که اصرار به مجددا اراستن خانه خود را ؟ شما به تنهایی نیست.

این تنها زمانی بود که با دستور دولت مجبور شدم خیره در تمام طول روز در قفسه های Ikea در اتاق نشیمن طبقه است که

توسط NEWSOULS در 22 اردیبهشت 1399

این تنها زمانی بود که با دستور دولت مجبور شدم خیره در تمام طول روز در قفسه های Ikea در اتاق نشیمن طبقه است که من نمیفهمد من باید احتمالا به حلق آویز در اطراف آنها را. حلق آویز کردن بخش تنها چند دقیقه زمان, اگر چه, و دستاورد داشتن در نهایت انجام نشد به طور چشمگیری بهبود خلق و خوی و یا زندگی. پس من رفتم در Etsy و خرید یک قاب نقاشی یک گربه در امیدوار است که ممکن است کار به جای. (نتایج TBD.)

پناه در محل عمومی است خوب است, اما آن را نیز یک دستور برای تبدیل شدن به طور فزاینده ای نسبت به آنچه از یک پناهگاه به نظر می رسد. تقریبا همه من می دانم تجربه کرده است و این نوع داخلی بی قراری: یک دوست ریخت و خودش را به نوسازی خود مبلمان چوبی; یک همکار ایجاد بداهتا لهجه دیوار با استفاده از درو بریمور پوست-و-چوب مجموعه تصویر زمینه از خارج شده است. من سردبیر پسر بود ناگهان با غلبه بر تمایل به رنگ یکی از جداول قرمز با وجود داشتن هرگز علاقه نشان داده یا نقاشی و رنگ قرمز. (او نه به عنوان از مطبوعات زمان انجام می شود.)

اگر من قرار داده تا برخی از خمار طولي نكشيد در اتاق زندگی می کنند ؟
حسن نیت ارائه میدهد از تعقیب کاغذ

تماس با آن pandecorating: کار طراحی داخلی تبدیل شده به یکی از قرنطینه محبوب ترین (و آشکار) سرگرمی. اگر شما به اندازه کافی خوش شانس به صرف این زمان در خانه — اگر coronavirus است تعطیلات برای کسی آن است که به مراتب بدتر برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و دیگر کارگران ضروری — و اگر شما لوکس از زمان و پول برای انجام آن خود را در فضا احساس می کنم کمی بهتر است و در میان بیشتر کم تلاش و در عین حال "مولد" همه گیر وظایف.

برخی از مردم در حال مرتب کردن مبلمان خود را به عنوان نیویورک تایمز نشان می دهد و یا redecorating در وال استریت ژورنال. (نمونه مشاوره: "گرد و خاک کردن که وظیفه لامپ در اتاق زیر شیروانی و آن را در میز چراغ از یک قطعا مهمان-کمتر اتاق مهمان" را به عنوان اگر هر کس به پستوها و اتاق مهمان). دیگران در حال تبدیل خانه های خود را به تظاهر Airbnbs با Vox را مفید مشاوره و یا گام گذاشتن در پروژه های DIY آنها به طور معمول نمی زمان برای.

این چیزی است که Gracie استفنسون 23 ساله عکاس در ریچموند, ویرجینیا, آیا پس از به طور موقت در حال حرکت به عقب در با پدر و مادر خود را که متعلق به یک چوبی قدیمی تاتر است که پدرش او را ساخته شده در اوایل 2000s. آن افتاده بود به خرابی پس از او و خواهرش بزرگ شده, بنابراین در مارس 24, او رفت و به لاو.

استفنسون که تا به حال دیده می شود افراد آنلاین خرید بادی وان داغ در آمازون متوجه او می تواند تبدیل به تاتر به یک جکوزی در فضای باز. پدر او تا به حال همیشه یک نجار بود و او قادر به استفاده از راهنمایی های او می خواهم برداشت تا از او (و همچنین به عنوان یک چند یوتیوب) برای آغاز فرایند از قدرت-لباسشویی جایگزین پله ها نصب و راه اندازی, پشتیبانی تیرها و رنگ آمیزی و نقاشی چوب است.

در مارس 17, استفنسون ارسال شده توسط Infinite تصویری از تحول کامل با گیاهان تزئینی رشته چراغ و محافظ فرش که به سرعت ویروسی رفت. نظر باید گفت آنها الهام گرفته شده است پروژه خود را و در حال حاضر او شروع در یکی از جدید: تبدیل به پدر و مادر خود را' گاراژ به یک نقطه پاتوق.

"بسیاری از فروشگاه های خالی در حال حاضر" استفان می گوید: "اما شما به یک صفحه اصلی-فروشگاه های بهبود و وجود دارد بسیاری از مردم به دلیل همه آنها فقط لازم نیست که هر چیزی برای انجام."

فروشگاه سخت افزار در سراسر کشور که در واقع لذت بردم سنبله در کسب و کار. با بسیاری از آنها تبدیل به منظقه وانت برای محدود کردن انسان به انسان تماس با صاحبان گویند مشتریان در حال خرید اقلام مانند رنگ و کود و دانه پرنده و بچه ها' تهیه لوازم برای مشغول نگه داشتن در خانه. داده ها از چهار ضلعی نیز نشان داد که ترافیک پا به فروشگاه های سخت افزاری بود تا 26 درصد بین 19 فوریه و مارس 20. "مصرف کنندگان نیز انحراف بودجه دور از سفر و سرگرمی به تمرکز در بهار پروژه های بهبود صفحه اصلی" جیمز Bohnaker دانشیار مدیر و اقتصاددان در IHS Markit گفت Newsday.

حتی برای افراد بدون حیاط و باغبانی تبدیل به یک راه برای صنوبر تا فضاهای داخلی و خارجی. "چه تمام باغبان می دانند و بقیه از شما ممکن است کشف این است که اگر شما حتی در کوچکترین فضا یک گلدان روی طاقچه پنجره های جلو گام اندکی حیاط وجود دارد هیچ مرهم به روح بیشتر از کاشت دانه" شارلوت مندلسون نوشت: در نیویورکر در گل در حال رشد در طول بیماری همه گیر.

یکی دیگر از داغ قرنطینه مورد: پوست و چوب تصویر زمینه. جستجوهای گوگل برای این محصول در حال حاضر در بالاترین همیشه بعد از به سرعت در حال افزایش در پایان ماه مارس. تعقیب کاغذ متحرک تصویر زمینه شرکت می گوید آن ترافیک وب سایت افزایش یافته است و 50 درصد در حالی که آن درآمد آنلاین است تا 30 درصد از اوایل ماه مه.

پس از یک دهه از اواسط قرن مبلمان مدرن و کرون, مینیمالیسم "Maximalism بازگشته است می گوید:" دانیل Blundell صفحه اصلی مدیر در آپارتمان. "هر کس به دنبال در اطراف خود چهار دیوار بدانند چگونه برای اضافه کردن یک کمی هیجان بیشتر به طراحی خود را طرح." متحرک تصویر زمینه ارائه می دهد توانایی برای ایجاد یک سرگرم کننده لهجه دیوار یا سطح یک شما می توانید خودتان انجام دهید. و به کمتر از افراد جوان می تواند به استطاعت برای خرید خانه — ما حتی اجاره مبلمان ما در حال حاضر! — تصویر زمینه است که به راحتی می توان گرفته شده است دوستانه برای هر دو طراحی آگاهانه مستاجرها و صاحبخانه.

Blundell خودش استفاده کرده است قرنطینه به عنوان زمان به رنگ هلو-صورتی قوس بر روی دیوار بیش نوار سبد خرید با الهام از کار نیواورلئان-طراح بر اساس لیز Kamarul. او با استفاده از مداد-و-رشته روش به طرح مرزها و حتی اگر او را اجاره او می گوید که زیبایی رنگ-پروژه های مبتنی بر: "این همه می توان رنگ پشت و هنوز هم به شما سپرده!"

دیگر مردم Blundell دیده می شود در Instagram نقاشی شده اند خارج از درگاه خود را و اضافه squiggles یا راه راه به گوشه و کنار اتاق. "آنها در حال دادن اتاق خود جذابیت و نوعی تقلید می کنی نگاه معماری بدون آن که وجود دارد," او اضافه می کند.

در طول مکالمه ما, من پیدا کردم خودم غرق با میل به احتمال زیاد از بین بردن دیوارهای من با یک قلممو و من بسیار محدود توانایی های هنری پس از من پرسید که چگونه شما می توانید بدانید زمانی که شما پله به طور بالقوه خطرناک نشد.

Blundell می گوید ترین اشتباه رایج تازه کار crafters را هنگامی که در تلاش برای صفحه اصلی پروژه پرش مرحله مقدماتی: "در این Instagrammable سن ارضاء فوری شما فقط می خواهید این پروژه باید انجام شود در حال حاضر" او به من گفت. "اما دبستان کار واقعا مهم است و هر زمان که شما رنگ شما واقعا باید برای تمیز کردن دیوار و مطمئن شوید که سطوح خود هستند ابتدا به رنگ در. [را] هم به طرح و می دانم آنچه شما در حال رفتن به انجام در واقع اندازه گیری و ردیابی همه چیز — جوانب مثبت آن را انجام دهید برای یک دلیل. خوب کار می کند زمان می برد." (در ضمن هر چیزی که مربوط به برق و خطوط مانند نور لامپ و یا حتی در حال حرکت دیوارها باید به سمت چپ به حرفه ای.)

حتی کارشناسان هر چند احساس oh-my-god-من-نمی تواند-نگاه-در-این-اتاق-دیگر ضعف. اما کرسپو, 18 سال, پیر, هنرمند بود quarantining در پدر و مادر او خانه ای در ماساچوست احاطه شده توسط گل سرخ و سیارات او می خواهم نقاشی روی دیوار اتاق خواب چند سال پیش. "من آمد به خانه من و من در نگاه من دیوار و من از آن متنفر بودم" او می خندد. "دیدن آن را هر روز به مدت دو هفته و قادر به ترک ساخته شده من واقعا می خواهید به انجام چیزی دیگری است."

به جای به سادگی آنها را پوشش تا کرسپو تصمیم به استفاده از این فرصت برای تبدیل این فضا به او "اتاق خواب." او روز خود را Infinite هر روز با پروژه های مختلف: یک سری از نقاشی های دیواری و سپس یک Instagram-آماده پس زمینه های ساخته شده از سی دی و سپس کراوات رنگ ورق. در عرض چند روز او می خواهم به دست آورد حدود 500000 پیروان. (شاید جای تعجب نیست جستجو برای "tie dye" نیز در همه زمان بالاترین.)

پروژه های شبیه به این — وان آب داغ clubhouses رویایی اتاق و یا زرق و برق دار دیوار قوس — هستند البته در بیشتر استادانه درست شده پایان قرنطینه خانه-پروژه طیف. اما حتی چیزهای کوچکی مانند رشد ریحان در یک پنجره در حال حرکت یک نیمکت به طرف دیگر از یک اتاق و یا خرید یک نقاشی گربه در Etsy می تواند تحقق بخش هایی از ما که در حال التماس برای اخبار. غیر ممکن است که در داخل یک فضا و مقاومت در برابر بشر خارش آن را لذت بخش تر. آن است که استفاده از درمان کلیشه یک چیز شما می توانید کنترل در زمانی که به استفاده از همه گیر کلیشه ما در حال تجربه یک بحران بی سابقه ای.

آن را بی شباهت به تجربه بازی عبور از حیوانات که دیگر بسیار محبوب قرنطینه تفریح و سرگرمی است که پس از تبدیل شدن به خود coronavirus کلیشه است. اغلب منادی به عنوان "بازی ما در حال حاضر نیاز" به دلیل آن نیاز به صفر مهارت و شامل هیچ چیز ترسناک حیوانات عبور اساسا مجازی خانه داری. آن تنها هدف این است که برای طراحی یک جزیره زیبا به اندازه کافی برای جلب حیوانات دیگر به آمده وجود دارد زندگی می کنند اما درست مثل زندگی واقعی بازیکنان می تواند به سرعت تسلیم به زیبایی بی قراری. من نشانید و به طور کامل دوباره جزیره من بارها بیش از 100 ساعت من وارد شده در این بازی و با هر ویروسی تصویر از شخص دیگری غیرممکن پیچیده جزیره من سوال کیفیت خود من است. این است که احتمالا حتی بیشتر احساساتی از این واقعیت است که من صرف معادل پنج روز مستقیم بازی برای 10 ساله.

یک استراتژی جامد برای نادیده گرفتن horribleness از این همه هر چند که وانمود می خواهم آن را یک انتخاب است. با استفاده از وقت خود را در خانه خود را به فضا نگاه گرم و نرم به مراتب بهتر از حقیقت از این وضعیت این است که شما گیر شده اند وجود دارد تا زمانی که به اشغال همان اتاق برای حتی یک دوم ممکن است احساس غیر قابل تحمل. در اینجا من جدید قفسه. در اینجا جدید درو بریمور متحرک تصویر زمینه. در اینجا جدید وان آب داغ پاتوق منطقه که هیچ کس دیگری مجاز به نشستن در احتمالا برای چند ماه و شاید بیشتر. اما حداقل آن را خوب به نظر می رسد آنلاین.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب