...موج گرما هنوز هم تهدید شبکه برق کالیفرنیا با قطع برق

جاني هار و آدام بيماُشتيد پرس منتشر شده 11:53 صبح EDT اوت 18, 2020اپراتورهای شبکه برق کالیفرنیا در حال نگه داش

توسط NEWSOULS در 28 مرداد 1399

اپراتورهای شبکه برق کالیفرنیا در حال نگه داشتن چشم در دماسنج سه شنبه پس از اجتناب از خاموشی نورد بسیار پیش بینی یک روز زودتر به عنوان موج گرمادر حال انجام تنش سیستم الکتریکی.

در کالیفرنیا اپراتور سیستم مستقل دوشنبه هشدار داده بود که به عنوان بسیاری از 3.3 میلیون خانه و کسب و کار خواهد بود توسط سفارش اضطراری شب که نیاز به تاسیسات به مرحله چرخش تحت تاثیر قرار, قطع دو ساعته. اما دستور هرگز صادر نمی شد و اخطار در مدت کوتاهی قبل از ساعت ۸ بعد از شب لغو شد.

درخواست برای مردم به ترک کولر های خود را در درجه حرارت بالاتر و اجتناب از استفاده از ماشین لباسشویی و دیگر لوازم اصلی به نظر می رسید کار کرده اند. "ممنون که حفظ کردی"، کالیفرنیا ایزو در یک توییت گفت.

با این حال، مدیران شبکه هشدار داده اند که تهدید قطع مانده است چرا که انتظار می رفت دماها دوباره به سه رقم در بسیاری از مناطق ایالت ضربه ببارند. خدمات ملی آب و هوا گفت: ممکن است تا جمعه یا شنبه قبل از ساعت های گرمای اضافی و هشدارها سهولت طول می کشه.

میشل لیوپولد، یکی از شرکت های شش فروشگاه سخت افزاری آس در منطقه خلیج سان فرانسیسکو، گفت که او فروش 56 استخر وادی، دو واحد تهویه مطبوع و تعدادی ژنراتور شنبه. او گفت که او سپاسگزار کارکنان خود را به coronavirus قرارداد نیست و فروشگاه های او حتی استخدام.

او گفت: «شما در این زمان دیوانه وار به نعمت ها نگاه می کنید زیرا چیز زیادی برای نگاه کردن وجود دارد، او گفت، خنده.

آب و هوای سوخته ضربه دیگر ایالت های غربی، و آن را سخت تر برای کالیفرنیا به واردات قدرت اضافی.

استیو بربریچ، رئیس و مدیر عامل ایزو کالیفرنیا می گوید: «آنچه ما داریم، وضعیتی است که کل منطقه بیش از گرم است، بسیار داغ است» ما نمی توانیم انرژی ای که معمولاً از حالت خارج می شدرا دریافت کنیم زیرا برای خدمت به بارهای بومی استفاده می شود. که احتمالا ً 4000 تا 5000 مگاوات دیگر را به خود می دهد و می توانست به خوبی این شکاف را بسته باشد."

کالیفرنیا ISO تلاش کرده است برای کاهش تقاضای الکتریکی از جمعه گذشته، زمانی که آن را صادر کرد خاموشی نورد در نزدیک به 20 سال است. سه بزرگترین تاسیسات - اقیانوس آرام گاز و برق، جنوب کالیفرنیا ادیسون و سان دیگو گاز و برق -- خاموش قدرت به بیش از 410،000 خانه ها و کسب و کار برای حدود یک ساعت در یک زمان تا اعلام اضطراری به پایان رسید 3 1/2 ساعت بعد.

دوم اما کوتاه تر ضربه سراز ظهر شنبه، بیش از 200،000 مشتریان تحت تاثیر قرار.

یک دولت نرخ ارز گاوین نیوزوم یک روز یکشنبه اعلام اضطراری امضا کرد که به برخی از کاربران انرژی و تاسیسات اجازه می دهد تا از منابع انرژی پشتیبان گیری شیر بگیرند. نیوزوم همچنین نامه ای ارسال کرد و خواستار آن شد که کمیسیون انرژی ایالت، کمیسیون تاسیسات عمومی ایالتی و اپراتور سیستم مستقل کالیفرنیا در مورد خاموشی ها تحقیق کنند.

نیوزوم نوشت: «این خاموشی ها که بدون اخطار قبلی یا زمان کافی برای آماده سازی رخ داده است، غیرقابل قبول و بی دلیل از بزرگترین و نوآورانه ترین دولت کشور است» "اين نمي تونه تحمل کنه"

روز دوشنبه، فرماندار دموکرات گفت که آماده است تا "به جلو حرکت کند تا به سادگی مطمئن شود که این اتفاق دیگر تکرار نمی شود."

به گرمای شدید عادت کنید: نخل اسپرینگز مجموعه یکی دیگر از رکورد بالا

-مربيلا دره: گرمای شدید ادامه دارد. مراکز خنک کننده باز هستند

در طول جلسه هیئت مدیره اپراتور شبکه دوشنبه، بربریچ گفت خاموشی آخر هفته می تواند اجتناب شود تا به حال تنظیم کنندگان به نگرانی های قبلی خود را در مورد یک کوتاه شدن قدرت گوش. در تماس با خبرنگاران، او لحن خود را نرم کرد، گفت که او می داند کمیسیون آب و برق عمومی در حال تلاش برای پیدا کردن تعادل درست از منابع انرژی است.

"قابل توجه است، بدون سوال در مورد آن،" او در مورد این که از سر در رفت.

کمیسیون آب و برق عمومی گفت که این کار را با سازمان های دیگر برای کشف آنچه اتفاق افتاده است. تقاضا برای برق در چند روز گذشته شده است مطابق با انتظارات، تری پروسپر گفت:

او گفت: "سوالی که ما با آن مقابله می کنیم این است که چرا منابع خاصی در دسترس نبود."

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب