صدها جشن جورج فلوید زندگی در یک مراسم یادبود به عنوان ادامه اعتراضات در سراسر جهان

صدها نفر از مردم صف در خارج از یک مرکز همایش در Raeford کارولینای شمالی در روز شنبه برای شرکت در یک مراسم یادب

توسط NEWSOULS در 18 خرداد 1399

صدها نفر از مردم صف در خارج از یک مرکز همایش در Raeford کارولینای شمالی در روز شنبه برای شرکت در یک مراسم یادبود برای جورج فلوید.

زمانی که فلوید طلا تابوت نورد به داخل ساختمان در Raeford — فقط در خارج از فایت که در آن فلوید متولد شد — جمعیت نزدیک گزارش فریاد زد: "قدرت سیاه! جورج فلوید!"

برای ساعت های عمومی راه می رفت از طریق مرکز — اجتماعی دور نقاب و 10 در یک زمان — برای مشاهده فلوید بدن. بعد در روز در 3 pm ET خدمات برای خانواده ها برگزار شد که همچنین پخش آنلاین برای همه برای شرکت در.

در خارج از کنفرانس ساختمان مردم ادامه داد: به افتخار فلوید توسط پوشش خیابان ها با گل ها و نشانه ها به عنوان سرویس اقدام است. کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر پرداخت جهات خود را با کاهش پرچم بر امکانات دولتی به نیمی از کارکنان خود را برای روز. و برخی از عزاداران حتی از خارج از شهر مانند گرگ پاکر که یک شبه قطار از جزیره های طولانی برای حضور در مراسم یادبود, اخبار و آبزرور گزارش داد.

"من احساس می کنم نیاز به پایین آمدن در اینجا برای حمایت از تظاهرات و خانواده جورج فلوید," او گفت: اخبار و ناظر. "من امیدوارم که همه ما می تواند همراه با هر یک از دیگر است که ما می توانید شروع به درمان هر یک از دیگر راه همه ما باید."

خدمات برگزار شد حدود 125 نفر در یک اتاق که در آن یک نقاشی از فلوید با هاله و بال فرشته ایستاده بود. اعضای خانواده و دوستان و مقامات دولتی گرد هم آمدند تا نه تنها جشن زندگی جورج فلوید اما همچنین برای محکوم کردن خشونت پلیس که منجر به مرگ او شد.

Hoke County Sheriff هوبرت Peterkin انتقاد از همکاران خود را که سوء استفاده از قدرت خود را: "ما به عنوان مأموران اجرای قانون ندارد قدرت قلدر فشار مردم در اطراف و کشتن آنها را از آنجا که ما در یک نشان و یک تفنگ," او گفت:.

Peterkin افزود: "برای من مهم نیست که چقدر شما ماه مارس با گروه دریافت بر روی زانو خود را و بازی با کودکان این معنا نیست که هیچ اگر شما نمی توانید می گویند این شش عبارت 'ما بخشی از مشکل است.'"

ما در کنگره G. K. باترفیلد همچنین خطاب به مهمانان اعلام کرد که کنگره سیاه حزبی خواهد پرده مقننه در پاسخ به خشونت های پلیس علیه مردم سیاه و سفید روز چهارشنبه با هدف آماده سازی یک کف رای تا پایان ماه ژوئن است.

سرویس دوم از سه برنامه ریزی شده است. اول برگزار شد در روز پنج شنبه در مینیاپولیس که در آن کشیش Al Sharpton تحویل یک حرکت مداحان:

"دلیل ما هرگز نمی تواند بود که ما می خواستیم و خواب بودن است که شما را نگه داشته زانو خود را بر ما گردن" Sharpton گفت: پرداختن به ملت است. "از آن زمان برای ما به ایستادن در جورج نام و می گویند دریافت زانو خود را خاموش گردن ما."

یکی دیگر از مراسم یادبود برگزار خواهد شد در روز دوشنبه در هوستون که در آن فلوید بزرگ شده و زندگی می کردند بیشتر از زندگی خود را.

یادبود آمد در میان تظاهرات بزرگ پراکنده در سراسر آمریکا که بسیاری از آنها اقدام مسالمت آمیز پس از پایان دادن به حکومت در شهرستانها در سراسر کشور.

روز شنبه هزاران نفر با تجمع در مقابل ساختمان یادبود لینکلن در پایتخت کشور قبل از راهپیمایی به سوی کاخ سفید:

اعتراض پیش بینی شده است به رشد به یکی از بزرگترین در تاریخ این شهر با صدها نفر از هزاران نفر انتظار می رود برای حضور در.

A black woman raises a US flag with a black fist stenciled on it. Below her is a crowd of what appears to be hundreds, if not thousands.
DC مبارزان آزادی بالا بردن پرچم در John A. Wilson ساختمان که برگزاری این دفاتر از شهردار و شورای شهر در 6 ژوئن سال 2020 است.
تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

معترضان همچنین ادامه داد: برای جمع آوری در مینیاپولیس که در آن فلوید کشته شد. روز جمعه بیش از یک هزار نفر با حضور در دفتر دادستان کل کیت الیسون و او خواستار بررسی همه های اخیر پلیس تیراندازی استار تریبیون گزارش داد. تظاهرات برنامه ریزی شده وجود دارد برای شنبه.

هزاران نفر در راهپیمایی در فیلادلفیا در همان زمان فلوید یادبود برگزار شد در کارولینای شمالی. این اعتراضات مسالمت آمیز را به عنوان آنها فریاد زد: خواسته های خود را به صورت نژادی و عدالت و کاهش بودجه به اداره پلیس با توجه به Philadelphia Inquirer.

"اگر شما خاموش و در حال حاضر شما بخشی از مشکل" معترض Kolby کنت نلسون گفت: انتشار.

هزاران نفر نیز شرکت در تظاهرات در شیکاگو, ققنوس, اورلاندو, و ده ها تن از دیگر شهرستانها و شهرهای سراسر ایالات متحده است. و تظاهرات برگزار شد در سراسر چندین کشور مختلف از جمله آلمان و فرانسه و ژاپن, ایران و زیمبابوه.

در لندن دهها هزار نفر از مردم نشان داد تا در میدان پارلمان به راه رفتن به سمت سفارت آمریکا بعد از ظهر روز شنبه با وجود یک بیماری همه گیر مربوط به سفارش ممنوعیت بیش از شش نفر از خانواده ها از جمع خارج است. جمعیت در سکوت زانو در همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش برای یک دقیقه با توجه به نیویورک تایمز.

Two stone towers rise in the background on a street lined with trees and packed with people. A woman in a leather jacket raises a sign reading “Silence = Violence.”
جمعیت در میدان پارلمان لندن تظاهرات نژادپرستی.
دیوید Mbiyu/SOPA تصاویر/LightRocket/گتی ایماژ

تظاهرات در استرالیا نیز جذب هزاران نفر که در اعتراض به خشونت پلیس علیه بومیان استرالیا. معترضان شعار "نمی توانم نفس بکشم" — مرگ واژه ها از هر دو جورج فلوید و دیوید Dungay Jr, یک بومی استرالیا که درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس در سال 2015.

A mass of diverse people stand masked and shoulder to shoulder. Many hold signs; one reads “Where’s the justice 4 the 432 murdered indigenous Australians?”
ضد نژادپرستی تظاهرات پر کردن یک خیابان در ملبورن استرالیا در 6 ژوئن سال 2020 است.
ویلیام غرب/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

صدها نفر نیز با تجمع در پاریس اگر چه مقامات ممنوع تظاهرات در خارج از سفارت آمریکا. مصمم به معترضان جمع آوری و در یک میدان عمومی در نزدیکی سفارت برگزار شد تا خود را سیاه و سفید زندگی می کند توجه به علائم رویترز گزارش داد.

اگر چه اعتراضات در حال رشد آرامتر از زمانی که آنها برای اولین بار شروع به دو هفته پیش آنها همچنان به رشد می کنند و نشان می دهد هیچ نشانه ای از توقف -- نشانه آن است که اخیر افغانستان در ما تبدیل شده اند تماس تجمع برای مردم در سراسر جهان است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن