در این زمان از تغییر اجتماعی می تواند یک نام تجاری نیز یک متحد?

نشانه ای از مارک های صدایی بیشتر و بیشتر مردم این است که ما اغلب نگاه به شرکت های آینه ما ایدئولوژی است. آب نا

توسط NEWSOULS در 24 خرداد 1399

نشانه ای از مارک های صدایی بیشتر و بیشتر مردم این است که ما اغلب نگاه به شرکت های آینه ما ایدئولوژی است. آب نارگیل است که انتظار می رود به کف زدن در افرادی که تلفظ یک میلی برای آن در توییتر آن را تعجب آور نیست زمانی که استیک-ام را به حساب های رسانه های اجتماعی بیهوده گویی در مورد ناهماهنگی شناختی یا برای Popeyes و Chick-fil-A به مبارزه علنی و pettily در مورد چه کسی بهتر سرخ شده ساندویچ مرغ. اما مهم نیست چقدر حقیقی آن است که به شرکت های پخش محوری صدای خود را در امیدوار ظاهری بیشتر انسان آنچه باقی مانده است که به خوبی آنها نیست. مارک های مردم نیست و چند چیز نشان می دهد که تضاد مانند برندها در پاسخ به این نسل حقوق مدنی قیام.

برای دو هفته گذشته مارک را منتشر غم انگیز گرافیک و دقت workshopped اظهارات ارجاع "نژادپرستی نظاممند" در سراسر, شرکت, حساب های رسانه های اجتماعی در پاسخ به اعتراضات گسترده در این کشور است. رسانه های اجتماعی سکوت شد همدستی; نه ارسال (یا ارسال بیش از حد flippantly) شد دیده می شود به عنوان معادل جانبداری با دسیسه سفید برتری که اسیر شده و به حاشیه رانده شده مردم سیاه و سفید مانند جورج فلوید Breonna تیلور و Ahmaud Arbery برای قرن ها.

در ریخت اظهارات از جریان سیستم عامل, تکنولوژی, شرکت, برگر, زنجیره ای (جهنم حتی Gushers). "Popeyes است که هیچ چیز بدون سیاه زندگی" سرخ شده-مرغ زنجیره ای توییتی قبل از حذف کردن صدای جیر جیر و جایگزینی آن با یکی که منابع بی عدالتی و برابری. "من نمی خواهد تظاهر به درک وزن سال از بی عدالتی و نابرابری که ما دوستان و همکاران را تجربه کرده اند" تاکو بل مدیر عامل علامت شاه نوشت و در نامه سرگشاده ای. "وقتی که می آید به زندگی مردم وجود دارد تنها یک راه برای آن را داشته باشد. بدون تبعیض ایم" برگر کینگ در تمام حروف کوچک در برابر همه شانس پیدا کردن برخی از راه به پاشنه کش اشاره به شعار خود را به آن ضد تبعیض پیام.

و پس از آن وجود دارد بن و جری انداخت پایین گیلاس گارسیا با طعم دستکش بلند با قاطع اعلام "ما باید از بین بردن سفید برتری." در آن وبلاگ این شرکت نوشت: "آنچه اتفاق افتاده است به جورج فلوید بود و نه نتیجه یک سیب بد آن قابل پیش بینی در نتیجه یک نژادپرستانه و تعصب سیستم و فرهنگ است که تحت درمان جسم سیاه را به عنوان دشمن از آغاز است." چهار تماس به عمل گرا در اطراف سیاست و قانونگذاران دنبال. به عنوان راب واکر نوشت نشانگر آن خوانده شده بیشتر شبیه "کامل بویژه مانیفست از یک گروه فعال" از هر چیزی که شما ممکن است انتظار می رود از یک بستنی ساز.

واکنش ها به بن و جری بیانیه بودند به شدت تحسین آمیز در اخبار و رسانه های اجتماعی. با نام تجاری نوشته های متصلب 29,000 لایک در Facebook و 319,000 در توییتر. طرفداران آن را به نام "تنها پیام شرکت ارزش خواندن" و "true شرکت مسئولیت" استقبال از نام تجاری به عنوان "متحدان واقعی" و اشاره به آن ارزش محور ماموریت سابقه — قدمت سال — صحبت کردن در مورد سیاه و سفید زندگی می کند موضوع عدالت کیفری و اصلاحات و سیاست مترقی و مشارکت مدنی از موسسان بن کوهن و جری گرینفیلد (که به فروش می رسد شرکت های چند ملیتی کنگلومرا Unilever در سال 2000 باقی می ماند اما ارتباط تنگاتنگی با نام تجاری در ذهن مصرف کنندگان).

مقایسه کنید که پذیرایی گرم به پاسخ که مک دونالد برای دریافت پیام خود را که به نام سیاه قربانیان پلیس نژادپرستانه و خشونت و شامل وعده کمک مالی به ملی شهری لیگ و NAACP. "فراموش سیاه زندگی هر زمانی که آنها کار خود را در رستوران ها?" آیتالله سیستانی است. "شما" یکی از ما'" جنبش کارگری مبارزه برای $15 نوشت: متهم این مواد غذایی سریع غول پیکر از "فرهنگ سفید برتری. وجود دارد هیچ چیز مانند خوب و اخلاقی و شرکت های بزرگ برای آنها ذاتا رانده سود. اما همانطور که نیویورک تایمز منتقد Tejal رائو اشاره فست فود — که "قابل اجرا بر روی مواد غذایی ارزان و نیروی کار ارزان" -- نیاز به یک خاص "تعلیق ناباوری از بیننده" یک که شامل مشرف مشکل تاریخچه نژاد پرستی قرار دادن سود جلوتر از ایمنی کارگران نادیده گرفتن آزار و اذیت جنسی و مبارزه با unionization تلاش است که کمک خواهد کرد و دیگر کارگران از رنگ. مهم نیست که چگونه اغلب کسب و کار مانند توییت "BlackLivesMatter" و یا پست به خوبی طراحی شده و گرافیک شما سخت و فشرده برای پیدا کردن یکی تا به آسانی حاضر به خیانت خود دلیل وجود دارد: برای استخراج نیروی کار و منابع طبیعی به عنوان ارزان که ممکن است به کسب عنوان آنجا که ممکن است در یک ناعادلانه و نابرابر سیستم (سلام سرمایه داری) است که پاداش این نوع از "کارآفرینی است."

پس چه باید تقاضای عمومی از این شرکت ها در زمان هایی از این ؟ به "باز کردن کیف پول خود را" برای یک, به عنوان تری Nguyen می نویسد: برای کالا. در واقع برخی از مواد غذایی مارک های غوطه ور خود را به خزانه این دو هفته گذشته: Chipotle اعلام کرد کمک مالی به مبلغ 1 میلیون دلار به ملی شهری لیگ استارباکس 1 میلیون دلار به سازمان معرفی شده توسط کارکنان (در حالی که همچنین ممنوعیت کارمندان از پوشیدن هر چیزی در حمایت از زندگی ماده) وندی $500,000 به ترگود مارشال کالج صندوق. آن را صرف جیب نسبت به این مارک' دهها و یا صدها میلیون دلار سود, اما هنوز هم بهتر است برای خالی platitudes. اما اگر مواد غذایی مارک واقعا می خواستم به ایستادن برای تغییر آنها را فراهم دستمزد, مزایای بهداشت و درمان است; آنها محافظت از خود کارگران و حقوق خود را; آنها اجازه می دهد مخالفت و اتحادیه های آنها خواهد مبارزه برای پایداری محیط زیست و عدالت و اصلاحات مهاجرت. این به معنی توقف میلیون ها صرف لابی گری و نفوذ سیاستگذاران برای محافظت از شرکت ها از انجام آن چیزهایی است.

به عبارت دیگر این امر نیاز به از بین بردن همه چیز است که اجازه می دهد تا بسیاری از این برندها به وجود و سود راه آنها را برای چند دهه. هیچ مقدار از رسانه های اجتماعی همبستگی و یا یک عمل بشردوستانه می تواند تغییر کند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن