در اینجا چیزی است که گارد ملی می تواند و نمی تواند انجام دهد در طول جورج فلوید قیام

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz فعال دولت گارد ملی در روز پنج شنبه بعد از ظهر به "کمک به تامین امنیت و

توسط NEWSOULS در 9 خرداد 1399

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz فعال دولت گارد ملی در روز پنج شنبه بعد از ظهر به "کمک به تامین امنیت و برقراری ایمنی" در میان جریان تظاهرات در مینیاپولیس علیه خشونت پلیس در واکنش به مرگ جورج Floyd — نشانه دولت و رهبران آنها احساس نیاز به کمک بیشتر برای آرام کردن تظاهرات.

حدود 500 اعضای گارد ملی کشیده شده از پلیس نظامی, میدان توپخانه و شرکت های حمل و نقل خواهد شد کمک به دولت های محلی در مینیاپولیس و سنت پل و مناطق همجوار با دست زدن به تظاهرات که گاهی اوقات خشونت تبدیل شد.

هزاران نفر به خیابان آمده اند این هفته در پاسخ به مرگ فلوید 46 ساله سیاه, مردی که روز پنج شنبه در مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای بیش از هفت دقیقه. فلوید بود و هر دو غیر مسلح و پلیس در زمان و می تواند به وضوح شنیده می شود شفاعت برای تهویه و گفت: او نمی تواند نفس کشیدن در فیلم گرفته شده توسط تماشاگران در صحنه است.

هر چند اکثر تظاهرات مسالمت آمیز است برخی از تظاهرکنندگان درگیر در غارت کسب و کارهای محلی و آسیب رساندن به اموال از جمله تنظیم آتش به یک ایستگاه پلیس محلی (ایستگاه شده بود تخلیه قبل از معترضان وارد شده و شروع به آتش). پلیس در پاسخ به این تظاهرات با گاز اشک آور فلش-انفجار نارنجک گلوله های لاستیکی و دستگیری.

با توجه به ارتش مسلح ، اسکات بازها, یک سخنگوی مینه سوتا گارد ملی که عضو شده اند "فعال برای محافظت از زندگی و حفظ اموال و به اطمینان حاصل شود که حق مردم را به مسالمت آمیز نشان می دهد در مینیاپولیس و جوامع اطراف است." طول گارد ملی را استقرار است "نامشخص در این زمان," او به من گفت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد با Walz تصمیم و ماموریت های فعلی.

اما آنچه که دقیقا می کند فعال کردن گارد ملی چیست ؟ چه دولت است گارد ملی مجاز به انجام و فقط به عنوان مهم مجاز به انجام دهید ؟

در زیر یک راهنمای سریع در مورد آنچه ما می توانیم انتظار برای دیدن مینه سوتا گارد ملی انجام بیش از روزهای آینده.

رژیم صهیونیستی. Walz امضا اضطراری اجرایی به منظور فعال کردن حالت گارد ملی و اعلام "زمان صلح و اضطراری است."

"شهرستانها از مینیاپولیس و سنت پل را فعال خود عملیات اضطراری طرح و شهرداران دو شهر مجبور به درخواست کمک از مینه سوتا گارد ملی برای کمک به تامین امنیت و برقراری ایمنی" آن را می خواند.

این منظور نیز کمک های مالی گارد رهبری سازمان برای فعال کردن "پرسنل و تجهیزات و امکانات مورد نیاز برای پشتیبانی از عملیات اضطراری و پاسخ."

این ممکن است به نظر می رسد ترسناک مانند مینه سوتا فقط مجاز به در آمده و شروع به تیراندازی — اما آن را به مراتب از آنچه اتفاق می افتد.

یک دولت گارد ملی ساخته شده است تا مردم از آن دولت است. اعضای گارد ملی در حال کشاورزان و کارگران معدن زغال سنگ, پزشکان, وکلا, معلمان, کارگران پستی, فروشگاه مواد غذایی, کارمندان, و بیشتر. در مناسبت عمدتا در تعطیلات آخر هفته آنها را با خود واحد است. بسیاری از زمان, اگر چه کسانی که در گارد در حال انجام شغل روزانه خود را.

به عبارت دیگر این نیست مینه سوتا فرماندار ارسال در نظامی آمریکا برای تحمیل حکومت نظامی در شهرهای دوقلو. این فرماندار ارسال در مردم محلی برای کمک به دولت های محلی و پلیس و کمک به آرام کردن اوضاع به عنوان بهترین آنها می توانند.

وقتی که می آید به جزئیات آنچه مینه سوتا را از اعضای گارد ملی ممکن است وظیفه در روزهای آینده یکی دیگر از سخنگوی گارد لارا هوستون به من گفت: "ماموریت ما در حال تغییر به عنوان تغییر وضعیت. واقعا هر چه ما وظیفه برای انجام توسط فرمانداری."

اما شاهین و دیگر گارد سخنگو گفت: من حدود 500 فعال اعضای "کمک و همراهی آتش نشانان به سایت و ارائه آنها به عنوان کسانی که آتش نشانان کار خود را انجام دهد" و همچنین "تشکیل خطوط بین معترضان و سایت های که در خطر آسیب هستند."

مهمتر از همه 500 اعضای نخواهد بود در این زمینه در یک بار — آن است که یک دورانی شماره شاهین اشاره کرد. در حالی که دیگران خواهد بود و در خانه استراحت تا شیفت بعدی. اگر دولت باید نیاز به کمک های بیشتر مینه سوتا گارد ملی یکی دیگر 12,500 یا اعضای موجود به بسیج شود.

ممکن است از اعضای گارد خواسته خواهد شد که برای انجام بیشتر پایین خط به عنوان تغییر وضعیت مانند تمیز کردن باقی مانده و یا ارائه مراقبت های پزشکی برای مردم مجروح — اما هیچ نشانه ای وجود دارد و چه کسانی که مقامات جدید می شود. "ما بسیاری از برنامه های در محل, و ما در حال انتظار برای دیدن آنچه که درخواست و نیاز هستند" شاهین گفت.

این خواهید بود تا به فرماندار برای تصمیم گیری چه مدت گارد کمک مورد نیاز خواهد بود اما این احتمال وجود دارد او به غیر فعال کردن نیروی هر زمان که او احساس می کند دولت های محلی و مقامات مجری قانون می تواند رسیدگی به وضعیت خود به خود.

شما ممکن است شنیده باشید "پس comitatus," یک قانون است که میله های نظامی ایالات متحده از استفاده می شود برای به اجرا درآوردن قوانین داخلی در این کشور در اکثر موارد.

که قانون صدق نمی کند به گارد ملی زمانی که آن را عامل تحت قدرت دولت و یا اگر رئیس جمهور خواستار آن تحت فدرال قدرت به انجام کارهایی مانند سرکوب غیر قانونی داخلی قیام. که بدان معنی است که سرباز گارد ملی در واقع می تواند انجام اجرای قانون عملیات از جمله دستگیری مردم است.

اما کارشناسان توجه داشته باشید که به احتمال زیاد اتفاق می افتد مگر اینکه وجود یک اختلال در نظم اجتماعی. "آن را به لحاظ سیاسی مطلوب نیست بنابراین فرمانداران نمی خواهید برای انجام این نوع از چیزی" لیندسی Cohn, a Naval War College متخصص در گارد ملی به من گفت که در ماه مارس در مورد گارد دستورالعمل های کلی.

بازها, مینه سوتا سخنگوی گارد ملی به من گفت که در حال حاضر اعضای "هیچ اقتدار بازداشت." اما 500 اعضای فعال در حال کار تحت نظارت مستقیم ایالتی مینه سوتا گشت. بنابراین ممکن است که یک دولت گشت فرمانده می تواند درخواست یک عضو گارد به دستگیری کسی پایین خط اما نیست که اتفاق می افتد — و در عین حال.

حتی اگر از اعضای گارد ملی بودند برای کمک به دستگیری آن را می خواهم گریه به دور از نهاد حکومت نظامی. "حکومت نظامی است که اقتدار غیر نظامی ناتوان است و نمی تواند تابع" کوهن به من گفت که در ماه مارس و یک افسر نظامی است که در کنترل سه عملکرد دولت (قانون گذاری اجرایی و قضایی).

مینه سوتا اعزام گارد ملی به شهرهای دوقلو پس از آن است و نشانه آن است که اوضاع واز کمی از دست برای اجرای قانون محلی است. این به آن معنا نیست که ما نظامی است که موجد خسارت در به انقیاد مردم است.

این سوال در حال حاضر خواهد بود اگر گارد می تواند کار خود را حرفه ای و با خیال راحت در حالی که احترام به معترضان حقوق. که بیش از هر چیزی ممکن است سخت ترین بخش از کل استقرار.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن