او پس داد تا در بیس بال است اما آماده برای یک شانس دوم به بازی در کالج

Andrew L. جان پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 8:35 PM EDT Jun 9, 2020مت کروز هنوز هم در هنگامی که پدر خود را

توسط NEWSOULS در 21 خرداد 1399

مت کروز هنوز هم در هنگامی که پدر خود را اول قرار داده و یک توپ بیس بال دستکش در دست خود را و فرستاده او را به بیرون از محیط برای بازیابی زمین توپ. زمان Indio دبیرستان ارشد پنج بود او در نخبگان سفر تیم به رقابت پرداختند که در مسابقات در برابر باشگاه های دیگر در سراسر جنوب غربی است.

در سال 2011 در مسابقات جوانان در Peoria, Ariz., کروز آمار walk-off گرند اسلم در یک زمین از پسر سابق اتحادیه عمده چاد Moeller. این آمد در گام اول — یک fastball پایین و متوسط کروز ارسال توپ قایقرانی بیش از این مرکز زمینه دیوار.

"من واقعا نمی خواهید به لاف زدن اما او مرد هیکل سکسی مرد گفت:" کروز پدر دیوید کروز که بازی بیس بال برای Indio بالا در اواسط 1990s و مربی مسافرت توپ برای سال بعد.

در Indio بالا, مت کروز شد سه-ورزشي standout. او تمام لیگ های انتخاب در هر دو فوتبال و بسکتبال به عنوان یک مقام ارشد در 2019-20. او اصرار دارد که بازی بیس بال, هر چند هنوز هم نان و پنیر خود را.

کروز در زمان استراحت از بازی در اوایل دبیرستان به دلیل ساعت های بی شماری او را به بازی در نهایت سوخته ، آن زمان برخی از زمان برای او به کار راه خود را به تبدیل شدن این بازیکن او یک بار بود. اما به دلیل شروع زود هنگام در بازی و درک عمیق خود را از اینکه چگونه به آن بازی بیس بال, ورزش کروز و کسانی که در اطراف او معتقدند او بهترین شانس را به بازی در سطح بالا در کالج.

"این هدف بزرگ در حال حاضر گفت:" کروز که در درجه اول نقش shortstop و خود.

او یک شانس برای انجام این کار مناسب از دبیرستان قبل از سال آخر خود را از بیس بال در Indio بالا بود ناگهان قطع در ماه مارس با توجه به گسترش سریع coronavirus. به جای کروس بازی ادامه خواهد داد در این سال برای دانشکده کویر.

بیشتر: Riverside County مقامات تماس برای ادامه coronavirus تست هوشیاری آینده دوباره دهانه

بیشتر: کالیفرنیا اجازه می دهد تا بازگشایی مدارس و اردوگاه های روز, بارها ورزشگاه, برخی از ورزش شروع هفته آینده

امید است که به عنوان او دوباره تبدیل توجه خود را صرفا بر روی بیس بال او ممکن است قادر به زمین کمک هزینه تحصیلی در کالج چهار ساله.

"آه با تمرکز بر روی یک ورزش است که به نفع او با اطمینان گفت:" سباستین Angulos یک تیمی سابق در Indio بالا است. "او یک ورزشکار بزرگ و او را برای رفتن به اکسل. من می توانم ببینم او انتقال به چهار سال. یک D-دوم یا D-I.

"این رفتن به نشان می دهد."

اولین چیزی که کروز به خاطر از دوران کودکی خود را در یادگیری چگونه به پرتاب یک توپ, او گفت:. قبل از او می تواند سوار دوچرخه شد بازی تقریبا در طول سال چرخش به موقعیت های مختلف در سراسر این زمینه و یادگیری دقیقا همان چیزی است بازی را در هر وضعیت ممکن.

هر چند او به نظر می رسید به انرژی نامحدود است و می تواند این بازی را برای ساعت ها و ساعت ها در یک زمان کروز تشخیص داده شد در سن جوان با کمبود توجه, اختلال پدر خود را گفت. که ناشی از برخی از اوایل مبارزات و ناکامی در مدرسه است.

"آنچه که او نمی تواند انجام دهد در کلاس درس او می تواند در این زمینه انجام دهد" دیوید کروز گفت. "بود که از منطقه راحتی خود را. که در آن او می دانست که او می تواند موفق شود."

قبل از دانیل Cids ستاره دار در Indio بالا تیم بسکتبال با کروز, او با بازی بیس بال در برابر کروز در لیگ کوچک. او فراموش نکرده تجربه.

"او همیشه یک ورزشکار بزرگ به خصوص در بازی بیس بال" Cids گفت.

اما در سال بعد از سال در حدود ساعت بیس بال کروز به پدرش گفت در حالی که در مدرسه است که او از دست داده بود آتش به بازی بازی های ورزشی. او می خواست به سعی کنید ورزش های دیگر و انجام شد حداقل برای یک بار با بیس بال.

"من می خواستم به یک استراحت طولانی از آن را به طوری که من می توانید سعی کنید یکی دیگر از ورزش" کروز گفت. "بود که بسکتبال."

به عنوان یک دانشجوی سال اول مت کروز شروع به بازی بسکتبال و فوتبال, ورزشی او هر چهار سال دبیرستان. او شروع به خود دانشگاهیان خیلی بیشتر به طور جدی باقی می ماند واجد شرایط به بازی.

در زنگ بازی فوتبال رقابت در Coachella Valley بالا در اکتبر. 18, کروز به ثمر رساند و چهار touchdowns و ره سه پاس در Rajahs بزرگترین بازی 2019. او در جمع بیش از 300 همه منظوره متری بازی هفت موقعیت های مختلف در جرم دفاع و تیم های ویژه.

دست که به او کمک کرد تا اکسل در بیس بال شد بر روی صفحه نمایش کامل.

"آنها فقط نمی تواند گارد او" Indio مربی تیم فوتبال اسکات گیلبرت گفت. "او می دانست که چگونه برای رسیدن به یک نقطه و باز کردن. او فقط دارای یک توانایی طبیعی به بازی های ورزشی است که شما نمی یاد."

در طول زمستان کروز رهبری Rajahs در 3 نقطه تیراندازی (41%) و دوم شد و تیم در امتیاز (13.4), قیمت (5.9) و دزد (1.6) در هر بازی. در غیر بازی لیگ در برابر Excelsior منشور او کانال های مورد علاقه خود را, بازیکن, Chris Paul به ثمر رساند و 26 امتیاز در 14 عکس با پنج 3-اشاره گر به رفتن با هشت ریباند و سه دزد در یک 63-60 برنده شوید.

او آن را تمام انجام در 5-پا-10 و به سختی 160 پوند است.

"او سریع ترین یا بزرگترین, اما, او یک ورزشکار که هرگز ترک و سخت کار می کرد به ایستادگی کردن" گیلبرت گفت. "او فقط دوست دارد به رقابت عاشق رفاقت از بودن در کنار بچه ها و بازی کردن بازی ها."

بیشتر: CIF-SS کمیسر راب Wigod باز است به حرکت افتد ورزشی برای زمستان اگر لازم

بیشتر: Ovidio ماچادو بازنشسته به عنوان مدیر ورزشی در Indio, امید, ورزش باز خواهد گشت در پاییز

هنگامی که کروز در ابتدا بازگشت به بازی بیس بال به عنوان یک دانشجوی سال دوم او با بازی در تاریخ اول تیم به لرزش برخی از زنگ. به عنوان یک کاربر پس از انباشته Indio varsity تیم ملی تحت سلطه صحرا امپراتوری لیگ برنده 13 از 14 بازی و در پایان با یک 20-5 رکورد کروز منتقل شد تا به تیم اول دانشگاه یا دانشکده به صورت CIF-اس اس آف. او ثبت کامل فیلدینگ در صد و یک .500 بر پایه درصد به عنوان یک خمیر در 2019 postseason.

"او همیشه آماده به بازی و می درخشد زمانی که نور افکن است" گفت: Gio ماچادو که مربی کروز در فوتبال, بسکتبال و بیس بال در Indio بالا است.

ماچادو افزود: "در بازی بیس بال, او فقط می داند که بازی خیلی خوب است که زمانی که او بازگشت و پس از چند سال دور از آن همه آمد به او به طور طبیعی است."

هر چند او در سال گذشته به تمرین و آموزش با فوتبال و بسکتبال تیم های کروز هنوز هم در بر داشت یک راه برای به دست آوردن یک لبه به عنوان یک بازیکن بیس بال. با پول او ذخیره می خواهم از کار در رالف در Indio او رفت و آنلاین و خریداری هدف قرار دادن تجهیزات است که اجازه می دهد او را به تمرین خود را چرخش در تنهایی.

او به خانه می آیند از کار گاهی اوقات حدود نیمه شب و کروز را می خواهد به شنیدن پسرش تمرین خود را ضربه زدن با ماشین در حیاط خلوت.

"من مانند," Dude, از همسایگان در حال خواب, مرد,'" دیوید کروز گفت: با خندیدن. "مثل خودت.

"او نمی تواند هنوز هم" دیوید کروز ادامه داد. "مت رو به حرکت است. ما در حال برنامه ریزی آنچه که ما در حال انجام در دو ساعت و مت برنامه ریزی آنچه که او انجام می دهند روز بعد."

در هفت بازی در سال 2020 کروز بود پنبه حلاجی شده .350 با .435 بر پایه درصد کامل فیلدینگ درصد چهار دونفره هفت اجرا می شود و چهار پایگاه های دزدیده شده.

از همه مهمتر شور و شوق خود را برای بازی re-پدید آمده است.

هر چند او گفته شده است چند بار در طول سال گذشته که او احتمالا می تواند فرود آمد عمده بورس تحصیلی کالج برای بیس بال بود او با آن گیر کروز گفت: او هیچ تاسف.

"من به آنها بگویید که من احتمالا می تواند بدست یکی اما من خوشحال هستم پدرم به من این آزادی را به بازی هر ورزش من می خواستم و نمی من را به چوب به یک ورزش است."

که گفت:, کروز گفت: او پس از آن که بورس در حال حاضر و در نظر دارد به استفاده از هر فرصتی او هنوز هم به بازی بیس بال.

"اگر او قرار می دهد ذهن خود را به آن گوش خود را به مربیان و واقعا اختصاص خود" ماچادو گفت: "او قطعا یک فرصت خوب برای انجام بسیاری از چیزهای بزرگ در بیس بال."

کروز سوار نقطه خانه کمی بیشتر یقین.

"من قصد دارم به سعی کنید به آنچه که همه فکر می کردند من را به انجام زمانی که بیس بال بود که من یک ورزشی," او گفت:.

اندرو جان را پوشش می دهد, ورزشی برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. پیدا کردن او را در توییتر: @Andrew_L_John. ایمیل او را در andrew.john@desertsun.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن