چگونه ماسک کمک هنگ کنگ کنترل coronavirus

شهر نیویورک با جمعیت حدود 8.4 میلیون دلار تا به حال بیش از 28,000 coronavirus مرگ و میر به عنوان از آوریل 18.

توسط NEWSOULS در 30 اردیبهشت 1399

شهر نیویورک با جمعیت حدود 8.4 میلیون دلار تا به حال بیش از 28,000 coronavirus مرگ و میر به عنوان از آوریل 18. در ضمن هنگ کنگ رسما ثبت شده تنها چهار Covid-19 مرگ و میر با وجود داشتن 7.5 میلیون نفر.

یکی از دلایلی که می تواند کمک به توضیح استارک اختلاف: در هنگ کنگ تقریبا هر کس می پوشد یک ماسک صورت ،

اگر هر شهرستان در جهان بود به احتمال زیاد به تجربه بدترین اثرات coronavirus هنگ کنگ می شده اند یک نامزد. منطقه شهری پر جمعیت است و به شدت متکی به بسته بندی عمومی-سیستم های حمل و نقل, و آن را بسیار کمی فضاهای باز. علاوه بر این, یک قطار با سرعت بالا اتصال هنگ کنگ به ووهان, چین, که در آن coronavirus نشات گرفته است.

هنگ کنگ به نظر می رسید محکوم شد.

اما تقریبا به عنوان به زودی به عنوان شیوع اول آغاز شد و در این شهر میلیون ها نفر از ساکنان شروع به پوشیدن ماسک ، یکی از شهروندان گفت: لس آنجلس تایمز که دولت نمی باید به می گویند هر چیزی قبل از 99 درصد از جمعیت آنها قرار داده بودند.

کارشناسان می گویند گسترده ماسک استفاده به نظر می رسد عمده دلیل شاید حتی یکی از اولیه, چرا این شهر نبوده است ویران بیماری است.

"اگر نه برای جهانی پوشش هنگامی که ما از ترک خانه ما هر روز به همراه بهداشت دست, دلار هنگ کنگ خواهد بود مانند ایتالیا چندی پیش" K. Y. یون یک دلار هنگ کنگ میکروبیولوژیست ارائه مشاوره به دولت گفت: وال استریت ژورنال در ماه گذشته.

در یکی از راه های حضور در همه جا از هنگ کنگ ماسک است و نه جالب.

شروع بهار گذشته معترضان را به خیابان های هنگ کنگ در اعتراض به مجموعه ای از قوانین است که به سرزمین اصلی چین است که قرار نیست به کنترل کامل بر این شهر تا 2047 — قدرت بیشتر بیش از هنگ کنگ. برای محافظت از خود از پلیس گاز اشک آور و اجتناب از شهر-دولت همه جا حاضر دوربین های مدار بسته, میلیون ها نفر از معترضان ملبس به ماسک.

در تلاش برای سرکوب جنبش اکتبر گذشته در هنگ کنگ چین-حمایت دولت ممنوع پوشیدن ماسک ، امید است که وادار کردن تظاهرکنندگان برای نشان دادن چهره خود را به ماندن در خانه به جای.

فقط چند ماه بعد coronavirus اتفاق افتاده است.

به عنوان کروناویروس اولین آمار شهرستان, هنگ کنگ, مدیر اجرایی کری لام خرابکاری پاسخ او نه با پوشیدن ماسک در یک کنفرانس مطبوعاتی و در نهایت پوشیدن یک اشتباه ، او همچنین خواسته کارکنان دولت را به پوشیدن ماسک.

توسط مارس کارشناسان بهداشت عمومی در هنگ کنگ خواستار شد دولت نه تنها لغو ماسک ممنوعیت بلکه به حکم پوشیدن ماسک در عمومی به عنوان ابزاری برای مهار coronavirus را گسترش.

اما پس از آن تقریبا همه در حال حاضر با پوشیدن آنها, بان کی مون گم می شود. در واقع این واقعیت است که دولت به نظر می رسید مدافع در برابر ماسک ممکن است کمک به آنها را بیشتر محبوب است. تقریبا در اعتراض ساکنان شروع به پوشیدن ماسک در اعداد بزرگ و کمک به آسیب پذیر ترین جوامع به دست آوردن آنها.

هنگ کنگ متعدد تجارب با بیماری های همه گیر مرگبار نیز نقش داشته است.

این شهر مواجه شده است و قبل از بیماری های همه گیر از جمله 1968 آنفلوآنزا آغاز شد که در هنگ کنگ و کشته شدن حدود 1 میلیون نفر در سراسر جهان است. زمانی که سارس در آمد به دلار هنگ کنگ از سرزمین اصلی چین در سال 2003 ساکنان آن را در زمان به طور جدی و تقریبا همه عینک ماسک. تا حدودی به عنوان یک نتیجه, این شهرستان از دست داده و تنها 300 نفر که در طول بحران.

کارشناسان می گویند که القا حس در میان مردم هنگ کنگ که ماسک حیاتی برای خنثی کردن یک بیماری همه گیر. که حس پرسیده شد که coronavirus رسید. در حال حاضر آنها در همه جا.

"نه با پوشیدن ماسک در هنگ کنگ است مثل پوشیدن شلوار امروزه" الکس لام هنگ کنگ وکیل گفته وال استریت ژورنال در مارس.

عنوان مجله نیز اشاره شد برخی از تاکسی ها و مغازه ها اجازه نمی دهد که مردم در داخل مگر اینکه آنها با پوشیدن ماسک. کسی که راه رفتن در اطراف شهر بدون ماسک در دعوت خشن به نظر می رسد از رهگذران و حتی کلامی کمیته انضباطی به تذکر. حتی سیستم آدرس عمومی در هنگ کنگ مترو می پرسد سواران به پوشیدن ماسک در تمام زمانها.

با وجود هنگ کنگ ماسک ممنوعیت رسمی باقی مانده در محل برخی از دولت مقامات بهداشت در حال حاضر ستایش شهروندان ارگانیک برای قرار دادن پوشش بر روی بدون اینکه گفت: برای انجام این کار است.

چنین ستایش حس می کند به عنوان آخرین تحقیقات نشان می دهد که جهانی نزدیک ماسک-پوشیدن حیاتی برای مبارزه با کروناویروس.

شایان ذکر است که هنگ کنگ نیز اجرا قوی تست ردیابی و جداسازی برنامه علاوه بر تقویت قوانین مسافرت و بسته شدن میله در پایان ماه مارس. کسانی که حرکت می کند, شاید فقط به عنوان بسیار به عنوان ماسک را به کمک نگه داشتن دلار هنگ کنگ coronavirus تلفات کم است.

اما ماسک تحقیقات نشان می دهد هنوز هم بسیار مهم است.

در آوریل محققان دانشگاه هنگ کنگ و دانشگاه مریلند دریافتند که ماسک متوقف شد و افراد بیمار از گسترش Covid-19.

"یک ماسک می تواند به گرفتن مقدار زیادی از ویروس یک فرد بیمار خواهد بود در غیر این صورت تنفس یا سرفه کردن" بن Cowling سر اپیدمیولوژی در دانشگاه هنگ کنگ در دانشکده بهداشت عمومی و همکاری نویسنده این مطالعه گفت: وال استریت ژورنال در زمان. "پوشیدن آنها حداقل فراهم می کند برخی از حفاظت برای دیگران."

در مارس 13, Vox را متی Yglesias همچنین اشاره کرد که در ماه آوریل محققان در دانشگاه هنگ کنگ و در اروپا محاسبه شده است که اگر 80 درصد از جمعیت را می توان متقاعد به همین ماسک سطح انتقال خواهد بود برش به یک دوازدهم از آنچه شما می خواهم در یک ماسک-کمتر جامعه است. این مطالعه هنوز به کارشناسی.

روز یکشنبه تیم دیگری از دانشگاه هنگ کنگ مشخص است که فواید استفاده از ماسک صورت بود. با استفاده از 52 همستر در قفس تیم دریافتند که بدون تماس و انتقال کاهش حدود 75 درصد زمانی که ماسک حاضر بودند. "یافته های ضمنی به جهان و عمومی است که اثر ماسک-پوشیدن در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس بزرگ است" دکتر یون Kwok-yung به خبرنگاران گفت:.

آن را به نظر می رسد پس از آن که ماسک یکی از دلایل بالا چرا coronavirus وضعیت در هنگ کنگ نیست خیلی دیره. یکی از شگفتی که آیا افزایش تعداد موارد و مرگ و میر در ایالات متحده خواهد بود پایین تر اگر آمریکایی ها به طور مشابه اتخاذ چنین گسترده ماسک-پوشیدن عادات.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن