در داخل شرکت' جنگ در علم

جانسون و جانسون این هفته اعلام کرد که آن را متوقف خواهد شد قرار دادن تالک, مواد معدنی مرتبط با آزبست در آن پود

توسط NEWSOULS در 6 خرداد 1399

جانسون و جانسون این هفته اعلام کرد که آن را متوقف خواهد شد قرار دادن تالک, مواد معدنی مرتبط با آزبست در آن پودر محصولات. این حرکت پس از سال ها از دعاوی وی از سوی مامورین که این پودر باعث سرطان های مختلف.

این هم تعجب آور چرخش. Johnson & Johnson است دهه را صرف بودجه مغرضانه علم و لابی دولت برای جلوگیری از تنظیم آن محصولات و یا برچسب زدن آنها را به عنوان سرطان زا. این یک تاکتیک مستقر شده اند توسط بسیاری از صنایع دیگر که سهام در خفقان مقررات و علم در پشت آن.

تاریخ از این عمل مستند در یک کتاب جدید دیوید مایکلز, معاون سابق وزیر کار برای ایمنی و بهداشت شغلی آمریکا (OSHA) در دولت اوباما. آن را یک نگاهی از نزدیک در چگونه قدرتمند شرکت صندوق آشغال علم و اطلاعات غلط مبارزات به منظور پنهان کردن شواهد و تضعیف نظارتی تلاش.

بزرگ تنباکو و سوخت های فسیلی صنعت نمونه های بارز اما مشکل نیز فراتر می رود. از سرطان زا مو محصولات و پوشاک به دیابت مرتبط مواد غذایی و نوشیدنی های شیرین, شرکت ها متوجه شده اند که شما لازم نیست که برای متقاعد کردن افکار عمومی یا مقامات دولتی از هر چیز — همه شما باید انجام دهید این است که ایجاد توهم و شک.

و آنها را که توسط خلبانی ساختگی مطالعات سازماندهی حزبی فکر می کنم مخازن تهیه مشکوک کنگره شاهدان و هر چیز دیگری که فکر می کنم به رگولاتور به اندازه کافی پوشش موجه به دنبال راه های دیگر. اگر شما تا کنون شنیده ام یک سیاستمدار می گویند "علم هنوز مشخص نیست" و یا "ما نیاز به نگه داشتن تحقیق در مورد موضوع" شانس خوب وجود دارد که ممکن است با صنعت-بودجه شبه علم است.

من به صحبت کرد مایکلز در مورد آنچه که این فرایند به نظر می رسد, چرا روزنامه نگاران و مدنی بازیگران شده اند قادر به آن را متوقف کند و چگونه عمل تبدیل شده است بیشتر فراگیر در سال های اخیر است. ما همچنین در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس و چگونه تاکتیک های او در توضیح این کتاب کمک کرد تا مقدمات لازم برای شدید شک و تردید علمی تخصص ما شاهد از محافظه کاران است.

"جمهوری خواه پایگاه" مایکل به من گفت "شده است فاقد تطابق به شک و تردید از جریان اصلی علم و به راحتی بر این باورند که اتهامات آنها در حال دستکاری توسط دولت لیبرال رسانه و تیز به رهبری دانشمندان است."

آرامی ویرایش متن گفتگو به شرح زیر است.

Sean Illing

وقتی به شما می گویند که شرکت های بزرگ مانند DuPont یا اکسون تولید شک در اطراف محصولات خود را, شما چه معنی است ؟

دیوید مایکل

منظورم این است که آنها را به استخدام دانشمندان که به نظر می رسد معتبر به تولید و یا مبهم شواهد در مورد محصولات آنها را. اگر وجود دارد مطالعات و یا حتی پیشنهادات خود را که محصول خطرناک است, شما می توانید استخدام یک دانشمند است که می گویند: "شواهد و مدارک است که در سوال" و یا "مطالعه اشتباه است."

شرکت مطمئن شوید که دانشمندان آن نظرات خود را به چیزی شبیه معتبر مجلات مورد بررسی و سپس آنها را برداشت توسط روزنامه ها و سپس آنها را به صدا است که مفسران تکرار و این که به اندازه کافی برای متقاعد کردن مردم است که وجود دارد عدم قطعیت است. نه لزوما که محصول بی خطر است اما شواهد علمی وجود ندارد.

که اساسا چگونه کار می کند.

Sean Illing

شما با استفاده از عبارت "به نظر می رسد معتبر است." چه معنا است ؟

دیوید مایکل

آنها credentialed مردم, اما آنها به طور معمول کار برای شرکت های مشاوره که مدل کسب و کار است به ارائه هر گونه نتیجه مشتری خود را نیاز دارد.

Sean Illing

جایی که این فاسد دانشمندان آمده است ؟ آنها فقط مزدوران برای استخدام ؟

دیوید مایکل

که یک سوال دشوار. غالبا از من پرسید: "چگونه می توانم آنها را در شب به خواب؟" Ambien است که احتمالا پاسخ, اما من نمی دانم. من فکر می کنم زمانی که شما برگردید و نگاهی به موارد ما واقعا درک ما می توانید ببینید که مردم متقاعد کردن خود از یک نتیجه خاص است و اغلب مربوط به روابط مالی.

معروف آپتون سینکلر نقل قول مفید است: "دشوار است برای به دست آوردن یک مرد به درک چیزی که حقوق و دستمزد خود را بستگی به خود درک آن است." ترین خیریه نمایش است که آنها در حال دروغ گفتن نیست, اما آنها متقاعد شده خود را از آنچه که آنها در حال فروش است.

Sean Illing

است که صنعت دخانیات به paradigmatic مثال در اینجا ؟ آیا آنها را در طرح? یا آیا این پدیده بازگشت بسیار بیشتر ؟

دیوید مایکل

آن را به عقب می رود بسیار بیشتر است. ما آن را در تاریخ از سرب در صنعت از صنعت قند. دلیل بزرگ تنباکو استاندارد است این است که آنها این کار را به خوبی و آنها این کار را برای مدت طولانی. بسیاری از مردم کشته شده اند محصولات خود را به دلیل دادخواهی ما در حال حاضر میلیون ها نفر از صفحات اسناد و مدارک که نشان می دهد دقیقا همان چیزی است که آیا و چگونه. وجود دارد فقط هیچ قابل مقایسه با کتابخانه مواد برای این صنایع است.

Sean Illing

من می خواهم برای روشن است که استراتژی ما در حال صحبت کردن در مورد در اینجا آیا آن را بزرگ تنباکو و یا سوخت های فسیلی صنعت یا هر چیز دیگری نیست به رد هر چیزی و یا حتی متقاعد کردن افکار عمومی از هر چیز — همه چیز در مورد کاشت سردرگمی درست است ؟

دیوید مایکل

که دقیقا درست است. آن را بسیار موثر است زیرا مردم معتقد است که علم باید قطعی است که دانشمندان باید قادر به پاسخ. اگر شما اصرار دارند که دانشمندان اختلاف نظر عمومی می گوید: "من حدس می زنم آن را هنوز هم در هوا."

سیستم نظارتی بدتر است چرا که سیستم نظارتی ساخته شده است در یک ساختار حقوقی که در آن شما باید برای اثبات بعضی چیزها. حتی اگر از نظر فلسفی ما باید حفاظت از مردم بر اساس بهترین شواهد موجود این شرکت می دانیم که با معرفی شک و سوال توسط برخی از مطالعات که رگولاتور استفاده از, شما می توانید تاخیر نظارتی اقدام برای سال.

Sean Illing

فراتر از بزرگ تنباکو و نفت با آن همه آشنا است چه هستند برخی از روشن ترین نمونه های موفق "عدم قطعیت" مبارزات?

دیوید مایکل

ما در حال شروع به یادگیری زیادی در مورد به اصطلاح "برای همیشه شیمیایی است." این مواد شیمیایی که رفت به تفلون و Gore-Tex و دیگر محصولات برای چند دهه. شواهد وجود دارد که جمع این علت تمام انواع اثرات بهداشتی. DuPont 3M و دیگر شرکت ها مورد سوال است که شواهد تا در نهایت وجود دارد بسیار قدرتمند مطالعات که انجام شد تنها به خاطر دادخواهی نشان داد که خیلی قطعی که وجود دارد بسیار قابل توجه اثرات بهداشتی. اما آنها یکی دیگر از 10 به 20 سال فروش به رغم همه که و در حال حاضر تقریبا در هر فرد دارای این مواد شیمیایی در خون خود را به عنوان یک نتیجه.

صنعت قند و که منظورم چیزهایی مثل قند شیرین نوشیدنی بسیار موفق بوده است در مبارزه با و ابراز مخالفت با علم است که قند و شکر محصولات افزایش خطر ابتلا به چاقی و دیابت. آنها با استفاده از انواع تکنیک های مختلف از اصرار شکر خوب است تا زمانی که شما ورزش به استخدام دانشمندان به جلو از هم جدا مطالعات نشان می دهد ارتباط بین قند و بد سلامت است.

Sean Illing

و برخی از نمونه هایی از علم بد شدن بد سیاست عمومی?

دیوید مایکل

نکته اصلی این است که این توقف سیاست های عمومی از حرکت رو به جلو است و در این راه به کار می کند. صنعت الکل بسیار موفق بوده است در متوقف کردن برچسب در اینجا در ایالات متحده و جاهای دیگر فقط به عنوان صنعت قند است.

مثال دیگر من در مورد بحث در این کتاب است که آلودگی پودر و پودر محصولات حاوی آزبست است. تالک یک معدن محصول و تقریبا هر تالک معدن آزبست. آن را بسیار دشوار است — و از این معادن و احتمالا غیر ممکن است — به تالک بدون آزبست است. اما برای بیش از 40 سال Johnson & Johnson و صنعت آرایشی و بهداشتی را با موفقیت متوقف غذا و دارو و سپس برنامه ملی سم شناسی از هر دو تعریف این محصول به عنوان داشتن آزبست و یا به عنوان سرطان زا.

نتیجه این است که افرادی که این اشیاء از بازار این محصولات هرگز گفته شد که آنها حاوی آزبست است. وجود دارد عمده پرونده های حقوقی از زنان مبتلا به سرطان تخمدان و مدعی است که آنها به سرطان تخمدان ناشی از قرار گرفتن در معرض تالک. در اوایل سال جاری گزارش دولت گفت: "ما باید تست تالک و درمان آن در اصل مانند آن است آزبست."

[یادداشت نویسنده: این گفتگو رخ داده است قبل از اخبار است که جانسون و جانسون را قطع استفاده از تالک در آن پودر بچه اعلام شد.]

Sean Illing

آنچه در مورد دولت طرف از این ؟ چرا نمی توانید EPA و FDA و یا سایر نهادهای عمومی مبارزه علیه این ؟

دیوید مایکل

این عمدتا به دلیل قوانین نوشته شده است در راه است که به موازات سیستم عدالت کیفری. بنابراین فرض بر این است که قرار گرفتن در معرض آلاینده ها و مواد شیمیایی بی گناه هستند که خلافش ثابت است. در OSHA ما تماس بگیرید که "بدن در سردخانه" روش. شما را مجبور به نشان می دهد افرادی که بیمار قبل از اینکه شما می توانید تنظیم آن است. سپس اگر شما می توانید چیزی است که شما در حال رفتن به هنوز هم مردم بیمار شدن برای سال به دلیل قرار گرفتن در معرض.

که یک دیوانه سیستم برای این forever, مواد شیمیایی, این PFAS مواد شیمیایی [PFAS اشاره به یک گروه از مواد شیمیایی موجود در محیط زیست و بدن ما هستند که مقاوم در برابر فروپاشی]. ما باید انسان خوب داده ها در دو تا از آنها هستند و حدود 5000 نفر از آنها را, اما ما نمی توانیم حرکت برای تنظیم دیگر 4,500 از آنجا که از راه قانون نوشته شده است و سازمان ها به سادگی ترس را به این در.

البته که دادن سازمان به نفع شک. نیز وجود دارد چیزی به نام "آژانس تصرف" است که در آن صنعت کار بسیار نزدیک با سطح بالا که دانشمندان می دانند که آنها ممکن است بخواهید به ترک سازمان را به کار برای آن دسته از صنایع است. یکی از مردم در حوزه غذا و دارو که بررسی تمام داده ها بر روی خواص اعتیاد آور مواد مخدر و اجازه پوردو داروسازی به بازار اکسی کدون اساسا به عنوان یک غیر اعتیاد آور و یا بسیار به آرامی اعتیاد آور محصول بعد از آن به کار می رفت برای پوردو داروسازی.

بنابراین وجود یک درب گردان بین بخش خصوصی و عمومی در اینجا است که عمیقا خورنده.

Sean Illing

دولت فدرال نیست و نیاز است که تأمین کنندگان مالی از تحقیقات فاش شود وقتی که تحقیقات استفاده می شود به مجموعه ای از قوانین و مقررات. چگونه ممکن است ؟ چرا ما نمی خواست به دانستن در مورد درگیری های مورد علاقه ؟

دیوید مایکل

این واقعا حیرت انگیز است. وقتی که من تحت فشار قرار دادند به این تغییر در OSHA صندلی مجلس سنا سلامت کمیته لامار الکساندر (R-TN) همراه با 30 از همکاران خود خواست که من پایین آمده و به آنها توضیح دهید که چرا من می خواهم سعی کنید به پرسیدن این سوال بسیار ساده.

و در عین حال این چیزی است که هر پزشکی عمده و مجله علمی ندارد. شما نمی توانید از انتشار یک مقاله در هر معتبر مجله پزشکی بدون ارائه اطلاعات در مورد بودجه, پشت, آن, اما دولت فدرال هرگز می پرسد این سوال. و هنگامی که من آن است که خواهان رفت و پس از من است. خوشبختانه جامعه علمی بود پشت سر من.

مجله طبیعت قرار داده و در سرمقاله و کاخ سفید حمایت من و ما قادر به حداقل سوال بپرسید در حال حرکت رو به جلو است. ما نمی تواند نیاز است که بودجه آشکار شود اما ما می تواند تخفیف نتایج مطالعات زمانی که بودجه پنهان است. اما این عمل البته رها شده توسط برگ برنده دولت است.

Sean Illing

صحبت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شما ادعا در این کتاب است که این کاخ سفید گرفته شده این عمل به یک سطح کاملا متفاوت. چگونه است ؟

دیوید مایکل

یکی از چیزهایی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انجام داده است که در اصل همان مزدور دانشمندان که مشغول به کار برای شرکت های بزرگ در تلاش برای نفوذ در این سازمان به انجام کاری اشتباه و سپس با توجه به آنها موقعیت های سطح بالا در این سازمان است.

Sean Illing

من یک مثال بزنم.

دیوید مایکل

نمونه ای که برای من قابل توجه است که یک شخص به نام Tony Cox که منصوب رئیس هوای پاک علمی کمیته مشورتی سابق سازمان حفاظت محیط زیست مدیر اسکات Pruitt که خود دیرین لابی برای نفت و صنایع زغال سنگ.

من می دانم که دکتر کاکس از یک فاصله زمانی که او صحبت می کرد در جلسه ما هنگامی که ما صادر شده جدید قرار گرفتن در معرض سیلیکا استاندارد است. او کسی است که همیشه موجب عدم قطعیت است. او در واقع گفت که او به بررسی تمام شواهد و مدارک ما در نگاه و OSHA را ثابت کند که سیلیس باعث silicosis. نیازی به گفتن ما قادر به نادیده گرفتن نظرات خود را زیرا آنها مضحک است.

Cox مشورت برای موسسه نفت آمریکا اصرار دارد که ما بیش از تنظیم محصولاتی که از نفت است. و این مرد است که اجازه می دهد تا حرفه ای-صنعت گروه های لابی گری برای ویرایش یافته های خود را قبل از او آنها را تسلیم. اما این است که چگونه سیستم کار می کرد برای یک مدت زمان طولانی و آن را تنها بدتر تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

Sean Illing

بنابراین ما فقط فرایند کارآمد تر. صنعت حتی نمی نیاز به واسطه آب گل آلود از طرف آنها در حال حاضر به دلیل آنها فقط باید مردم خود را منصوب به اجرای آژانس شارژ با تنظیم آنها.

دیوید مایکل

من در تلاش برای خوش بینانه در مورد همه این است. در برخی از راه, رئیس جمهور تهمت انجام داده است و ما به نفع زیرا دولت او فقط تکثير تمام این مشکلات که قبل از او. او این شکست از قوانین و مقررات موثر و ما در حال خونریزی مردم از بحرانی سازمان. اما محدودیت های این سازمان تا قبل مغلوب ساختن پیشی جستن آنها به بازگشت به حزب دموکرات و جمهوری خواه دولت. اما در حال حاضر به دلیل آسیب هایی که او انجام داده ما باید برای بازسازی این سازمان هنگامی که باد سیاسی منتقل کرده اند.

هنگامی که ما نگاه اخیر بوئینگ 737 افتضاح آن را بسیار مهم به یاد داشته باشید که FAA به سادگی نمی باید کارکنان و یا منابع و یا تخصص برای جلوگیری از این رسوایی و تنظیم آن میباشد. آنها نمی توانند به درستی نظارت بر ایمنی از کسانی که جت است که به معنای واقعی کلمه انجام صدها نفر از هزاران نفر از مردم هر روز. آنها اجازه بوئینگ را که مسئولیت و بیش از 300 نفر به عنوان یک نتیجه از آن است.

ما نمی توانیم بازگشت به سیستم های شبیه به آن. ما باید برای از بین بردن این درب گردان بین بخش دولتی و خصوصی.

گاهی اوقات ما چیزهایی اشتباه است. گاهی اوقات ما بیش-تنظیم برخی از صنایع. گاهی اوقات یک شرکت قادر نخواهد بود به فروش یک محصول است که آنها احتمالا باید قادر به فروش برساند. اما این است که قیمت های کوچک به پرداخت برای اطمینان حاصل شود که زندگی را نجات داد و محیط زیست نیست و نابود شده است.

Sean Illing

من به سوال در مورد چگونه همه این متصل به ما زمان بحران است. ما در حال بدیهی است که در یک لحظه که در آن وجود دارد بسیاری از شک و تردید در مورد تخصص علمی و به نظر من که همه این تلاش ها برای پنهان کردن شواهد و تردید در منابع معتبر از دانش و کمک به ایجاد این آب و هوا.

این است که چگونه شما آن را ببینید ؟

دیوید مایکل

به عنوان مطلق و فوق العاده غم انگیز شکست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به Covid-19 همه گیر می شود به طور فزاینده ای روشن رئیس جمهور و حامیان او در حال مصرف دخانیات جاده استفاده از همان استراتژی استفاده شده توسط تولید کنندگان سیگار, سوخت های فسیلی, شرکت, و یک میزبان از دیگر صنایع که محصولات و فعالیت های آسیب سلامت عمومی است.

نه تنها آن است که همان استراتژی این ویژگی همان بازیگران از کاراکتر ها است و ترویج در همان رسانه های اجتماعی و کابل تلویزیون سالن به خصوص فاکس نیوز. جناح راست صاحب نظران و تهمت مقامات دولت و دانشمندان با سابقه طولانی در بی اعتبار مطالعات اول اعلام اپیدمی جعل و سپس ادعا تعداد مرگ و میر می شدید متورم است. آنها شده اند در نهایت نشان داده شده است به طور افراطی اشتباه, اما این هیچ تاثیری در اعتبار آنها و یا تمایل خود را برای ارائه ظالمانه ادعا می کند.

این استراتژی موفق است چرا که خواه پایه بوده و فاقد تطابق به شک و تردید از جریان اصلی علم و باور به راحتی اتهامات شنیده فاکس نیوز و یا خواندن در Facebook که آنها در حال دستکاری توسط دولت لیبرال رسانه و تیز به رهبری دانشمندان است.

Sean Illing

آنچه شما توصیف نسبتا عمیق فرهنگی مشکل است که در زمان دهه به ساخت خواهد شد و احتمالا دهه خنثیسازی اگر ما می توانید خنثیسازی آن همه است.

دیوید مایکل

که بسیار درست است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نشان داد دو مهم و مسائل مرتبط با آن است که predated آخرین انتخابات ریاست جمهوری است. برای اولین بار است که ما سیستم فعلی بهداشت عمومی حمایت ضعیف است و عمیقا ناقص. و دوم این است که یک اقلیت قابل ملاحظه ای از جمعیت به نمایش در علم است که می توان به راحتی دستکاری شده توسط عوامفریبی سیاسی.

زمانی که برگ برنده دولت است که در نهایت خارج از قدرت ما نیاز به بازسازی سیستم ما از سلامت عمومی حمایت نمی کند و به سادگی با ریختن بیشتر کمک های مالی به سازمان های فدرال که ضعیف و ناقص و حتی قبل از تهمت اما reimagining چگونه آنها می تواند بسیار موثر و فراگیر هستند و قادر به اعمال می شود بهترین در دسترس علم است. و ما باید این کار را در یک راه است که غلبه بر ضد علم و فرهنگ تغذیه توسط دولت فعلی و حزب جمهوری خواه.

اگر ما قادر به انجام رساندن این اهداف من از ترس است که این کشور را فاجعه آمیز پاسخ به Covid-19 به احتمال زیاد به یک پیش نمایش بسیار نگران آینده است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب