Indian Wells شورای تاخیر تا سقوط یک تصمیم به درخواست رای دهندگان برای افزایش

شری Barkas پالم اسپرینگز آفتاب صحراانتشار: 10:27 PM EDT 21 مه سال 2020هند چاه شورای شهرستان در روز پنج شنبه به

توسط NEWSOULS در 2 خرداد 1399

هند چاه شورای شهرستان در روز پنج شنبه به تعویق افتاد تا زمانی که سقوط یک تصمیم در مورد اینکه آیا برای قرار دادن یک درخواست برای افزایش حقوق در حدود $500 در هر ماه هر یک در نوامبر سال 2022 رای گیری.

پیشنهاد این است که برای انجام دور با زمان لایه حقوق از 1000 $در هر ماه برای اعضای شورا; $1,250 برای شهردار pro tem; و 1500 $در هر ماه برای شهردار – یک موقعیت چرخش – و به جای پرداخت هر کس 1500 $در هر ماه.

این 3-1-1 رای به تاخیر انداختن تصمیم گیری در آمد ویژه جلسه عمومی دوشنبه شب به دنبال ورودی از ساکنان.

برگزار شد از طریق ویدئو کنفرانس در این جلسه حدود 15 دقیقه به طول انجامید و این شورا دریافت فقط یک نظر است.

"چگونه در وجدان خوب می تواند به ما در شورای شهر درخواست برای افزایش حقوق و دستمزد با توجه به این واقعیت است که شهر ما از دست داده و میلیون ها دلار از درآمد این فصل" ساکن پیت Pontacq خواسته شده در ایمیل های خوانده شده توسط شهر کارمند.

پیشنهاد برای بالا بردن ساخته شده بود در ماه فوریه فقط قبل از لغو BNP Paribas Open مسابقات تنیس در Indian Wells Tennis Garden و رویدادهای مهم دیگر توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این شهر از دست دادن درآمد حاصل از BNP به دنبال تعویق افتادن Coachella و دلیجان جشنواره های موسیقی و سپس اقامت در خانه سفارش از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در 19 مارس که همچنین بسته "غیر ضروری" کسب و کار از جمله هتل ها و استراحتگاه برآورد شده است در $9.7 میلیون نفر است.

آن را شامل نمی شود و حدود 1.3 میلیون از دست دادن درآمد برای شهر متعلق به گلف رفت و آمد مکرر است که شامل دو دوره 18 سوراخ و Vue پنجره مشبک و نوار.

این شهر تا کنون قادر به پوشش ضرر و زیان از طریق استفاده از مازاد درآمد و توسط reprioritizing سرمایه پروژه های بهبود و دیگر و تاخیر در یک برنامه ریزی از 1 میلیون دلار کمک مالی به آیزنهاور سلامت.

کارکنان در همه سطوح باید با هم به توافق دستمزد و مزایای یخ برای 2020-21 شهردار Ty Peabody گفت.

اندازه گیری S در گذشت 2012 مستلزم آن است که هر گونه افزایش در نهایت باید به تایید رای دهندگان و این شورا باید با برگزاری دو جلسه عمومی در پیشنهاد افزایش قبل از آن می تواند به نظر می رسد در انتخابات.

"ما در حال رای گیری برای افزایش, اما درخواست ساکنان اگر آنها فکر می کنم ما شایسته از افزایش" Councilmember تد مرتنز گفت: در پاسخ به Pontacq ایمیل. مرتنز شرایط قبل از هر گونه افزایش را به اثر.

Councilmember کیمبرلی Muzik پیشنهاد tabling بحث به طور نامحدود به دلیل وضعیت فعلی اقتصاد است.

مرتنز به جای پیشنهاد به تاخیر انداختن هر گونه تصمیم گیری تا اکتبر یا نوامبر نه تنها به دلیل زمان, اقتصاد, اما به دلیل آن خواهد شد بخشی-زمان ساکنان یک فرصت برای در وزن.

"نمی توان آن را یکی دیگر از جلسه عمومی اما از آن خواهد شد یک فرصت برای ما ساکنان که در اینجا نه ... به (به) ورودی خود را. پس از آن ما می توانید تصمیم بگیرید که آیا یا نه ما می خواهیم برای قرار دادن آن را در سال 2022 رای گیری" مرتنز گفت.

Muzik می خواهد به نظر شورای عالی پرداخت برای شهردار زمانی که آنها همچنان به بحث در پاییز.

"شهردار می کند بسیاری از, بسیاری از, بسیاری از چیزهایی که از شورای" Muzik گفت. "شهردار خرج می کند بسیاری از ساعت از شورا حضور در حوادث و من فقط احساس شهردار باید پرداخت یک مقدار بالاتر از این شورا."

ایندیان ولز سومین دره شورای نگاهی به آن پرداخت بیش از شش ماه گذشته. Indio اعضای شورای تصویب 15 درصد افزایش را برای خود به $1,217.17 هر ماه شروع و پس از انتخابات ماه نوامبر. دزرت هات اسپرینگز اعضای شورا نیز به تصویب افزایش خود را در ماه ژانویه از $1,322 به $2,101 در هر ماه در حالی که شهردار را پرداخت رفت از $1,222 به $1,783 فتح کرد گرفته شد در هر ماه.

پالم اسپرینگز اعضای شورای بالاترین پرداخت در دره در $2,433 هر ماه با شهردار دریافت $3,650 در هر ماه.

این Coachella شهردار و اعضای شورا هستند که کمترین میزان پرداخت – هر یک از دریافت حدود 910 در هر ماه.

شهردار Pro Tem دانا نی هم می خواستم این موضوع را مطرح نامحدود و رای دادند در برابر ادامه بحث در پاییز و گفت او خجالت شورای خواسته است برای جمع آوری.

"من در شورای شش سال و این اولین بار است که من در واقع خجالت در آنچه که ما انجام می دهند" نی گفت.

Peabody پیشنهاد پرداخت افزایش در ماه فوریه گفته است برای کمک به پوشش هزینه های تعلق حضور در جلسات منطقه ای و حوادث. او و دیگران در شورای همیشه درخواست بازپرداخت از شهر, او گفت:.

این که آخرین ترم در شورای Peabody گفت: او نمی شود باید رای دهندگان تصویب افزایش دهد.

"این یک تصمیم گیری است که این شورا باعث می شود دیگر از آن را در انتخابات" Peabody گفت. "این یک تصمیم گیری است که باعث می شود."

عضو شورای ریچارد Balocco بود که از دولت شرکت نکرد در جلسه عمومی.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید sherry.barkas@thedesertsun.com یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherrytinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن