چگونه به سازمان دیده بان SpaceX خدمه اژدها اندازی فضانوردان ناسا امروز

N'dea Yancey-برگ و آنتونیا Jaramillo ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 3:48 PM EDT مه 27 سال 2020برای اولین ب

توسط NEWSOULS در 8 خرداد 1399

برای اولین بار از این برنامه شاتلهای فضایی بازنشسته در سال 2011, فضانوردان در حال تنظیم برای راه اندازی به فضا از مرکز فضایی کندی اگر چه بد آب و هوا را تهدید به تاخیر تاریخی راه اندازی.

تیم در حال انتظار برای پرتاب از پد 39A در 4:33 p. m. EST در SpaceX را موشک فالکون 9 و خدمه کپسول اژدها. ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley خواهد بود که اولین انسان ها به راه اندازی بر روی یک فضاپیمای تجاری به عنوان آنها سر در 19 ساعت سفر به ایستگاه فضایی بین المللی که در آن آنها خواهد ماند حدود یک تا چهار ماه.

اگر راه اندازی با تاخیر فرصت بعدی برای راه اندازی خواهد شد 3:22 بعد از ظهر شنبه. در صورتی که بیش از حد با تاخیر 3 p. m. روز شنبه شده است میله میله برای پرتاب از 230-پا بلند موشک.

بازدید کنندگان به مرکز فضایی کندی در روز چهارشنبه شامل رئیس جمهور تهمت, معاون رئیس جمهور, پنس, SpaceX مدیر عامل Elon Musk و حداقل نیم دوجین فعلی و سابق فضانوردان.

ناسا از مردم برای تماشای راه اندازی از خانه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. در اینجا چگونه به سازمان دیده بان آنلاین راه اندازی و در تلویزیون:

که پرواز در SpaceX خدمه اژدها?: دیدار با فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley.

بیشتر در SpaceX: چگونه Elon Musk در زمان SpaceX از یک ایده به لت از تاریخ ساخت

ناسا پخش

ناسا آغاز خواهد شد پخش زنده نمایش خدمه دراگون و موشک فالکون 9 در بالای پد 39A از مرکز فضایی کندی در فلوریدا در 12 p. m. EST و باید پیوسته تحت پوشش از طریق پنج شنبه, مارس 28.

پخش در دسترس است در ناسا, وب سایت usatoday.com و در NASA TV channel. ناسا همچنین برگزاری مجازی #launchAmerica رویداد با تور های ویدئویی.

در اینجا یک لیست کامل از ناسا جریان در دسترس است:

  • ناسا زنده
  • NASA App برای iOS و آندروید
  • YouTube
  • توییتر
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitch.tv
  • Roku
  • پلوتون تلویزیون
  • ماهواره Galaxy 13

SpaceX پخش

SpaceX ارائه شده است راه اندازی پخش در آغاز در حدود 4 ساعت قبل از پرتاب. Livestream نیز در دسترس خواهد بود در یوتیوب.

SpaceX: چگونه Elon Musk در زمان SpaceX از یک ایده به لت از تاریخ ساخت

فلوریدا امروز

پوشش کامل مسابقات در 11:30 صبح روز شنبه در floridatoday.com/space و خواهد شد از ویژگی های در عمق پوشش, عکس, نمودار, و بیشتر. بینندگان می توانند از فضای تیم — Emre کلی Antonia Jaramillo و راشل شادی — پرسش و اعتصاب یک مکالمه. خروجی نیز میزبانی می شود ناسا پخش زنده از راه اندازی.

'راه اندازی امریکا: ماموریت در فضا زندگی می کنند' National Geographic & ABC اخبار

ABC اخبار و کانال جغرافیایی ملی ارائه خواهد شد دو روز از پوشش SpaceX نسخه ی نمایشی-2 راه اندازی بر روی "راه اندازی امریکا: ماموریت در فضا زندگی می کنند" شروع در 3 p. m. EST در روز راه اندازی.

شما قادر خواهید بود به تماشای آن زندگی می کنند در ABC News Live, National Geographic Channel YouTube و تلویزیون.

Discovery Channel/Science Channel

کشف و علم کانال میزبان سه ساعت multiplatform پخش می به نام به نام "فضا راه اندازی زندگی می کنند: امریکا بازگشت به فضا" آغاز روز شنبه در 2 p. m. EST. این برنامه خواهد شد از ویژگی های کتی پری, تلویزیون و اینترنت شخصیت آدم وحشی مهندس سابق ناسا و احساس یوتیوب علامت Rober و دیگر تعجب مهمانان مشهور. این جریان همچنین می توانید تماشا آنلاین با استفاده از کشف بروید.

پرتاب موشک SpaceX: بر خلاف ناسا, Florida sheriff مردم را تشویق به دیدن تاریخی راه اندازی در شخص

Spacefest در خانه با Neil DeGrasse Tyson

حتی در صورتی که راه اندازی شده است به تعویق افتاد اخترفیزیکدان نیل دگراس تایسون و موزه آمریکایی تاریخ طبیعی در شهر نیویورک برگزار خواهد شد Spacefest در خانه بمانند. جشن آغاز خواهد شد در 11 a. m. EST و اجرا از طریق راه اندازی, که در طی آن تایسون, اخترفیزیکدان maia weinstock و موزه متصدی مایکل شارا ارائه خواهد شد تفسیر.

فضا برای بشریت وبینار

این اکتشافات فضایی گروه حمایت از فضا برای بشریت برگزار خواهد شد زوم وبینار در روز راه اندازی شروع در 3:30 p. m. EST. این رویداد به میزبانی فضای روزنامه نگار سارا Cruddas خواهد شد از ویژگی های فضانوردان مشاهیر و کارشناسان.

دنبال N'dea Yancey-براگ در توییتر: @NdeaYanceyBraggtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن