چگونه "لغو یخ" را کمک کرد طرفدار الغای برده داری ایده ها به جریان اصلی

قبل از اینکه هزاران نفر از مردم به خیابان ها ریختند و خواستار لغو پلیس "لغو یخ" بود پاره ای از فعالان معترض مغ

توسط NEWSOULS در 20 تیر 1399

قبل از اینکه هزاران نفر از مردم به خیابان ها ریختند و خواستار لغو پلیس "لغو یخ" بود پاره ای از فعالان معترض مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاست های مهاجرتی.

دموکرات ها در بحث مرحله خواسته شد در مورد جنبش برای لغو این آژانس همچنین به عنوان شناخته شده ما مهاجرت و گمرک. دو نامزد ساخته شده برچیدن این سازمان بخشی از پلت فرم خود را و کسانی که هنوز در آغوش تماس برای تهاجمی تر اصلاحات. این جنبش تحت فشار قرار دادند و ایده های در مورد لغو بیشتر به جریان اصلی تغییر مکالمه در اطراف عدالت کیفری اصلاحات.

فعالان برای پلیس لغو دیدن این دو جنبش به هم تنیده شده و آن را می گویند نیست یک تصادف است که هر دو افزایش یافته است به شهرت در سال های اخیر است.

"فعال جوامع است که درگیر درگیر شدن مردم با این ایده که ما باید پال خواستار قطع بودجه دولت با پلیس و یا لغو پلیس و یا لغو یخ بسیاری از لقاح متقابل" گفت: César کواوهتمک گارسیا هرناندز یک استاد حقوق در دانشگاه دنور است. "این فعالان که اغلب مردم از رنگ در جوامع که در آن اجرای قانون عوامل از انواع مختلف یک اثر مضر بر روی آنها و مردم در اطراف آنها. برای بسیاری از مردم شده اند که انجام این کار برای سال های بسیاری از آنها مشاهده پلیس و یخ به کار دست در دست."

جنبش برای لغو یخ و پلیس انباشته اند و از حمایت قابل توجهی. در ماه اوت سال 2018 حدود یک چهارم از دموکرات ها پشتیبانی تماس به از بین بردن این سازمان و بیش از نیمی آمده بود برای مشاهده این سازمان در منفی. به طور مشابه, نظرسنجی های انجام شده در پی تظاهرات اخیر نشان داده اند که تقریبا 15 درصد افزایش حمایت برای کاهش به اجرای قانون بودجه است.

این امر می تواند به اشتباه می گویند که جنبش' پیام تا به حال هیچ تاثیر گارسیا هرناندز گفت. "مفهوم لغو یخ تبدیل به یک ارزش در نظر گرفتن یک بخش بسیار گسترده تر از جامعه" او گفت:. "شده است وجود دارد یک تغییر است."

بسیاری از سازمان ها و جنبش های خواستار لغو یخ هستند همان کسانی که کار کرده اند برای لغو پلیس; آنها هر دو حرکت به عنوان بخشی از هدف خود را برای از بین بردن سرکوبگر اجرای قانون است.

توسط این فعالان' تعریف یخ است که بیش از 20 ، 000 نمایندگی در سراسر کشور در عمل به عنوان یک نیروی پلیس که اهداف و جرم غیر سفید جوامع است.

"من نمی افتراق بین بردن پلیس و لغو یخ گفت:" مونیکا Mohapatra یکی از نویسندگان "#8toAbolition" یک پلت فرم برای پلیس لغو شده است. او ذکر شده یخ همراه با کلانترها بزرگراه گشت پردیس, پلیس, مدرسه, نگهبانان ایمنی اصلاحات افسران و افسران نظامی که در میان اشکال از اجرای قانون است که گروه نمایش به عنوان سمی است.

تماس برای لغو پلیس مطلع هستند توسط کار گروههای حقوق سازمان که مخالف بازداشت و خانواده جداسازی و به دنبال قاب را به "حفظ مرز" به عنوان یک محصول آمریکا امپریالیسم Mohapatra اضافه شده است.

پلیس به مدت طولانی مشغول به کار در همکاری با یخ به بازداشت مهاجران منجر به بازداشت و ممکن است اخراج. در اخیر Black Lives Matter تظاهرات در شیکاگو و نیویورک شهرستان, یخ, عوامل کار در کنار پلیس به معترضان به بازداشت حتی اگر آن را ممنوع تحت آژانس دستورالعمل.

یخ می توانید با ارسال درخواست کتبی به محلی در یک زندان یا اجرای قانون دیگر نهاد درخواست افسران به ادامه بازداشت مهاجران برای اضافی 48 ساعت فراتر از زمانی که آنها در غیر این صورت منتشر می شود به طوری که این سازمان می تواند آنها را بازداشت و شروع رسیدگی به اخراج از کشور. یخ نمی نیاز به تایید دادگاه به موضوع این درخواست آن می توانید انجام دهید به طوری که حتی اگر یک مهاجر نیست رو هر گونه انتظار و اتهامات و بدون علت احتمالی که آنها مرتکب شده اند هر گونه تخلف.

یخ دسترسی به تعدادی از پایگاه داده های فدرال است که به کمک آن شناسایی مهاجران به اخراج, از جمله کسانی که از این گروه از وسایل نقلیه موتور و ملی جرم و جنایت مرکز اطلاعات. اما پلیس همچنین می توانید غیررسمی به اشتراک گذاری اطلاعات با یخ به اطلاع آنها از کسی که در زندان خود را که آنها مشکوک ممکن است متعهد مهاجرت نقض.

برای بسیاری از مهاجران غیر مجاز آینده در تماس با پلیس برای یک جرم به عنوان جزئی به عنوان نقض ترافیک می تواند در تبعید. طرفداران بنابراین درک اهمیت پلیس اصلاحات در سطح محلی است.

این همکاری بین دو سازمان است که چرا برخی از ایالات و شهرستانها به تصویب رسید "محراب" سیاست انسداد اجرای قانون محلی از مطابق با درخواست بازداشت و یا به اشتراک گذاری اطلاعات. دیوان عالی کشور به تازگی در سمت چپ در محل کالیفرنیا قانون است که مانع ترین دولت های محلی و مقامات مجری قانون از ارائه بازداشت شدگان' تاریخ انتشار و یا آدرس منزل به یخ مگر اینکه آن را در حال حاضر اطلاعات عمومی. که قانون نیز محروم مهاجران که به اعدام محکوم نشده است از جرم از انتقال به اداره مهاجرت بازداشت وجود ندارد و حکم دادگاه با برخی از استثنا.

اما کسانی که پناهگاه سیاست نمی تواند به طور کامل سپر مهاجران از یخ را می رسد و کشورهای دیگر گرفته اند مخالف رویه تشویق همکاری بین پلیس و یخ مانند با آریزونا SB 1070. که قانون بحث برانگیز شد تا حد زیادی زده توسط دیوان عالی کشور در سال 2012 به یک ماده است که هنوز هم می ایستد نیاز به مهاجرت چک وضعیت در طول اجرای قانون متوقف می شود, دستگیری و بازداشت.

"فعالان حقوق مهاجر شده اند بسیار واضح و روشن در مورد تعامل با محلی مقامات منتخب برای سال های بسیاری در پلیس اصلاحات" گارسیا هرناندز گفت. "[در حال متوقف] در خیابان به دلیل نقض ترافیک و یا به دلیل برخی از سوء ظن از فعالیت های جنایی می شود لحظه ای کلیدی است که پس از آن مجموعه تن برای اینکه آیا یا نه این فرد به پایان می رسد تا در یخ دست و بالقوه گرفتن تبعید کردند."

جنبش برای لغو پلیس و لغو یخ اغلب کار در پشت سر هم. برخی از فعالان کار در هر دو علل و دیگران کار خود را به عنوان ایدئولوژیک دلسوز.

یخ و پلیس "ساخته شده بر روی همان پایه نژادپرستی و سفید برتری" گفت: ابریشمی شاه, مدیر اجرایی, از, بازداشت, تماشای شبکه یکی از اولین سازمان های تماس برای لغو بازداشت مهاجرت.

"برای پلیس آن را به گشت و 'گرفتن' بردگی مردم و حفاظت از سفید اموال و شرکت های بزرگ. برای یخ به عنوان یک آژانس آن را یک isolationist و Islamophobic پاسخ به حملات 11 سپتامبر" او گفت:. "فراخوان به لغو یخ یک تماس به تغییر دور از یک سیستم است که اهداف سوء و تبعیدیان و مهاجران به یکی که ارزش مهاجرت و زندگی انسان است."

طرفدار الغای برده داری ایده ها را می توان به حداقل 1960s و 70s زمانی که فعالان متمرکز جرم حبس. در آن زمان لغو زندانها احساس "تقریبا اجتناب ناپذیر" به عنوان جاشوا Dubler و وینسنت لوید نوشت: در نگهبان در سال 2018 است. حتی یک کمیسیون ایجاد شده توسط دولت نیکسون که بعدها رفت به معتقدان به یک "رابطه جنسی خشن در جرم" موضع پیشنهاد بسته شدن تمام اطفال زندانها و اذعان کرد: "شواهد که این موسسات ایجاد جرم و جنایت به جای جلوگیری از آن است."

اما متعاقب آن دهه آورده سرکوب در هر دو جرم و جنایت و مهاجرت. ما با تجربه موج جرم و جنایت به اوج خود رسید که در اوایل 1990s با جرایم خشونت آمیز پریدن تقریبا چهار برابر طول این دوره است. دولت فدرال واکنش نشان داد با افزایش, زندان, ساخت آن را سخت تر برای به چالش کشیدن غیر قانونی و محکومیت را قادر می سازد پلیس جستجو و تشنج و وضع سخت جنایی کد.

به عنوان جرم و جنایت کاهش یافته است در '90s دولت فدرال تبدیل توجه خود را به اداره مهاجرت. در سال 1996 دولت کلینتون حمایت آنچه که در حال حاضر به رسمیت شناخته شده به عنوان یکی از مهمترین تنبیهی قوانین مهاجرت در کتاب های غیر قانونی مهاجرت و مهاجر مسئولیت عمل می کنند. این قانون که تبلیغ به عنوان میانه در آن زمان تا حد زیادی مسئول برای دولت فدرال بازداشت و اخراج موتور آن را به عنوان امروز وجود دارد. آن را گذاشته و زمینه را برای یخ را ایجاد و در سال 2003 به عنوان یک پاسخ به 9/11.

مهاجر طرفداران مخالف یخ پس از آغاز به کار خود با این استدلال که این جرم و به ناحق هدفمند جوامع از رنگ. اما این سازمان نمی جذب گسترده موشکافی تا زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کار آمد و شروع به استفاده از آژانس به اجرای خود تندرو سیاست های مهاجرتی به خصوص جدایی از خانواده های مهاجر آغاز شد که در سال 2018 است.

"از نظر آژانس به عنوان چیزی که صرفا بدخیم واقعا اتفاق افتاده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد و ramped داخلی اجرای در راه است که گره خورده بود خیلی به صراحت به ایجاد یک ethnostate گفت:" شان McElwee از بنیانگذاران غیر انتفاعی فکر می کنم مخزن داده ها برای پیشرفت است که با اعتبار ضرب #AbolishICE برچسب.

از لغو یخ جنبش به خود جلب کرد که از لغو زندانها در حال توسعه استراتژی به "پال خواستار قطع بودجه دولت و شرم و ایجاد مخالفت های مردمی در اطراف تبعید" Mohapatra گفت. پیشرو ترقی خواهان مهمترین Rep. اسکندریه Ocasio-Cortez نکردم ایده لغو آژانس برخلاف دیدگاه غالب از جریان اصلی دموکرات ها در آن زمان که برای نگه داشتن این سازمان دست نخورده در حالی که اصلاح آن است.

بیش از نیمی از رای دهندگان در سال 2018 گفت: آنها را پشتیبانی نمی کند از بین بردن یخ و مرکز-چپ مفسران هشدار داد که حمایت جنبش خواهد هزینه دموکرات کنگره کرسی در midterms. اما هرگز به تصویب رسید. به جای این ایده تبدیل به یک فریاد حمایت طلبی برای مردم و در نهایت مشغول به کار راه خود را به کاندیداهای ریاست جمهوری' سیستم عامل است. سناتور. برنی ساندرز و نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio پیشنهاد شکستن یخ و توزیع توابع آن به سازمان های دیگر.

متوسط بیشتر نامزدها در ضمن موقعیت خود در برابر آشکار لغو در حالی که هنوز در آغوش تهاجمی تر اصلاحات از دموکرات ها در گذشته به حال. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد گفت: نگه داشتن این سازمان دست نخورده اما اصلاحاتی برای بهبود پاسخگویی برای یخ مقامات و محدود کردن توانایی خود را به هدف قرار دادن مهاجران غیر مجاز که هر گونه جرایم است. کالیفرنیا ایالت کامالا هریس است که بنا به گزارش ها در لیست کوتاه به بایدن را در حال اجرا همسر مراقب بود که برای تمایز بین پیشنهاد خود را به "کامل[ly] تعمیرات اساسی" یخ و خواستار لغو آن به طور کامل.

میانه رو دموکرات تلاش برای فاصله خود را از لغو یخ, جنبش, حال را به حال خود مزایا: جنبش قادر به تکامل خارج از قلمرو سیاست انتخاباتی و بدون چمدان دموکراتیک نام تجاری McElwee گفت.

"واقعیت این است که سیاستمداران حتی نمی آیند نزدیک به لمس کردن آن را داده است بسیاری از آزادی" او گفت:. "اگر بایدن در آغوش آن را تبدیل به بسیار بیشتر قطبی و حزبی در حالی که آن را به عنوان در حال حاضر آن را مرتب کردن بر اساس یک چشم انداز برای یک های مختلف جامعه است. که اجازه می دهد تا شما را به تغییر مردم را به قلب و ذهن."

طرفداران لغو می گویند هدف آنها نیست و فقط به تغییر Overton پنجره طیف وسیعی از ایده های که مایل به در نظر گرفتن. آنها اصرار مردم به آنها را در کلمه خود را زمانی که آنها می گویند آنها می خواهند برای از بین بردن پلیس و یخ.

زمانی که بازداشت تماشای شبکه شروع به دفاع از لغو بازداشت در سال 2012 این ایده بود که هنجار برای عدالت کیفری جنبش اصلاحات شاه گفت. اما در طول زمان حمایت جامعه شروع به پذیرش این ایده از لغو به جای اصلاح یک سیستم است که آنها باور دارند که مضرات و مجازات مهاجران به ویژه پس از آن یک ایده است که سرچشمه در جوامع بسیاری نهفته سرکوبگر اجرای قانون است.

"برای عملی چشم انداز ما برای ما به جلو حرکت ما باید به بحث در مورد جهان ما می خواهم برای دیدن" شاه گفت. "امروز ما باید مردم صحبت کردن در مورد این مسائل در راه است که به نظر می رسید دور از ذهن فقط چند هفته پیش. وجود دارد بسیاری از خود آموزش و پرورش اتفاق می افتد بسیاری از مکالمات و مقدار زیادی از عمل است. من فکر نمی کنم ما می توانیم تخفیف نقش قدرتمند شعارها در آن احترام بگذارند."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن