یک ویدئو نشان می دهد, سیاه, ترانس, سکس با زن ضرب و شتم ده ها تن از مردان

سیاه ترانس زن از مینیاپولیس, مینه سوتا بود به طرز وحشیانه ای مورد حمله توسط یک گروه از مردان دوشنبه با توجه به

توسط NEWSOULS در 15 خرداد 1399

سیاه ترانس زن از مینیاپولیس, مینه سوتا بود به طرز وحشیانه ای مورد حمله توسط یک گروه از مردان دوشنبه با توجه به گردش در رسانه های اجتماعی این هفته است.

این تصویری که ما انتخاب کرده ایم نه به پست و یا لینک به دلیل گرافیک طبیعت را نشان می دهد یک گروه از 20 تا 30 cisgender مردان هدف قرار دادن یک زن Iyanna دیور خارج از فروشگاه در حالی که تماس او یک ضد همجنس لکه دار کردن. دیور شد در نهایت قادر به فرار از پشت پیشخوان فروشگاه و از طریق پشت ساختمان با توجه به تصویری که تماشاگران (و احتمالا کارکنان) ایستاده بود بین او و حمله است.

اطلاعات بیشتر در مورد حمله به Dior نیست کاملا روشن است و ما به روز رسانی خواهد شد این داستان به ما یاد اما با توجه به صدای جیر جیر با تصویری که رفت ویروسی درگیری گزارش رخ داده است در مدت کوتاهی پس از "بندر فندر."

دیور بعد از آن نوشته شده یک ویدیو را در Facebook صفحه گفت که او خوب بود و که او دچار تورم و کبودی و همچنین جراحات جزئی به پیشانی و دندان است. او در پاسخ به یک Facebook پیام به دنبال کسب اطلاعات بیشتر.

چند با مشخصات بالا, سیاه, ترانس زنان ابراز همبستگی با دیور در روز سه شنبه. Nilan تهیه کننده اجرایی از FX نمایش مطرحتوییتی یک موضوع در مورد این حادثه در حالی که به اشتراک گذاری منابع برای حمایت از دیور و دیگر سیاه, ترانس زنان است.

نویسنده و سردبیر و فعال Raquel ویلیس به یاد مردمی که سیاه, ترانس مردم باید گنجانده شود در هر Black Lives Matter دفاع.

بازیگر Amiyah اسکات مشابه ابراز انزجار نسبت به خشونت علیه دیور با اشاره به زمان درگیری زمانی که خشونت علیه مردم سیاه و سفید است بنابراین در مقابل ذهن در حال حاضر. "سیاه ترانس زندگی می کند توجه بیش از حد" او هنوز توییتی.

حمله دیور است که فقط در آخرین حادثه یک بیماری همه گیر در خشونت علیه سیاه, ترانس مردم به خصوص زنان است. چند تا از تظاهرات اخیر علیه خشونت پلیس ذکر کرده اند مرگ تونی McDade یک ترانس مرد از تالاهاسی فلوریدا که کشته شد توسط پلیس در یک بن بست و پس از او مظنون چاقو به چند نفر در یک مجتمع آپارتمانی در پارکینگ.

اما ضرب و شتم دیور و پلیس قتل McDade در حال یادآور نامتناسب خشونت توسط black trans مردم است.

حداقل 26 فراجنسیتی یا جنسیت-nonconforming نفر در خشونت, کشته در سال گذشته است. از کسانی که 91 درصد, سیاه, ترانس زنان است. با توجه به 2015 آمریکا نما نظرسنجی 46 درصد از تمام ترانس مردم گزارش تجربه لفظی به دلیل هویت جنسیتی در سال گذشته با نزدیک به 1 در 10 جسمی حمله بیش از خود هویت جنسیتی. پنجاه و سه درصد از سیاه ترانس پاسخ دهندگان به تجاوز جنسی در طول عمر خود و 13 درصد تجاوز جنسی در سال گذشته است.

دلیل trans زنان از رنگ به خصوص مستعد ابتلا به خشونت شامل یک مجتمع در تقاطع خود ترانس هویت و نژاد و همچنین فقر overpolicing و مسکن.

دیور حادثه نشان می دهد این سیستم پیچیده ای از خشونت است. او مورد ضرب و شتم در حالی که او در حمله و تماشاچیان او را به نام یک ضد همجنس لکه دار کردن هر دو misgendering او و حمله به او را درک عجیب و غریب هویت.

یک حادثه مشابه گذشته اتفاق افتاد مارس در دالاس زمانی که 22 ساله Muhlaysia بوکر شد و مورد ضرب و شتم توسط یک مرد پس از اینکه در یک جزئی تصادف پیش از آن در روز. مانند دیور حمله جمعیت تماشاچیان تشویق بوکر را ضرب و شتم. پلیس دستگیر 29 ساله ادوارد توماس در ارتباط با حمله.

پنج هفته بعد بوکر شد و می شود. 34-سال-پیرمرد Kendrell Lyles دستگیر شد در ارتباط با بوکر را کشته و در ماه ژوئن گذشته.

در دادگاه در اکتبر توماس وکیل حاضر به استفاده از او/او ضمایر برای بوکر چرا که او احساس می کرد که ممکن است تعصب ناعادلانه داوران در برابر مشتری است. "خواندن ، چه جنسی می گویند ؟ " یکی دیگر از توماس وکلای دفاع گفت: زمانی که قاضی توصیف بوکر به عنوان یک زن.

حمله بوکر او قتل و پس از آن در جنگ در دادگاه نشان می دهد که چقدر دشوار می توان آن را به صورت سیاه و سفید ترانس زنان برای در امان ماندن و پیدا کردن عدالت در نظام حقوقی زمانی که آنها در حال حمله در خیابان. و این بی عدالتی است که ریشه در تبعیض مدون تجربه شده توسط سیاه و سفید ترانس مردم است.

عدم اشتغال و مسکن حمایت در سراسر کشور منجر به ناامنی مالی برای این زنان است. به عنوان یک نتیجه, transgender کارگران هستند بیشتر احتمال دارد به بیکار در مقابل خود cisgender همتایان و 34 درصد از زنان ترانس چهره مسکن ناامنی در مقایسه با فقط 9 درصد از nonblack ترانس مردم است. با شدت هزینه های بالا برای انتقال مربوط به اعمال جراحی بسیاری از ترانس زنان در نهایت تبدیل به کار جنسی به منظور زنده ماندن.

کارگران جنسی به خصوص ترانس کارگران جنسی از رنگ چهره نامتناسب در معرض خطر خشونت و از جمله قتل است. ارتباط نزدیک بین لباس زنان و کارگران جنسی اغلب باعث می شود تعامل با پلیس مشکل یا آشکار خطرناک است.

در سال گذشته یک افسر NYPD شهادت در رسوب است که او را به رانندگی کردن در خیابان به دنبال زنان با آدم سیب برای جلوگیری از ظن درخواست. تحت قانون در نیویورک و بسیاری از کشورهای دیگر کشف از کاندوم در یک کیف پول است که شواهد و مدارک کافی برای دستگیری یک ترانس زن در فحشا اتهامات عنوان شده علیه. سیاه ترانس فعال در آریزونا بود infamously دستگیر شده در این مد در سال 2014 در حالی که یکی دیگر از سیاه ترانس زن سفر از طریق آیووا دستگیر شد و پس از کارکنان هتل به نام پلیس مشکوک است که او یک کارگر جنسی.

تعجبی ندارد که 21 درصد از سیاه ترانس زنان به صورت حبس حداقل یک بار در طول عمر خود با توجه به ملی LGBTQ نیروی کار به طور قابل توجهی بالاتر از جمعیت عمومی.

به عنوان ملت مبارزات بیش خشونت علیه سیاه, بدن, توجه, باید پرداخت شود به خشونت روزمره با آن مواجه هستند, سیاه, ترانس مردم به خصوص زنان ترانس بیش از حد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن