هارتمن: Stealth Fighter جف جنسن زنده تهمت تقلید مسخره امیز

من اشتباه بود در مورد ایالات متحده آمریکا وکیل جف جنسن. در فوریه 26, من نوشت: در این فضا در مورد چگونه جنسن —

توسط NEWSOULS در 22 اردیبهشت 1399

من اشتباه بود در مورد ایالات متحده آمریکا وکیل جف جنسن.

در فوریه 26, من نوشت: در این فضا در مورد چگونه جنسن — بالای اجرای قانون رسمی در منطقه ما — ممکن است به حسرت داشتن شنود گذاشته شده توسط دادستان کل ویلیام Barr برای یک ماموریت وحشتناک: رفتن به واشنگتن برای انجام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کار کثیف توسط سرچشمه یکی از بسیاری از مجرمان محکوم در مدار خود ژنرال مایکل فلین.

و اشاره کرد که جنسن حال تاسیس یک شهرت خوب در محلی حقوقی جامعه برای صداقت و انصاف به نظر می رسید هیچ خوب می تواند از چنین inglorious انتساب. من به این نتیجه رسیدند ستون من با این نه-در-تمام-prescient ادعا:

"جف جنسن به خود ساخته شده است شهرت خوبی در سنت لوئیس. اما اگر او برآورده ماموریت که Barr به وظیفه او ممکن است پیدا کردن خود را در حال آمدن به خانه بدون آن."

OK من تا حدودی درست است. جنسن ماموریت بود به اشتباه قضایی حق است. او وجود دارد به گناه مرد زیرا که آنچه رئیس تهمت خواستار شدند. اما من مطمئن هستم که آن صدمه دیده است شهرت خود را تقریبا به همان اندازه به عنوان یکی ممکن است انتظار داشت.

فلین شده بود یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن sleaziest توانمندسازها پس از انتخابات 2016. درست بعد از خروجی اوباما دیر سیلی تحریم های روسیه برای دخالت در انتخابات فلین تهمت ورودی مشاور امنیت ملی بود, دنبال, کردن, روسی, پال, سفیر سرگئی Kislyak برای اطمینان که پوتین-نوعی سگ پشمالوی باهوش-انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن را آزار نمی خانه دفتر در مسکو با چنین بی معنی است.

که پیام دریافت شد با صدای بلند و روشن توسط فلین اما نه آنقدر توسط معاون رئیس جمهور مایک پنس که پرواز را به خشم پس از به دنبال احمقانه برای اعلام شده است هیچ مذاکرات بین فلین و Kislyak. فلین به او گفته بود که در کودکی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که مرتب سازی بر اساس چیزی که هنوز هم به نام دروغ.

داستان کوتاه مدت, فلین کردم بازديد از ماموران اف بی آی تعجب اگر او یک دارایی (که او ممکن است شده اند) و این که آیا او در انجام برخی نابکار معامله بین تهمت و پوتین به تحریم های بانک (که او تقریبا به طور قطع شد). یک چیز به دیگری منجر شد و فلین به طول انجامید فقط 24 روز به عنوان مشاور امنیت ملی کمی طولانی تر از خاویار را نگه می دارد در کاخ سفید یخچال. یکی از آن چیزهایی بود فلین گناه برای دروغ گفتن به اف بی آی است.

اما هیچ یک از این مسائل در سال 2020 به دلیل تهمت شده است unchained با ضرب و شتم استیضاح رپ پس از آن فرار از زندان زمان حزب به سپاه از محکومین مانند فلین اطراف او. وارد جنسن با وظیفه خطیر به "نقد و بررسی" اف بی آی بازجویی از فلین.

بیست دقیقه بعد جواب واضح بود. کاملا بی گناه سه ستاره به طور کلی بوده است فریب به فکر او بود و در واقع یک گناه انسان برای داشتن دروغ در مورد تعامل خود را با Kislyak با وجود خود گسترده در زمینه اطلاعات نظامی. آن اتفاق می افتد هر روز: یک مرد صادق اشتباه گرفته می شود که او را به جرم بنابراین او می گوید یک قاضی تحت سوگند که او به دروغ اف بی آی است. سپس در صدور حکم او می گوید قاضی که دوباره او را به جرم داشتن دروغ اما در انجام این کار نشان می دهد که او را از گفتن حقیقت بار دوم در مورد دروغ گفتن ، همانطور که همه آمریکایی ها خوب می دانند که کراوات می رود به دونده. پس انسان باید به رایگان.

جنسن آیا این عمل کاملا ظاهرا بدون خروج از حد از یک دنباله مقاله خود را. آن بار که منتشر house-of-آینه معادل کوتاهی پس شنیع است که من گرفته ام آزادی restating آن را برای مردم غیر روحانی:

"از طرف دولت فدرال به کار خود افتخار ما می خواهم به این باور هستند که ما هیچ ایده آنچه که ما فکر می کردند که با داشتن آورده این مورد موفق در برابر یک مرد بزرگ مانند ژنرال فلین و ما مایل به عذر خواهی به او و به محکوم خودمان را برای موفقیت غیر قابل قبول از ما پیگرد قانونی. ما نفرت خودمان را برای این. متاسفم."

پس جنسن پریدند اولین هواپیما به خارج از شهر.

به طرز حیرت انگیزی او کشیده کردن آنچه که او همیشه کشد: او طول می کشد در یک عمده داستان و قبل از اینکه شما می توانید خود را با شتاب خبرنگار نوت بوک, همه به دنبال مرد نامرئی.

جف جنسن غیر طبیعی است. به عنوان یک مامور اف بی آی در '90s او نقشی کلیدی در حل یکی از بزرگترین جنایات در سنت لوئیس تاریخ: پرواز برادران آلن و هارولد لیبرمن به سانتیاگو, شیلی پس از absconding با 25 میلیون دلار در درآمد حاصل از تقلب در املاک و مستغلات. این یک داستان بزرگ از فتنه: آنها معروف ترین بین المللی فراریان از وقت خود را. و جنسن کمک گرفتن مردمان بد (به جز هارولد که شروع به پریدن کرد یک ساختمان در سانتیاگو).

اما او نمی تعظیم.

چندی پس از آن FBI agent جنسن بود دوباره موفق به دست آوردن عدالت در دیگر برانگیختن جرم فدرال داستان عجیب و غریب مورد ویولن فروشنده کیت Bearden که پاره سنت لوئیس سمفونی اعضا و دیگران در یک حواس پرت ویولن طرح Ponzi. موفقیت هیچ پیروزی رژه.

به مراتب برجسته تر مورد که جنسن است به نحوی به یاد او بود دادستان به عنوان دستیار آمریکا وکیل محبوب سابق St. Louis Blues صاحب مایکل Shanahan Sr. که التماس گناه در سال 2008 برای backdating 80 میلیون دلار در گزینه های سهام خود را در شرکت مهندسی سیستم های پشتیبانی. Shanahan داده شد و سه سال آزادی مشروط و خدمات اجتماعی و مجبور به بازگشت تمام پول است. در صدور جنسن گفت: Shanahan جرم بود "حریص به حداقل می گویند ... متوسط سرمایه گذار دریافت نمی کند استفاده از سفر در زمان." Shanahan درگذشت در سال 2018 است.

به عنوان یک مدنی وکیل در سال 2012 جنسن بود مماسی هنوز هم یکی دیگر از معروف مورد: طرح Ponzi که فرستاده اسقف کلیسای آنگلیکان مارتین Sigillito به زندان برای زندگی, اولین گزارش RFT در سال 2010. جنسن ذکر شده بود در میان پنج وکلای دفاع از یک مشاور سرمایه گذاری و وکیل که کار با Sigillito, Paul Vogel در یک کت و شلوار مدنی مربوط به این مورد است. وگل متهم شد که "در میان چیزهای دیگر, از جعل یک علت سعی و کوشش گزارش در ازای 500 ، 000 دلار وام برای توسعه محل سکونت در دریاچه از رشتهکوه اوزارک و حفره ها بیش از 150.000 دلار توسط استخدام دهندگان" با توجه به سنت لوئیس کسب و کار مجله.

این یکی از چندین مناسب حل و فصل Vogel — همه بدون پذیرش گناه — و او ادعا کرد که او و همسرش لین ان Whaley وگل رئیس میسوری بار در 2011-12 شد قربانیان Sigillito.

جنسن ساخته شده اخبار بدون هیاهو و به عنوان وکیل مدافع در هنوز هم یکی دیگر از مشخصات بالا مورد زمانی که دو جوان دستیار لوئیس مدار وکلای بودند مجبور به استعفا شد و به اتهام پوشش پلیس یک شهر و شتم یک دستبند مشکوک. جنسن مشتری بود دستیار مدار وکیل کاترین "کتی" Dierdorf. او قانون مجوز به حالت تعلیق در آمد سال گذشته است.

در طرف دیگر مورد تعقیب Dierdorf در میان دیگران بود دستیار آمریکا وکیل هال زرگر دادستان که جنسن را در چهار سال بعد به تعقیب شهرستان اجرایی استیو Stenger برای فساد. دنیای کوچک است.

مشخصات فنی Stenger محکومیت یک دستاورد بزرگ — تعلق دارد و در بالا از جنسن را از سر گرفت. اما بر خلاف حدود 95 درصد از ایالات متحده, وکیل مدافع, Jensen اجتناب کانون توجه و اکثر مردم احتمالا فرض زرگر بود Jensen کار.

مردمی چند تا به حال هیچ ایده که جف جنسن — قدرتمند ترین مرد در سنت لوئیس در حال حاضر (فقط بخواهید Stenger) — تا به حال نقش مهمی در همه این موارد بالا مشخصات. بر خلاف برخی از وکلای محلی که پایمال مردم بین خود و یک میکروفون جنسن می کند که سوار-into-the-غروب آفتاب چیزی. آن را به عنوان طراوت آن را به عنوان عجیب و غریب است.

که ممکن است در مفید آمده است در حال حاضر. ما آمریکا وکیل — به طور گسترده ای مشاهده شده در جامعه حقوقی به عنوان یک تیرانداز راست و یک مرد صداقت — فقط اجازه دهید خود را کشیده به یکی از مهمترین و بدخواه حقوقی تمرینات در تاریخ ایالات متحده است. اما او شناور در داخل و خارج از واشنگتن تقریبا خسته شده اید. او به نظر می رسد به طور کامل صدمه ندیده است.

هیچ کس اما جف جنسن می کشیده اند که خاموش است. من نمی دانم او چگونه آن را ندارد. اما من نمی خواهد او را دست کم گرفتن دوباره.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن