اوج 111 درجه پیش بینی شده در این هفته پوشش صورت هنوز هم مورد نیاز با وجود گرما

نیکول هیدن پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 8:18 PM EDT Jun 21, 2020اولین آخر هفته از تابستان است راه دادن به

توسط NEWSOULS در 2 تیر 1399

اولین آخر هفته از تابستان است راه دادن به یک برشته هفته پیش رو با اوج نزدیکی 111 درجه است.

این هفته شروع خواهد شد و در پایان حدود 109 درجه اما سه شنبه و چهارشنبه به احتمال زیاد به ضربه 111 بالا با پایین نزدیک به 82 درجه است.

وجود خواهد داشت کمی به هیچ باد این هفته معنای آن را فقط رفتن به گرم با هیچ کردند.

اما حداقل آن را تابستان سال 2008 زمانی که طولانی مدت گرما موج ضربه صحرا رسیدن به بالای 117 در پالم اسپرینگز و 114 در Indio. که در تابستان نیز قابل تاسف مجموعهای از محکم-دخترانه کوتاه لباس و چکمه های knee-high gladiator sandals که لرزاند سواحل در سراسر کشور است.

با وجود این زمان گرما گرچه کویر ساکنان هنوز هم نیاز به پوشیدن این فصل تابستان روند مد, چهره, پوشش, که در عمومی.

بیشتر: بازدید از این منطقه پالم اسپرینگز این تابستان ؟ در اینجا یک راهنمای چیست (و چه نیست)

بیشتر: پنج سرد به مراکز باز دوشنبه به صحرا ساکنان برای فرار از گرما

برای افرادی که نمی دسترسی به یک جای خنک که آیا آنها در حال تجربه بی خانمانی را شکسته و سیستم خنک کننده و یا نمی توانیم به اجرا در تهویه مطبوع Riverside County باز خنک کننده مراکز در سراسر صحرا در اوایل این ماه به ارائه یک محل امن برای فرار از گرما در طول روز.

پوشش صورت و اجتماعی فاصله مورد نیاز خواهد بود و در همه مکان ها.

وجود دارد دو خنک کننده مراکز در پالم اسپرینگز واقع در پالم اسپرینگز دبیرستان (2401 E. Baristo جاده) هر روز از 7 صبح تا غروب و به خوبی در کویر (441 S. Calle Encilia سوئیت 3) در هر روز از 7:30 صبح تا 6 بعد از ظهر

در شرق Coachella Valley دو وجود دارد در Indio یکی در Coachella Valley ماموریت نجات (84110 مانیل خیابان) از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر هر روز و دیگری در مارتا ایجاد کرد & آشپزخانه (83791 تاریخ Avenue) از ساعت 9 صبح تا 4:30 بعد از ظهر در هر روز است.

در کوچلا یک خنک کننده مرکز فقط برای شهروندان ارشد باز خواهد شد در کوچلا ارشد مرکز (1540 7th Street) از ساعت 11 تا 2 بعد از ظهر در روزهای هفته.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن پوشش بهداشت در Coachella Valley. او را می توان در رسید Nicole.Hayden@desertsun.com یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب