چگونه فعالان کالج در تلاش برای برنده شدن رای جوانان از راه دور

همه گیر کروناویروس هزاران کالج و دانشگاه در سراسر آمریکا را مصراع کرده و چالش های جدیدی را برای رای دهندگان جو

توسط NEWSOULS در 11 شهریور 1399

همه گیر کروناویروس هزاران کالج و دانشگاه در سراسر آمریکا را مصراع کرده و چالش های جدیدی را برای رای دهندگان جوان هم در ثبت نام برای رای دادن و هم در دسترسی به محل های رای گیری ایجاد کرده است. در پاسخ، فعالان دانشجویی در حال کار برای به کارگیری استراتژی های جدید برای enfranchising رای دهندگان برای اولین بار - و اطمینان از آنها در واقع رای دادن.

پیدا کردن راه هایی برای افزایش رای جوانان از دیرباز یک چالش بوده است. بر اساس داده های مطالعه تطبیقی سیستم های انتخاباتی، آمریکا یکی از پایین ترین نرخ مشارکت رای دهندگان جوانان در جهان را دارد که رای دهندگان ۶۰ و بیش از نزدیک به سه برابر احتمال دارد که به عنوان ۱۸ تا ۲۹ ساله رای بدهند. اما یک مطالعه جدید از بنیاد نایت نشان می دهد مشارکت جوانان ممکن است بالاتر در سال 2020 -- این بنیاد در بر داشت بیش از 70 درصد از دانشجویان کالج برنامه ریزی برای رای دادن در ماه نوامبر.

در سراسر ایالات متحده، فعالان حق رای امیدوارند که اطمینان حاصل کنند که این طرح ها به واقعیت تبدیل می شوند، و موانعی که منجر به پایین بودن تعداد رای گیری در گذشته شده است - به عنوان مثال، سردرگمی در مورد چگونگی ثبت نام برای رای دادن - مشارکت در سال جاری را افسرده نمی کند. به طور سنتی، کالج ها و دانشگاه ها راه های مفیدی برای آموزش و توانمندسازی رای دهندگان بوده اند، اما با بسیاری از موسسات ارائه آموزش پاییز از راه دور، که در سال جاری چنین نخواهد بود.

رئیس پن دموکرات ها و بالا رفتن اوون ووتسیناس-کلوزه ارشد دانشگاه پنسیلوانیا می گوید: «از بسیاری جهات به طور کامل تغییر کرده است که دیگر نمی توانیم بوم بزنیم، نمی توانیم به درها بزنیم، تقریبا ً هر کاری که قرار است انجام دهیم مجازی است.» "ما باید راهی برای رسیدن به مردم پیدا کنیم اگر همه در داخل خانه هستند."

به منظور رسیدن به دانشجویان همکار خود ، Voutsinas - کلوزه و دیگر فعالان دانشجویی امیدوارند که به آموزش همسالان خود را متفاوت در سال جاری ، اهرم فن آوری و شبکه های خود را برای اطمینان از دانشجویان کالج هنوز هم دسترسی به نظر سنجی -- حتی اگر آنها فیزیکی در محوطه دانشگاه نیست.

از بانکداری تلفنی گرفته تا طراحی راهنما هایی که چگونگی ثبت نام برای برگه های رای غایب را توصیف می کنند، برگزارکنندگان پردیس هر کاری از دستشان بر می آید انجام می دهند تا همسالان خود را در ماه نوامبر امسال به رای بدهند. و با وجود همه گیر، بسیاری از آنها نسبت به مشارکت رای دهندگان خوشبین باقی می مانند.

پن رهبری رای اوا گونزالس را بر عهده دارد، می گوید: «یک چیزی که امید زیادی به من می دهد این است که ما شاهد قیام واقعی فعالان دانشجویی و رهبری دانشجویی در نوع تعامل سیاسی و مدنی منطقه با توجه به قتل جورج فلوید و نوعی این حساب با بی عدالتی نژادی در آمریکا بوده ایم.» "من فکر می کنم ما قطعا دیده ایم بسیاری از مردم مایل به نامزدی بیشتر، و، می دانید، بدیهی است که رای دادن بخشی از آن است."

با مدرسه خود را در حال حاضر به طور کامل از راه دور، گونزالس و تیم او شده اند با استفاده از یک روش آنها به نام معکوس درب زدن به دانش آموزان دانشگاه پنسیلوانیا همکار خود را ثبت نام -- و هیجان زده -- رای دادن. این تکنیک از طریق شبکه های اهرمی کار می کند: آنها با رهبران دانشجویی در محوطه دانشگاه تماس می گیرد، اطلاعاتی در مورد انتخابات آینده در اختیار آنها قرار می دهد، و آنها را تشویق می کند که آن را به گروه های مربوطه خود منتقل کنند.

در حالی که اینترنت ساخته شده است این نوع از دسترسی رای دهندگان از راه دور ممکن است برای سال، دیگر فعالان دانشجویی توجه داشته باشید محدودیت هایی برای سازماندهی دیجیتال وجود دارد - به خصوص هنگامی که بدن دانش آموزان در سراسر ایالات متعدد گسترش یافته است، هر یک با قوانین رای گیری خود را. و این باعث شده است که برخی از فعالان با تکیه بر برگه های رای غایب فرستاده شده به مقامات انتخابات در ایالت های خانگی مدارس خود به دلیل تلاش برای ثبت نام دانش آموزان در حوزه های قضایی خانه خود ترویج کنند.

ریک هارت - یک جوان کالج مورهاوس که در مبارزات انتخاباتی جو بایدن نامزد دانشجویی و نامزد دموکرات خود فعال است، و فصل مدرسه اش از شبکه اقدام ملی را رهبری می کند، یک سازمان حقوق مدنی که توسط برگرد آل شارپتون تأسیس شده است- گفت که او و دیگر فعالان محوطه دانشگاه از برگه های رای پستی طرفداری می کنند، با توجه به اینکه کلاس های مورهاوس در پاییز امسال کاملاً از راه دور هستند.

هارت با اشاره به مخالفت اعلام شده رئیس جمهور دونالد ترامپ با رای گیری پستی و تلاش های جورجیا گوف برایان کمپ برای تصویب لایحه ممنوعیت درخواست های رای گیری پستی گفت: «ما باید به ارسال برگه های رای خود به گرجستان تکیه کنیم و چیزی که مرا نگران می کند این است که شما فرماندار گرجستان [و] رئیس جمهور آمریکا را خواهید داشت که هر کاری در قدرت خود برای جلوگیری از این اتفاق انجام خواهد داد.»

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net