در اینجا Facebook جدید برنامه را به شما فروشگاه در Instagram

Facebook واقعا می خواهد به شما برای رفتن از "مثل" به "خرید." در روز سه شنبه, مارک زوکربرگ اعلام کرد مجموعه ای

توسط NEWSOULS در 31 اردیبهشت 1399

Facebook واقعا می خواهد به شما برای رفتن از "مثل" به "خرید."

در روز سه شنبه, مارک زوکربرگ اعلام کرد مجموعه ای از ویژگی های جدید با هدف ساخت Instagram و Facebook واقعی خرید مقصد با ارائه مبارزه آجر و ملات فروشگاه گزینه های جدید برای فروش به مشتریان آنلاین. در صورت موفقیت این طرح خواهد آن را آسان تر برای Instagram و Facebook به کاربران برای کشف و خرید محصولات سمت راست از برنامه. این نیز می تواند افزایش Facebook کسب و کار پس از آن ارائه می دهد خرده فروشان از تمام اندازه ها و حتی دلایل بیشتری برای خرید تبلیغات در دو غول برنامه های شبکه های اجتماعی.

بزرگ از ویژگی های جدید برای تجار آنلاین است که به نام Facebook مغازه ها. این قابل تنظیم آنلاین مغازه که زندگی در Facebook صفحه و یا Instagram profile مردم اجازه می دهد به فهرست و خرید اقلام بدون خروج از برنامه. زوکربرگ همچنین گفت که در ماه های آینده Instagram خواهد بود با اضافه کردن یک سرور اختصاصی خرید تب به نرم افزار نوار ناوبری اصلی است که آن را واضح تر به Instagram کاربران که آنها می توانند بیش از ضربه تند وشدید زدن و "مثل" در برنامه.

"این بزرگترین گام است که ما گرفته ایم و در عین حال [در تجارت الكترونيكي]," زوکربرگ اعلام livestreamed در Facebook در روز سه شنبه بعد از ظهر.

Facebook این ابتکار جدید می آید به خرید آنلاین رشد کرده است به طور قابل توجهی در میان همه گیر که غیر ضروری آجر و ملات فروشگاه ها مجبور شدند بسته و ماندن در خانه توصیه های چپ بسیاری از مصرف کنندگان حفظ مورد بازدید از فروشگاه های که باز مانده است. فقط قبل از انجام خرید آنلاین حساب برای حدود 15 درصد از کل خرده فروشی در ایالات متحده, اما آن را در حال حاضر حساب برای حدود 27 درصد بانک مرکزی آمریکا است.

این محیط جدید واقع شده است برای آمازون و خارج کسب و کار. در حال حاضر Facebook در تلاش است تا به استفاده بیش از حد در حالی که در تلاش برای فروش خود را به عنوان یک شریک برای کسب و کارهای کوچک در تلاش برای شناور باقی می ماند. بر خلاف آمازون و خارج شده که درخواست تجدید نظر به خریداران که در حال حاضر برخی از ایده به محصول و یا نام تجاری آنها به دنبال خرید, Facebook و Instagram در ادامه به فشار این ایده که برنامه های خود را تشویق می توانید کشف و نوع دارای نعمت غیر مترقبه, خرید, رفتار که یک نسل قدیمی تر را تجربه کرده اند با مراجعه به یک مرکز.

این بیماری همه گیر است و همچنین باعث عقب نشینی گسترده در تبلیغات آنلاین است که تاثیر Facebook خط پایین این شرکت گفت: در ماه آوریل است. تبلیغات در Facebook و خانواده خود را از برنامه های مسطح بود در سال بیش از سال در سه هفته اول ماه مارس در مقایسه با 17 درصد در طول دو سال گذشته رشد اقتصادی در سه ماه اول سال. در دراز مدت, Facebook امیدوار جدید خرید امکانات را بزرگ و کوچک و خرده فروشان انگیزه بیشتری برای دریافت مارک های خود را در مقابل Facebook و Instagram کاربران است.

Facebook است نه شارژ هزینه و یا گرفتن یک برش از فروش از شرکت هایی که راه اندازی مغازه در مغازه ها جدید ویژگی مگر اینکه آنها با استفاده از Facebook را "پرداخت" از ویژگی های. اگر آنها با استفاده از "پرداخت" را به قبول پرداخت به جای استفاده از یکی دیگر از کتاب های الکترونیکی نرم افزار, شرکت آنها پرداخت 5 درصد است که بالاتر از معمولی پرداخت هزینه های پردازش اما کمتر از آنچه که آمازون یا eBay اتهامات عنوان شده علیه.

"همانطور که با دیگر نقاط Facebook, ما با استفاده از فعالیت های خود را از Facebook مغازه به فرد تجربه خود را در برنامه های ما نشان می دهد شما بیشتر محتوای مربوطه از جمله تبلیغات" شرکت گفت: در یک پست وبلاگ.

ویژگی های جدید علامت فقط آخرین فصل در Facebook را سال تلاش برای تبدیل شدن به یک قسمت خرید. به عنوان دور برگشت به عنوان 2014, Facebook آزمایش ویژگی های مانند "خرید" دکمه بر روی محصولات در تبلیغات اما خاص که ابتکار عمل را هرگز در زمان خاموش. این شرکت تا به حال موفقیت های بیشتر با آن Craiglist مانند Facebook, بازار, بخش, است و اخیرا به استقبال فروشندگان بزرگ مانند Uniqlo و زارا به Instagram, جایی که آنها شروع به فروش برخی از محصولات به طور مستقیم در داخل برنامه. این فروشگاه آنلاین از ویژگی های طراحی شده است برای فروش در Instagram بیشتر در دسترس کسب و کارهای کوچک و اجازه می دهد آنها را برای ایجاد واقعی مغازه که منعکس کننده احساس خود را با نام تجاری به جای ساده و یکنواخت کاتالوگ محصول در دسترس به آنها در گذشته است.

Facebook در حال کار با چندین e-commerce شرکت ها که نرم افزار به طور خاص برای خرده فروشان آنلاین است. بزرگترین آنها است Shopify به 80 میلیارد دلار کانادا شرکت نرم افزاری است که به تعداد بیش از یک میلیون و خرده فروشان آنلاین به مشتریان در سراسر جهان. Shopify به تازگی ساخته شده خود را چلپ چلوپ به کسب و کار خود را در مقابل خریداران بیشتر با تغییر علامت تجاری از رسیدن بسته-برنامه ردیابی صاحب آن را به یک برنامه به نام فروشگاه که به شما نشان می دهد محصولات از Shopify بازرگانان واقع در نزدیکی و یا از آن شما ساخته شده قبل از خرید. Shopify در واقع شروع کار با Facebook پنج سال پیش در خرید امکانات از جمله کسانی که به اصطلاح "خرید" دکمه.

اما این شرط در اینجا توسط Facebook, Shopify و دیگر شرکای این است که رفتار مصرف کننده تغییر کرده است بسیاری از پس از آن که مردم خیلی راحت تر تعامل با خرده فروشان و برندها در Instagram و Facebook امروز نسبت به قبل از.

"این رفتار این است که فقط اتفاق می افتد خیلی بیشتر به طور طبیعی از آن بود که پنج سال پیش" Shopify اجرایی Satish Kanwar گفت: در مصاحبه با Recode.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن