تاریخچه ستون: مکزیک میراث عمیقا ریشه دوانده در داستان پالم اسپرینگز

تریسی کنراد ویژه به خورشید صحرامنتشر شده 6:00 PM EDT Jul 26, 2020ورا پریتو دیوار به یاد چگونه قد بلند و قوی لا

توسط NEWSOULS در 6 مرداد 1399

ورا پریتو دیوار به یاد چگونه قد بلند و قوی لارنس Crossley شد. حتی اگر او فقط یک دختر بچه خود قابل توجه چشم سبز بودند فوتی و فوری است. او می خندد هنگامی که او به یاد می آورد که فرانک Bogert شد رفو خوش تیپ بیش از حد با tousled, تیره مو و شانه های پهن یک گاوچران بی باک. برا هر دو می دانستند مردان بسیار خوب است. پدر او ملاقات Crossley او به نام لورنزو در اسپانیایی ترجمه و فرانک او به نام Pancho با توجه به زبان اسپانیایی نام مستعار در El Mirador, هتل در پالم اسپرینگز که در آن سه نفر مشغول به کار در سال 1929 سال از سقوط بازار سهام و شروع رکود بزرگ است.

Crossley مشغول طراحی و ساخت گلف برای هتل. Bogert در روابط عمومی, گرفتن عکس و ارسال آنها را به خدمات سیم با افسانه و داستان به منظور جلب گردشگران است. ورا پدر تونی پریتو شد اختصاص داده شده به گاراژ و همچنین کار در هتل که در آن او ملاقات بسیاری از مهمانان معروف از جمله آلبرت اینشتین. اما مهمتر از اون ورا او ملاقات Crossley و Bogert. سه مرد جوان مشغول به کار در ظرفیت های مختلف برای همان هتل در دور کویر, شهر, شد, سریع دوستان است.

آنتونیو پریتو, Sr. ورا پدربزرگ آمد به پالم اسپرینگز با برادر خود در سال 1924 برای رونق ساخت و ساز. آنها مشغول به کار سنگ فرش کف دره عمیق و باریک, درایو, ساخت بسیاری از سنگ دیوار اطراف شهر و سپس در ساز عرضه آفتابی تپه. تونی برا پدر نیز در آنجا مشغول به کار تخلیه کامیون ها قبل از مدرسه در صبح است.

Crossley آمده بود از نیواورلئان در جستجوی کار بود و نوازنده انجام شده داشتن با بازی بی نظیر لویی آرمسترانگ.

Bogert سوار به شهر با یک رشته از شصت اسب از Wrightwood به دنبال راه اندازی یک ثبات و سواری به دیدن و در طول زمستان فصل توریستی.

ورا به یاد می آورد که پدر و Bogert اغلب صحبت به زبان اسپانیایی به عنوان بسیاری از Cahuilla و Crossley بهترین سعی خود را به نگه دارید تا با گفتگو و جانشینی سریع از جوک "جوک" که فرانک شناخته شده بود در هر زبان. ورا می گوید این سه نفر باقی مانده دوستان تا زمانی که هر زندگی می کردند.

پدر تونی و همسر جدید خود را رامونا مشغول به کار در یک مزرعه در آنچه در حال حاضر گوشه ای از راکت باشگاه جاده و دره عمیق و باریک. صاحب خانم ادنا Pomeroy از لاگونا بیچ نیز متعلق به میرا مونته آپارتمان. تونی و رامونا اول خود را صرف تابستان به عنوان یک زن و شوهر وجود دارد در سال 1930. آنها کار می کرد و نجات داد و یک خانه ساخته شده در بخش 14 که در آن ورا متولد شد.

ورا مراقب باشید به اشاره است که خانه او تا به حال یک طبقه چوبی نه خاک. آن را تا به حال دو اتاق خواب و یک آشپزخانه و یک حمام و یک اتاق ناهار خوری. پدر او همیشه سوار یک ماشین خوب و حال خوب اشتغال است. او و برادرش بن خاطرات شاد و خوشی از جامعه اطراف خانه خود را. وجود دارد بسیاری از خانواده ها وجود دارد مانند او خود را با ریشه های عمیق در مکزیک است.

فرار از هرج و مرج از انقلاب, خانواده آمده بود به دره دنبال کار فراوان در بخش کشاورزی, در راه آهن و در ساخت و ساز. حل و فصل آنها در درجه اول در بخش 14 تولید یک جامعه پر جنب و جوش است که تبدیل خواهد شد به عنوان شناخته شده مکزیکی مستعمره و یا کلنیا Mexicana. کسانی که برای اولین بار خانواده های اصلی خانواده های مکزیکی تبار در توضیح این کتاب فوق العاده نوشته شده توسط ورا پریتو دیوار باربارا Eves و Cydronia والدز با عنوان "ما در اینجا بیش از حد!" که بازگو تاریخ خود (این کتاب در دسترس است pshs.org).

آنها نوشتن در مقدمه "مردم مکزیک یک کیمیاگری از مخلوط نژادها. اسپانیایی ها آمیخته با بومی بومی برچسب زدن این مخلوط 'مستیزو" یا مکزیک. کیهانی نژاد متولد شد که در آن تمام کیفیت بهتر از هر مسابقه ادامه خواهد یافت.' از این که ما تکامل یافته است. ما مخلوطی از مسابقات در چهره ما; این Fontes آیالا و Salazar خانواده ها که عمدتا نور اروپا ویژگی های. در حالی که مارکز ❄ و تورس خانواده آشکار بومی... پررنگ ویژگی های مکزیک پویا تاریخچه...این Marmolejos باید مور پررنگ چشم انعکاسی از جنوب اسپانیا...این Quiroz, هرررا مندوزا و ریس خانواده اضافه کردن یک رمز و راز شرقی به میراث ما. هنوز پریتو ویژگی های تصویر کشیدن بین المللی و نسب."

این خانواده ها وارد کویر در 1920s. برخی از حل و فصل زیر چادر در Whitewater. این Quiroz, Fontes و دیگران راه اندازی اردوگاه در o'donnell گلف. Pasqual Quiroz, اولین نوزاد مکزیکی, میراث, متولد در پالم اسپرینگز تحویل داده شد در زیر ستاره ها در یکی از کسانی که چادر.

در کلنیا Mexicana شد یک بخش حیاتی از ایجاد کرد. کودکان رفت و به فرانسیس Stevens مدرسه و برای اولین بار از طریق کلاس سوم قرار گرفتند به "آمریکایی اتاق" که در آن با وجود بسیاری از آنها متولد و شهروندان آمریکایی از آنها دریافت آموزش در فرهنگ آمریکایی و انگلیسی. این کتاب بازگو, "ما کودکان مکزیکی و آفریقایی خانواده های آمریکایی است." شروع در 4 درجه آنها دیگر تفکیک شده و به پایان رسید ابتدایی و مدرسه رفتن به پالم اسپرینگز ، ورا فارغ التحصیل شد و در سال 1950 با یکپارچه کلاس.

بسیاری از کودکان در کلنیا Mexicana رشد می کنند تا به خدمت در ارتش ایالات متحده و کتاب باعث می شود یک نقطه خاص از کسانی که قهرمانانه سهم.

ورا و برادرش بن باید fondest از خاطرات در حال رشد در مرکز شهر در میان خانواده و دوستان است. کتاب جزئیات درختان میوه و fiestas, ماجراهای به Tahquitz می افتد و جمعی از ساختمان خانه های جدید و جذاب بانوی ما از گوادالوپ کلیسا. La Colonia شناخته شده بود برای آن درخشنده شناور در صحرا محل رژه در هر سال و زرق و برق دار سنتی مکزیکی لباس از تعطیلات و جشن. و این کتاب به توصیف "مکزیکی خانواده و Cahuilla افراد مرتبط به عنوان برادران در دوستی و هماهنگی معنوی."

می رود "در آن روز در اوایل اکثر سرخپوستان صحبت در اسپانیایی. در یک مکالمه دورا Welmas, (متاهل به پریتو خانواده) comically اظهار نظر در صدای آرام, 'مردان سفید با ما تماس بگیرید وحشیان حتی اگر بزرگان ما سه زبان صحبت می کنند. سفیده با هوش خود را صحبت می کنند تنها یک زبان است.'"

هدف از این کتاب است ابلاغ زیبایی و موجز در آن عنوان "ما در اینجا بیش از حد!" آنها نوشتن "مستندات مکزیکی حل و فصل می افزاید فرهنگی ابعاد و دقت تاریخی برای ما ایجاد کرد. این نیز قابل توجه است به نسل های بعد از این اصلی خانواده که ممکن است آگاه از آبا و اجدادی خود را کمک."

تریسی کنراد است که رئیس جمهور از پالم اسپرینگز تاریخی جامعه است. تشکر برای خاطرات ستون به نظر می رسد روزهای یکشنبه در خورشید صحرا. نوشتن برای او در pshstracy@gmail.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن