در یک coronavirus حتی جهان گلف را بازگشایی احساس می کند کمی لرزان

لری Bohannan پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 6:54 PM EDT Jun 19, 2020این آخر هفته هنگامی که کسی در گلف قرار

توسط NEWSOULS در 31 خرداد 1399

این آخر هفته هنگامی که کسی در گلف قرار است برای رسیدن به بزرگترین لحظه زندگی حرفه ای خود را پس از آن به نوبه خود و در آغوش پدر خود را با توجه به داشتن پدر و هدیه ای از یک پسر که برنده ایالات متحده باز است.

یک سنت در روز پدر در ایالات متحده باز شدن نیست بازی های برگزار شده این هفته است. به جای آن RBC میراث که در حال بازی با باز به تعویق افتاد توسط COVID-19 ویروس و موکول برای سپتامبر.

حداقل ما امیدواریم که باز برگزار خواهد شد در ماه سپتامبر در بالدار پا باشگاه گلف در خارج از شهر نیویورک است.

بیشتر: فقط 13 هفته دور, آنا, الهام, امید, اما هنوز هم مقدار زیادی از سوالات

بیشتر: به عنوان بیس بال, بازی بسکتبال, مرتکب خطا شدن خود را بازگشت گلف می تواند ادعا ورزش تابستان گوشته

در حال حاضر ما خبر که نیک Watney است پس از PGA Tour RBC میراث داشتن آزمایش مثبت برای ویروس. تور پروتکل نوسان به محل و Watney خاموش است تور برای حداقل دو هفته. تماس با ردیابی برای Watney و بازیکنان او با بازی روز شنبه خواهد بود و بخش مهمی از پروتکل. اما این احساس خوب داستان از این سفر بازگشت به بازی در حال حاضر از بین می رود برای یک یا دو روز.

ما امیدواریم که لیگ ملی فوتبال است که بازی در ماه سپتامبر و همچنین فوتبال کالج است. ما امیدواریم که که یک اصلاحی NBA است که در وسط آن منحصر به فرد پلی آف در یک حباب در اورلاندو فلوریدا. ما امیدواریم که که این ستیز طرف در لیگ اصلی بیس بال اختلاف را به حواس خود می آیند و بازگشایی شد که بازی.

اما حقیقت این است که ساده نیست. بسیاری از کارشناسان هشدار در برابر بازی تا زمانی که همه چیز امن تر, تا این تهدید از موج دوم ویروس است که کاهش و یا تا زمانی که درمان یا واکسن. بسیاری از بازیکنان نگران هستند در مورد اقدامات احتیاطی برای ورزش خود را. و ما را از شنیدن در مورد دستیار مربیان و حتی بازیکنان که در حال آزمایش مثبت برای این ویروس به عنوان بازگشایی ورزشی نزدیک تر می شود.

شما می توانید تصور کنید چه اتفاقی خواهد افتاد اگر پس از لس آنجلس قوچ و دالاس کابوی بازی فصل خود را-باز کردن بازی در ماه سپتامبر بازیکنان در هر دو طرف از مسابقه تست مثبت اوایل هفته آینده ؟

که ما به ارمغان می آورد بازگشت به گلف. ما می دانیم که گلف یکی از امن ترین ورزش در یک کوروناویروس با بازیکنان به طور طبیعی با قرار دادن اجتماعی فاصله به اثر. با طرفداران مجاز در مسابقات در حال حاضر دو مسابقات در اوهایو در ماه آینده باید تعداد محدودی از طرفداران در خارج از طناب و با تست و سایر اقدامات احتیاطی در محل گلف یک ورزش نیست که این ویروس باید به اطراف منتقل می شود. اما Watney اخبار, در حالی که خیره کننده است که قطعا یک ضربه به یقین در ادامه به بازی.

نگه داشتن هر ورزش رفتن از جمله گلف در چنین زمان نامشخص است و نه آسان. در هفته گذشته, رودخانه شهرستان شاهد افزایش موارد جدید از ویروس و اندکی افزایش در تعداد از بستری شدن در بیمارستان به دلیل ویروس. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom جدید صادر و قوی تر در صورت پوشش منظور چیزی است که اتفاق می افتد در سراسر کشور است.

یکی از مشکلات همه گیر شده است سیگنال مخلوط مردم از دولت و سازمان های دیگر. سیگنال های آن هنوز هم در مخلوط در حال حاضر با نیویورک اعلام حرکت به گام رو به جلو در بازگشایی است که دولت در حالی که آریزونا اعلام کرد که برخی از کسب و کار از جمله قمار خواهد بود دوباره بسته شدن به دلیل یک ویروس سنبله.

یک هفته پیش از آن به نظر می رسید مانند بازگشت به NBA بود یک چیز مطمئن است. در حال حاضر پرسش وجود دارد که می تواند از خط خارج شده است. برخی از کالج ها درخواست بازیکنان فوتبال به ثبت نام ویروس چشم پوشی. NFL ممکن است به دنبال در کوتاه فصل آن.

در حال حاضر گلف هنوز هم به نظر می رسد در یک موضع قدرت با PGA Tour نشان می دهد که بازگشت از این بازی را می توان امن و تولید بزرگ رتبه بندی. اما اگر نیویورک ورقه را به یک COVID بحران ؟ که ممکن است قرار دادن ایالات متحده باز در هر دو تنیس و گلف در معرض خطر دوباره.

در کالیفرنیا سنبله در موارد جدید نبوده است به عنوان بزرگ به عنوان در برخی از کشورهای دیگر که در حال بازگشایی. اما در صورت پوشش به منظور نشان می دهد که دولت و مقامات محلی هنوز هم نگرانی. Newsom گفت: ورزش حرفه ای را می توان در کالیفرنیا اما بدون فن. PGA قهرمانی است برنامه ریزی شده برای هفته اول در ماه اوت در TPC هاردینگ پارک در سان فرانسیسکو و PGA آمریکا است گفت: این رویداد خواهد رفت اما بدون فن.

یک ماه بعد آنا الهام بخش تنظیم شده است را در رانچو مایراج در ماموریت هیلز باشگاه کشور. در بهترین حالت می تواند وجود دارد تعداد محدودی از طرفداران در این دوره اما هیچ-گالری رویداد است که شاید بیشتر احتمال دارد. اما آن را بزرگ زیادی را برای دولت و مقامات محلی برای تغییر دستور دوباره و بازی آنا الهام دشوار است اگر نه غیر ممکن است ؟

گلف بازی در حال حاضر و از آن خواهد شد دوباره هفته آینده در کانکتیکات. امیدوارم LPGA بازگشت در ماه جولای و عمده مسابقات شروع خواهد شد در حال بازی دوباره در اوت و سپتامبر.

اما در عجیب ترین های جهان, هیچ چیز خاصی است. نگاهی به ورزش شما می توانید در حال حاضر و آنها را در آغوش چرا که هیچ چیز حتی ایمنی از بازی گلف تضمین شده است در هفته های آینده و یا ماه.

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا larry.bohannan@desertsun.com. او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر در Sun.@Larry_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن