چگونه بایدن برنده

هفته گذشته جو بایدن برگزار شد 45 دقیقه تماس با گروه کوچکی از خبرنگاران از جمله خودم. موضوع اصلی گفتگو بود باید

توسط NEWSOULS در 30 تیر 1399

هفته گذشته جو بایدن برگزار شد 45 دقیقه تماس با گروه کوچکی از خبرنگاران از جمله خودم. موضوع اصلی گفتگو بود بایدن جدید طرح ساخت بهتر: a new post-Covid چارچوب برای طرح های پیشنهادی خود را برای ایجاد انرژی پاک زیرساخت احیای آمریکایی تولید را مراقبت کار پرداخت برای کسانی که آن را انجام دهد و مقرون به صرفه برای کسانی که به آن نیاز دارید و آدرس نژادی و نابرابری.

سوال من ساده بود. دموکرات ها نمی باید یک مسیر به 60 کرسی در مجلس سنا. پس چگونه خواهد بایدن در حفظ و دستور کار خود را از مرگ در دست filibuster? خواهد او حمایت filibuster اصلاح و یا حذف ؟ بایدن را پاسخ مبارزات انتخاباتی خود در مینیاتور منعکس کننده هر دو غرایز را ساخته اند که او را موفق و احتیاط است که نا امید بسیاری در سمت چپ.

"من فکر می کنم آن را به بستگی دارد که چه غوغایی دیگر آنها" — به معنی خواهان — "تبدیل شده و اگر تبدیل شدن آنها که در راه" او پاسخ داد. "من پشتیبانی نمی شود حذف filibuster به دلیل آن بوده است و اغلب برای حفاظت از حقوق من در مورد مراقبت به عنوان راه دیگری در اطراف. اما شما در حال رفتن به به نگاهی به آن."

که پاسخ آن منعکس واقعی تغییر در بایدن را لفاظی در این موضوع ساخته شده برخی از سرفصل. اما آن را نیست پایان بایدن استدلال. "من به شما چیزی می گویند ظالمانه" او ادامه داد. "من فکر می کنم من باید خیلی خوب رکورد کشیدن هم دموکرات ها و جمهوری خواهان." او در ادامه گفت که بسیاری از جمهوری خواهان مجلس سنا را احساس می کنم "کمی آزاد" با مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست و ممکن است آماده به کار با دموکرات ها در مورد مسائل مانند زیرساخت های نژادی و نابرابری.

"در زندگی حرفه ای من من هرگز انتظار می رود خارجی رهبر یا یکی از اعضای کنگره به نظر می رسد در دوم-نسخه پروفیل در شجاعتمی شود." "اما من نسبتا خوب درک محدودیت برای یک سناتور یا رهبر و کمک به آنها حرکت در اطراف به آنچه آنها می خواهند به انجام از آنچه که آنها با داشتن مشکل سیاسی انجام می دهند. من موفق بوده است در کمک به من جمهوری خواه دوستان پیدا کردن دلایل منطقی برای کمک به من چه من و هل دادن است."

جمع به این استدلال این است که بایدن از نظر حزب جمهوری خواه: او آن را می بیند نه به عنوان یک یکپارچه اما به عنوان یک ائتلاف. برخی از اعضای آن ائتلاف عشق مغلوب ساختن پیشی جستن و غمگین خود را شکست. آنها در حال رفتن به محل کار با بایدن و او انتظار ندارد به کار با آنها. اما برخی از جمهوری خواهان مجلس سنا را دوست ندارم تهمت حسرت آنچه حزب خود تبدیل شده و به دنبال رستگاری است. آنچه که نیاز است یک دموکرات آنها کار می کنند با یک دموکرات که نمی میگیرد رای دهندگان خود را و نمی خواهد خود را مالش بینی خود را از دست دادن. آنچه آنها نیاز دارند بایدن فکر می کند که بایدن.

اما این فقط در بایدن نظریه حاکم است. آن را نیز نظریه خود را از مبارزات انتخاباتی.

پس از سال 2016 انتخابات پاچه زخمی دموکرات ها در حل و فصل یک تشخیص است. مغلوب ساختن پیشی جستن همه شیدایی تعصب و هرج و مرج شده و عصبانی آمریکایی ها چیزی را به رای دادن. برای متوقف کردن او دموکرات ها نیاز به مطابقت با نیروی ضد نیروی قطبش با بسیج. آنها نیاز به نشان می دهد به همان اندازه خشم حد پوپولیسم به همان اندازه مخرب توپ انرژی به عنوان او.

بایدن در حال اجرا است و در حال حاضر برنده — با هجوم که تشخیص است. او اجرای یک مراقب آرام کمپین کمتر متمرکز بر هیجان خود را پارتیزان از انکار تهمت boogeyman او نیاز به reenergize پایگاه خود را. این کمپین که بسیار لیبرال فعالان و صاحب نظران به دلیل آن را بارها و بارها به طور معمول آنها را انکار می کند و هیجان و برخورد است که ساختار سیاست مدرن. آن را نیز به همین دلیل از یک کمپین است که خسته کننده مغلوب ساختن پیشی جستن و فاکس نیوز, به همین دلیل است که آنها در حفظ و تلاش برای اجرا در برابر Bernie Sanders, اسکندریه Ocasio-کورتز و Ilhan عمر به جای.

برای بایدن این قسمت استراتژی, بخش شخصیت است. "شما نباید دست کم گرفتن این واقعیت است که مبارزات تمایل به منعکس کننده نامزد می گوید:" آنیتا دان دیگر ارشد بایدن مشاور. "جو بایدن هرگز پلاریزه شکل است. او صرف کار خود را در تلاش برای گرد هم آوردن مردم. در طول دموکراتیک اولیه فصل زمانی که بسیاری از استدلال کرد که آنچه در حزب مورد نیاز بود که جنگجو که می ایستاد به جمهوری خواهان بدون توجه به آنچه بایدن به طور مداوم صحبت به اهمیت تلاش برای کار با طرف دیگر برای انجام کارها. مورد حمله قرار گرفت و به صورت بی ریایی و در گذشته زندگی می کنند. اما این چیزی است که او معتقد است."

بایدن سعی کنید برای برنده شدن در توییتر با وحشیانه سوختگی و یا تسلط بر اخبار چرخه با اظهارات بحث برانگیز (هر چند او گاهی اوقات می کند تا با gaffes). او به طور گسترده ای را دوست داشت اما او به طور قابل توجهی کمتر منفور تر از مغلوب ساختن پیشی جستن. دانشمند علوم سیاسی مایکل Tesler اشاره می کند که شما می توانید فاصله و حتی میان دو نامزد هواداران: 80 درصد از بایدن حامیان بسیار نامطلوب از نظر مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که تنها 53 درصد از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان بسیار نامطلوب از نظر بایدن.

آنچه قابل توجه است این است که چگونه به خوبی آن را به نظر می رسد به کار. همانطور که من نوشتن این, بایدن که پیش رو بیش از 9 امتیاز در megyn kelly ملی رای گیری متوسط است. این اقتصاددان, انتخابات, پیش بینی مدل به او می دهد 92 درصد احتمال برنده شدن در کالج انتخاباتی است. او در رای گیری به طور متوسط از فلوریدا و اوهایو و پنسیلوانیا ویسکانسین و میشیگان و آریزونا و جنوب. Carolina. او را گردن-و-گردن با مغلوب ساختن پیشی جستن در تگزاس است. تگزاس! همانطور که نیویورک تایمز را Nate Cohn, یادداشت ها, حتی اگر پای صندوقهای رای ثابت کند که در سال 2020 به عنوان آنها در سال 2016 این اعداد هنوز پیش بینی بزرگ بایدن پیروزی.

کلید بایدن موفقیت ساده است: او برش به مغلوب ساختن پیشی جستن ائتلاف عقب تر سفیدتر رای دهندگان دموکرات از دست رفته در سال 2016. این بایدن کمپین بینش است که بسیج است که اغلب در سمت تلنگر از قطبش: زمانی که فعالان حزب به شدت تقسیم ایدئولوژی و جمعیت شناسی چه هیجان را در کنار خود خواهد بود چیزی که بسیار است که unnerves طرف دیگر. مطالعات خانه انتخابات نشان می دهد این پویا در عمل: ایدئولوژیک شدید نامزدها انجام بدتر از میانه چرا که آنها به رانندگی تا مشارکت مردم در طرف دیگر.

بایدن نظریه سستی تهمت رای دهندگان همان است که نظریه خود را از سستی سناتور جمهوریخواه: او فکر می کند آنها می خواهند برای رای دادن با او اما نیاز به کمک گرفتن بیش سیاسی خود را قطع یو پی اس در مورد رای گیری برای حزب دموکرات. و بنابراین او در تلاش است به آنها که به کمک. او ستایش قدیمی حزب جمهوریخواه حاضر به انتخاب یک طرف در سیاست آمریکا' داغترین دعوا. بایدن مقاومت کرده است خواستار لغو بیمه خصوصی, ممنوعیت fracking جرم زدایی مهاجرت و پال خواستار قطع بودجه دولت ، آن را مقرون به او شور و شوق در سمت چپ, اما آن را رد کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن روشن فویل او نیاز دارد. که سمت چپ تهمت اشتباه رقت انگیز اصرار بایدن دارای مواضع بایدن ندارد و واقعیت-بررسی زندگی می کنند ،

بایدن درمان تهمت رای دهندگان به عنوان یک یکپارچه اما به عنوان یک ائتلاف یک ائتلاف است که می تواند شکسته شود.

اخیر پیو نظرسنجی خواسته تهمت و بایدن رای دهندگان در مورد انگیزه خود را انتخاب: آنها رای دادن به نامزد خود و یا در برابر دیگر است ؟ هفتاد و شش درصد از مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان گفت: آنها در رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن; 24 درصد گفت: آنها رای گیری در برابر بایدن. در میان بایدن رای دهندگان آن معکوس شد: شصت و هفت درصد گفت: آنها رای مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که تنها 33 درصد گفت: آنها در رای گیری برای بایدن.

در اوایل ماه ژوئیه براد Parscale تهمت سپس-مدیر کمپین تلاش برای چرخش این پویا به مغلوب ساختن پیشی جستن مزیت: "وقتی که می آید به مهم ترین عامل شور و شوق رئیس جمهور تهمت مسلط," او نوشت. "شور و شوق بی سابقه ای در پشت رئیس جمهور انتخاب مجدد تلاش می ایستد در تضاد کامل با تخت تقریبا وجود ندارد شور و شوق برای بایدن." دو هفته بعد Parscale اخراج شد.

عجیب و غریب آن را به عنوان است که می گویند سطح پایین از شور و شوق برای بایدن است که حداقل بخشی از انتخاب بایدن کمپین ساخته شده است. و شاید آنها را ساخته اند یک حق است. مطالعات سیاسی قطبش بیش از چند دهه گذشته تا حد زیادی همگرا در پیدا کردن همان: افزایش قطبش نیست رانده شده توسط یک دلبستگی عمیق تر به حزب و یا سیاستمداران حمایت می کنیم اما افزایش ترس و نفرت از حزب و سیاستمداران ما مخالفت می کنند.

به همین دلیل بلیط-تقسیم در حال کاهش است و حتی به عنوان رای دهندگان بیشتر از همیشه خود را شناسایی به عنوان مستقل. کسانی که مستقل نیست واقعا مستقل — مطالعات نشان می دهد آنها با ثبات تر است که در آن حزب رای آنها برای از حتی خود شناسایی و هولوکاست یک نسل پیش. آنها مستقل زیرا آنها نمی مانند حزب آنها رای کافی برای شناسایی آن. آنها در محل برگزار شد با ترس از طرف دیگر برنده شدن در قدرت است.

بایدن توانایی خنثی کردن منفی قطبش است که ظالمانه در هم تنیده با هویت خود را. بایدن یک, مسن, مرد سفید پوست از ایالت پنسیلوانیا که به او کمک می کند با همسر سفیدتر رای دهندگان که پایه مغلوب ساختن پیشی جستن. و او آن را می داند. در نظر هر دو افسرده و درست بایدن گفت: "من فکر می کنم بسیاری از تبعیض جنسی در راه آنها رفت و پس از هیلاری. من فکر می کنم آن را ناعادلانه بود. خیلی افتضاح از آن است. که نمی خوای اتفاق می افتد با من."

Hillary Clinton Joins Presidential Candidate Joe Biden’s Livestreamed Town Hall
جو بایدن و هیلاری کلینتون در یک شهر مجازی سالن در آوریل 28 سال 2020 است.
PBS اخبار ساعت از طریق گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد به سیاست و کشنده سوء مدیریت از coronavirus همه گیر داده نیز بایدن یک مزیت در بخش خنثی سازی تهمت توانایی منحرف کردن کشور با دشمنی و اب اورد و در بخشی با تضمین دموکرات بسیج به رای در برابر تهمت بدون توجه به آنچه بایدن می کند. بایدن می تواند پایگاه بسیج تا حدودی برای اعطا به دلیل تهمت را انجام بسیاری از کار برای او. "تهمت بزرگ در انرژی پایه خود را" دانشمند علوم سیاسی می گوید آلن Abramowitz. "اما او به همان اندازه خوب و یا حتی بهتر است در فعال کردن پایه دموکرات."

این بدان معنا نیست که بایدن در نظر گرفتن پایگاه بسیج به طور کامل برای اعطا. اما او انجام آن را از طریق بیمار کار coalitional سیاست نه از طریق مکان های پلاریزه می ایستد نمادین مسائل. 100 به همراه صفحه ساندرز-بایدن نیروی کار توصیه منتقل ماده بایدن در دستور کار به طور قابل توجهی به سمت چپ بدون بستن بایدن به هر یک از میله رعد و برق مسائلی که تحریک و تشجیع کردن کابل, اخبار جنگ است.

"در مسائل بزرگ — چیزهای رای دهندگان متوجه خواهد شد — او نمی خواهید به دیده می شود به خصوص پلاریزه یا تفرقه می گوید:" دانشمند علوم سیاسی ست Masket که تکمیل یک کتاب در درس دموکرات های آموخته شده از سال 2016. "اما در حالی که به طور متوسط شما رای دهندگان نمی خواهد توجه زیادی به ویژگی های سیاست امتیازات آنها به نوبه خود به یک مقدار زیادی از معنای پشت سر آنها و فعالان دموکراتیک شما می خواهید کار را برای مبارزات انتخاباتی خود را و نیروی انسانی سازمان خود را متوجه آنها است."

همه این داده بایدن این فرصت را به اجرا مبارزات انتخاباتی او را با راحت ترین و مناسب ترین را به اجرا. یک کمپین است که بیشتر در مورد دادن افرادی که موافق نیستم با او در همه چیز اجازه رای دادن برای او به جای یک کمپین در مورد بسیج خود را پایه. این کار ممکن است در هر سال برابر هر حریف اما این کار در این سال در برابر این یکی.

تشکر. استفانی مورفی (D-FL) نشان دهنده یکی از معدود کاملا حتی کنگره مناطق در کشور: فلوریدا هفتم که در آن جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور مساوی همسان و جایی که مورفی در زمان صندلی از جمهوری خواهان در سال 2016. این نوع از منطقه دموکرات ها نیاز دارید را به نفع خود اگر آنها می خواهند به بازگشت به فلوریدا. و زمانی که مورفی ساعت بایدن او به من می گوید که او می بیند یک نامزد که می داند که چگونه برای برنده شدن در مناطق مانند او.

"من برنده در سال 2016 برگزار شد و این منطقه در سال 2018 حال کسی که در کنگره نیست که در کابل خبر داشتن تا به حال سر من منفجر تمام وقت," او می گوید. "و من فکر می کنم جو بایدن می داند که. یک دست ثابت است قدردانی و ارزش در برابر هرج و مرج از چند سال گذشته است."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن