در این شادی فانتزی, رمان, داستان, کتاب و هنر کلید مرگ تقلب

وجود دارد چیزی در مورد کتاب های فانتزی رمان نویس جو والتون است که مقاومت در برابر ساده خواندن. مشخصات فنی آنها

توسط NEWSOULS در 9 مرداد 1399

وجود دارد چیزی در مورد کتاب های فانتزی رمان نویس جو والتون است که مقاومت در برابر ساده خواندن. مشخصات فنی آنها marvels: نثر است که همیشه غنی و لذت بخش, شخصیت های کاملا سه بعدی جهان-ساختمان همهجانبه فلسفی سوال پیچش و پیچیده. اما هر بار که من سعی می کنم به نزول خودم به طور کامل به کتاب او, من خودم بی قراری, ناراحت, viscerally به دام افتاده — به عنوان اگر من نوشت: چند ماه پیش من در داخل جمجمه یک موجود بیگانه و جمجمه شکل اشتباه.

خواندن والتون در آخرین رمان یا آنچه شمامن احساس نمی کنم که حس محدودیت هر بیشتر. و یا آنچه شما در یک اهل تفریح و بازی, کتاب در مورد شکستن محدودیت ها و گسترش های گذشته محدودیت های خود را و آن را دشوار است برای من به تجربه خودم در آن است. اما من به یاد که در آن است که احساس محدودیت می آید از در والتون در کتاب های دیگر به دلیل و یا آنچه شما در این است که روایت یک روح به دام افتاده در داخل کسی دیگری جمجمه. و او روایت — و نه تمام داستان های او به ما می گوید و یا آنها را همه شروع به صدا به طور یکسان. اما به اندازه کافی از آنها.

"من به دام افتاده در داخل این غار از استخوان این توخالی از جمجمه" شخصیت ما به ما می گوید در صفحه اول "این باریک و محدود از نقطه نظر این است که همه از من اجازه مانند یک شفت از یک فانوس تاریک. او تمام قدرت. اما گاهی اوقات او به من نیاز دارد. گاهی اوقات من خارج است."

از او در این نقل قول بسیار ساده است. او کانادایی است نویسنده به نام سیلویا, 73 سال و گذراندن تابستان در فلورانس. سیلویا که در برخی معابر خرس شباهت قابل توجه به والتون خودش در حال کار بر روی یک کتاب در مورد شخصیت های شکسپیر در یک زندگی خارق العاده نسخه از این شهر به نام Thalia. در Thalia, سیلویا می نویسد: رنسانس هرگز به پایان رسید و هیچ کس تا کنون می میرد مگر اینکه انسان بخواهد خود مرگ است. (عنوان والتون کتاب و یا آنچه شما خواهد شد, گره به شب دوازدهمو Orsino یک شخصیت بزرگ در سیلویا کتاب. به طوری که میراندا از طوفان.)

اما من که باز گذشت سختتر است. این روح است که پیچیده هستی شناسی.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد او: او مرد است و اهل تفریح و بازی; یک نوع شیاد. او شده است شخصیت های متعدد در سیلویا کتاب. او یک جنبه از ذهن او. او دوست خیالی.

او همچنین واقعی تحت اللفظی روح با یک زندگی مستقل خود را جدا از سیلویا است. او می تواند صدمه و حتی کشته شدند. و به عنوان کتاب آغاز می شود او معتقد است که سیلویا نزدیک شدن به پایان زندگی خود او و که او را با او.

برای نجات هر دو را او می خواهد به بازنویسی سیلویا را در فلورانس کتاب. او می خواهد برای پیدا کردن یک راه برای هر دو او و سیلویا به ترک جهان خود را و رسیدن به Thalia. او می خواهد به راه رفتن استخوان غار و به یک جهان که در آن هیچ کس تا به مرگ.

ایده پیدا کردن زندگی از طریق کتاب مرکزی و یا آنچه شما خواهد شد. اما نه سیلویا و نه شخصیت ما هر گونه توهمی در مورد جاودانگی ادبی در مورد کتاب زندگی در ذهن خوانندگان خود را برای همیشه لطفا برای.

"شما می توانید یک کتاب پرفروش برای یک هزار سال پس از مرگ خود را در خواندن هر schoolchild و پس از پنج صد سال پس از پایان آن هزار سال بود تقریبا فراموش شده و تنها به عنوان خوانده شده توسط eccentrics" این شخصیت به ما می گوید. "دقیقا همان است که اتفاق افتاده است به Lucian of Samosata." و او شک و تردید است که کتاب توسط سیلویا که او می گوید "محبوب اما او نه بهترین و نه محبوب ترین" زنده خواهد ماند حتی زمانی که آثار Lucian of Samosata انجام داد.

صحبت از لوسین: این نوع از آسان-بزرگ-مقابله کلاسیک, مرجع یکی از لذت های بزرگ از , و یا آنچه شما می خواهدکه به لبه پر شده با داستان رنسانس فلورانس تاریخی و خیالی. ما یاد بگیرند که از برونلسکی که در طراحی گنبد فلورانس, کلیسای جامع و وحشیانه بی رحمانه جوک های عملی در دوستان خود را. در سیلویا را در فلورانس کتاب ما با Ficino قرن 15 فیلسوف که رفت از جهان ما و به ظاهرا سیلویا را تشویق به مطالعه سحر و جادو. و در سیلویا روزانه زندگی در فلورانس به ما یاد سوسیالیستی طراز شام باشگاه Teatro del فروش, که در آن "مواد غذایی باور نکردنی, باور نکردنی, غیرقابل توجیهی از رقم خوب خوب ترین نرم افزار تحت بار تلاش برای توصیف آن است."

والتون بسیار مشتاق در این نقطه است که یک فرد ممکن است وسوسه به هاپ در هواپیما همه گیر و یا هیچ و سر به فلورانس برای ناهار در Teatro del فروش یک بعد از ظهر در Uffizi گالری هنر و سپس gelato در Perché, ندارد!, سیلویا ترجیح gelateria. و یا آنها را می خواهید به گام به Thalia که سیلویا شخصیت های جشن هلو و انجیر و کیک و "کمی چرمی" املت. (کمی چرمی, چرا که آنها پخته شده توسط یک جوان ویکتوریا خانم که تنها به تازگی وارد ابدی رنسانس از Thalia است مورد استفاده قرار گیرد به دفاع از خودش را در آشپزخانه. به نظر من میوه برای تلفن های موبایل خوب به اندازه کافی برای آن را تشکیل می دهند!) و یا آنچه شما ممکن است روایت یک جسم روح اما این گفته با عمیق و قابل لمس و نفسانی شادی: از مواد غذایی, هنر, تاریخ, کتاب و یادگیری است.

این کتاب نیز در رابطه با مرگ و میر و آنچه در آن به معنی برای زندگی با آگاهی از خود مرگ است. Thalia به نظر می رسد در ابتدا به غلط و زیبا پناه از ایده مرگ, اما آن را می شود به تدریج روشن تر است که آن را کاملا نمی تواند بود بهشت به خاطر آن است که غیر ممکن است برای همیشه به طور کامل تغییر در Thalia که در آن پیشرفت است ممنوع است. رنسانس هیجان انگیز است والتون شخصیت های چون آن زمان بی پایان اختراع, اما در Thalia رنسانس را اختراع در حال حاضر ایجاد شده است و وجود دارد بیشتر به سمت چپ. بدون آنها رنسانس است که تنها یک زیبایی.

اما شخصیت ما قفل شده است و در استخوان غار است که پس از بیش از صرف زیبایی شناسی. او پس از زندگی و آزادی و به ویژه آزادی می آید که با به رسمیت شناختن. و هنگامی که او در نهایت به نظر می رسد به راه خود را به سمت هر دو در این کتاب آخرین رستگاری لحظات خوبی خوان که زمانی که من شروع به گریه کرد.

من احساس نمی کنم که من در اشتباه به شکل جمجمه کنه. من احساس من تا به حال در گذشته تعیین شده است رایگان.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن