است انجیلی پشتیبانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن یک تناقض ؟

در اوایل ماه ژوئن رئیس جمهور تهمت به حال فدرال ماموران با استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی برای متفر

توسط NEWSOULS در 19 تیر 1399

در اوایل ماه ژوئن رئیس جمهور تهمت به حال فدرال ماموران با استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی برای متفرق کردن تظاهرات مسالمت آمیز بنابراین او می تواند به مرحله یک عکس op در خارج از کلیسای جان که نشسته در سراسر از کاخ سفید است.

تصویر در حال حاضر بدنام نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن ناشیانه برگزاری مقدس به عنوان هر چند او هرگز برگزار می شود یک کتاب را در زندگی خود را. این یک سورئال شات به نحوی است که قطاری از نمایشی بعد از تمام ریاست جمهوری است.

اما چرا مقدس است ؟ و چرا رفتن را از طریق تمام است که مشکل به انجام عملیات عکس در مقابل یک کلیسا ؟

آن را به خوبی شناخته شده است که پروتستان های انجیلی در یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار ترین حوزه است, اما آن را هنوز هم روشن نیست که چرا. عقل متعارف می گوید که پروتستان های انجیلی برگزار بینی خود را و رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن صرفا برای اهداف عملی — بزرگترین دلیل اینکه دیوان عالی کشور است. آنها ممکن است مانند او استدلال می رود اما او مفید سیاسی نقلیه. (نگاه کنید به عنوان مثال تصمیم دادگاه در روز چهارشنبه است که اجازه می دهد تا با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به گسترش مذهبی معافیت برای کارفرمایان که شی به قانون مراقبت مقرون به صرفه را پیشگیری از بارداری دستور.)

اما اگر تهمت نبود تجارت برای پروتستان های انجیلی? اگر وسواس با مردانگی و سختی ساخته شده از یک شکل مانند تهمت طبیعی تحقق سیاسی خود را تکامل ؟

این استدلال کریستین Kobes Du Mez, یک مورخ در Calvin دانشگاه باعث می شود در کتاب جدید خود عیسی و جان وین. با توجه به رقیق Mez, انجیلی رهبران دهه را صرف استفاده از ابزار فرهنگ پاپ — فیلم و موسیقی و تلویزیون و اینترنت به رشد جنبش است. در نتیجه او می گوید: یک مسیحیت که آینه است که فرهنگ. به جای مدل سازی زندگی خود را در مسیح پروتستان های انجیلی ساخته شده اند قهرمانان از افرادی مانند جان وین و مل گیبسون افرادی که پروژه بیشتر نظامی و بیشتر ناسیونالیست تصویر. در آن حس مغلوب ساختن پیشی جستن قدرتمند بحث است نزدیک به کامل بیان ارزش های خود را.

به پرده من مطمئن نیستم چه چیزی را از این نامه اما من همچنین یک مقام آمریکایی evangelicalism. بنابراین من تماس Du Mez که می آموزد در یک کالج مسیحی و صرف 15 سال تحصیل پروتستان های انجیلی به بحث در مورد جهت حرکت و چگونه از آن منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن و آنچه او تماس ما "شکسته سیاسی حاضر است."

آرامی ویرایش متن گفتگو به شرح زیر است.

Sean Illing

این contrarian استدلال در هسته خود کتاب است که رابطه بین تهمت و (عمدتا سفید) پروتستان های انجیلی است که هماهنگ تر از اکثر مردم نشان می دهد. شما می توانید خلاصه پایان نامه خود را?

کریستین Kobes Du Mez

وجود دارد همه این نظریه که پروتستان های انجیلی بودند نگه داشتن بینی خود را زمانی که آنها رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که آنها نوعی خیانت به ارزش های خود را. اما من مطالعه کرده ام پروتستان های انجیلی برای یک مدت زمان طولانی و من از تماشای آنها از نزدیک در جریان انتخابات و پس, و من فقط نمی بینم هر گونه مزاحمت. هیچ احساس وحشت و نگرانی و یا هیچ حس که این به نوعی یک مشکل تجارت کردن. در واقع آنچه که من دیدم این بود که یک دسته از شور و شوق. وجود دارد برخی از رهبران انجیلی که بیان احتیاط در مورد تهمت, اما بسیاری از رتبه و فایل صفر بود مشکل حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن.

Sean Illing

و چه زمانی که مشخص شده به شما ؟

کریستین Kobes Du Mez

من می خواهم بگویم درست در این زمان که دسترسی هالیوود نوار منتشر شد — که زمانی که آن را متبلور برای من. بنابراین ما تا به حال این نوار که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن است صحبت کردن در مورد آزار جنسی زنان در چنین زمخت نظر. و رسانه ها واقعا اذیت در سفید پروتستان های انجیلی در آن لحظه اگر درخواست این پل بیش از حد. اگر چه وجود دارد یک کمی تردید در اینجا وجود دارد و از پروتستان های انجیلی حدود یک هفته بعد همه آنها پشت در هیئت مدیره.

Sean Illing

من می دانم که شما تدریس در یک دانشگاه مسیحی بود اما با شما رشد می کنند تا در انجیلی ، آیا شما می دانید که آن را از تجربه شخصی ؟

کریستین Kobes Du Mez

من نمی شناسایی به عنوان یک پروتستان در حال رشد اما بسیاری از پروتستان های انجیلی نیست. ما تمایل به شناسایی به عنوان مسیحیان است. به دنبال بازگشت هر چند من احتمالا تعریف خودم را به عنوان انجیلی-مجاور. من در یک شهر کوچک در ایالت آیووا و این بسیار بخشی از دنیای من.

به عنوان من تا من در معرض این انجیلی فرهنگ عامه از طریق کتابفروشی های محلی تنها کتابفروشی در شهر است. قفسه ها پر شد با این انجیلی کتاب با موسیقی معاصر مسیحی و مسیحی ، من در جوانان مسیحی ، و بنابراین تجربه من با evangelicalism بود و از طریق فرهنگ عامه است.

Sean Illing

کمک به درک چرا مردانگی و ناسیونالیسم آنقدر بنیادی معاصر پروتستان جهان بینی.

کریستین Kobes Du Mez

آنچه من به عنوان یک مورخ است که این مهم در دوره پس از جنگ جهانی دوم دوره زمانی که این جنس آرمان فیوز با ضد کمونیست ایدئولوژی و این فراگیر تمایل به دفاع از مسیحی آمریکا است. این ایده است که ریشه در این دوره است که مسیحی مردانگی مردان مسیحی هستند و تنها چیزی که می تواند محافظت آمریکا از کمونیسم بی خدا.

در همان زمان شما باید جنبش حقوق مدنی بی ثبات سفید evangelicalism و مفاهیم سفید مردانگی. سپس شما باید فمینیسم بی ثباتی سنتی مردانگی. و همه از این می آید با هم برای پروتستان های انجیلی است که جای خود را در فرهنگ لغزش دور و آنها قدرت سیاسی خود را شروع به ساییده شدن به دلیل این جابه جایی فرهنگی. آن لحظه ای است که هنگامی که شما ببینید مسیحی ناسیونالیسم ارتباط با هم با یک مبارز مفهوم مسیحی مردانگی چرا که آن را به مرد مسیحی برای دفاع از خانواده اش در برابر انواع خطرات داخلی در فرهنگ جنگ و همچنین برای دفاع از مسیحی امریکا در برابر کمونیست ها و در برابر تهدیدات نظامی.

Sean Illing

بنابراین ایده این است که مسیحی مردانگی است تنها چیزی که می تواند حفظ سنتی فرهنگ آمریکایی و اعتقاد به آن چیزی است که رسوب به نوبه خود نسبت به عضلانی تر بودند ،

کریستین Kobes Du Mez

که دقیقا درست است. بنابراین هنگامی که شما فکر می کنم از پروتستان های انجیلی بسیاری از مردم فکر می کنم از اصطلاح "ارزش های خانواده." اما من در واقع رفت و برگشت به ریشه ارزش های خانواده evangelicalism بود و من واقعا تعجب کردم که چقدر از آن قرار داده شد در زمینه سیاست خارجی چقدر آن را در خدمت دفاع از ملت آمریکا. اگر شما رفتن به عقب و گوش دادن به جیمز دابسون از تمرکز بر خانواده و خواندن کتاب پدید آمده است که در این دوره این است که همه چیز بسیار روشن است.

Sean Illing

عبارت "ارزش های خانواده" است که به طور معمول پرتاب در پروتستان های انجیلی در سفارش به تماس از نفاق خود را, اما من فکر می کنم خود کتاب باعث می شود خیلی روشن است که آنها نمی منافقان در همه. آنها فقط ظاهر ریاکارانه اگر شما دچار سوء تفاهم چه آنها در واقع ارزش.

کریستین Kobes Du Mez

دقیقا. اگر شما را در درک آنچه ارزش های خانواده evangelicalism همیشه شامل — و در قلب آن سفید است مردسالاری و اغلب یک شبه سفید مردسالاری — سپس ناگهان تمام انواع انجیلی مواضع سیاسی و فرهنگی موقعیت به محل سقوط.

بنابراین پروتستان های انجیلی هستند اقدام علیه خود را به شدت برگزار می شود ارزش زمانی که آنها انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن; آنها تایید آنها. خود را واقعی نمایش در مهاجرت, سیاست, شکنجه, در کنترل اسلحه در زندگی مهم و خشونت پلیس — همه آنها خط تا خیلی نزدیک با مغلوب ساختن پیشی جستن. اینها ارزش های خود را و مغلوب ساختن پیشی جستن نشان دهنده آنها.

Sean Illing

من می خواهم به steelman انجیلی منظر بنابراین شما می توانید به من بگویید چه فرهنگی نیروهای آنها واکنش در برابر ؟

کریستین Kobes Du Mez

خوب این تغییرات در طول زمان. در '40s و 50s, همه چیز در مورد ضد کمونیسم. اما پس از آن که حقوق مدنی انقلاب طول می کشد نگه دارید از آن می شود در مورد دفاع از ثبات سنتی نظم اجتماعی در برابر تمام فرهنگی انقلاب از '60s. اما واقعا جالب لحظه برای من در اوایل '90s در زمانی که جنگ سرد به پایان می آید. شما فکر می کنم وجود دارد خواهد بود یک نوع بازنشانی پس از این دشمن بزرگ تا به حال مغلوب شده است اما این چیزی است که اتفاق افتاده است.

در عوض, ما از فرهنگ مدرن جنگ بیش جنسی و هویت جنسیتی و تمام بقیه. و سپس 9/11 اتفاق می افتد و اسلام می شود جدید تهدید عمده. پس از آن همیشه تغییر و در یک نقطه خاص شروع کردم به پرسیدن سوال به خصوص پس از 9/11 چه می آید اینجا ؟ آن است که ترس از مدرن تغییر از هر آنچه که اتفاق می افتد در حال حاضر ؟ یا انجیلی رهبران به طور فعال به دنبال آن تهدید و تحریک ترس به منظور حفظ ستیزه جویی خود را برای حفظ قدرت خود را?

Sean Illing

بنابراین این رانش به یک مبارز ملی و مسیحیت منجر به این وسواس با سختی و مردانگی. راه شما آن را قرار داده است که پروتستان های انجیلی به دنبال "معنوی badasses." آنها نمی خواهند وزش عیسی آنها می خواهند ویلیام والاس یا جان وین.

کریستین Kobes Du Mez

آره این مدل نقش آنها است. بیشتر سفید انجیلی مردان که من می دانستم که در طول ارتفاع این جنبش که واقعا اوایل 2000s بسیار شد. آنها خرید این hypermasculine کتاب و در نظر گرفتن بخشی در این مردان مطالعه قرار گرفتند. آنها زندگی کردن این ناهموار و خشن, شیوه زندگی به جز شاید در آخر هفته خلوت که در آن آنها ایفا می این مسائل. اما در زندگی واقعی آنها هنوز هم راه رفتن در اطراف در khakis و چوگان اما اینها ارزش هایی که واقعا انیمیشن جهانبینی خود را.

Sean Illing

صبر کنید که آخر هفته خلوت انجیلی که در آن مردان در حال نقش بازی شجاع دل?

کریستین Kobes Du Mez

من نمی دانم که در مورد خاص اما این است که بسیار یک چیز است. موفقیت جان Eldredge کتاب Wild at Heart [بزرگ پرفروش که خواست جوان مسیحی به اصلاح مردانگی خود را] یک معامله بزرگ در انجیلی و آن را به فروش میلیون ها نسخه فقط در آمریکا. هر کالج مسیحی مردان گروه بود خواندن این. آن را در همه جا در اوایل 2000s.

وجود دارد مقدار زیادی از همایش تجلیل از این نسخه ناهموار مسیحیت. آن کسب و کار و وجود دارد مقدار زیادی از آخر هفته خلوت که در آن مردان می تواند رفتن به بیابان و تمرین مردانگی خود را. کلیساهای محلی اختراع خود را نسخه از این. یک کلیسا من می دانم که در واشنگتن تا به حال خود را در محلی بازی دلاور که شامل کشتی با خوک و یا چیزی. این همه عجیب و متفاوت اما نکته بود که برای اثبات و ابراز مردانگی خود را.

Sean Illing

این شیفتگی را با مردانگی منحصر به فرد به انجیلی فرهنگ خاص ؟ یا این چیزی است که شما پیدا کردن در دیگر مسیحی خرده فرهنگ?

کریستین Kobes Du Mez

تاکید بر سخت "تفاوت" و درک نیاز به "تعریف" مسیحی مردانگی به دور است بیشتر محافظه کار سفید evangelicalism از در دیگر مسیحی خرده فرهنگ. سفید پروتستان های انجیلی نیز ایستادگی در نظر تاکید خود را بر ستیزه جویی و مفاهیم خود را از مردانگی و چگونه است که مبارز مردانگی این است که متصل به ملی گرایی مسیحی.

در پروتستان, به عنوان مثال, شما ممکن است دریابید تاکید بر مسیحی مردانگی اما شما خیلی بیشتر به احتمال زیاد به روبرو می شوند بحث از پدری به جای یک مبارز جنگجو مردانگی. در اصلی پروتستان شما خواهید بود به احتمال زیاد به روبرو می شوند یک کودک مهربان مردانگی — بیشتر از آقای راجرز مرتب کردن بر اساس. (مبارز سفید انجیلی مردانگی به صراحت تقبیح آقای راجرز مدل پرداخته است.)

که گفت:, انجیلی سازه مردانگی را ساخته اند تاخت و تاز به اصلی محافل تا حد زیادی از طریق فرهنگ عامه (اصلی بسیاری از کلیساها استفاده از ادبیات انجیلی در کوچک خود را-گروه مطالعات کتاب مقدس برای مثال) بنابراین خطوط بین پروتستان و اصلی مسیحیت همیشه که همه به وضوح کشیده شده است.

Sean Illing

وجود دارد مقدار زیادی در رفتن وجود دارد اما من این را به مغلوب ساختن پیشی جستن. انجام بسیاری از پروتستان های انجیلی در نظر او یک روحانی badass?

کریستین Kobes Du Mez

برای بسیاری از او, اما او خود را حامی بزرگ. او خود را قدرتمند که خدا به آنها داده به محافظت از آنها. پس دوباره به پایان می رسد توجیه به معنی در اینجا. اما من فکر می کنم این مهم است به درک که درخواست تجدید نظر از مغلوب ساختن پیشی جستن به پروتستان های انجیلی تعجب آور نیست و در همه به دلیل ایمان خود را سنت طولانی در آغوش این ایده از یک ظالم مردانه محافظ.

این تنها راه است که خدا کار می کند و این راهی است که خدا طراحی کرده است مردان است. او آنها را پر با تستوسترون به طوری که آنها می تواند به مبارزه با. بنابراین فقط مقدار کمتر از یک تضاد وجود دارد. رایج ترین چیزی است که من می شنوم از سفید پروتستان های انجیلی دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن است که آنها فقط آرزو می کنم او خواهد صدای جیر جیر کمتر است. پیدا نمی کنم بسیاری از نگرانی در مورد خود واقعی سیاست و یا آنچه که در قلب خود را.

Sean Illing

من درک نمی کنم که چگونه یک پیش نویس dodging اسپری برنزه خیالی تبدیل به یک hypermasculine محافظ برای شبه پروتستان های انجیلی —

کریستین Kobes Du Mez

منظورم این است که نمایشگاه, اما شما باید به یاد داشته باشید که تمام ایده های مبارز مردانگی تشکیل شد در واکنش در برابر فمینیسم و اخیرا در برابر به اصطلاح صحت سیاسی. شده است که فقط یک دشمن قدرتمند برای سفید پروتستان های انجیلی که احساس مظلوم با این استانداردهای جدید از رفتار است. و من فکر می کنم تهمت واقعا موفق نیست زیر هر یک از این قوانین مدنی در گفتمان.

Sean Illing

در صورتی که بسیاری از پروتستان های انجیلی هستند و مصرف آنها اخلاقی و سیاسی نشانه از تهمت یا Duck Dynasty قبیله و یا از مسیحی رادیو و تلویزیون نیست و ما عبور بیش از به چیزی پست-مذهبی چیزی نزدیک به یک سبک زندگی یا یک فرهنگی مطرح?

کریستین Kobes Du Mez

من فکر می کنم ما. اما من می گویم هنوز هم وجود دارد تنوع در کلیساهای پروتستان جوامع و خانواده ها است. وجود دارد بسیاری از پروتستان های انجیلی که خود را با خواندن کتاب مقدس هر روز صبح که به کتاب مقدس آموزه های آنها به عنوان آنها را درک کنید. اما برای بسیاری از آنها کتاب مقدس پیچیده کتاب. که آیات را شما نگه دارید به عنوان سازنده برای زندگی خود و کدام را رد? بسیاری از در حال خواندن از طریق فیلتر از این ایدئولوژی در حال حاضر.

اما من مواجه می شوند بسیاری از پروتستان های انجیلی که نمی خواهید به صحبت کردن که احساس فشار زیادی در داخل جوامع خود را. این چیزی نیست که ایمان خود را به آنها به معنی این است نه آنچه که مسیحیت به آنها است. بنابراین هنگامی که ما صحبت در مورد سفید پروتستان های انجیلی ما باید اذعان کرد که وجود اختلاف نظر در داخل کلیساها و جوامع و خانواده ها است, اما این درست است که یک جامد اکثریت سفید پروتستان های انجیلی را خریداری و به این ایدئولوژی.

Sean Illing

یکی از جالب ترین موضوعات در کتاب خود این داستان در مورد چگونه رهبران انجیلی سعی کرده اند به نوسازی کلیسا با استفاده از فرهنگ پاپ به فریب مردم در, اما با گذشت زمان فرهنگ پاپ به طور کامل جایگزین الهیات و همه که سمت چپ است پوچ سیاسی و تجاری است.

کریستین Kobes Du Mez

من به تدریس در یک دانشگاه مسیحی طوری که اکثر دانش آموزان من مناسب خواهد بود و به این دسته از سفید پروتستان های انجیلی. و فقط در سال گذشته من در تدریس یک دوره که در آن درگیر خواندن سه فصل اول از کتاب پیدایش. آن را در مورد کتاب مقدس نقش های جنسیتی و در نظر گرفتن یک نگاه انتقادی.

و در یک نقطه در طول بحث ما یک زن مطرح شده دست او و گفت: "من باید اعتراف به. من فکر می کنم این اولین بار است که من در واقع خواندن سه فصل اول از پیدایش ... من مشغول به کار با VeggieTales داستان و فرض کردم من می دانستم که این طوری که من با زحمت مقدس است." [VeggieTales یک مسیحی سری انیمیشن برای کودکان و نوجوانان است که با استفاده از فرهنگ پاپ به بازگو داستان های کتاب مقدس.] او خیلی خجالت به اعتراف است که, اما پس از آن چند دانش آموز دیگر اعتراف به همان چیزی که.

بنابراین این انجیلی فرهنگ این کودکان و نوجوانان مطرح شده است. آنها با گوش دادن به موسیقی پاپ مسیحی موسیقی در رادیو و تلویزیون. آنها بخوانید پاپ مسیحی کتاب. آنها را تماشا تمرکز بر خانواده های کودکان برنامه نویسی. آنها را تماشا VeggieTales کارتون. و والدین مسیحی گفت: برای نگه داشتن بچه ها خود را به دور از گسترده تر فرهنگ سکولار پس از آن را نیز بسیار منزوی. آنها را به چوب مسیحی نسخه از آن را. که تنها کلام می دانند.

Sean Illing

این است که واقعا یک داستان در مورد یک جنبش مذهبی گرفتن آمیخته با سیاست و مصرف گرایی و bastardized به عنوان یک نتیجه از برخورد.

کریستین Kobes Du Mez

من فکر می کنم درست است و وجود دارد مقدار زیادی از پول می شود ساخته شده از طریق فروش کتاب تبلیغات و ارتباطات بین استراتژیست های سیاسی و برخی از مردمی که پشت این بازار مصرف شده است. آنچه که من واقعا سعی کردم به انجام در اینجا این است که فقط درک شبکه های, پشت, آمریکا evangelicalism. که توسط انتشارات چیست ؟ چه شبکه های توزیع?

این حیاتی به درک evangelicalism از طریق این لنز. حتی زمانی که کسی قدم به کتاب مسیحی فروشگاه و یا آنلاین و سفارشات یک مسیحی محصول است که احساس می کند مانند یک معتبر بیان ایمان خود را به آنها.

Sean Illing

می شنوم که مردم می گویند در همه زمان ها که برنده انتخابات شد یک تراژدی برای پروتستان های انجیلی اما پس از خواندن کتاب خود را و من تعجب می کنم اگر آن را خود بزرگترین پیروزی است.

کریستین Kobes Du Mez

این بستگی به دیدگاه شما درست است ؟ من مطالعه کرده ام انجیلی مردانگی برای تقریبا 15 سال و دیدن حجاب پاره پاره کردن در این راه تقریبا مسهل برای من. من قادر به دیدن طبیعت از حرکت حتی با وضوح بیشتر. این چیزی است که "ارزش های خانواده" evangelicalism به نظر می رسد و در حال حاضر آن را آشکار به همه.

اما برای انجیلی مخالفان این است که در واقع یک تراژدی است. و در عین حال من فکر می کنم حتی کسانی که در حال مقاومت در برابر و یا چه کسی در حال تماس با این و که در حال مبارزه با این جهت است که evangelicalism گرفته است هنوز هم نیاز به حساب با راه های که در آن آنها بیش از حد به عنوان بخشی از این سنت شده اند همدستی در این ایدئولوژی. مغلوب ساختن پیشی جستن دوران نه تنها اتفاق می افتد. ما شده ایم در حال حرکت در این مسیر برای مدت زمان طولانی.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن