چگونه به رای دادن از طریق در سال 2020

درست در مورد هر چهره دیگری از زندگی در آمریکا، روز انتخابات قرار است در سال 2020 کمی متفاوت به نظر می رسد. اگر

توسط NEWSOULS در 17 شهریور 1399

درست در مورد هر چهره دیگری از زندگی در آمریکا، روز انتخابات قرار است در سال 2020 کمی متفاوت به نظر می رسد. اگرچه رای دهندگان هنوز به پای صندوق های رای خواهند رفت، اما حداقل در اکثر ایالت ها، انتظار می رود تعداد رکورددار مردم از طریق از آسایش خانه هایشان رای بدهند.

اما در حالی که در یک انتخابات عادی شما احتمالا فقط نیاز به دانستن دو تاریخ -- زمانی که برای ثبت نام برای رای دادن توسط ، و چه روز انتخابات است -- چند بیشتر برای پیگیری اگر شما برنامه ریزی برای رای دادن از طریق در ماه نوامبر وجود دارد.

واکس اومده اينجا تا کمک کنه

اول ، مطمئن شوید که registered شما ثبت نام -- برخی از ایالات 'مهلت مربوطه به عنوان اوایل اکتبر 4 (بسیاری از مهلت های بعدی اگر شما در حال رای دادن در فرد). سپس شما باید بدانید که چه نوع رای دادن دولت شما اجازه می دهد، و جایی که آن را بر روی طیف ساخت آن آسان (یا سخت) برای رای دهندگان به صندوق های رای خود را از طریق می افتد.

اگرچه تنها چند ایالت انتخابات خود را تنها از طریق انجام می دهند، اما اکثریت قریب به اتفاق ایالت ها و سرزمین های آمریکا رای گیری غایب را در طول همه گیر گسترش داده اند تا به هر رای دهنده ای اجازه دهند که از طریق رای بدهند. اما برخی هنوز الزامات سختگیرانه ای برای اینکه چه کسی می تواند رای غایب دریافت کند، دارند.

Map: “In 2020, most states are letting everyone vote by mail” تیم رایان ویلیامز/ووکس

به طور خاص، اکثر ایالت ها ایجاب می کنند که شما درخواست رای گیری غایب را ارائه کنید (رای گیری غایب از نظر عملکردی همان رای گیری پستی است، علی رغم آنچه رئیس جمهور دونالد ترامپ ممکن است بگوید). بعد ایده خوبی است بدانید چه زمانی می توانید انتظار داشته باشید رای خود را نشان دهید و البته وقتی باید آن را برگردانید تا شمارش شود. برای درخواست های رای گیری و / یا بازگشت، به یاد داشته باشید مهلت مربوطه ممکن است برای رسید باشد، نه postmarking.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن