستان سعودی که sidestepped کنگره است.

دموکرات کنگره در حال حاضر بررسی Linick را شلیک.

اما Linick است IG برای رفتن. در مارس تهمت اخراج مایکل اتکینسون جامعه اطلاعاتی بازرس عمومی که آورده بود رو به جلو معتبر whistleblower گزارش در مورد رئیس جمهور نامناسب تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین که در نهایت منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال "از دست رفته اعتماد به نفس" در اتکینسون ،

مایکل اتکینسون بازرس کل جامعه اطلاعاتی در اکتبر 4, 2019.
بیل کلارک/CQ رول تماس, Inc via Getty Images

در اوایل این ماه ناروا نیز نقل مکان کرد و به جای اقدام بازرس کل وزارت بهداشت و خدمات انسانی که تا به حال نوشته شده از یک گزارش برجسته کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و coronavirus آزمون ما در بیمارستان ها که مغلوب ساختن پیشی جستن به نام "اشتباه است." و تهمت جایگزین اقدام وزارت دفاع بازرس کل, که شده است می خواهم با سرپرستي 2 تریلیون دلار در بودجه از coronavirus بسته محرک ساخت و او را فاقد شرایط لازم برای نظارت بر همه گیر هزینه های.

مغلوب ساختن پیشی جستن را پاکسازی بازرسان به طور کلی بی سابقه است. اما خشم خود را برای این ناظران داخلی است.

جمهوری خواه و دموکرات دولت به طور یکسان داشته اند testy روابط با بازرسان عمومی که مسئولیت نظارت تاسیس شد در سال 1978 قانون است. بازرسان به طور کلی قرار است برای ریشه کن کردن پیوند تخلفات و سوء مدیریت که از داخل بخش آنها نظارت کند. که گاهی اوقات می تواند به معنی در حال اجرا گرفتار از رئیس جمهور و یا اعضای کابینه.

رئیس جمهور رونالد ریگان اخراج بازرسان به طور کلی در سراسر دولت گرفت و در سال 1981 به دنبال برای قرار دادن خود مردم در آن نسبتا جدید اجرایی. کنگره اعتراض او را مجبور به rehire یک دسته از آنها. هنگامی که جورج دبلیو بوش بر عهده ریاست جمهوری در سال 1989 او با ارسال نامه استاندارد برای تمام ریاست جمهوری منصوب درخواست برای استعفا. اما IGs تحت فشار قرار دادند با استناد به "استقلال خود را" -- یک کنگره حمایت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگ برای کمپ دیوید در مارس 15, 2020, بعد اخراج او وزارت امور خارجه بازرس کل استیو Linick.
درو Angerer/گتی ایماژ

همه دولت های پس باید تا به حال با قولنج خود IGs هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است هل دادن هنجارهای بیشتر از پیشینیان خود.

برای درک بهتر دینامیک من با صحبت کلارک اروین سابق بازرس کل وزارت امور خارجه و اولین بازرس کل وزارت امنیت داخلی در دوران جورج دبلیو بوش بود.

در طول تصدی خود در وزارت امنیت داخلی اروین صادر شده به برخی از گزارش های انتقادی در مورد شکست ها و سوء مدیریت در این سازمان جدید است. دولت بوش کاهش یافته و به معرفی او برای این پست به طور دائم و برخی از سوال که آیا خود را سرزنش آژانس شد به همین دلیل.

اروین توضیح داد که چه IGs چگونه تحقیقات خود را در مورد آمده و به همین دلیل تهاجمی غیر سیاسی نظارت از سازمان های دولتی باید با توجه به همه آمریکایی ها.

ما گفتگو ویرایش شده برای طول و وضوح زیر است.


جن کربی

ما اغلب به مراجعه بازرسان به طور کلی به عنوان "ناظران." این است که دقیق است ؟ آیا این کار یک بازرس به طور کلی دقیقا ؟

کلارک اروین

من فکر می کنم "watchdog" حق مدت است. وجود دارد و یا تا 74 بازرسان کلی [در دولت فدرال] و آن را خوب به یاد داشته باشید که آنها سقوط به یک زن و شوهر از سطل. برای سازمان های بزرگتر مانند وزارت امور خارجه و وزارت امنیت داخلی که در آن من بود IG بازرس کل منصوب رئیس جمهور و تایید مجلس سنا. این مهم است زیرا نقطه تمام است که برای آنها نمی توان در زیر انگشت شست یا مدیون به سازمان.

این قانون می گوید که به عنوان IG شما گزارش به آژانس سر شما همچنین گزارش به کنگره است. اما این "گزارش" در معنای محدود معنی شما را مطلع نگه داشتن آنها. شما را به نگه داشتن آنها را آگاه از آنچه در آن است شما در حال انجام از آنجا که آنچه شما انجام می دهند این است که به دنبال عملکرد خود را به آژانس مربوطه.

در سازمان های کوچک تر مانند موسسه اسمیتسونیان بازرس کل منصوب شده است توسط آژانس و پاسخ به این آژانس و در نتیجه کار می کند که آژانس سر به او می گوید یا او را به انجام. اما به عمد در شرکتهای بزرگتر از آن متفاوت است.

جن کربی

دیگر چه حمایت وجود داشته باشد برای بازرسان به طور کلی ؟

کلارک اروین

در علاوه بر این به نامزدی ریاست جمهوری و مجلس سنا تایید وجود دارد بسیاری از دیگر نهادی حمایت و پیشرفت است که با توجه به بزرگتر-آژانس IGs. برای مثال آنها باید خود را مشاور عمومی — خود وکیل به آنها توصیه می کنند به طوری که آنها وابسته به این سازمان به طور کلی مشاور برای مشاوره حقوقی. شما نیز باید خود را فشار دهید فروشگاه.

امروزه بازرسان به طور کلی قابل توجه بودجه سازمان. آژانس سر می فرستد بودجه برای کل گروه از جمله IG بودجه به کنگره است. اما منحصر به فرد IG می توانید ارسال خود را درخواست و توضیح به کنگره چرا آن مخالف است — اگر آن را — با پایین تر پیشنهاد تخصیص بودجه دولت ساخته شده است.

و در روزهای اخیر با Linick شلیک شده است که تمرکز بر روی این ماده در قانون است که نیاز به رئیس جمهور را به اطلاع 30 روز که رد یک IG و به دلایل شلیک. که از اصلاحات در سال 2008.

به فرض كه در بخشی از کنگره در این زمان بود که 30 روز متوجه, آن را به شما می دهد زمان به تجدید نظر. و پس از آن به دلایل بود که در نظر گرفته شده برای منصرف کردن رئیس جمهور از فقط willy-nilly خلاص شدن از بازرسان کلی برای نابکار و آشکارا اهداف سیاسی.

جن کربی

شما ذکر IG اصلاحات در سال 2008. اصلی بازرس کل قانون تصویب شد و در سال 1970 درست است ؟

کلارک اروین

دقیقا بله آن سال 1978. آن را یکی از پس از واترگیت اصلاحات.

جن کربی

چرا کنگره را این ترفند 30 سال بعد از جمله قرار دادن که 30 روز ارائه به قانون ؟

کلارک اروین

آن بود که کنگره قصد و وجود دارد حمایت هر دو حزب برای آن بیشتر به توانمند سازی IGs و برای منصرف کردن رئیس جمهور از نزنی.

به عنوان یک ماده قانونی هر کس [در قوه مجریه] خدمت در لذت بردن از رئیس جمهور تا رئیس جمهور از نظر قانونی می تواند خلاص شدن از IG. نکته این است که هر چند IG در نظر گرفته شده بود به عنوان یک قدرت مستقل و متمایز از دیگر اجرایی-شعبه مردم در این راستا است. و بنابراین اجازه دهید مطمئن شوید که IGs نیست بدست خلاص شدن از شر willy-nilly با قرار دادن این در.

جن کربی

و IGs می توانند به طور نامحدود یک بار آنها منصوب و تایید کرد?

کلارک اروین

آن است که اغلب مورد است که بازرسان به طور کلی اقامت برای یک دوره طولانی از زمان که آنها واقعا در نظر گرفته شود غیر سیاسی و بسیاری از آنها فکر می کنم از خود که در راه است. پس از آن است که اغلب مورد است که یک بازرس کل خواهد بود که در سال و با توجه چگونه ما سیاسی چرخه کار و خدمت در نهایت تحت یک رئیس جمهور در یک مهمانی متفاوت از آن که تحت آن او منصوب شد.

من اغلب گفته ام که اگر شما یک بازرس کل و شما کار خود را به درستی و شما یکی از کسانی که بازرسان کلی که باد تا خدمت برای مدتی طولانی پس از آن در طول زمان, شما در حال رفتن به بیگانه دموکراتیک دولت و جمهوری خواه دولت. شما در حال رفتن به بیگانه و دموکرات ها در کنگره و جمهوری خواهان در کنگره است.

در نهایت شما را همه دیوانه در شما است که در قضاوت به معنی شما موثر بازرس کل. شما چه اساسنامه نیاز شما را به انجام است. و آن این است که تماس با چیزهایی که شما آنها را ببینید اجازه ممیزی و تحقیقات برای خود صحبت می کنند و پیامدهای سیاسی آمده آنچه که ممکن است در آن.

جن کربی

چگونه IG تحقیقات آمد ؟

کلارک اروین

وجود منابع مختلف برای آن است. یکی بازرس کل خودش. ما باید ایده ها — "من علاقه مند هستم در این و من می خواهم به این نگاه کنید." به طوری که آنها می توانید. به طوری که یک منبع.

هر IG است یک خلاف کاران و یا خط تلفن نوع ساز. شما معمولا ناشناس اتهامات و مردم وجود دارد که صفحه نمایش آن برای اعتبار — آیا این به نظر می رسد مانند چیزی وجود دارد که ارزش پیگیری? به طوری که یک منبع.

کنگره نیز درخواست مکرر بازرس کل نگاه به چیزی. وجود دارد 535 عضو کنگره و در تئوری همه شما می خواهم انجام دهید این است که پاسخ به کنگره درخواست اگر شما یکی از همه. به عنوان بازرس کل شما قرار است به انجام یک حسابرسی یا بررسی اگر درخواست توسط کمیته قضایی — پس هر چه اجازه و یا اختصاص کمیته برای آژانس خود را.

اگر شما یک درخواست از کمیته خود رئیس کمیته شما قرار است به انجام این کار است. در غیر این صورت عمل من بود اگر من تا به حال منابع به آن را انجام دهد و من فکر کردم آن بود که ارزش چیزی که به انجام و سپس من افتخار درخواست از هر عضو کنگره که آیا آنها در اقلیت یا اکثریت که آیا آنها در کمیته مربوطه یا نه. به طوری که منبع دیگری.

و پس از آن گاهی اوقات — به نظر من همه بیش از حد به ندرت — آژانس سر را بپرسید بازرسان به طور کلی نگاه به یک موضوع.

من نمی خواهد رفتن به, دولت, دوباره, من مطمئن هستم که در این نقطه, اما من همیشه می گفت من دوست داشتم به عنوان یک وزیر کابینه به دلیل من می خواهم برای به دست آوردن رابطه بین دولت دبیر و بازرس کل حق. من یک نقطه از درخواست بازرسان به طور کلی به همه چیز نگاه کنید.

من هرگز نفهمیدم که چرا تمایل وجود دارد که این دشمنی میان آژانس سر و بازرسان به طور کلی چون به نظر من این یک داخلی رایگان از خدمات مشاوره. به من بگویید چه خبر است. به من بگویید که حقیقت در مورد آنچه اتفاق افتاده در آژانس من به طوری که من می توانید پس از آن. من لزوما باید کلمه خود را برای آن, اما اگر شما در گزارش حسابرسی یا بررسی و آن را معتبر و سپس من را دیوانه می شود پیاده سازی توصیه های خود را. و من می تواند یک قهرمان برای انجام این کار است.

جن کربی

در تجربه خود را چگونه اغلب به عنوان IG شما نگاه کنید به چیزی و می گویند "اوه, ذهن هرگز — هیچ چیز برای دیدن اینجا"?

کلارک اروین

من نمی توانم در صد اما که قطعا اتفاق می افتد. من فکر می کنم آن را بیشتر احتمال دارد به این صورت که چیزی که شما فکر می کنم که یک معامله بزرگ در ابتدا معلوم می شود کمتر از یک معامله بزرگ هنگامی که شما به آن را دریافت.

بازرس کل جامعه است و این سیستم برای انجام ارزیابی اولیه به خصوص از خط تلفن, گزارش, کسانی که خطوط تماس ویژه ای که در آن افراد ناشناس می توانید تماس بگیرید و یا ارسال ایمیل و افزایش نگرانی. گاهی اوقات کسانی که مشروع هستند و گاهی اوقات آنها واقعا نمی.

بار دیگر وجود خواهد داشت یک اتهام است که به نظر می رسد معتبر و مهم به نظر می رسد و قطعا در صلاحیت این دادگاه اما هنگامی که شما انجام برخی از مقدمات حفر شما واقعا وجود دارد هیچ چیز به آن است. که نوع از چیزی که اتفاق می افتد تمام وقت. من فکر می کنم آن را کمتر احتمال دارد که چیزی است که به نظر می رسد یک موضوع کوچک می شود یکی از بزرگ اما این کار می تواند به هر دو روش.

جن کربی

چه چیزی به شما می گویند به انتقاد مشترک از IGs: که اگر شما حفاری های عمیق به اندازه کافی, شما همیشه پیدا کردن چیزی ؟

کلارک اروین

خوب است که به من می گویند که اگر هیچ چیز وجود دارد برای پیدا کردن یک IG نمی خواهد پیدا کردن هر چیزی. باید آن را به سختی می شود یک انتقاد از یک IG اگر او آشکار تخلف; تعهد در مردم به انجام هیچ اشتباهی در آن مورد خواهد بود وجود دارد هیچ چیز برای پیدا کردن.

جن کربی

پس IGs هستند و تا حدودی خصمانه نقش چقدر سخت است برای مردم را به همکاری در IG تحقیقات در خصوص سیاسی به اتهام موارد ؟

کلارک اروین

وجود دارد دو نوع از مردم تحت بررسی است. برای اولین بار خواهد بود آژانس کارمندان و آنها از نظر قانونی قرار به همکاری می نماید. آنها قرار است به ارسال به مصاحبه توسط IG و کسانی که قسم خورده مصاحبه. وجود مجازات شهادت دروغ برای دروغ گفتن و آنها قرار است به ارائه اسناد و مدارک. این قانون به بازرس کل قدرت بدون احضاریه برای وادار کردن تولید اسناد و مدارک از آژانس.

که گفت: گاهی اوقات آژانس کارمندان مقاومت در برابر هر دو مصاحبه و اسناد و مدارک اما شما می توانید در نهایت به دادگاه بروید به آنها برای به اجرا درآوردن آنچه که قانون می گوید. که به طور معمول اتفاق نمی افتد چرا که حتی سرکش دولت به طور کلی به تن دادن به آن است. من نمی توانم فکر می کنم از هر نمونه حداقل آنهایی عمومی که در آن حتی تهمت و دولت در برابر آن است.

برای غیر فدرال کارکنان قلاب است که به IG اقتدار به بعد از آنها خود را از دریافت پول دولت است. اگر شما یک پیمانکار از سازمان و یا اگر شما یک grantee آژانس پس از آن این واقعیت است که شما می کردم که پول را می دهد IG قدرت به نیاز شما به نظر می رسد به مصاحبه.

اما به طور کلی مردم رعایت خواهد شد. اکثر وکلا که هر گونه حس را تشخیص دهند که آن را در مورد علاقه خود را برای مشتریان خود را به نظر می رسد برای این مصاحبه. اما همانطور که می دانید حکم قدرت را وادار به تولید اسناد. که به طور کلی راه شما گرفتن کارکنان و اشخاص خصوصی.

جن کربی

آیا بازرس کل هر گونه تعهد به شفاف یا اطلاع آژانس سر در مورد آنچه که در حال بررسی?

کلارک اروین

اگر شما در حال رفتن به انجام ممیزی و یا یک تحقیق که مربوط به یک موضوع داغ است که می تواند در مورد به عنوان خوانده شده در یک روزنامه, من فکر می کنم این عمل به طور کلی این است که به این سازمان سر و مناسب کمیته های کنگره یک سر تا به طوری که آنها می دانم که شما دنبال آن هستید به این موضوع و پس از آن نمی آید که این شگفتی کامل یک بار گزارش مسائل. من این یک عمل.

هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد یک پرونده جنایی به شما قرار نیست برای حفظ سازمان و یا کنگره درگیر در طول راه. ممیزی متفاوت هستند; شما می توانید و اغلب فراموش دریافت check-ins در این نوع از چیزی.

بازرسان به طور کلی قرار است به مسئله عمومی گزارش ممیزی که آنها انجام می دهند و دیگر انواع معاینات و بررسی, بنابراین شما اغلب ارسال پیش نویس گزارش. برای مثال اگر شما در حال انجام یک ممیزی در گمرک و حفاظت مرزی شما ارسال خواهد شد پیش نویس این گزارش را قبل از نهایی کردن آن به سر CBP یا کپی وزیر و آنها را فرصتی برای نقد و بررسی آن برای صحت و دقت.

همچنین خود را در این که آیا آنها موافق یا مخالف. اگر آنها اشاره برخی از چیزهایی که شما موافق هستند در واقع نادرست و یا ناقص, سپس شما باید تجدید نظر در این گزارش به منعکس کننده که.

اگر آن را به سادگی یک ماده از اختلاف نظر در مورد چیزی و سپس آنها حق خود را به نظر و بازرسان به طور کلی قرار است که شامل مقاومت مواجه در این گزارش به طوری که یک بار آن را نهایی کنگره و مردم آمریکا می توانید به عقب و جلو بین بازرس کل و آژانس است.

در تحقیقات جنایی این گزارش قرار است به محرمانه نگه داشته شود و واقعا تنها آمار از کسانی که تحقیقات جنایی قرار است گزارش در نیمه اساس سالانه. بازرسان به طور کلی باید برای انجام یک گزارش از تمام فعالیت های خود را در طی یک مدت شش ماه دو بار در سال. بنابراین شما می گویند: "در طول شش ماه ما آغاز تعداد X از تحقیقات جنایی است که منجر به طی این دوره Y کیفرخواست و P اعتقادات." که به طور کلی چگونه کار می کند.

جن کربی

من فکر IGs تنها می تواند با مراجعه تحقیقات جنایی به اجرای قانون است. دقیقا همان چیزی است که نقش خود را در کشف جنایی اتهامات?

کلارک اروین

تا آنجا که به اجرای قانون نگران است بازرسان به طور کلی واقعیت-مکان یاب. بنابراین اگر در طول این دوره از یک بررسی آنها برای پیدا کردن شواهدی از آنچه به نظر می رسد کیفری تخلف و یا برای که ماده قانون مدنی-شکستن آنها قانونی موظف به مراجعه که به وزارت دادگستری. این DOJ تعیین اینکه آیا به دنبال.

گاهی اوقات IG هنگامی که آنها باز کردن یک پرونده کار می کنند درست در آغاز با DOJ و حفظ DOJ درگیر در حقیقت یاب روند. بیشتر کل واقعیت-پیدا کردن فرآیند انجام خواهد شد به طور کامل توسط IG و DOJ تماس گرفته خواهد شد تنها در صورتی که شواهدی وجود دارد که کشف شده است.

و پس از آن گاهی اوقات عدالت آغاز خواهد شد تحقیقات خود را و طلب کردن بازرس کل و او تیم از محققان به انجام واقعیت-پیدا کردن. پس از آن آثار سه راه مختلف.

جن کربی

چرا شما فکر می کنید وجود دارد این است که تنش بین IG و آژانس سر ؟ آن را به نظر می رسد کمی از عقل — به عنوان شما گفت که قبل از آنها رایگان و خدمات مشاوره.

کلارک اروین

آن را قطعا معکوس. من نمی دانم که آیا آن را متضاد با منطق — آن را متضاد با منطق به من. اما شاید این فقط به خاطر اینکه من یک بازرس کل.

من فکر می کنم به طور پیش فرض تمایل به فکر می کنم که هر چیزی که بسیار مهم است آژانس من نظارت است لزوما با تعریف بالفعل, انتقاد از من. و نه فقط درست است.

اگر شما هم به صراحت — قطعا با انکار آن — و یا به طور ضمنی تایید هر آنچه که کمبود بازرس کل نامیده می شود در این گزارش سپس شما همدست در آن اگر شما از من بپرسید. بلکه پاسخ شما باید "اگر این درست است, خوب, با تشکر از شما برای من گفتن این به من اجازه رسیدن به انتهای آن است."

این یک انتقاد شخصی از آژانس سر. این یک انتقاد — اگر این است که آنچه در آن است — از عملیات یا مدیریت یک برنامه یا عملیات که به طور کلی طول می کشد محل در سطح پایین تر. آن را مانند اعضای کابینه در حال اجرا هستند — من نمی دانم انتخاب یک برنامه — آنها ارسال چک امنیت اجتماعی و یا چیزی.

جن کربی

آن را برای تلفن های موبایل مانند تنش بین آژانس سر و IGs یک پدیده جدید نیست.

کلارک اروین

هیچ. این اتفاق می افتد در جمهوریخواه دولت. این اتفاق می افتد در دولت دموکراتیک. آن را برای من اتفاق افتاده در دولت. آن اتفاق افتاده است در همه زمان ها به دلیل این طبیعت انسان است. مردم نمی مانند نظارت متاسفانه.

آنها واقعا نمی دانند. آنها درک نمی کنند که چه نقش بازرسان به طور کلی است. و این شرم آور واقعی, واقعا, چرا که آنها را می توان از جمله مهم نیروی به کار دولت بهتر و به نمایندگی از مالیات دهندگان.

و من شده است گفت: بسیاری در پاسخ به سوالات در مورد این که اگر هر چیز خوب می آید از این امید خواهد بود که قطعا نمایندگان مجلس با سیاستگذاران اما حتی متوسط آمریکایی را مجبور به یادگیری آنچه بازرسان کلی هستند و چرا آنها مهم است و ما می آیند تا با یک اجماع دو حزبی که بیشتر باید انجام شود برای توانمند سازی آنها و احترام به آنها.

بنابراین شما می دانید من می خواهم گفت شاید برخی از خوب خواهد آمد از این. شده اند وجود دارد تلاش در عمل قهرمانان, خانه قانون از هفته گذشته — ما دیدن اگر آن را باد در بعد قانون ویروس — که نیاز خواهد بود-باعث فسخ برای بازرسان به طور کلی با علت مشخص: فساد اخلاقی و تخلفات و جنایت اعتقاد است که نوع از چیزی.

من فکر می کنم آن را بدیهی است که به تفسیر باز است. وجود دارد در نهایت به هیچ وجه به قانونگذاری — چگونه باید من آن را قرار داده ؟ — شخصیت. این همه بستگی دارد به حدی در مردم چگونه تفسیر تصویب و به نوبه خود چگونه کنگره به آن واکنش نشان می دهد. شما باید این قانون اما اگر یک رئیس جمهور نمی تواند چیزی متفاوت و وجود دارد بدون عواقب برای او انجام دهند و سپس قانون توخالی است. این کل درخت-سقوط-در-یک-جنگل چیزی.

جن کربی

است وجود دارد یک راه برای تقویت حمایت در بازرسان به طور کلی ؟ به طور خاص, چه, اگر هر چیزی می تواند کنگره را به گوشت گاو تا حمایت?

کلارک اروین

علاوه بر آن به علت ارائه, کنگره می تواند با استفاده از آن تخصیص قدرت تصمیم به سرمایه گذاری در چیزی است که یک اولویت برای رئیس جمهور. اتفاق می افتد که از زمان به زمان. که واقعا در IG زمینه اما این یک ابزار قدرتمند است که خانه به ویژه در [آن] toolbox. سنا می تواند قرار داده و نگه دارید و بر روی نامزد از اهمیت به دولت.

و جلسات است که می درخشد کانون توجه است. بار وجود داشته است که هر رئیس جمهور از جمله این یکی باید عقب نشینی در چیزهایی که آنها برنامه ریزی شده به انجام یک بار وجود دارد به اندازه کافی عمومی آمریکا خشم و انزجار در مورد آن.

و من فقط می خواهم توجه داشته باشید من واقعا سعی کنید به صورت حزبی در همه چیز من و بگو و من مطمئن هستم که شما را دیده ام در روزهای اخیر که اتفاق افتاده است. سناتور. چاک Grassley (R-IA) به اعتبار خود شده است یک طرفدار IG جامعه برای چند دهه. من با او از نزدیک وقتی که من DHS بازرس کل. من جمهوری خواه و جمهوری خواه. و من بودن مهم است. او حمایتی که از او حمایتی از من — او من شماره یک حامی در سنا است.

سناتور. جیمز Lankford (R-OK) و بهداشت ، راب پورتمن (R-OH) فرستاده می شود که نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از Linick شلیک اصرار او را به احترام استقلال بازرسان به طور کلی. در این Linick توسعه دیابت میت رامنی (R-UT) قابل پیش بینی و commendably و سن. سوزان کالینز (R-ME) ابراز برخی نگرانی است.

جن کربی

است مغلوب ساختن پیشی جستن شلیک Linick و دیگر این IGs بی سابقه لحظه ؟

کلارک اروین

من فکر می کنم این است که مادی متفاوت — اعداد, زمینه, فرکانس و دنباله. تنش بین دولت بین یک سازمان و بازرس کل جدید ؟ است که آن را منحصر به فرد به این دولت? مطلقا نه. آن را مرکب از چیزی است که در جریان بوده است برای چند دهه.

رئیس جمهور, باراک اوباما, معروف اخراج بازرس کل برای شرکت خدمات اجتماعی و ملی درست در آغاز تصدی خود در سال 2009 که سوال شد چرا که این اتهام است که بازرس کل شد و انتقام در برابر برای داشتن بررسی قرار گرفت و با اشاره به DOJ برای محاکمه کسی بود که از لحاظ سیاسی متصل به دولت اوباما.

چیزهایی مانند این اتفاق می افتد از زمان به زمان در دولت اما به من می گویند اعداد افت توالی اظهارات همه است که باعث می شود آن را همتراز برای دوره.

جن کربی

شما چه فکر می کنید با این زمان اخراج خواهد شد خرید اینترنتی برای بازرس کل جامعه?

کلارک اروین

نگرانی این است که این می تواند داشته باشد و به خوبی ممکن است یک اثر سرما بر موجود بازرسان کل و آنها را کمتر احتمال دارد به طور مستقل و تهاجمی خود را در نظارت و [به احتمال زیاد] به هدایت روشنی از انجام ممیزی و یا تحقیقات یا آمدن به نتیجه گیری در آن ممیزی و یا تحقیقات است که به احتمال زیاد برای جلب خشم دولت.

آن را قطعا ممکن است برای منصرف کردن مردم از پذیرش ارائه می دهد و به بازرسان کل در آینده اگر آنها را مشاهده کنید که با انجام این کار می توانید آنها را در تیررس یک دولت. وجود دارد یک اثر موجود بازرسان به طور کلی وجود دارد و می تواند یک اثر در بازرسان به طور کلی پایین جاده.

جن کربی

چگونه ما باید فکر می کنم از IG یافته? در دولت رئيس جمهور در حال حاضر به دست چین کردن یک IG و پرتاب یک اقدام IG در آن وجود دارد در ضمن. چگونه ممکن است که کاهش کار بازرسان? باید با حال بود بیشتر شک و تردید از کار خود حکم بزرگ?

کلارک اروین

من فکر می کنم آنچه [من] می گویند این است که اثبات شده است در پودینگ. بیایید ببینید که چگونه این جانشینان انجام در دفتر و اگر آنها اثبات خود به طور مستقل و تهاجمی پس از آن فوق العاده است. که بزرگ است. اگر آنها ثابت نمی شود پس بدیهی است که تماس به سوال انگیزه خود را برای داشتن منصوب شده است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن