"من یک بیت از یک overwriter": چگونه Carly Rae Jepsen محدودتر هم 200 آهنگ ها را به 12 برای آلبوم جدید

آنها می گویند شما باید هرگز دیدار با بت خود را — که شما تنها نا امید شود. ما تا به حال این امکان را در ذهن رفت

توسط NEWSOULS در 6 خرداد 1399

آنها می گویند شما باید هرگز دیدار با بت خود را — که شما تنها نا امید شود. ما تا به حال این امکان را در ذهن رفتن به مصاحبه اول با Carly Rae Jepsen این ستاره پاپ است که الهام بخش ما برای شروع پادکست ما روشن پاپ در سال 2012. آن Jepsen ضربه "تماس با من" شد موسیقی متن فیلم برای ما تبدیل از راک و جاز snobs به درست پاپ مؤمنان. به عنوان ما به تجزیه و تحلیل همه جا تابستان bop ما دمیده شد دور چگونه Jepsen موسیقی گزینه های تقویت شده با ترانه' حس عصبی در پیش بینی.

راوی از "Call Me Maybe" سوئیچ ها از زمان گذشته در آیه ("من به دنبال این") به زمان حال در گروه کر ("در اینجا من شماره"). به عنوان او می کند او ملودی آوازی منفجر می شود به حرکت پویا به تاکید شیرجه رفتن در زمان واقعی است. ما رو. از آن پس در گوش ما می تواند به عنوان قبل از Carly Rae و پس از Carly Rae. ما به دنبال درک بهتر برای تلفن های موبایل از بالا 40 موسیقی پاپ در پادکست هفتگی ما همه تحت مراقبت و مواظبت چشم از هنرمند ما به عنوان "سنت Jepsen."

شش سال و صدها نفر از شفاعت ایمیل بعد هم آمده بود برای دیدار با الهه شعر و موسیقی و باز کردن آخرین ارائه اختصاص داده شده Side B. در این دوره از آهنگسازی گذشته دو آلبوم احساسات و اختصاصی, Jepsen نوشت: بیش از 200 آهنگ. بسیاری از مورد علاقه خود را با این نسخهها کار نمی آن را بر روی هر دو نهایی آلبوم بنابراین او شروع به یک سنت از انتشار "Side B" سوابق در سالگرد یک سال از انتشار آخرین. او جدیدترین مجموعه های منتشر نشده, موسیقی دهیم عبور از چند دهه از تاریخ موسیقی و دهانه های وسیع عاطفی محدوده.

ما با صحبت Jepsen بیش از زوم در مورد چگونه او سرپرستی او آخرین B-side انتشار از بدن کار می کنند. آیا این سعید رقم یک بار توضیح داده شده توسط شاعر حنیف Abdurraqib و "صادقانه ترین نوازنده پاپ کار" زندگی می کنند تا به او شهرت ؟ در زیر به آرامی ویرایش متن مکالمه ما.

اشتراک روشن پاپ در هر کجا که شما خود را دریافت پادکست ها از جمله اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify و Stitcher.


چارلی هاردینگ

این سالگرد یک سال از اختصاص داده شده. چه شد شما که مایل به انجام است که رکورد ؟

Carly Rae Jepsen

من تا به حال یک بیانیه ماموریت برای شروع کردن اما من به پایان رسید تا ضلالت بسیار دور از آن است. من تا به حال این عنوان آلبوم به نام موسیقی به تمیز کردن خانه خود را. من فکر می کردم که زمانی که من گوش دادن به موسیقی در این سن. آن را مواج, این سرما, دیسکو نوع از تلفن های موبایل [که] صدا برای من جالب است.

اما ایده آن منحصرا دیسکو بود مرتب کردن بر اساس از pigeonholing من علت آن را در آینده به طور طبیعی. من فکر می کنم "Julien" [این آهنگ برای اولین بار در ثبت] است که نزدیک ترین چیزی که من به آن را کردم اما بقیه آلبوم رفت و در جهات مختلف — '90s, '80s, همه رنگ. من اجازه رفتن از قوانین دانستن دقیقا آنچه من بود و فقط به خودم اجازه بازی در تمام ژانرهای موسیقی پاپ بود که من را به خود جلب.

چارلی هاردینگ

شما باید یک نام تجاری نسخه جدید اختصاص داده شده طرف B. چگونه آن را هم بدست می آید ؟

Carly Rae Jepsen

من یک شهرت با برچسب است که من فکر می کنم در این نقطه, آن نوع از دانش مشترک است که من یک بیت از یک overwriter.

چارلی هاردینگ

چه شما از آن چیست ؟

Carly Rae Jepsen

من نوشتن در همه زمان ها. حتی زمانی که من لازم نیست که یک پروژه در حال حاضر من به نوشتن. آن را بسیار درمانی برای من. این بزرگترین شادی است. بنابراین آن را مانند این است که فقط کار من است. آهنگسازی چیزی است که من بسیار پرشور در مورد است. حقیقت این است که در زمان احساسات آماده بود من تا به حال 200 آهنگ ها را انتخاب کنید. و همین کار را با اختصاص داده شده. که تا حد زیادی درست است ؟

ناشر من می گوید من ذخیره آهنگ ها در چشمان من مانند یک موش خرمای زمینی. اما آن را واقعا سخت به را انتخاب کنید [آنهایی که برای قرار دادن بر روی آلبوم] به دلیل وجود دارد بسیاری از مکان های مختلف است که من با تجربه. ... من همیشه نوع می دانستم که من می خواستم اختصاص داده شده به دو بخش آلبوم.

من یک بار گفت که من انجام شد با این آلبوم "این امر می تواند عجیب به انتشار, مانند, 50-آهنگ deluxe [ویرایش]?" مانند آره که عجیب و غریب. هیچ کس نمی که. خوب. شروع می کنیم با 17 و پس از آن ما به بقیه بعد. و این نوع از سرگرم کننده برای انجام آن در سالگرد یک سال. من نوع ساخت یک سنت است ،

Nate اسلون

شما تنها نیستید در احتکار آهنگ. این ترانه سرا ایروینگ برلین [پدربزرگ آمریکایی Songbook] آنچه که او به نام تنه خود آهنگ بود که به معنای واقعی کلمه یک تنه پر از صدها نفر از آهنگ ها که هرگز منتشر شده است. گهگاه او را بکشد ، برای مثال "God Bless America" یک آهنگ که نشسته در تنه خود را برای 30 سال است. و پس از آن او بود "اجازه دهید سعی کنید این." این آهنگ تقریبا شد, سرود ملی.

Carly Rae Jepsen

که شگفت انگیز است. من به آنها تماس بگیرید آلبوم که من دفن شده در حیاط خلوت من. من کل آلبوم به نام دیسکو عرق که هیچ کس تا به حال خواهد شد را بشنود. آن را واقعا سرگرم کننده را هر چند. "قطع به احساس" یک مثال خوب از آن است. آن را هرگز رفتن به بیرون می آیند. و سپس من voiceover برای فیلم های کارتونی رقاصه, و آنها مانند "آیا شما را از هر آهنگ؟" و من گفتم: "خوب, این یکی خیلی تئاتری. من فکر می کنم آن می تواند کار کند." به طوری که مرتب از من چگونه رول. [این آهنگ ساخته شده که تا پایان سال در بهترین لیست در بیلبورد Billboard, Rolling Stone و Vanity Fair.]

Nate اسلون

شما صدها نفر از آهنگ های دفن شده در حیاط خلوت خود را — چگونه شما را انتخاب کنید که آنهایی که در آلبوم ؟

Carly Rae Jepsen

من کمی دیوانه. که زمانی که من به نوبه خود به دوستان و خانواده. ما باید این گوش دادن احزاب در خانه من جایی که من خوراک هر کس و آنها را به مقدار فراوان از شراب امیدوار است که آنها باید نظرات در مورد موسیقی است. و سپس همه آنها ارسال رای خود را به من از جمله bandmates من مدیر و دختر Alex — او می فرستد و من یادداشت در شب. وجود دارد شروع می شود به حداقل شش تا هشت مشترک آهنگ که تمام طنین با مردم است. پس من انتخاب بقیه خودم از مورد علاقه های شما و پر کردن جاهای خالی چه از دست رفته از آلبوم.

من را در این آلبوم کاملا به طور جدی به عنوان یک کل بدن از کار است که من واقعا می خواهید برای گرفتن حق است. من به شما رای دادن آهنگ برای سطح انرژی و اگر وجود دارد بیش از حد بسیاری از سپاس پس از آن من فکر می کنم چیست ؟ که در آن ما قرار داده است ؟ و من نیز رای دادن آهنگ بر روی موضوع است. من به هر آهنگ یک کلمه مانند "در اتاق من" بود و من به دنبال تمام احساسات مختلف.

Nate اسلون

وجود دارد رنگ برنامه نویسی درگیر است ؟

Carly Rae Jepson

من می تواند به شما نشان می دهد تخته. آنها شرم آور است.

Nate اسلون

هیئت مدیره وجود دارد? مانند شما در حال تلاش برای گرفتن یک قاتل زنجیره ای و یا چیزی ؟

Carly Rae Jepsen

آره. آن را مانند یک ذهن زیبا. در واقع شرم آور است چرا که من آنها را در مورد خانه من و من فراموش کرده ام. پس اگر من تا کنون کسی را قبل از من می تواند مانند "نگاه نکنید که من قول می دهم."

چارلی هاردینگ

چه هستند برخی از تم های دیگر که مردم در حال رفتن به شنیدن این اختصاص داده شده Side B رکورد ؟

Carly Rae Jepsen

من سعی کردم به کشف بسیاری از چیزهای مختلف است. افتتاح مسیر "این عشق نیست دیوانه" فقط به پایان رسید تا ساخت این آلبوم در آخرین لحظه و در حال حاضر من آهنگ های مورد علاقه. من می خواستم برای باز کردن با چیزی واقعا تئاتر. با "جولین" باز کردن آهنگ اختصاصیرفتم واقعا ظریف است. بنابراین من می خواستم به تلنگر سوئیچ و فقط مانند "خوش آمدید به عشق همه! ما در حال رفتن به یک حزب! توقف تمیز کردن خانه خود را!"

من هم می خواستم به اذعان تنهایی است که برخی از مردم ممکن است رفتن را از طریق. بنابراین من تضعیف در یک آهنگ به نام "انفرادی" که دلیل بسیار است. این یک آهنگ است که مرتب کردن بر اساس از قلاب به مانند "پس چه ؟ شما در عشق ؟ ما در حال رفتن به درخشش روشن در خودتان, رقص, از خود راضی!" من به دنبال انگیزشی نشاط بخشی, مرتب کردن بر اساس احساسات.

Nate اسلون

شما توصیف خود را به عنوان یک overwriter شاید یک معتاد در برخی از راه. که نشان می دهد که حتی اگر شما فقط قرار دادن این رکورد شما هنوز هم نوشتن. چه کار می کنید در حال حاضر ؟

Carly Rae Jepsen

Tavish [کرو Jepsen اصلی آهنگسازی شریک] و من در حال حاضر ساخته شده یک کل آلبوم قرنطینه. و آن را بسیار متفاوت است. این نوع از سرگرم کننده است. ما باید برای انجام آن از زوم. این یک چالش است اما واقعا یکی از سرگرم کننده. شما نوشتن متفاوت است که راه. شما باید زمان بیشتری به فضا در بین تصمیم گیری شما در حال ساخت و زمان بیشتری را به دور از این آهنگ برای یک دقیقه. بنابراین من آن را به یک سبک کاملا جدید از نوشتن است. من واقعا آن را دوست دارم.

چارلی هاردینگ

خوب که واقعا دلگرم کننده برای ما چون ما ساق بلند, وب کم از این اختصاص داده شده Side B ضبط و ما هیجان زده برای دیدن آنچه که در ادامه به ظهور.

Carly Rae Jepsen

با تشکر از شما. منظورم این است که شاید کمی مفصل دیسکو عرق در حیاط خلوت. ما را ببینید.

Nate اسلون

Carly این بوده است بسیار سرگرم کننده است. با تشکر از شما برای پیوستن به ما و با تشکر از شما برای دادن به ما دلیلی برای بحث در مورد موسیقی پاپ هر هفته در پنج سال گذشته. این همه تقصیر شما نیست.

چارلی هاردینگ

من بسیار متاسفم اما از شما بسیار سپاسگزارم.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب