چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن چین وسواس می تواند از خط خارج کنترل سلاحهای هستهای در یک صدای جیر جیر

اگر شما می خواهید به درک فقط چگونه بد ما در مذاکرات به کنترل گسترش سلاح های هسته ای می رویم همه شما باید انجام

توسط NEWSOULS در 2 تیر 1399

اگر شما می خواهید به درک فقط چگونه بد ما در مذاکرات به کنترل گسترش سلاح های هسته ای می رویم همه شما باید انجام دهید این است که نگاهی به یک صدای جیر جیر از این کشور بالا کنترل تسلیحات مذاکره.

روز دوشنبه مارشال Billingslea آغاز شد و دو روز پس از مذاکرات با همتای روسی خود بر چگونگی احتمالا گسترش جدید شروع در سال 2011 معامله است که محدودیت اندازه آمریکا و روسیه زرادخانه هسته ای است. در میان چیزهای دیگر آن را اجازه می دهد تا واشنگتن و مسکو برای حفظ زبانه ها در هر یک از دیگر برنامه هسته ای ایران از طریق بازرسی دقیق و به اشتراک گذاری داده ها — نتیجه مهار بی اعتمادی در مورد هر یک از دیگر هسته ای و نظامی را در نظر دارد.

این پیمان است که در اثر تا اوایل سال آینده وجود دارد اما گزینه ای برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه برای تمدید توافق به پنج سال است که کرملین در حال حاضر گفت: آن را حاضر به انجام بدون پیش شرط. اما همانطور که در حال حاضر حتی با مذاکرات در جریان است, آن را مانند نگاه کنید که رفتن به اتفاق می افتد — معنی اصلی توافق هسته ای بین دو کشور ایران است که نزدیک به انقراض است.

در اینجا به همین دلیل: تهمت و دولت است که در حال حاضر خارج از کنترل سلاح معاهدات زیرا احساس آنها بهره مند روسیه بیشتر از ما نمی خواهند برای تمدید قرارداد تا زمانی که و مگر اینکه چین تصمیم می گیرد برای پیوستن به در در آن. "رئیس جمهور کارگردانی کرده است ما را به فکر می کنم بیشتر به طور گسترده از زمان کنترل تسلیحات ساخت و دنبال یک توافق است که نشان دهنده زمان ژئوپولیتیک پویایی و شامل هر دو روسیه و چین" یک مقام ارشد دولت رسمی به من گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود. "ما در حال ادامه برای ارزیابی اینکه آیا شروع جدید می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای رسیدن به این هدف است."

به همین دلیل ما تمدید یک "دعوت باز" به مقامات چینی برای پیوستن به ایالات متحده و روسیه در اتریش این هفته حتی اگر پکن به مدت طولانی گفت: آن را نمی خواهد بر روی ثبت نام در جدید شروع به پس از زرادخانه خود را از حدود 300 بمب بسیار کوچکتر از واشنگتن و مسکو است. دولت چین نیست قبول این پیشنهاد منجر Billingslea به یک ضربه تند وشدید زدن در این کشور در توییتر.

این بود که نمی شود به خوبی با روسیه و یا چین. روسها بنا به گزارش خواست پرچم را به پایین گرفته شود و پیش از این دیدار و اسلحه بالای کنترل رسمی در چین وزارت امور خارجه لعنتی Billingslea در پاسخ به صدای جیر جیر.

شایان ذکر است که کارشناسان معتقدند چین باید پایبند به برخی از فرم مدرن روز کنترل سلاح پس از آن به سرعت در حال ایجاد یک توانمند آرسنال. در آینده با بی بند و چینی هسته ای hypersonic و سایبر توسعه است و بدون شک یک خطرناک تر است, یکی, آنها می گویند.

اما همان کسانی که کارشناسان همچنین توجه داشته باشید کمی وجود دارد و به هیچ شانس داشتن چین تاریخ جدید شروع می شود.

که تنها برگ یک نتیجه گیری: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فشار بر چین است که واقعا در مورد چیز دیگری است. "این است که همه کابوکی طراحی شده برای مغلوب ساختن پیشی جستن بهانه ای برای خروج از نو شروع" کیتلین Talmadge یک کارشناس هسته ای در دانشگاه جورج تاون به من گفت.

مذاکرات در وین در حال ظاهر کردن به یک شروع بد و امریکا تمرکز بر چین ممکن است یک دلیل بزرگ چرا.

"دولت آمریکا در حال حاضر خیلی با وسواس چین" روسیه معاون وزیر امور خارجه سرب مذاکره برای مسکو به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه. "چینی ایده الشعاع نظر من چیز دیگری است."

که مهم است — نه به این دلیل که یک مقام گفت: اما به دلیل مذاکرات هسته ای سخت است. آنها نیاز به هش که بسیار خاص و جزئیات و wheeling و خرید و فروش از هر دو طرف که به ناچار می خورد تا مقدار زیادی از زمان. در آن زمان دولت اوباما و روسیه حدود هفت ماه مذاکره اصلی دو جانبه و مقابله با پایدار مشارکت از دفتر بیضی. اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هدف این است که به گوشت گاو تا شروع جدید به جای به سادگی گسترش آن تا پنج سال پس از آن به سرعت در حال اجرا خارج از زمان.

باید ما باقی می ماند با وسواس گرفتن چین که در برابر خواسته های خود را هر چند, سپس آن را به احتمال زیاد واقعی مذاکرات نمی تواند شروع به صورت جدی برخی کارشناسان می گویند.

"ما تمرکز بر روی چین است که مکیدن اکسیژن از مذاکرات دو جانبه با روسیه گفت:" آندره Baklitskiy یک کارشناس هسته ای در مرکز PIR یک مخزن فکر می کنم در مسکو. "با چین شدیدا مخالف پیوستن سه جانبه مذاکرات کنترل تسلیحات واشنگتن ممکن است در نهایت با توافق با یا مسکو یا پکن اما با برخی از عکس های ویروسی."

Talmadge همچنین نگرانی در مورد که امکان. "است که می تواند یک اشتباه وحشتناک و نشان دهنده اولین بار در چندین دهه است که دو تا از بزرگترین قدرت هسته ای در جهان — ایالات متحده و روسیه — عدم یک معاهده محدود خود سلاح های هسته ای استراتژیک" او به من گفت.

در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر خارج از کنترل تسلیحات شامل معاهدات روسیه با شل محدودیت در هر دو کشور' زرادخانه های نظامی و حرکات. از دست دادن جدید شروع خواهد به طور کامل untether دو از یکدیگر و هر دو پایتخت آزادی بیشتری برای ساخت انبارهای. که می تواند خبر خوبی برای روسیه که در حال حاضر می خواهد به حد زیادی افزایش سلاح های آن است.

Billingslea را توییت پس از آن بود که برخی از, پیروزی, بمب افکن بازی برای وادار کردن چین به میز مذاکره است. به جای Billingslea نشان داد که ما واقعا بازی خود را — و قرار دادن جهان در معرض خطر در این فرآیند است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن