چگونه یک زن 50 ساله در گزارش پیش بینی کرد آمریکا در زمان نژادی حساب

نیم قرن پیش ملت نشسته و در یک مکان آشنا. سپس به عنوان در حال حاضر شهرهای سوخته از خشونت پلیس (شاعر Amiri Bara

توسط NEWSOULS در 4 تیر 1399

نیم قرن پیش ملت نشسته و در یک مکان آشنا.

سپس به عنوان در حال حاضر شهرهای سوخته از خشونت پلیس (شاعر Amiri Baraka تا به حال یک عبارت برای آن: "پلیس سفید پوست, سیاه, سندرم مرگ"). وات هارلم و روچستر در سال 1964 و 1965. فرگوسن و بالتیمور و شارلوت پنج سال پیش. ده ها تن از شهرستانها فقط هفته پیش.

در حال حاضر به عنوان سیاه و سفید جوامع که ایستاده در آستانه همه از مضرات یک unreconstructed دموکراسی می دانست که باید با احتیاط. که در پوششى از ساختمان جدید قانون اساسی تدابیر و رویه پلیس اصلاحات و تکنیک های جدید برای بهبود پلیس ما بی سر و صدا ساخت و شرایط را برای حتی بیشتر پلیس قدرت. فقط پس از سیاه و سفید جوامع افزایش یافت تا در برابر خشونت پلیس در شهرستان پس از شهرستان در دهه 1960 و اوایل دهه 1970 پلیس قدرت رشد فوق العاده با اکثر ادارات پلیس دو برابر در اندازه و دستگیری در میان آمریکایی های سیاه و سفید دو برابر شده است.

سپس به عنوان در حال حاضر مردم سیاه و سفید به نام حق برای کنترل به این معنی که از طریق آن جوامع خود هستند محافظت می شود. در حال حاضر به عنوان آنها به دنبال وسایل دیگر حمایت که نمی خواهد توسل به پلیس و مجازات است. آن شده اند باید جدی گرفته شود اما به آن نبود. باید آن را در حال حاضر.

برخی از نشانه هایی را با اشاره به بخشی از تحقق خواسته های فعلی: مینیاپولیس شورای شهر رای دادند به اتفاق آرا به "از بین بردن" مینیاپولیس اداره پلیس در اوایل این ماه و توجه جامعه-اجرای عمومی ایمنی راه حل های پیشنهاد شده توسط سازمان. شهردار لس آنجلس پیشنهاد کرده است برش 150 میلیون دلار از لا اداره پلیس و چندین مدرسه مناطق از جمله دنور و سیاتل قصد حذف پلیس از مدارس خود را. همچنین آغاز اعتراضات سان فرانسیسکو اعلام کرد که دیگر نمی خواهد ارسال پلیس برای نگرانی ها در مورد بی خانمانی, نظم و انضباط مدرسه و محله اختلافات و مسائل مربوط به سلامت روان.

اما تماس پال خواستار قطع بودجه دولت و یا لغو پلیس نیز ملاقات با واکنش و برخی از رسانه ها و سیاستگذاران باید مشخص این تماس به عنوان جدید است. آنچه که آنها از دست رفته است که از نیم قرن پیش حتی دولت آمریکا خود به دنبال سند این مطالبات و زندگی تجربه پلیس که باعث به آنها و ثبت آنها در سیاست است.

پس از شورش های تابستان سال 1967 کمی شناخته شده اما تلاش فوق العاده ای برای جمع آوری مردمی تجربی نقد پلیس صورت گرفت. یک تیم تحقیقاتی از 40 محققان بسیاری از آنها جوان بودند لیبرال مردان از بازگشت از صلح سپاه تشکیل شد Lyndon B. Johnson Kerner کمیسیون; آنها متهم شدند و با بررسی علل و مداخلات لازم برای پرداختن به سیاه و نارضایتی. آنها دامن زد در سراسر محلات در 10 شهرستانها به مصاحبه با صدها نفر از ساکنان فعالان و جامعه رهبران گروه است. هر تیم تحقیقاتی به حال حداقل یک محقق که در مصاحبه های بسیاری از اعضای جامعه در مطالعه است. یکی هنوز هم می تواند با خواندن یادداشت های خود را در مصاحبه ها از جمله دست نوشته نظرات در مورد هر مصاحبه شونده ("محلی Negro مبارز" خواندن یک; "Negro باربر" جزئیات دیگر).

کمیسیون میدان تیم نه تنها خلاصه علل قیام آنها آموخته است که چگونه جامعه سیاه و سفید در حال حاضر سازماندهی شده است برای محافظت از خود را از خشونت های پلیس برای راه اندازی مستقل سازه به ایجاد فرصت برای جوانان و برای به دست آوردن کنترل از سفید به رهبری نهادهای شکست آنها. آنها شنیده ام از نا امیدی است که زمانی که جوامع خود را دنبال کنترل محلی در پاسخ به دولت غفلت دولت خواهد آنها را به عنوان تجاوز و سرکوب تلاش های خود را.

کارل گرگوری در دیترویت به عنوان مثال گفت: این کمیسیون را در زمینه مصاحبه که "گروه های محله اقدام به سازماندهی و توسعه یک برنامه برای مقابله با مشکلات خاص [با خشونت پلیس], [اما] آنها هرگز نمی تواند این برنامه در جریان است چرا که آنها می خواهم به صرف تمام وقت خود را دفاع از خود را از آزار و اذیت پلیس." به طور مشابه, کشیش چارلز شکار در سینسیناتی توضیح داد که چگونه سیاه گروهها متحد به دنبال واقعی کنترل شهر و شکستن موجود "کشت و زرع دستگاه" است که مانع از رهبران سیاه و سفید از داشتن هر گونه معنی دار می گویند در جامعه است.

در سراسر این مصاحبه وجود دارد غیر معمول دانش چگونه به درک زندگی تجربه و نیروی پلیس و ضد دموکراتیک حکومت است. یک خودرو دیترویت اتحادیه کارگران عضو هیئت مدیره مصاحبه در این مطالعه توصیف آنها این است: "در میان سفید پوستان در حومه پلیس در حال بندگان به مردم در حالی که در Negro محله آنها استادان گیریم گناه." و آزادی از پلیس نمی خواهد رخ می دهد بدون, سیاه, خود مختاری.

مطالبات جامعه و کنترل جامعه بر اساس تلاش های منعکس شده در Kerner مصاحبهها به خوبی در حال انجام توسط 1960s. محلی و ملی, سیاه سازمان خواستار و اغلب مدل مبتنی بر جامعه جایگزین سنتی انجام ندادی. آنها را جلو چشم انداز امنیت عمومی توسط لنگر شیوه های سیاه و جمعی از مراقبت. در حال حاضر به عنوان آنها reframed پلیس و زندان نه به عنوان موسسات به مبارزه با جرم و جنایت است اما به عنوان ابزار سرکوب و به عنوان منابع, نه راه حل برای اجتماعی اختلال است.

مبارزات به عدم تمرکز نیروهای پلیس قرار داده و آنها را تحت کنترل دموکراتیک محله شوراهای محل در شهرهای مختلف. آنها را توسعه موسسات جامعه به منظور بالا بردن پول در جامعه, Chester, پنسیلوانیا; ارائه درمان مواد مخدر در جامعه اجرا بال لینکلن بیمارستان در برانکس; و راه اندازی خطوط تماس ویژه جامعه برای گزارش پلیس حمله و غفلت در LA وات محله.

این گروه برگزار شد جلسات عمومی در واشنگتن دی سی و در نهایت راه اندازی یک جامعه-کنترل پلیس منطقه وجود دارد. آنها همچنین از آغاز "دفاع و عدالت کمیته" و شهروند نقد و بررسی تخته برای پیگیری و بررسی و امر سوء استفاده پلیس زمانی که خود دولت شهری بود کوچک. و در سیاتل دیترویت غرب اوکلند و حتی مینیاپولیس جامعه گشت های پلیس به طور فعال در دفاع از محله خود در برابر سوء استفاده پلیس با نظارت پلیس متوقف می شود از ساکنان اغلب مصرف آن را بر خود به یاد کسانی که تحت بازداشت از حقوق خود را پس آنها را به زندان های ارسال و ویرایش خود با قرار وثیقه و تشکیل پرونده شکایت از طرف کسانی که مورد آزار قرار گرفته. جوامع اغلب به دیدن آنها را به عنوان یک نیروی محافظ "یک نگهبان ایستاده در جای خالی سمت چپ توسط مقامات رسمی و سازمان."

چنین جامعه تلاش های کنترل به طور گسترده ای پشتیبانی شده توسط رادیکال تر و محافظه کارانه تر سیاه گروه های مدنی به عنوان مورخان سیمون Balto و حداکثر Felker-Kantor نشان داده اند از جمله ائتلاف برای جامعه کنترل پلیس در میلواکی; سیاه و جبهه متحد در سی و بوستون; لیگ و شیکاگو کمپین برای جامعه کنترل پلیس در شیکاگو; ائتلاف در برابر سوء استفاده پلیس در لس آنجلس; دیترویت نیروی کار برای عدالت; و حتی در میان گروه های متصل به اجرای قانون مانند سازمان ملی از اجرای قانون و آفریقایی-آمریکایی Patrolman لیگ در شیکاگو است.

اما آنها به ندرت اگر تا کنون با حمایت مردم در قدرت است. یک بوروکراسی فدرال اجرای قانون کمک دولت (LEAA) تحویل میلیاردها دلار در بودجه به عدالت کیفری موسسات و به خصوص سازمان های پلیس در طول 1970s; تنها 2 درصد از عمل بودجه به مشارکت اجتماعی در کنترل جرم. هر چند رهبران سیاه و سفید در کنگره مبارزه برای به دست آوردن این سازمان به صندوق محلی شهروند گروه برای خود ایمنی کار و به اتهام آژانس سیستماتیک انکار بودجه به محلی سیاه گروه که کمک های کنار تقریبا به طور کامل این تلاش های جامعه و گروه به جای رفتن به گروه مانند International Association of Chiefs of Police. بدتر, آنها گفته شد از طریق LEAA دستورالعمل که به دریافت کمک های مالی آنها تا به حال برای دریافت چراغ سبز از پلیس برای طرح های خود را.

ایده دموکراتیک جامعه کنترل پلیس هرگز داده شده است توجه جدی است. به جای واقعی جامعه اقتدار پلیس در محله های سیاه جوامع افزایش دریافت نمایندگی در نیروی پلیس است. قدرت و اقتدار بود و هرگز معطوف به جوامع در حال ای اداره. آن را نمایندگی بدون کنترل.

یافته های این کمیسیون بودند به ندرت ذکر شده و تا حد زیادی فراموش شده در سال متعاقب آن حتی زمانی که کمیسیون سالگرد 50 اخیرا گرامی داشتند. اما صدای آن می نامید در تظاهرات امروز است. فقط به عنوان آنها امروز به کسانی که در حاشیه کسانی که تحمل درنده پلیس در فرگوسن در این شرایط افتضاح در Rikers های بوت بر روی گردن خود را در مینیاپولیس انجام داده اند درخواست تجدید نظر برای آزادی و شکستن از شعارهای اصلی از آموزش بیشتر و بیشتر تاکتیک های فن آوری بیشتر و به حمایت همه از این — پول بیشتر. به طور فزاینده ای این تلاش ها به رهبری عجیب و غریب, سیاه, زنانی که بیشتر اقتباس چارچوب جامعه کنترل و استقلال به حتی بیشتر ترمیمی تعاونی و فراگیر تر از قبل.

نگاهی به مینیاپولیس-سیاه و سفید بر اساس سند چشم انداز جمعی شکل گرفته است که در سال 2017 به سازماندهی برای آینده "که در آن همه مردم سیاه و سفید باید استقلال ایمنی جامعه به رهبری, و ما در حال ارتباط درون اکوسیستم های ما است." یا شیکاگو اتحاد در برابر نژادپرستانه و ستم سیاسی سازمان در سال 1973 تاسیس است که در ادامه به سازماندهی در ائتلاف با گروه های مردمی برای کنترل دموکراتیک از اداره پلیس شیکاگو. نگاه به عزت و قدرت در حال حاضر یک لا مبتنی بر سازمان های مردمی تاسیس در سال 2012 به مبارزه برای "عزت و قدرت از همه زندانی, مردم, خانواده ها و جوامع" هدایت اصول "لغو شفا عدالت و تحول عدالت است." در نظر گرفتن جنبش برای زندگی' ژوئن 4, فراخوانی برای اقدام در جامعه کنترل کند.

سراسر سیاه و سفید زمان و فضا شده است وجود دارد یک تلاش هماهنگ به سند و حفظ صدای جوامع در شورش و زندگی تجربه از سرکوب و خشونت دولتی. دانشگاهها و مورخان محلی راه اندازی کرده اند در مقیاس بزرگ تلاش برای ضبط خاطرات بازماندگان و سربازان از سال 1967 دیترویت سال 1967 نیوآرک و کمتر شناخته شده 1978 تاج ارتفاعات — که در آن پلیس شهر نیویورک به پایان رسید و 30 سال سن, آرتور میلر زندگی با یک سبد مانند یک به پایان رسید که اریک گارنر را تقریبا 40 سال بعد.

به عنوان محققان از زندگی سیاسی ما بیش از حد آموخته اند که قدرت گوش دادن به ملت ما بیشتر surveilled شهروندان برای درک بهتر این محدوده از دموکراسی و آن ميدهد. در تحقیقات ما به پورتال پلیس پروژه ما به بررسی بی واسطه بحث سیاسی از بیش از 800 مکالمات بین ساکنان بسیار ای اداره جوامع در بالتیمور در شیکاگو, لس آنجلس, میلواکی و نیوآرک. ما را با استفاده از زیرساخت های مدنی به نام "پورتال" — طلا و ظروف حمل و نقل مجهز با همهجانبه فن آوری سمعی و بصری که مردمان در فاصله — برای گوش دادن به مردم ایده های سیاسی شیوه و آرمان. زمان و دوباره ما شنیده عبارات که آزادی مورد نظر از خشونت پلیس و جمعی استقلال برای نگه داشتن جوامع خود را امن است. ما شنیده نمونه از فرد و سازمان یافته تلاش برای پیاده روی بلوک پلیس پلیس و ایجاد جایگزین برای نظارت پلیس.

پس از بازگویی چند نمونه از آزار و اذیت پلیس شرکت کننده در شیکاگو آمده: "ما نیاز به پلیس خودمان. به همین دلیل بسیاری از این شورش اتفاق می افتد در اینجا چون مردم تغذیه, مانند, مرد, من خسته از آنها فقط سوء استفاده از آنها قدرت فقط چون آنها که نشان و اسلحه است." مرد دیگری در شیکاگو می گوید برای او شریک مکالمه سادگی "من برای قدم زدن در محله های ما. من برای پیاده روی به ایستگاه پلیس." دیگران فراتر رفت و تلاش های فردی و جمعی دنبال راه حل هایی که اولویت بیشتری ترمیمی اشکال جامعه کنترل. یک زن جوان سازمان و خود توصیف طرفدار الغای برده داری در شیکاگو توصیف سازمان تمرکز بر جامعه-اجرای مراقبت های بهداشتی و تغذیه آموزش و پرورش و هنر — "چیزهایی مانند که بازگرداندن عدالت است."

با وجود نسل از تلاش به تصرف خود در آورده و از ای اداره جوامع, جامعه, استقلال تم ترین پنهان تاریخ. در عین حال آن را به عنوان یکی از سازگار ترین آرمان های سیاسی در تفکیک شده سیاه و فضا. آیا حرکت این لحظه خواهد بود به اندازه کافی برای تحقق این چشم انداز باقی مانده است دیده می شود.

گوئن Prowse یک نامزد دکترا در گروه علوم سیاسی و مطالعات آفریقایی آمریکایی در دانشگاه ییل و وابسته به عدالت Collaboratory در دانشکده حقوق دانشگاه ییل. او co-PI در پورتال پلیس پروژه.

Vesla M. ویور است بلومبرگ استاد برجسته علوم سیاسی و جامعه شناسی در دانشگاه جانز هاپکینز و همکاری نویسنده از دستگیری تابعیت: دموکراتیک عواقب آمریکایی کنترل جرم. او co-PI از پورتال پلیس پروژه.

جک سفید ارائه کمک های تحقیقاتی که رفت به این مقاله است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de