من نمی خواهد بازگشایی کلیسای ما برای مغلوب ساختن پیشی جستن. من عاشق ما عبادت بیش از حد به خطر زندگی خود را.

هفته گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کلیساها "ضروری" و دستور داد تا فرمانداران "کار درست ر

توسط NEWSOULS در 9 خرداد 1399

هفته گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کلیساها "ضروری" و دستور داد تا فرمانداران "کار درست را انجام دهد و اجازه می دهد این بسیار مهم و ضروری بعد از ایمان به باز کردن در حال حاضر." اشتباه نکنید: این تقاضا که در اثر تشویق جماعت به کشتن مردم است.

به عنوان وزیر ارشد از میانه دانشگاهی کلیسا در شهر نیویورک من همه بیش از حد آشنا با تروما خانه عبادت در حال تجربه در حال حاضر — سه ماه گذشته شده اند و برخی از دردناک ترین من تجربه کرده ام در تقریبا 30 سال به عنوان یک کشیش. جدایی و انزوای تحمیل فوق العاده ای روانی عذاب بر بالای در حال حاضر شرایط وخیم; من به شدت می خواهید به جمع در عبادت و دوباره. اما علم اشاره به خدمات مذهبی به عنوان برخی از این تجمعات به احتمال زیاد به گسترش Covid-19. رئیس جمهور از تلاش برای به زور بازگشایی کلیساها بیش از ساده جهل. آن را بخشی از روند گسترده تر از کشنده تصمیم گیری های سیاست.

Rev. ژاکلین J. Lewis وزیر ارشد از وسط کلیسا.
حسن نیت ارائه میدهد از Béatrice د Géa

برگزاری خدمات قرار می دهد ما عبادت در معرض خطر است. ترکیبی از فعالیت های پرخطر مانند آواز بغل کردن و دست دادن همراه با سنت مانند مصرف همدلی یا میزبانی قهوه ساعت داخل خانه می دهد و در فرد خدمات پتانسیل فوق العاده-پخش حوادث. علاوه بر این جوامع مذهبی اغلب به طور نامتناسبی سالمندان و آن را حتی بیشتر احتمال دارد که کسانی که جمع آوری ممکن است مریض و می میرند. به بازگشایی در میان این شرایط بیش از غیر مسئولانه آن را کاملا کفر آمیز—یک چیز عجیب و غریب خیانت به خدا ما که نمی کند در واقع زندگی در ساختمان های ما (اعمال 17.24).

کتاب مقدس پر از نصایح برای حفظ زندگی ما این است که کمترین تماس. فرمان پنجم قرار می دهد آن را به سادگی "شما نباید بکشند" اما این موضوع وسیع تر است ثابت در سراسر کتاب. در واقع حوادث در قلب من ایمان مسیحی — مسیح مصلوب شدن و رستاخیز پس از آن — به تصویر کشیدن زندگی غلبه بر امپراتوری قدرت را به قتل برسانند. چگونه می تواند کسانی که ادعای پیروی از عیسی مسیح اطاعت سیاسی حکم خواهد کرد که مصلوب ما عبادت? آن را نقض قلب خیلی از انجیل.

اما من می تواند بی مبالات به درمان رئیس جمهور مرگبار منظور به عنوان اگر آن را یک ناهنجاری. صادقانه آن را بخشی از روند گسترده تر از سیاست انتخاب — در تمام سطوح دولت و نهادی است که تعصبات حمل قابل پیش بینی عواقب کشنده. ما باید فراتر از فرد خشم و تشخیص undergirding الگوهای که بی توجهی آسیب پذیر زندگی به عنوان اگر آنها مهم نیست.

ما را فرا گرفته بر اساس شواهد سیستمیک سفید برتری. قلب من است که وضعیتی وخیم در پی جورج فلوید را وحشیانه اعدام, اما آن را به اندازه کافی برای تعقیب ماموران که منجر به کشته شدن او — ما باید با از بین بردن نژادپرستانه پلیس سیستم است که قابل پیش بینی و قابل اعتماد کشتن مردم سیاه و سفید. این به اندازه کافی برای دریافت دیوانه در امی کوپر — ما باید عمیق تر تغییر خیلی سفید زنان مانند کوپر دیگر می تواند استفاده از پلیس به عنوان یک ابزار برای تهدید سیاه همسایه است. و این به اندازه کافی برای محکوم کردن این خاص ریاست جمهوری سوء استفاده بدون نیز نامگذاری چگونه رئیس جمهور به طور معمول می کشد و maims کسانی که در حاشیه طریق سیاست.

دهها هزار نفر از مردم کشته در هر سال با توجه به مسخره سهل انگاری قانون اسلحه او دفاع میکند. کودک گرسنگی سر به فلک کشیده است چرا که ما محزون می خوانی کم خونی خالص ایمنی فدرال و ظلم و ستم. هزاران نفر ربوده شده در مرز ما در فرمان او. و بیش از 16000 نفر در حال حاضر فوت در شهرستان به این دلیل که رئیس جمهور موفق به آماده شدن برای Covid-19 و نه در اولویت قرار دادن نیویورک به کمک ما مورد نیاز است.

بنابراین در حالی که من وحشت توسط رئیس جمهور سنگدلی و خواستار خانه عبادت مجاز به باز من نمی توانم بگویم من را شگفت زده کرد. و من شگفت زده چگونه بسیاری از آمریکایی ها همچنان به حمایت از او را — آن را بخشی از کشور ما بنیادی سفید برتری. ما قرارداد اجتماعی است و همیشه صلح و آرامش خود را با خشونت و مرگ برای حفظ قدرت از سفیدی است.

من نمی خواهد بازگشایی کلیسای ما برای این رئیس جمهور. من عاشق ما عبادت بیش از حد جان خود را به خطر و جوامع مذهبی نیازی به نگه داشتن خدمات در یک ساختمان به ماندن معنوی متصل می شود. کلیسای ما شده است جمع آوری آنلاین از اواسط ماه مارس; هر هفته ما پیدا کردن راه های خلاق به عبادت تعاملی و جذاب است. و ما با ارائه مجموعهای از فرصت های دیگر برای جمع حاضر از هفتگی شام احزاب و گروه نوشتن به نوع الت موسیقی شبیه گیتار درس و تمرین گروه کر. کلیسا این است که یک ساختمان است. آن است که افرادی که پا در داخل آن است. اگر ما زندگی خود را به مخاطره می اندازد فقط بنابراین ما می تواند راه رفتن را از طریق درهای کلیسا در روز یکشنبه که در ساختمان تبدیل به یک بت.

اما این کافی نیست برای فردی رهبران مذهبی به انتخاب مسئول. ما به شدت نیاز به گسترده تر توبه به تغییر این ملت را ارزش. عشق برای همسایگان ما نمیتواند یک انتخاب فردی است و این اصل هدایت در زیر قوانین, حکومت, و چگونه ما بازیگران ما رای. شبان نباید "رایگان" برای آلوده کردن جوامع خود. مردم باید "رایگان" برای خرید سلاح است که توده علت مرگ است. افسران پلیس باید "آزاد" به قتل مردم سیاه و سفید آنها به عنوان "حفاظت و خدمت می کنند."

این عمل درست نیست آزادی آنها ضرب و جرح و کشتن. آن زمان برای مردم آمریکا به افزایش و رد بی عدالتی ما تحویل داده شده است — سیاست است که در درمان توده های رنج و مرگ به عنوان اگر آنها اجتناب ناپذیر است. ما باید تقاضا و تغییر رادیکال: از آن زمان به زندگی را انتخاب کنید.

Rev. ژاکلین J. Lewis, دکترا, ارشد وزیر در میانه دانشگاهی کلیسا در شهر نیویورک شرق ایجاد کرد. شما می توانید به دنبال او در Instagram و توییتر @RevJacquiLewis.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب