چگونه یک آمریکا باز شده در Indian Wells بود متفاوت از BNP Paribas باز ؟

Shad قدرت پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 3:01 PM EDT مه 7 سال 2020این تصور که ایالات متحده باز ممکن است در

توسط NEWSOULS در 19 اردیبهشت 1399

این تصور که ایالات متحده باز ممکن است در ایندیان ولز در ماه نوامبر است که به وضوح یک longshot — مثل من برنده یک نقطه راجر فدرر نوع longshot.

اما این امکان را هم می آیند تا در این گفتگو به عنوان یکی از چند برنامه های احتمالی باید صورت نمی گیرد در نیویورک در ماه اوت مانند آن معمولا کند.

پس بیایید بازی یک بازی چه اگر. اگر ما در یک جهان که در آن اجتماعات بزرگ تر هستند قابل قبول در ماه نوامبر از آنها در ماه اوت ؟ اگر چه ورزش جهان است و از جان گذشته بازی خود بزرگترین 2020 حوادث و فقط صبر کنید تا 2021? اگر 2020 آمریکا باز واقعا بازی در Indian Wells Tennis Garden?

آن منجر به بزرگتر سوال برای بیابان طرفداران تنیس: چگونه ایالات متحده باز در چاه بود متفاوت از آنچه که ما در حال استفاده می شود به در BNP Paribas باز ؟

بیشتر: BNP Paribas Open مسابقات تنیس لغو میان coronavirus نگرانی های بهداشت عمومی اورژانس

بیشتر: "من فکر نمی کنم ما بازی این سال است.' بازیکن تنیس مصاحبه Krawczyk انتظار طولانی به دلیل اخراج از coronavirus

قبلی: ایالات متحده باز می تواند حرکت به چاه در این سال

زمینه: خوب این خنده دار است. در بالا, این زمینه خواهد بود تقریبا هیچ تفاوتی ندارد. اگر این رویداد برگزار شد و تقریبا در هر شهر دیگر در ایالات متحده این امر می تواند بزرگ برای آنها است. "اوه خدای من! ما را به دیدن فدرر و نادال و سرنا ویلیامز! وای!" اما برای ما آن را کمی "وجود دارد که انجام می شود." هنوز هم هیجان انگیز است اما جدید نیست.

ایالات متحده در زمینه باز کند که 128 مردان و 128 زنان که در آن به عنوان BNP تا 96 هر یک از. آنچه که اساسا بدان معنی است که کشت بازیکنان بالای 32 مردان و زنان) نمی خواهد از یک دور اول خداحافظ مانند آنها در BNP Paribas Open و همه را بازی یکی دیگر از بازی. که خوب برای ما طرفداران.

سرگرم کننده یک نتیجه از تمام کسانی که کشت بازیکنان بازی تمام کسانی که در مسابقات خواهد بود چند تا از آن محل را در دادگاه های خارجی به عنوان مخالف به ورزشگاه 1 و 2 ورزشگاه. که یک فرصت خنک برای طرفداران برای دیدن برخی از نخبگان جهان بازیکنان در یک دادگاه فقط هزینه یک زمینه منتقل می کند.

قوانین: بزرگترین چیزی که متفاوت خواهد بود برای یک BNP Paribas Open فن است که مردان مسابقات در ایالات متحده باز هستند بهترین و پنج به جای best-of-three. چقدر تفاوت می کند که را ؟

خوب سال گذشته BNP Paribas Open قهرمانی تنش سه-مجموعه ای هیجان انگیز برنده توسط دومینیک Thiem بیش از راجر فدرر به طول انجامید 2 ساعت 2 دقیقه. 2019 آمریکا باز مسابقه قهرمانی یک زمان پنج مجموعه پیروزی رافائل نادال بیش از Daniil مدودف به طول انجامید 4 ساعت و 51 دقیقه.

دانستن چقدر سخت است برای BNP Paribas Open برای ماندن در برنامه با تعدادی از مسابقات و تعدادی از دادگاه های من نمی شود شگفت زده اگر ایالات متحده باز بازی اینجا را مجبور به تغییر فرمت یک کمی شاید تنها بازی بهترین-از-سه مجموعه مسابقات به غیر از نهایی یا چیزی شبیه به آن.

یکی دیگر از تفاوت این است که در ایالات متحده باز زنان نهایی بازی شنبه شب و مردانه نهایی یکشنبه در حالی که در BNP Paribas Open هر دو فینال در روز یکشنبه. من مانند U. s. Open set-up در این مورد به خصوص اگر مردان نهایی است 5-گذارنده است. آن را نیز می دهد زنان final زیبا ویژه شب.

قیمت بلیط: آن را کمی سخت به مقایسه قیمت بلیط از دو سالن متفاوت اندازه استادیوم با سطوح مختلف اما تا آنجا که ارزش اسمی می رود وجود دارد یک تفاوت بزرگ با ایالات متحده باز بودن حدود 15 درصد گران تر از BNP Paribas Open در سراسر هیئت مدیره. برای ثبت: Arthur Ashe Stadium بزرگترین تنیس-محل خاص در ایالات متحده آمریکا (و جهان) با ظرفیت 23,771 در حالی که ورزشگاه 1 در Indian Wells Tennis Garden بزرگترین دوم در ایالات متحده آمریکا (سوم بزرگترین در جهان) در 16,100.

اما بزرگتر اختلاف است در بازار آزاد. تقاضا برای آمریکا باز بلیط در بلیط-فروش وب سایت بسیار بالاتر از BNP Paribas Open و به همین دلیل تا هزینه شده است. پیدا کردن یک بلیط برای مردان نهایی است برای رفتن به یک مقدار زیادی سخت تر و خیلی بیشتر گران تر از آن است که برای BNP Paribas Open مردانه نهایی حتی اگر دو نفر در آن بازی ممکن است دقیقا همان.

بهتر است تلویزیون قرار گرفتن در معرض: زیبایی است که در سراسر Indian Wells Tennis Garden به طور خاص و Coachella Valley به عنوان یک کل خواهد شد برخی از قرار گرفتن در معرض افزایش اگر میزبان ایالات متحده باز است.

BNP Paribas Open در سال 2019 پخش شد در درجه اول در تنیس کانال نهایی در ESPN2 و مردان نیمه نهایی در ABC. ایالات متحده باز از سوی دیگر به طور کامل در ESPN با برخی از اوایل دور در ESPN2.

من همیشه آن را دوست دارم زمانی که جهان خارج جلب خوب نگاه اجمالی از Coachella Valley. نخل و درختان و کوه ها و خورشید در حال فریبنده دسته کوچک موسیقی جاز برای آینده گردشگران است.

سرنا ویلیامز لباس: این هیچ راز که سرنا ویلیامز دوست دارد به ایجاد یک بیانیه با او تنیس, مد و معمولا در ایالات متحده باز زمانی که او می شکند ترین آوانگارد به نظر می رسد. او واقعا تحت فشار قرار دادند پاکت بسیار در BNP Paribas Open اما آمریکا باز است که در آن او آن را به حد. این سوال یک catsuit بیش از حد گرم در صحرا ؟

علامت: سرخپوستان چاه مسابقات بوده است به نام BNP Paribas Open برای 11 سال در حال حاضر و ما آمده ایم برای آشنایی با نام و ظاهر این زمینه. آن را در حاشیه اما من شرط می بندم آن نامطلوب خواهد بود به راه رفتن در اطراف تنیس باغ و به سادگی با دیدن کلمات ایالات متحده باز در همه جا. در دادگاه, در, دیوار, روی, گل, سازه های, در تمام تی شرت و کوله پشتی.

یک قهرمان آمریکایی: همانطور که به خوبی مستند, BNP Paribas Open نشده تا به حال یک مرد یا زن از ایالات متحده برنده از سال 2001. در همان زمان وجود داشته است شش آمریکایی قهرمانان در ایالات متحده باز است. بنابراین دیدن یک آمریکایی افراشتن جایزه می تواند چیزی متفاوت برای کویر طرفداران تنیس.

آب و هوا: حقیقت این است که وجود دارد نه بسیاری از تفاوت آب و هوا-عاقلانه بین ماه های نوامبر و مارس در اینجا در بیابان. شما می تواند از طریق نشسته 94 درجه بعد در آفتاب. شما می توانید سرد در شب. ممکن است باران اما احتمالا نمی خواهد. پیش بینی برای بیشتر زیبا آسمان با دوره ای لحظات ناراحتی خفیف است. اجازه دهید آن را بشویید.

افراد مشهور رؤیت: BNP Paribas Open سهم خود را از نام های بزرگ در تنیس در طول سال: مایک تایسون, Will Ferrell, گوئن استفانی ،

با این حال ایالات متحده باز آن را به یکی دیگر از استراتوسفر است. سال گذشته شما می توانید ببینید Meghan Markle, Beyoncé و Jay-Z, تایگر وودز و هر و همه شیوه ای از جوناس برادر, فقط به نام چند.

بدیهی است که نیویورک-ishness ایالات متحده باز نقش مهمی در این نوع از وبلاگ که نشستن courtside اما "ایالات متحده باز" نام ممکن است برخی از رسم اکتان بالا از شادمهر لس آنجلس که به احتمال زیاد به سفر بیش از BNP Paribas Open.

شاید شما می تواند نقطه لئوناردو دیکاپریو یا جک نیکلسون یا اپرا نشسته در جعبه بعدی به لری الیسون است.

در این نقطه, آن را بسیار بیشتر از یک فانتزی برای بیابان طرفداران تنیس. اما اگر هر مکان در کشور دیگر از گرگرفتگی مراتع در نیویورک می تواند رسیدگی به میزبانی ایالات متحده باز آن را Indian Wells.

پس چه کسی می داند ؟ شاید شما بیابان تنیس فن می تواند مالش آرنج (در بهداشتی ترین راه دوره) با یک ستاره هالیوود در حالی که با پوشیدن جدید خود را به آمریکا باز تی شرت, تماشای آمریکایی آسانسور جایزه پس از پنج مجموعه بازی در ماه نوامبر.

در حال حاضر اگر من فقط می تواند به شکل یک راه برای به دست آوردن یک نقطه از راجر فدرر.

Shad قدرت نویس برای خورشید صحرا. او را در رسیدن به shad.powers@desertsun.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن