من یک اپیدمیولوژی و پدر. در اینجا به همین دلیل من فکر می کنم مدارس باید بازگشایی شده است.

Covid-19 است upending زندگی ما و ما را مجبور به تصمیم گیری های پیچیده با کمی اطلاعات و متضاد ارشاد از مقامات.

توسط NEWSOULS در 19 تیر 1399

Covid-19 است upending زندگی ما و ما را مجبور به تصمیم گیری های پیچیده با کمی اطلاعات و متضاد ارشاد از مقامات. تابستان به طور معمول در این فصل از ماندن تا دیر وقت بیدار و بستنی یخی در پارک ارائه می دهد فرار. بسیاری از ما در حال حاضر تبدیل به سقوط و سرنوشت مدارس.

چه خواهد شد ما با بچه های ما? ما واقعا می توانید ارسال آنها را به مدرسه ؟ اگر ما نگه داشتن آنها را در خانه آنها را فراموش کرده ام چگونه به عنوان خوانده شده ؟ اگر ما آنها را به مدرسه چه ممکن است نتیجه? ما در زندگی یک کابوس, اما این است که در آن ما هستند. انتخاب ریسک بالا و گرفتار عدم قطعیت است. حتی فکر کردن در مورد آنها باعث می شود من عرق.

من پدر سه دختران در سنین 16 و 13 و 10 و مانند هر پدر و مادر در امریکا, من نگران سقوط.

من هم یک بیماری عفونی پزشک و اپیدمیولوژی و صرف چهار ماه گذشته نوشیدن از آتش شلنگ از Covid-19 علم طراحی کنترل عفونت سیاست برای بیمارستان و مراقبت از بیماران در مقابل خط. من خدمت در بازگشایی کمیته برای من کنیسه و مدرسه و منطقه است. من مشورت برای کسب و کار به عنوان آنها بازگشایی شده است.

من اولین ردیف صندلی به این بیماری همه گیر کوروناویروس هر دو به عنوان یک پدر و مادر و حرفه ای. در هر دو از این نقش ها می شنوم همان سوالات مکرر با نصب ضرورت: "در حال بچه های ما رفتن به امن است؟" "ما معلمان رفتن به امن است؟" "به کودکان و نوجوانان را Covid-19 خانه به خانواده ما?" "را افتتاح مدارس منجر به موج دوم و مستند?" "چه هستند خطرات ناشی از بازگشایی?"

من صرف زمان بررسی داده ها و به دنبال پاسخ به این سوال به چالش کشیدن ما. داشتن دانش خود را ارزیابی, اما لازم نیست یک موقعیت حرفه ای امتیاز. با این آغازگر من امیدوارم که شما می توانید اضافه کردن صدای خود را به بحث و مدافع برای خود, خانواده و جامعه خود را. خبر خوب این است که ما می تواند امید برای فرستادن بچه ها به مدرسه در پاییز, اما وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام.

اگر هر یک از ما تا به حال رفتن به ارسال به بچه های ما به مدرسه ما نیاز به یک پاسخ روشن است. من فکر می کنم که ما باید یک حداقل برای کودکان. کودکان کمتر از بزرگسالان به کامپیوتر Covid-19. وجود دارد راه های متعدد برای مطالعه این سوال و همه از این روش می رسند این نتیجه همان بود.

هنگامی که ما در بهداشت عمومی گزارش کودکان زیر سن 18 سال را تشکیل می دهند تنها 2 درصد از موارد در ما, حتی اگر آنها به نمایندگی از 22 درصد از کل جمعیت. مطالعات مشابه در شیکاگو و ماساچوست دریافتند که کودکان را تشکیل می دهند کمتر Covid-19 موارد بیش از حد انتظار به عنوان مطالعات انجام شده در ایتالیا و کره جنوبی و ایسلند. برای من که بسیاری از نتایج مشابه برای این کار به یک اتفاق است. زمانی که یک مطالعه در یک محل تولید پیدا کردن آن قابل توجه است. زمانی که پنج مطالعات از پنج تنظیمات مختلف در پیدا کردن همان چیزی که آن را قانع کننده است.

یکی از دلایلی که مورد شمارش ممکن است پایین تر در میان کودکان و نوجوانان از انتظار نخواهد بود این است که ما را نزدیک مدارس ما در ماه مارس است. شاید ما محافظت کودکان و نوجوانان ما با نگه داشتن آنها را از گزند آسیب است. اما اگر ما آنها را ارسال را به مدرسه این سقوط خواهد کرد آنها هنوز هم لذت بردن از وضعیت حفاظت از coronavirus?

یک راه برای بررسی این سوال این است که به برآورد "حمله نرخ" بیماری است که بسیاری از مردم که در معرض آلوده شدن. مطالعات متعدد از چین بررسی حمله نرخ در میان مردم زندگی در یک خانه با کسی که آلوده است. آنها دریافتند که تنها در حدود 4 تا 5 درصد از کودکان و نوجوانان توسعه یافته عفونت فعال. در مقايسه با حدود 17 تا 20 درصد از افراد بالغ آلوده شد و پس از قرار گرفتن در معرض.

به نمایشگاه داده ها در ما بیشتر در مورد. در ایالت نیویورک 57 درصد از مردم زندگی با یک Covid آلوده به فرد توسعه یافته یک عفونت است. آن سخت است برای اطمینان از این واقعیت است. اما حتی با چنین حمله بالا رای کودکان و هنوز هم کمتر احتمال ابتلا به عفونت و وجود شیب بیش از سنین یک نوع "دوز اثر" برای سن.

در نهایت حتی در بدترین سناریو که در آن یک کودک قرارداد Covid-19 نتایج این بیماری کمتر شدید در افراد جوانتر از میان افراد مسن است. در یک تجزیه و تحلیل بیش از 550 تایید موارد در میان کودکان زیر سن 18 در چین و ایتالیا و اسپانیا تنها نه نفر (1.6 درصد) بود شدید یا بیماری بحرانی. در مطالعه دیگری در حدود 5 درصد (یک نفر از هر 20) توسعه علائم است که نیاز به بستری اما تنها 0.6 درصد مورد نیاز مراقبت های ویژه. در مقایسه اخیر CDC گزارش نشان می دهد که در میان کسانی که سن 60-69 که coronavirus 22 درصد نیاز به بستری شدن در بیمارستان و 4 درصد نیاز به مراقبت های ویژه.

وجود دارد به مراتب کمتر از داده ها به طور خاص در معلمان و کارکنان بیش از وجود دارد در بچه ها. یک مطالعه در فرانسه است که اطمینان بخش است. در این تحقیق از 541 دانش آموزان و 46 معلمان وجود دارد هیچ مستند انتقال وقایع از دانش آموزان به معلمان است. در حالی که بسیاری از ما بلافاصله فکر می کنم از خطر ابتلا به معلمان از قرار گرفتن در معرض در کلاس درس ما ممکن است در نظر گرفتن خطر اضافی است که معلمان در اتاق استراحت کارکنان و جلسات.

مشغول به کار در بیمارستان من شخصا دیده می شود که کارکنان یک زمان دشوار حفظ حفاظت شخصی در تمام اوقات. پزشکان و پرستاران تمایل به اجازه پایین گارد خود را زمانی که آنها به دور از بیماران و طول پرش. ماسک پایین آمدن مردم خوردن تنقلات در برنامه به طور بالقوه ناامن فضاهای اجتماعی و فاصله را کاهش می دهد.

همان خواهد شد به احتمال زیاد درست در مدارس. خطر بالقوه به معلمان بنابراین فراتر از کلاس درس. کارکنان در معرض خطر در مدارس به احتمال زیاد به نظر می رسد شبیه به خطر هر فرد بالغ کار در شلوغ محیط داخل ساختمان در طول بیماری همه گیر. مدرسه باز کردن برنامه باید در نظر معلم ایمنی در علاوه بر این به رفاه دانش آموزان است.

تقویم در یک کلاس درس را نشان می دهد تاریخ آخرین کلاس در جلسه در Yung بال مدرسه P. S. 124 در تاریخ 9 ژوئن سال 2020 در شهر نیویورک است.
مایکل Loccisano/گتی ایماژ

برای بسیاری از پدر و مادر سوال بعدی پس از ایمنی خود را از بچه ها می خواهد خود ایمنی است و از عزیزان در خانه. حتی اگر بچه ها بسیار خوب می تواند آنها را coronavirus خانه ؟

در اینجا دوباره, این اطلاعات به نظر می رسد اطمینان بخش است. یکی از بزرگ بررسی بیش از 700 نشریات علمی دریافتند که کودکان اختصاص تنها بخش کوچکی از Covid-19 موارد است که آنها به ندرت مورد اول در یک خوشه از عفونت در یک خانواده است. برای مثال در چین تنها 5 درصد از خانوار خوشه پیدا شد که یک کودک به عنوان شاخص مورد. به طور مشابه در سوئیس و هلند, کودکان اختصاص تنها 8 درصد از خانواده انتقال خوشه.

متاسفانه ما شماره من را کمی کمتر است. در شیکاگو مطالعه از 15 خانواده ها با داده های موجود در 73 درصد از کودکان آلوده قرارداد این ویروس از یک فرد بالغ. که بدان معنی است که 27 درصد از عفونت شد کودک به فرزند است که قابل ملاحظه ای بیشتر از 5 تا 8 درصد است.

هنوز شیکاگو مطالعه تنها به بررسی 15 خانوار و بالغ به فرزند انتقال باقی مانده به مراتب شایع تر از کودک به کودک و یا کودک به بزرگسالان است.

خواهد کسی در امریکا قرارداد Covid-19 از خود بیمار کودک ؟ بله. من باید ساختار زندگی من در اطراف مانند یک اتفاق نادر? من فراموش نمی کنم.

ما درباره چالش برانگیز ترین سوال به پاسخ و یک است که یک جام مقدس برای Covid-19 اپیدیولوژی. من می خواهم به شما این پاسخ ساده را در اینجا — ما نمی دانیم.

یک هدف خلاصه ای از شواهد در دست نشان می دهد که مدارس را بازی کمی نقش مهمی در حفظ این بیماری همه گیر. یک بررسی اخیر از 210 انتقال خوشه در سراسر جهان یافت می شود که تنها هشت نفر از آنها (3.8 درصد) درگیر مدرسه انتقال است. مطالعات موردی از شیوع تحقیقات در ایرلند و فرانسه و استرالیا نشان می دهد تقریبا صفر موارد در مدرسه انتقال است.

مدلسازی مطالعات نشان می دهد هیچ روشن نقش در مدرسه انتقال در توضیح زمان Covid-19 اپیدمیولوژی. همه این داده ها به ما می گویند که ما با وجود غرایز روده و والدین, اضطراب, مدارس, به احتمال زیاد خواهد, خوب این سقوط.

اما داستان می کند پایان ندارد وجود دارد. برای اولین بار وجود دارد که نمونه در مدرسه شیوع بیماری که نیروی دوم تعطیل. اسرائیل یک مثال است.

اسرائیل بازگشایی مدارس با محدود اندازه کلاس در اوایل ماه مه و برداشته کلاس اندازه محدودیت در مارس 17. ژوئن 3, آنها تا به حال به reclose بعد از عمده شیوع. بزرگترین شیوع بود و 116 دانش آموزان و 14 معلمان در یک مدرسه. هر NPR یک کودک تست مثبت بدون علائم و مدرسه تصمیم به قرنطینه درجه. بعدی یک کودک در درجه های مختلف تست شده و مثبت آنها بسته است ،

در آن زمان آنها کشف کردند که آنها در حال حاضر بیش از 100 مورد. مسلم است که همه این کودکان آلوده بودند در مدرسه اما داستان در مورد و آن را می آفریند نوار در نظارت بر مدارس ما.

داده ها در دسترس هستند مخلوط شده است. اگر یک فرد (یا مدرسه منطقه) می خواهد به شما بگویم که مدارس بازی کمی نقش مهمی در انتقال و سپس از آنها بپرسید که چگونه خود را در منطقه متفاوت تر از اسرائیل است. به همین دلیل می تواند شیوع اتفاق می افتد که در تنظیم اما نه مال شما است ؟ شاید یک دلیل وجود دارد اما تا زمانی که کسی می تواند به شما یک خوب بود شک و تردید است.

بحث تعطیلی مدارس است که با تمرکز تنها بر Covid-19 و نه در تمام در آموزش و پرورش ناقص است. وجود دارد خطرات واقعی به نگه داشتن فرزندان ما در خانه است. در واقع خطرات ناشی از ماندن در منزل در بسیاری از راه های واضح تر از خطرات ناشی از بازگشت به مدرسه.

یک مطالعه با استفاده از مدل های آماری پروژه های عمده زیان در عملکرد ریاضی اگر ما همچنان با آموزش از راه دور تا 2021. شاید بیشتر فوتی و فوری, آمار, اما, این است که برخی از ساده حس مشترک.

در هر روز داده شده, آن سخت است برای به دست دادن و یادگیری از خانه. در همان زمان, ما همه توافق دارند که آموزش و پرورش ضروری است. اگر ما نگه داشتن بچه های ما در خانه برای مدرسه دیگری آنها را از دست رفته 12 درصد از کل آموزش و پرورش. من نمی توانم شناسایی خاص ضرر و زیان از آن مقدار نبود اما من مطمئن هستم که وجود دارد این است که هزینه از دست رفته که خیلی مدرسه. برای چشم انداز از دست رفته 12 درصد از زمان مدرسه است همان است که گم شده و 22 روز از مدرسه در یک سال است.

بیشتر زیان برابر خواهد بود. این "Covid-19 اسلاید" به احتمال زیاد بزرگترین در میان اجتماعی آسیب پذیر مانند کودکان با ناتوانی های یادگیری و کسانی که وضعیت در خانه است منجر به مدرسه در منزل.

ما همچنین باید اذعان کرد که ضرر و زیان خواهد رسید و مردم از رنگ بسیار سخت تر نسبت به کسانی که سفید هستند. بیشتر مسئولان مدرسه حساب برای حدود 20 درصد از رسمی گزارش کودک آزاری و خشونت خانگی. بدون مدرسه مبتنی بر مشاوران و مددکاران اجتماعی این نگرانی ممکن است مورد بررسی قرار گرفت.

همه این مضرات در وزن American Academy of Pediatrics راهنمایی که در مدرسه بازگشایی شروع طرح با هدف داشتن دانش آموزان حضور فیزیکی در مدارس.

نیکول Venditti ساعت به عنوان او 9 ساله پسر اندرو خود حرارت گرفته شده قبل از سوار شدن به اتوبوس مدرسه خارج Merrick, نیویورک, خانه, در تاریخ 2 ژوئیه سال 2020 است. اندرو خواهد بود قادر به رفتن به مدرسه در تابستان امسال پس از نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو امضا به منظور اجازه می دهد در فرد آموزش برای دانش آموزان با نيازهای ويژه.
Alejandra ویلا Loarca/Newsday RM via Getty Images

یک مربی بزرگ از معدن میلتون Weinstein در دانشگاه هاروارد است که به طور کلی اعتبار به عنوان کسی که معرفی زمینه پزشکی به مفهوم دقیق تصمیم-علم. مرکزی سوال برای همه تصمیم-علم است: "آنچه ما باید انجام داده که ما ناقص اطلاعات؟"

اسپرم علاقه عبارت "تصمیم گیری می شود ساخته شده است." عقل خود را شده است هرگز بیشتر مربوط از آن امروز است. ما باید یک تصمیم. هیچ چاره ای وجود دارد به انجام هیچ چیز نیست چرا که هر دو راه – رفتن به مدرسه و یا یادگیری از راه دور – ما در حال تصمیم گیری است.

متاسفانه برای همه ما, ما در حال ساخت یک تصمیم مهم عدم اطمینان در مورد همه خطرات. خوشبختانه, این اولین بار نیست که مردم مجبور شده اند برای تصمیم گیری با عدم قطعیت است. وجود دارد روش برای ساخت نامشخص تصمیم گیری در راه است که حداکثر شانس یک نتیجه خوب و کاهش مضرات اگر نتیجه ضعیف است.

شما به احتمال زیاد شنیده از یکی از آنها: مصون سازی شرط خود را. زمانی که چند میلیارد دلار سرمایه گذاری انتخاب را برای سرمایه گذاری آنها تشخیص دهند که آنها می تواند اشتباه است. آنها را همه در مقابل از تصمیم گیری. آنها پرچین شرط خود را. آنها ممکن است فکر می کنم که جدیدترین ساحل اسباب بازی است برای عظمت مقصد اما فقط در مورد یک بارانی تابستان آنها نیز سرمایه گذاری در چتر.

زمانی که من در سراسر همه از داده های من دیدن نامشخص تصمیم گیری است. اولین پیشنهاد من این است که تعادل از اطلاعات است که ما در حال حاضر نشان می دهد که ما باید سعی کنید برای باز کردن مدارس در پاییز. خطرات ناشی از بازگشایی نامشخص; مضرات ماندن در منزل و روشن هستند.

در همان زمان ما باید پرچین ما شرط است.

اگر منطقه مدرسه خود به نقل از اطلاعات فوق به شما که "مدارس امن" خود را بپرسید هیئت مدیره مدرسه: آنچه که در این طرح فراتر از بازگشایی? اگر چه ما در حال اشتباه است ؟ چگونه خود را به منطقه می دانم که همه چیز به خوبی (یا نه)? اجازه ندهید گفتگو توقف در "داده ها نشان می دهد که مدارس امن هستند." اجازه ندهید که طرح توقف با "علامتی مردم باید با دکتر خود تماس بگیرید."

اگر ما می خواهیم برای باز کردن با خیال راحت در پاییز ما باید ظرفیت بدانید — سرعت — هنگامی که شیوع رخ می دهد. اسرائیل مهم داستان عبرت انگیز. زمانی که اسرائیل تعطیل مدارس خود را دوباره آنها فقط شناسایی دو مدرسه بر اساس موارد و در عین حال در پایان آنها کشف کردند که بیش از 100 دانش آموزان آلوده شده است.

برای انجام این کار به خوبی و به انجام آن را با خیال راحت ما باید مبتنی بر مدرسه Covid-19 علامت غربالگری, تست, تماس, ردیابی و جداسازی. "مدرسه بر اساس تست" به این معنا نیست که آزمون خود باید رخ می دهد در ساختمان مدرسه. "مدرسه بر اساس تست" بدان معنی است که دانش آموزان و معلمان به راحتی می توانید دسترسی به یک آزمون با تماس با مدرسه و که نتایج حاصل از این آزمون در حال ارسال به طور مستقیم به منطقه مدرسه در زمان واقعی است.

که به نظر می رسد ساده نیست. جامعه هنوز کافی تست, تماس, ردیابی و یا در انزوا. مدارس در حال حاضر هیچ چیز نیست.

آن نیاز به ساختمان جدید ظرفیت در مدارس برای تست و تماس با ردیابی. آن نیاز به بودجه است. آن نیاز به یک برنامه رسمی. در حالت ایده آل, من احساس می کنم که بودجه باید از دولت فدرال به ایالت و در نهایت مدارس به عنوان بخشی از یک ملی Covid-19 تست استراتژی است. در واقع با توجه به فقدان هر گونه طرح ملی بودجه باید از خود دولت است.

واضح است که ایجاد چنین زیرساخت می آید در هزینه و بسیاری از مناطق در حال حاضر مواجه با کمبود بودجه. منطقه خود را ممکن است به دنبال تکیه بر موجود تست ظرفیت در جامعه اما اینجا جایی است که من پیشنهاد می کنم که شما باید با فشار به عقب سخت است.

مناطق که تکیه تنها بر ما موجود تست زیرساخت نمی خواهد که زمان واقعی اطلاعات آنها نیاز به تصمیم گیری خوب. تصور کنید یک کودک با تب و سرفه در ماه اکتبر که تماس های مدرسه به گزارش بیماری و گفت: برای تماس با دکتر برای Covid-19 تست. امیدوارم آنها می توانید دریافت کنید که آزمون همان روز. نتایج به طور معمول در دو روز به مطب دکتر. پس از یک روز (یا دو) داده ها ممکن است آن را به منطقه مدرسه. پس آن را حداقل 4-5 روز برای منطقه به هر گونه اطلاعات است. است که در کل یک هفته مدرسه. که نیست به اندازه کافی سریع به معنی مداخله است.

ما نیاز به تست در سیستم مدرسه به کوتاه شدن تاخیر در هر مرحله از فرآیند و کاهش زمان چرخش برای تست فقط یک روز. با این نوع از زمان قطعنامه ما می تواند امید به آگاهی از وضعیت در مدارس ما و توانایی واکنش نشان می دهند مناسب است. بدون آن ما در حال پرواز کور و قمار با سلامت فرزندان ما معلمان و جامعه است.

بنابراین در نهایت زمانی که من در تصمیم گیری در مورد مدرسه هم به عنوان یک پدر و یک دانشمند من یک تصمیم دشوار است که باید با وجود عدم قطعیت است. از نظر من, خطرات ناشی از باز نامشخص اما مزایای روشن هستند. ما باید سعی کنید برای باز کردن.

ما شده اند به اشتباه قبل از اینکه در مورد Covid-19. در ماه مارس اپيدميولوژی جهان بود و کاملا با اعتماد به نفس است که Covid-19 انتقال می تواند رخ نمی دهد قبل از اینکه یک فرد توسعه علائم. سه ماه بعد اتفاق نظر وجود دارد که از کسانی که بدون علائم است که به احتمال زیاد یکی از دلایل اصلی این بیماری همه گیر. در ماه مارس CDC و ما جراح عمومی گفت که ماسک بازی هیچ نقشی برای کنترل عفونت در جامعه است. در حال حاضر ما می بینیم ماسک به عنوان یک بخش مرکزی به ما بازگشایی استراتژی.

ما می تواند اشتباه در مورد مدارس, اما ما نمی توانیم صبر کنید برای پیدا کردن است. بنابراین با توجه به این عدم قطعیت ما نیاز به پرچین ما شرط است. ما نیاز به مدرسه مبتنی بر Covid-19 علامت صفحه نمایش, تست, تماس, ردیابی و جداسازی. باز کردن بدون برنامه ریزی برای آزمون غیر مسئولانه است و یک قمار با سلامت فرزندان ما.

بنیامین P. ها است و استادیار اپیدمیولوژی و بیماری های عفونی پزشک در Boston University School of Medicine. او را می توان در توییتر @BenjaminLinas.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن