"من می ترسم": آنچه در آن مانند برای زنان باردار ضروری کارگران در همه گیر

Karigme Alpizar احساس نا امن در محل کار. مدیریت در لس آنجلس وندی که در آن او یک صندوقدار هرگز تا به حال یک جلس

توسط NEWSOULS در 26 خرداد 1399

Karigme Alpizar احساس نا امن در محل کار. مدیریت در لس آنجلس وندی که در آن او یک صندوقدار هرگز تا به حال یک جلسه با کارکنان به ذخیره کردن دستورالعمل نحوه نگه داشتن کارگران محافظت در برابر Covid-19. رستوران نیست اجرای شستن دست پروتکل های او گفت: — و چرا که آنها understaffed هیچ کس هم به شستن دست های خود را به هر حال با برخی از همکاران رفتن کل یک شیفت بدون شستشو. او آن را بر خود به یاد همکاران به پوشیدن دستکش در تمام زمانها.

مدیریت نیز نمی مطمئن شوید که هر کس می ماند 6 فوت از هم جدا, او گفت:. حتی مشتریان نمی خواست به ماندن فاصله. و تا پایان ماه مارس هیچ کس داده شد بنابراین Alpizar گاهی اوقات با استفاده از خود او اگر چه او تا به حال به مطمئن شوید که آن را جامد سیاه و سفید برای مطابقت با لباس.

"آنها ساخته نشده و این یک اولویت است," او گفت: از مدیریت صحبت به زبان اسپانیایی از طریق یک مترجم.

Alpizar نیست فقط در مورد او نگران سلامت خود. او پنج ماه حامله با دوقلوها و نگرانی در مورد تاثیر Covid-19 ممکن است در نوزادان است. "البته من می ترسم" او گفت:.

پتانسیل قرار گرفتن در معرض در محل کار تحت فشار قرار دادند Alpizar به شکایت با لس آنجلس عمومی وزارت بهداشت در ماه آوریل است. "من می ترسم. من باردار هستم و من بسیار می ترسم در مورد گرفتن بیمار در حال حاضر از آنجا که, اما من نیاز به کار من," او نوشت.

او همچنین صحنه یک اعتصاب با شوهرش که او نیز آثار رستوران و دو نفر دیگر از همکاران به تقاضا بیشتر حمایت. پس از وزارت بهداشت و درمان نشان داد تا در پاسخ به شکایت او می گوید: مدیریت شروع به ارائه ضد عفونی کننده دست. آنها همچنین قرار دادن یک قطعه پلاستیکی شفاف در مقابل پول نقد ثبت نام.

یک وندی سخنگوی اشاره کرد که Alpizar محل یک حق رای دادن, اما گفت که در یک ایمیل به Vox "به عنوان یک وندی سیستم ما بر این باورند که ایمنی و رفاه اعضای تیم ما و مشتریان ما اولویت است." سخنگوی اشاره کرد که این شرکت به اجرا در آموزش به اجرای شیوه های بهداشت و ایجاد مواد برای تشویق اجتماعی فاصله. آن را نیز به تصویب رسید "با نام تجاری استاندارد" است که نیاز به کارکنان به پوشیدن ماسک و دستکش در حین کار و در تمام رستوران ها در حال انتظار برای عرضه آنها.

اما Alpizar می گوید "هنوز کار تحت ترس است."

او نمی تواند استطاعت به انجام هر چیز دیگری. در حالی که او برنامه ریزی را به برخی از زمان پس از تولد او می دهد "من کار از ضرورت" در حال حاضر, او گفت:. شوهر ساعت در وندی شد کاهش می یابد بنابراین او را به عنوان درآمد به عنوان او می تواند. "ما باید برای پرداخت اجاره صورتحساب. و به همین دلیل من به کار ادامه دهد."

در حالی که بسیاری از کارگران یقه سفید شده اند قادر به کار از خانه برای محافظت از خود از Covid-19 کارمندان ضروری است تا به حال به نگه داشتن رفتن به شغل خود. آن را به طور بالقوه ترسناک برای هر یک از آنها, اما, حامله, کارگران صورت اضافی و عدم اطمینان از چه قرار گرفتن در معرض می تواند به این معنی نه تنها برای سلامت خود را اما که نوزادان خود را. آنها همچنین در صورت ناهموار قانونی چشم انداز زمانی که آن را به می آید که آیا آنها حق دارند برای حفاظت اضافی در محل کار. و به عنوان متحده بازگشایی کسب و کار و اقامت در خانه قوانین شل بیشتر کارگران هستند که به نام بازگشت به کار, قرار دادن حامله کارکنان در یک موقعیت مخاطره آمیز.

بسیار وجود دارد که هنوز مشخص نیست در مورد رمان coronavirus از جمله چگونه آن را تحت تاثیر حامله افراد و نوزادان خود را. "متاسفانه بسیاری از ما نمی دانم" دنیس J. Jamieson, صندلی وزارت زنان و زایمان در دانشگاه اموری گفت: در یک ایمیل به Vox. "ما باید با دقت بیشتری انجام مطالعات زنان باردار و نوزادان به درک بیشتر در مورد این بیماری در دوره بارداری چگونه بهترین برای محافظت از زنان باردار و نوزادان و نحوه مدیریت و درمان زنان باردار با Covid."

خبر خوب این است که از آنچه که شناخته شده است, باردار, مردم نمی به نظر می رسد در هر خطر بالاتر از دیگران از قرارداد Covid-19 یا داشتن بیماری شدید. "این به آن معنا نیست زنان باردار نمیتوانند بیماری جدی گفت:" امیلی اوستر یک اقتصاددان در دانشگاه براون که نوشته است در مورد بارداری و Covid-19. "اما آن را عمدتا بسیار خفیف یا متوسط است."

برخی از شایع بارداری شرایط مانند دیابت بارداری یا فشار خون بالا ممکن است با خطر بالاتر ابتلا به عوارض ناشی از Covid-19 اما به طور بالقوه قرار دادن کسانی که دچار این شرایط در معرض خطر بالاتر. بسیاری از این شرایط هستند بیشتر شایع در میان سیاه و Latinx زنانی نیز تا سهم نامتناسب با دستمزد کم کارگران ضروری.

نیز وجود دارد که نگران باشید که حتی اگر یک فرد آلوده تنها خفیف علائم آنها می تواند با تصویب این ویروس به جنین. "شواهد وجود دارد که Covid منتقل می شود از مادرانی که بیمار هستند با Covid به خود جنین" Jamieson گفت. "اگر چه شواهد است که هنوز هم مطرح و قطعی نیست من فکر می کنم که بر اساس آنچه ما نمی دانیم که این احتمال وجود دارد که این می تواند رخ دهد."

هنوز هم در همراهی با کلی داده است که نشان می دهد کودکان در کاهش خطر ابتلا به طور جدی بیمار از ویروس به نظر می رسد که نوزادان مادرانی که باید آن را به طور کلی نمی قرارداد Covid-19 خود را و یا یک بیماری خفیف است.

سامانتا Halseth یک واحد مراقبت های ویژه پرستار است که 13 هفته باردار, نظر, خودش, خوش شانس, حتی اگر او تا به حال مشغول به کار در Covid-19 واحد در رحمت بیمارستان عمومی در ساکرامنتو. او مدیران بلافاصله او را در زمان خاموش که وظیفه هنگامی که او به آنها خبر گفت. در ضمن او در بیمارستان نشده اجرا به کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و آن را در حال حاضر نیز قادر به انجام تست سریع برای Covid-19 بنابراین او احساس نسبتا خوبی محافظت شده است.

هنوز هم او انتظار نیست برای باردار شدن, بنابراین او نمی پیدا کردن تا زمانی که او هشت یا نه هفته, همراه, که به معنای "من تا به حال از لحاظ فنی برای مراقبت از یک Covid-19 بیمار قبل از من حتی می دانستم که" او گفت:. و در برخی از راه, او گفت: کار کردن با افرادی که آزمایش مثبت برای Covid-19 کمی بیشتر اطمینان بخش است چرا که او می داند که آنها آن را داشته باشد و او می تواند محافظت از خودش درآمده است.

در واحد Halseth با این نسخهها کار در حال پرستاران تنها به فولاد ماسک نه بیشتر محافظ N95 و یا طراحی هوا-تصفیه ماسک. "شما نگران 'گاو مقدس چه می شود اگر آنها را دوباره مثبت, من فقط در آن وجود دارد فقط با یک ماسک جراحی," او گفت:.

Halseth کلی چشم انداز در زندگی, اگر چه, این است که بسیار وجود دارد با استفاده از گرفتن پیچیده در ترس و در 29 او را جوان و سالم است. قبل از او باردار شدم او فرض کرد که اگر او را دریافت Covid او تا به حال یک فرصت خوب بودن خوب است. "اما بدیهی است که هنگامی که شما حامله هستید و آن را نه فقط در مورد شما نمی," او گفت:.

وجود دارد متعدد مرتبط با سلامت شیفت مردم را هنگامی که آنها پیدا کردن آنها باردار هستند — از چیزهای کوچک مانند اجتناب از گوشت دلی به مطمئن شوید که آنها نمی بلند کردن اشیاء سنگین در محل کار به روانی آمدن به شرایط با پدر و مادر خود را — برای محافظت از خود و نوزادان خود را. وجود دارد "تقریبا این احشایی تمایل به انجام همه چیز شما احتمالا می توانید به مطمئن شوید که شما یک بارداری سالم" اشاره کرد دینا Bakst از بنیانگذاران و شرکت رئیس جمهور از یک تعادل بهتر قانونی سازمان حمایت برای زنان در محل کار حقوق.

اما تلاش برای اطمینان حاصل یک بارداری سالم است و حتی بیشتر پر در میان یک بیماری همه گیر. "ما فقط باید به احترام این واقعیت است که هدایت مبهم است و کارگران بسیاری از آنها می ترسم" گفت: Bakst.

هر دو Jamieson و اوستر تاکید می کند که حامله افراد باید به همان احتیاط به عنوان هر کس دیگری: پوشیدن ماسک و شستن دست های خود را اجتناب از دست زدن به چهره خود را و کاهش قرار گرفتن در معرض به افراد دیگر. اما کسانی که همه چیز ممکن است آسان برای انجام این کار برای کارگران که شغل نیاز به تعامل با مردم است.

سوفیا لوپز با این نسخهها کار در آشپزخانه یک مک دونالد در اوکلند کالیفرنیا است و شش ماه باردار. هنگامی که این ویروس اولین ضربه او منطقه "هیچ چیز تغییر," او گفت: زبان اسپانیایی از طریق یک مترجم. کارکنان داده بودند تجهیزات حفاظتی حق دور; در اوایل ماه آوریل مدیریت, شروع به کردن, ماسک, اما آنها به درستی محافظ — برخی از آنها به سادگی سگ پوشک, او گفت:. او همکاران بودند بیمار شدن اما مدیریت نیست آگاه هر کس دیگری. "در ابتدا من واقعا نمی خواهم برای رفتن به محل کار," او گفت:. اما "من تصمیم به رفتن چون من نیاز به پرداخت می شود, من نیاز به زنده ماندن."

دکتر به او گفت که او فکر نمی کنم او باید کار تحت آن شرایط اما اگر او تا به حال به نگه داشتن رفتن به محل کار او باید اقدامات احتیاطی اضافی. اما او نبوده است قادر به ایجاد هر گونه تغییرات دیگر از پوشیدن دستکش و ماسک. او حتی زحمت پرسیدن مدیریت اگر وجود دارد راه هایی برای نگه داشتن او محافظت بیشتر در محل کار; قبل از همه گیر هنگامی که او به کار ساعت زودتر به طوری که او می تواند بیشتر از بقیه مدیر او در پاسخ گفت: او می توانست ساعت ها لنگر انداخت به جای. به طوری که او بوده است در اعتصاب پس از 25 ماه مه همراه با 33 از همکاران او را.

"سازمان ما بالاترین اولویت برای حفاظت از سلامت و رفاه کارکنان و مشتریان" مایکل اسمیت مک دونالد مالک/اپراتور گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. این شرکت گفت: ارائه PPE و نیاز کارکنان به آن را می پوشند در همه زمان ها و آن نصب شده تا موانع حفاظتی در رستوران ها و همچنین اجرا در درجه حرارت چک. او به نام ادعا می کنند که کارگران داده شد سگ پوشک "نادرست است."

اما لوپز است که نه تنها حامله کارگر نگران شرایط محیط کار در این بیماری همه گیر. "کار ما فقط منفجر شد" Bakst گفت. "ترس از طریق سقف."

تماس به سازمان حقوقی تدریس خصوصی در خانه برای زنان پرسیدن در مورد محل کار خود حقوق باید چهار برابر شده است. "بسیاری از آنچه ما در حال انجام است صحبت کردن زنان باردار از طریق چه گزینه های خود را و آنها را اطلاع رسانی آنچه که قانون را فراهم می کند به طوری که آنها به طور موثر می تواند از خود حمایت کند."

در بالای عدم قطعیت در اطراف خطرات پزشکی, مرور منظر حقوقی نیز چالش برانگیز است. بیست و نه کشور را حامله کارگر و انصاف و اعمال قوانین است که نیاز کارفرمایان به باردار کارکنان امکانات رفاهی مناسب به طوری که آنها می تواند به سالم ماندن در حالی که در این کار است. کسانی که در محل کار تغییرات می تواند شامل چیزهایی مانند بیشتر تجهیزات حفاظتی به طور موقت تغییر وظایف کار به چیزی کمتر در معرض عموم متناوب کار بار به طوری که رفت و آمد کمتر است مملو و حتی از راه دور در صورت امکان.

اما برخی از کارگران در حال رفتن به یک زمان سخت پیدا کردن یک راه برای ایمن ماندن در محل کار بیش از دیگران است. آن را بیشتر به چالش کشیدن "وقتی که محدودیت در توانایی به کار و طبیعت کار فقط واقعا به نظر می رسد در تقابل با یکدیگر گفت:" امیلی مارتین معاون رئیس جمهور برای محیط کار عدالت در زنان ملی مرکز قانون. "اگر درخواست, 'آیا من می توانم یک کار را می کند که شامل قرار گرفتن در معرض عموم,' و ماهیت کسب و کار به گونه ای است که در تعامل با مردم است کل کار می توان آن را سخت تر برای کشف کردن چه چیزی است که یک مسکن است که آدرس آن نیاز دارید."

خارج از آن 29 متحده کسانی که کار برای شرکت های با 15 یا بیشتر کارکنان می تواند به عنوان یک اصلاح تحت بارداری تبعیض عمل می کنند اگر آنها می تواند ثابت کند که خود را به کارفرما ارائه شده مسکن را به مشابه غیر باردار کارگر. چالش این است که آن را به کارکنان برای شناسایی یک همکار که بدست همان محل اقامت آنها نیاز دارید. کسانی که بارداری-عوارض — هر چیزی از دیابت بارداری پره اکلامپسی — همچنین می تواند به عنوان یک مسکن تحت قانون آمریکایی های معلول.

اما سازمان های فدرال ارائه شده کمی شفافیت بیشتر. این کمیسیون فرصت های برابر شغلی منتشر شد همه گیر هدایت که شامل اطلاعات در مورد امکانات, اما هیچ چیز به طور خاص در مورد نحوه رسیدگی به بارداری Covid-19. بهداشت حرفه ای و ایمنی دولت به طور مشابه صادر راهنمایی کلی اما نه اجرا مورد نیاز است. این "ضعف" مارتین گفت. "وجود دارد قطعا می تواند یک مولد نقش سازمان های فدرال به بازی در تنظیم کردن آنچه در حال گمان اطراف چه امن و چه امن نیست."

این murkiness تنها رفتن به تبدیل شدن به بیشتر گیج کننده به ایالت ها اجازه می دهد کسب و کار برای باز کردن back up و کارمندان به نام بازگشت به کار.

سوزان یک نام مستعار استفاده می شود چرا که او از ترس مجازات های داستان خود شده است به راحتی به انجام کار خود را برای حمل و نقل عمومی شرکت از خانه از اواسط ماه مارس. "من در واقع گفت که ... من حتی بیشتر پاسخگو در خانه" او اشاره کرد به خصوص پس از او ساخته شده است که خودش موجود در ایمیل قبل و بعد از ساعات کار است. "من می دانستم که آن را به یک امتیاز قادر به کار از خانه و من نمی خواهم به استفاده از آن است."

اما او در حال حاضر 15 هفته باردار است و او در نظر گرفته شده در معرض خطر به عنوان یک بازمانده سرطان با غدد درون ریز مسائل. بنابراین زمانی که کارفرما او را گفت: این کار از صفحه اصلی برنامه خواهد بود انقضای جز برای کسانی که مسائل مربوط به سلامت او به او صحبت کرد که توصیه می شود نگه داشتن او کار از خانه و به او گفت: توجه داشته باشید به همان اندازه است. و در عین حال بخش منابع انسانی را تکذیب کرد درخواست خود را در یک ایمیل در روز جمعه گفتن او تا به حال به ارائه گزارش کار زیر پنج شنبه. "آنها به من هیچ وقت به احساس هر چیزی غیر از وحشت" او گفت:.

این شرکت بعد از ارسال سوزان نامه گفت: آن را باور نمی کند او یک بارداری پرخطر بر اساس آن خود را به توصیه های پزشک, دکتر او هرگز دیده می شود. "من حتی نمی فکر می کنم آنها می توانید انتخاب کنید من از صف آنها حتی نمی دانند که من هستم," او گفت:. "به اعتماد به نفس می گویند که من یک بارداری پرخطر و قرار دادن جنین در معرض خطر است که واقعا نگران کننده احساس است."

در بالا از آن سوزان کارفرما نشده برقرار پایه پروتکل ها مانند حرارت چک و نمی تواند اطمینان حاصل شود که کارکنان را به پوشیدن ماسک. "من هرگز یک بار گفت: من نمی خواهم به کار. به من گفت که من از ترس به ارائه گزارش کار بدون اقدامات در جای خود قرار داده," او گفت:. "آنها در واقع گفت که من سلامت و ایمنی مهم نیست که حامله بودن قرار نیست من در یک دسته بندی خاص." او در حال حاضر با استفاده از برخی از ناچیز بیمار زمان در حالی که او دعوا برای توانایی به نگه داشتن کار از خانه.

Bakst شنیده از یک متخصص مد مو در ایالت واشنگتن که در سالن بازگشایی شد. دکتر به او گفته بود که به دلیل او تا به حال یک بارداری پرخطر, او نباید پشت در محل کار, اما او گفت که او تا به حال برای بازگشت. در حالی که سالن کارکنان ماسک عینک مشتریان را ندارد. "او واقعا تبدیل به سنگ," Bakst گفت.

عدم پزشکی یقین نیز می تواند معنی ناهموار پاسخ از پزشکان حتی اگر آنها معمولا بخش مهمی از این فرایند است. بدون یک پزشک توجه داشته باشید مشخص است که یک فرد نیاز به تغییر راه او کار می کند "این قطعا سخت تر از وضعیت" مارتین گفت. کارفرمایان اغلب در حقوق قانونی خود را تقاضا و مدارک از یک حرفه ای پزشکی.

"ما در حال دیدن زنان در حال اجرا به مسائل خود را با پزشکان" گفت: Bakst. یکی از مشتری ها دکتر به او گفت که اگر کارفرما بود و نیاز به او را به رفتن به محل کار پس از آن او تا به حال به انجام آنچه او گفته بود حتی اگر او ممکن است تا به حال از حق قانونی خود برای درخواست محل اقامت Bakst گفت.

"از آنجا که شواهد و مدارک در مورد Covid-19 توسط مرتب سازی سریع-تغییر فرد حرفه ای پزشکی در حال ساخت متفاوت ارزیابی خطر" مارتین گفت.

در ضمن کارفرمایان ممکن است پیدا کردن آن را آسان تر برای خارج شدن از نیاز به ایجاد تسهیلات. ترین قوانین است که نیاز کارفرمایان به ایجاد تغییرات اجازه می دهد تا حامله کارگران به ماندن در شغل خود شامل معافیت برای "مشکلات بی" در یک کسب و کار است. Bakst گفت: او با دیدن بیشتر کارفرمایان با استناد به این بهانه به خصوص با توجه به نحوه ویران کسب و کار شده اند تحت pandemic-تحمیل مستندات. با چند کارکنان به کار و درآمد زیر آب آنها استدلال آنها نمی توانیم به یک کارگر مختلف وظایف و یا اجازه کارگر در خانه بمانند.

"آن را مانند یک کلاس موضوع" Bakst گفت. کارگران کم درآمد مانند Alpizar و لوپز تمایل به قدرت کمتر در محل کار به درخواست برای چیزهایی که آنها نیاز به سالم ماندن.

"اقدامات احتیاطی که حامله کارگران می تواند و نمی تواند -- آن را فقط واقعا برجسته در این بیماری همه گیر ... که قادر به ماندن سالم و امن و کسی که ممکن است قادر به."

پس از اعتصاب بیش از Alpizar را مجبور به بازگشت به کار و امیدواریم که او و بچه ها همچنان سالم باقی می ماند. "تا زمانی که من به تولد من قصد دارم به رفتن نگه دارید تا زمانی که من می توانم تا زمانی که بدن من اجازه نمی دهد که من," او گفت:.

گزارش اين مقاله پشتیبانی شده توسط یک کمک مالی از امنیت اقتصادی پروژه است.

برایس Covert روزنامه نگار مستقل نوشتن در مورد اقتصاد است. او یک کمک op-ed نویسنده در نیویورک تایمز و یک کمک نویسنده در این کشور است. نوشته های او به نظر می رسد در زمان, Washington Post, New York magazine, the New Republic, تخته و دیگران برنده 2016 استثنایی شایستگی در رسانه ها از جایزه ملی زنان سیاسی و حزبی.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن