چگونه ما پشته به کشورهای دیگر در تایید coronavirus موارد

ایالات متحده دارای بیشترین تایید Covid-19 نفر در جهان با بیش از 13 بار تعداد موارد گزارش شده در چین و بیش از پ

توسط NEWSOULS در 15 اردیبهشت 1399

ایالات متحده دارای بیشترین تایید Covid-19 نفر در جهان با بیش از 13 بار تعداد موارد گزارش شده در چین و بیش از پنج بار به عنوان بسیاری از موارد به ایتالیا و اسپانیا و دیگر فاصله از شیوع جهانی. تایید عفونت در ایالات متحده را تشکیل می دهند در حدود یک سوم از جهان coronavirus موارد است.

امریکا آغاز شده تست مردم برای coronavirus در نرخ آهسته تر از بسیاری از دیگر کشورهای توسعه یافته اما تعداد افراد مبتلا Covid-19 در ایالات متحده افزایش یافته است با سرعت بیشتری نسبت به کشور همسالان در خارج از کشور. ما هنوز نمی دانیم تا چه حد کامل از شیوع اما امریکا همچنان یک نقطه کانونی از coronavirus بیماری همه گیر.

ما در نظام سلامت کمتر بود آماده برای یک بیماری همه گیر از کسانی که از دیگر کشورهای ثروتمند. بالا و بیمه, نرخ بالا کردن از جیب هزینه های مراقبت های بهداشتی و پزشکی کم ظرفیت سیستم ترکیب شده به این کشور را بیشتر در معرض یک پاتوژن قبل از coronavirus تا کنون آمد به سواحل ما. امریکا lax پاسخ در اوایل روز از وقوع تنها مرکب کسانی که مشکلات ساختاری.

"هر کس مشغول به کار در این فضا موافقم که مهم نیست که چگونه شما را اندازه گیری آن ما است به مراتب پشت سر این" جن Kates مدیر بهداشت جهانی و ایدز سیاست در قیصر بنیاد خانواده گفت: Vox در اواسط ماه مارس اولیه coronavirus پاسخ.

در اینجا این است که چگونه تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده در مقایسه با انتخاب دیگر کشورها بر اساس روز پس از هر کشور به 100 تایید موارد با توجه به اطلاعات ما تجزیه و تحلیل از دانشگاه جانز هاپکینز coronavirus داشبورد.

توجه داشته باشید که این نمودار با استفاده از ورود به سیستم در مقیاس معنی که محور Y می رود تا در فاصله مساوی بین 100 و 1000 تا و 10000 و به تقلید نرخ نمایی در آن یک سرایت مانند coronavirus گسترش می یابد.

در اینجا است که همان نمودار در یک مقیاس خطی سنتی.

به عنوان از آوریل 3, دانشگاه جانز هاپکینز, داده های پژوهش نشان می دهد که بیش از 3.5 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان حدود 1.2 میلیون از آن در ایالات متحده است. تعداد واقعی موارد است که به احتمال زیاد بسیار بالاتر است. در مورد 248,000 که مردم در سراسر جهان از Covid-19 از جمله نزدیک به 68,000 در ایالات متحده است. نشانه هایی وجود دارد که اجتماعی فاصله اقدامات در آمریکا در حال ساخت یک اثر اما این کشور پیشی, ایران, ایتالیا و چین به بالاترین تعداد موارد تایید شده در جهان است.

همانطور که وال استریت ژورنال گزارش کرده است, چینی, مقامات بهداشتی باید اذعان کرد آنها را شامل نمی شود از 1500 بدون علامت در موارد قبلی خود را ملی برگه اما گفت که چنین مواردی خواهد بود شمارش شروع در تاریخ 1 آوریل. بر اساس گزارش جنوب چین صبح پست چین ممکن است undercounting بدون علامت موارد به درجه و حتی بیشتر. اما به یاد داشته باشید بسیاری از کشورهای' تعداد احتمالا پایین چون افرادی که هیچ و یا علائم خفیف اغلب نمی توانید تست شده است.

مورد شماره در ایالات متحده نیز به مراتب پیشی مکان هایی مانند کره جنوبی و هنگ کنگ و سنگاپور که در آن دولت های بسیج با سرعت بیشتری و برخی هنجارهای فرهنگی (مانند ماسک-پوشیدن) ممکن است کمک کند به گسترش است. (نشانه های اولیه از موج دوم از موارد به نظر می رسد در سنگاپور با این حال; این ترس در میان کارشناسان بهداشت عمومی که نگران جوامع خواهد بود بیش از حد سریع برای بازگشایی شده است.)

ژاپن در مورد اعداد شروع به افزایش کرده با سرعت بیشتری در هفته های اخیر و دولت مورد انتقاد قرار گرفته بیش از به اندازه کافی تست به درستی قضاوت تعدادی از موارد است.

به عنوان امریکا پیاده سازی اقدامات چشمگیر برای کنترل گسترش Covid-19 با مدارس و کسب و کار بسته و به طور کلی اجتماعی فاصله در جریان کشور است که هنوز در تلاش برای درک دامنه کامل از شیوع بیماری به دلیل آهسته شروع به تست. آن را غیر قابل انکار مانع ما پاسخ.

"تست شکست قرار دادن فشار اضافی بر روی ما در حال حاضر به چالش کشیده سلامت سیستم" سینتیا کاکس مدیر پترسون-قیصر سلامت سیستم ردیاب گفت: در ماه مارس است. "ترکیبی از همه این عوامل را ما بدتر از مشابه کشور است."

تست نه تنها مهم است زیرا آن را تشخیص داده و درمان مناسب در صورتی که عفونت آن را نیز برقرار چگونه گسترده یک ویروس در واقع است. کارشناسان می دانید اندازه مشکل آنها می دانند که رای دادن در آن مردم هستند و در بیمارستان بستری شده و یا در حال مرگ است و آنها می توانند حرکات آن را دنبال کنید.

اما ایالات متحده آمریکا با شک و تردید عمل در نورد coronavirus تست در ابتدا با قرار دادن امریکا در پشت آن اقتصادی همسالان در ردیابی شیوع. تولید مشکل با کیت های آزمایش که در ابتدا فرستاده شده در این زمینه و تاخیر در تصویب, تجاری, تست, تنظیم ملت پشت در توقف و یا کند کردن Covid-19.

حتی به عنوان تست ظرفیت ramped تا در ما مه 4 امریکا هنوز عقب جاهای دیگر در جهان سخت ترین ضربه توسط ویروس در سهم جمعیت آن در حال آزمایش است. آمریکا مورد آزمایش قرار گرفته است و به طور قابل توجهی کمتر مردم در هر میلیون نفر از ساکنان ایتالیا به عنوان یک نقطه کانونی در اروپا شیوع و آلمان در نظر گرفته است که یک مدل سریع و گسترده تست.

شده اند وجود دارد حدود 7 میلیون آزمایشات انجام شده در آمریکا برای جمعیت آن از 329 میلیون اما تعداد آزمون سرانه انجام شده متفاوت است تا حد زیادی توسط دولت است.

آمریکا در نهایت شروع به گرفتن به بقیه جهان توسعه یافته در پاسخ به Covid-19. اما به عنوان مورد اعداد و مرگ و میر در ادامه به افزایش ما هنوز در حال یادگیری کامل دامنه بحران است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب